Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj červencovky:) kdy se zařizuje svatební kytice a květinová výzdoba? Teď je asi zbytečně brzo, že? Já ani nevím, co v červenci kvete, co vydrží nejdýl čerstvý...nevím nic...;D A jakápak je "normální" cenová relace? Někde na internetu jsem za kytice viděla takový páky, že to až hezký nebylo... :-S ]-(
Odpovědět
ahoj craw :-D je asi jeste brzo,no ja si musim rict jen co chci a mam slecnu na zdobeni tak to snad zaridi ona, za kytici nechci dal vic jak 1500. co jinak? jak pokracujes?
Odpovědět
Crawler: My zarizujeme kvetinovou vyzdobu a kytice nekdy v pulce kvetna, az se dostaneme do CR.Takze casu jeste dost ;-).Mamka uz nasla kvetinarstvi, kde nam to udelaji, tak to mame predbezne zamluveny, ale detaily domluvime az v kvetnu. Ono by to ani neslo jinak na dalku.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: netrpělivě čekám na prstýnky a už máme koupený čtvrtky a lepenky na oznámko - teď už ho "jenom" vytisknout, nastříhat, nalepit a poslat ;D. Jinak pořád řešíme místo hostiny - je to pořád takový nejistý...chjo:( A co Ty? Z diskuze o obručích vím, že tvé šatky mají 6 týdnů zpožďo - chytala bych nerva a pořádně bych je za to sjela...! kde se stala chyba? :-o Já to taky nechám až na půlku či konec května...Taky si říkám, že tak do 1500 i to je dost... A výzdobu kostela připraví taky v květinářství? Nebo jak?
Odpovědět
craw: je fuj oznamka, uz z toho mam nocni mury, ale vcera jsme to myslim vymysleli :-D tak ted uz jen harmonogram obradu a jmenovky. :-N misto hostiny to je jedno z tech dulezitych, co? taky s tim mame jeste trable. a o satech .... porad cekaji na pulmetru krajky, kera jde jen na horni cast :-N porad tu babu otravujem a uz je z nas docela na nervy, chudina. ja vyzdobu zamku moc neprozivam, necham to udela je.. takze to nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
Kytici taky zatím neřešíme, ale na netu jsem taky viděla dost velký pálky. Přítel se ale na jednom školení bavil s kolegyní co se taky vdává letos v červnu a ta si kytici pro sebe, maminky a do klopy pro ženicha zamluvila za 1800. Takže to nemusí být asi zas až taková hrůza. crawler: co je nejtrvalejší kytice těžko říct...ale ono to vydrží, protože si jí stejně pojedeme všichni vyzvednout až v den svatby, takže bude čerstvá a neměl by to být problém. Já přemýšlím o klasickém bobku z růží.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,chci se zeptat..pomáhá Vám nějak partner s přípravami,prožívá to s Vámi,hledá inspirace nebo mám jediná doma mužskýho,který to celé nechává na partnerce a je mu celkem jedno,jaká hudba,kytka,oznámení,prstýnky a vše kolem bude?Stavíme totiž domeček a budeme se do měsíce stěhovat..tak spolu řešíme vše kolem toho,já naslouchám všemu-i sekání elektriky,výběru izolací a zkrátka věcem,které se stavbou souvisí a chápu,že je to důležité,ale na druhou stranu mě to upřímně ani nezajímá a nerozumím tomu,ale naslouchám a snažím se pomoci..,ale jakmile dojde z mé strany na řeč kolem svatby-myslím výběru typu,jaké prstýnky,oznámení,kytka apod.,tak mě můj milý odbyde slovy,proč to řeším tak brzy,že je mu to jedno a na vše je času dost :-( .Hlavně barák :-( .Už začínám mít dojem,že to snad chystám sama pro Něj a není to o Nás.Už se i bojím mu o něčem,co jsem kde našla říct,aby mě zase neodbyl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teri: Nevěš hlavu - oni to chlapi většinou berou úplně jinak - myslí si, že to hrotíme a přeháníme a vymýšlíme kraviny - prostě takoví jsou - ten Můj je teda miláček, protože i když si taky myslí, že to hrotím a nijak ho to nebaví, tak se snaží a pomáhá a už toho udělal dost. Hele, když tě požádal o ruku, tak si tě chce vzít, ale holt se třeba musíš smířit, že nějak víc se začne zajímat třeba 4 týdny před svatbou... :-S :-D takoví už chlapi jsou...prostě jiná mentalita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsi sama, hodně partnerů je takových i ten můj. Když jsem začala navrhovat ozámka a pozvánky a chtěla vědět co on na to, tak mi řekl, že pro něj je teď nejdůležitější řešit byt :-| No mě to vzalo náladu a vítr z plachet a na nějakou dobu jsem s navrhováním sekla. On to nemyslel zle, ale mužská část pokolení prostě přemýšlí jinak... Přečti si třeba příspěvky od Brum a budeš mít zářný příklad...
Odpovědět
Profilova fotka
vidím že mě crawler předběhla :-) a plně souhlasím ;-)
Odpovědět
teri Hokla oni jsou takovi..... a kdyz neco udelas sama,tak ti reknou,ze to melo byt jinak...to je normal ;-)
Odpovědět
crawler K tem kytickam...ja taky netusim jake jsou nejlepsi a proto jsem se rozhodla,ze budou takove jake mam rada a jake se mi libi.Ptala jsem se kvetinarky na kolik tak vychazi kvetiny(hlavni,pro svedkyni,maminy vsechny do klop a veskera dekorace restaurace i altanku i aut a proste vse)a povidala od 5000do 8000tisic!zalezi podle narocnosti....ja to budu vse domlouvat uz za 14dni at to nenechavam na posledni chvili
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem tu chvilinku nebyla a vsechno to docist jeje :-) rose a bouncig:nekdy je tezke snaset povrchnost Iru samo,ze ne vsech ale je to neprijemne a nekdy to zaboli ale uz je to ok! rose:jeje muj pritel je taky elektrikar :-) Leni:koukala jsem na vsechny tve fotecky s satickama a ....jsi kus a slusi ti vetsina znich!Prala bych si taky abych nasla nejake co by mi sluseli uz jen 14dni a jdu na to!
Odpovědět
Ahojky holky luci šatičky ti fakt moc sluší všechny kdyby mě takto padly všechny tak bych ani nevěděla sama který fin už se ti to blíží cesta domů viď už jen 14 dní jinak k těm chlapům já mám doma taky zlato v něčem poradí něco schválí ale dekorace a jiné blbosti je mu jedno , ale prstýnky a oznámko to jsme řešili spolu a jsem za to ráda že to mu jedno není ;-)
Odpovědět
lenkous to vis uz se tesim Jsem nevidela rodinu dva roky.Jsem si nakoupila nejake hadriky at vypadam pekne hihi Uz se tesim az osobne uvidim veskerou nakoupenou dekoraci i oznameni!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: dva roky nevidět své blízké, to si ani neumím představit... To jsi nebyla doma ani na Vánoce?
Odpovědět
to věřím že se těšíš opravdu dva roky je dlouhá doba to si taky neumím představit :-S
Odpovědět
Lenkous: Ja to mam podobny, resime spolu prstynky, dokonce vcera sam navrhnul,ze pojedeme vybirat prstynky,myslim,ze si to taky docela uzival ;-), oznameni sme taky resili spolu a jinak dekorace nechava na mne.Nemuzu po nem chtit, aby se mnou resil kytky,ne ;-) ? Finfrle: To uz se to ti to blizi,drzim palecky, abys vybrala nejaky krasny saty :-)
Odpovědět
Tak ja sem nejdyl nevidela rodinu 8 mesicu, uz to bylo hodne dlouho, jinak jezdime tak jednou za pul roku, ono to ani castejs nejde, ale clovek si zvykne..
Odpovědět
Profilova fotka
A to si naši myslí jaká je to doba když nás vidí jednou za 2 měsíce :-D K přítelovým rodičům jezdíme časteji, k našim je to dál a člověk má i své zájmy, které chtějí čas, tak nám to tak často nevychází...
Odpovědět
no přesně tak rose aby chlap zařizoval kytky to asi né i když ten můj se v kytičkách vyzná a nešetří na nich když mi je kupuje, kolikrát jsem dostala i jen tak prostě z lásky a vždy byly nádherný ale třeba na dorty se ptal když jel kolem nějaké cukrárny tak se tam hned šel zeptat jestli by nám udělali ten co chci tak nevím prostě je to zlatíčko :-N :-N :-N
Odpovědět
no ten muj je zase asi opacnej extrem, angazuje se az moc a verte taky nas to stalo nezhod, to ja mu spis vycitam , ze ma byt jak normalni chlap a vsechno jen odkyvat :-D bohuzel to nefunguje :-D takze jak uz jsem parkrat psala sice se zajima zato svatba je cirkusacka :-D fin: na jak dlouho jedete? to budete asi odlitat jak mi prilitame :-D tesime se na nove fotky :-D
Odpovědět
boun proč cirkusácká koukla jsem ti do alba a cirkusácky to nevypadá ženich bude mít pěknou košily v obleku to vypadá dobře ;-)
Odpovědět
leni: cervenej svedek a modrej dort jsou taky jeho i kdyz vedel , ze vsechno ostatni je do ruzova a broskvova, ale uz me to nebavi resit, tu kosily jsem schvalila a ted se nam vsichni smejou , ze bude vypadat jak babiccin zaves. :-D nejlepsi jsou lidi jako pani co nam dela dort, nebo slecna co nam pomaha organizovat, protoze si mysli , ze si delame srandu, kdyz prednesem nase predstavy. :-N
Odpovědět
no tak je to veselý, ale košile se mi líbí je to origoš nebude tuctovej ;-)
Odpovědět
leni: to on by nerad, pozer :-D
Odpovědět
myslím že budeš mít krásnou veselou svatbu a originální, už jen ten svědek je supr mě by se to i líbílo mít něco zajímavého my budem mít normál klasiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, tak tý košile sem si předtím nějak nevšimla.. :-D ta je fakt dobře závěsová.. :-D ale proti gustu.. 8-) každopádně budete hodně nevšední!
Odpovědět
Ahoj holky, tak muj pritel zacal vcera resit, jakou budeme mit pisnicku na nas 1.manzelsky tanec ;-), libi se mu pry neco od Eltona Johna a chce si dneska vecer neco poslechnout na netu..Jinak mame doma sako, vcera si ho koupil, je takovy tmave sedivy od Piere Cardin, musim rict,ze je nadherne usity a dobre mu padne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to můj nic moc neřeší, v pátek sme byli ale v salonu, on zkusil první sako a řekl, že v tom půjde a hotovo.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?