Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
rose: dik mrknu :-D
Odpovědět
brum určitě na něco přijdeš dej to do kupy ze ségrou vždyť ono to k tomu i patří nějaké rozčilování o to je to pak hezčí když to vyjde to by nebylo ono bez nějakých komplikacích kdyby šlo vše hladce
Odpovědět
pardon to mělo být pro boun: no a brum snad to vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous. to mi došlo :-D jinak zas tu trávim víc času než bych měla :-N
Odpovědět
no já jsem tady taky každou volnou chvilku u nás je to jednoduchý přítel je taky na PC a já jsem na svým noťasu takže je to úplně jedno každý si děláme svoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - tak to je dobrý, to já ho musim vyhazovat a většinou tu sedim, když neni doma, ale měla bych spíš dodělat tu mini prácičku co mám přes net ;-)
Odpovědět
Brum: Ja chapu,ze to musi byt tezky, muj pritel nemel praci skoro 2 mesice a uz mu to lezlo na mozek,zacal v nove praci pred mesicem. Taky nemel zrovna moc myslenky na svatbu, kdyz byl bez prace, mel depku a nevedel, jak to zvladnem financne. Tak drzim moc palecky :-) Lenkous, Brum: Ja tu taky travim hodne casu, porad sem pres den nakukuju ;-) Bouncig: Nepanikar, vzdyt uz toho mas zarizenyho mnohem vic nez ja.Mne se zda, ze zarizujes spoustu veci hodne dopredu :-). Ja sem jeste pozvanky neposlala, myslim,ze tak do 2-3 tydnu se poslou a stejne to jeste bude brzo.
Odpovědět
Lenkous: Tak ja mam notebook, takze tedko sedim dole v obyvaku s pritelem a koukame na telku.Mame jeste normalni pocitac, ale na ten pritel nechodi, on hraje vetsinou hry online na Playstation :-)
Odpovědět
holky u nás svatebko s pozvánkou dostali taky jenom rodiče, svědci a kámoška jinak někdo o tom ještě ani neví to pánujem na začátek dubna a žádná panika ;-)
Odpovědět
Lenkous: Nemuzu se vynadivat na ty prstynky v tvojim albu, jsou nadherny :-)
Odpovědět
rose ty první troje jsou od pana Kouřila z Brna a řekla bych že nejsou ani tak drahý ale pro nás je to moc daleko a mám takový pocit že by jsme si museli jet i pro ně tak jsme zvolili Prahu ta je blíž
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem asi vybrala šatičky, včera a předevčírem sem byla zkoušet a už znova nejspíš nepůjdu, nějak mi to stačilo, pár salonů mě hodně zklamalo, ale jinak to bylo fajn.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj dámy, tak jsem tady zase po dlouhé době :-) Jak se vede? My snad konečně budeme mít vytoužený byteček - v dubnu by se mělo rozhodnout jak veliký a hlavně kde. Tak to snad do svatby stihneme :-) Mám dotaz: kdy budete zařizovat oznámení a kdy posílat? Říkám si (a už to tady,myslím, dřív taky padlo), že by bylo dobře ho zaslat co nejdřív, když je to letní termín. Většina lidí ho sice ví dopředu, ale přece jenom...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cascia, oznamko pošlu, jakmile bude, což zatím není v dohledné době, ale když si mi to tak hezky připomněla, asi s tím začnu něco dělat, nejdřív zkusím něco vytisknout doma - sehnat papíry a když to nepůjde, tak to objednáme.. Mimochodem, mrkněte na mé zkoušení šatiček, které se vám líbí nejvíc? ;-)
Odpovědět
Ahojky Luci, už jsem Ti ohledně šatiček psala - ale ještě jednou musím říct, že Ti fakt sluší všechny-byla to těžká volba :-) Taky si chceme tisknout přání sami, případně objednáme z netu, jsou tu různé docela přijatelné nabídky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jsou všechny moc krásné jak píše cascia, ale u mě by asi na plné čáře vyhrály ty sofia 4, ale i Maggie 3 byly moc fajn... :-) užila sis dva zkoušecí dny? Rose: na prstýnky jsem koukala, taky bych dala přednost té kombinaci jsou moc pěkné. Tak ať se zadaří :-) cascia: my jsme posílání oznámek zatím odložili na neurčito. Zatím to nespěchá. U nás všichni kdo budou zváni to vědí a ten zbytek to nemusí vědět tak dopředu. Ani spousta našich kamarádů to ještě neví, ale nemyslím, že by to něčemu vadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Boun: taky bych někdy dala přednost svatbě někde jen ve dvou...prostě na tajno a pak to jen oznámit...ale to by se okolí zrovinka moc nezamlouvalo :-D Pak by tě třeba zas mrzelo, že jsi tam všechny ty lidičky kolem sebe neměla...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Luci, máš v albu i dort který jsme si původně vybrali i mi jako dorty pro rodiče, to srdíčko s jahodama ;-) Ale ten budeme muset přehodnotit, protože v červenci už nebudou jahody :-( Je to škoda, ten by se nám líbil.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, holky, jak koukám na ty Maggie 3, tak vypadají fakt dobře, ale v tom salonu mě nějak nenadchly, ale všechny si prostě nepamatuju, na jeden den jich bylo možná moc. Ještě se mi hodně líbily Adina 4, ale na těch fotkách nevypadají vůbec tak zajímavě..
Odpovědět
luci: vsechny pekny, me se nejvic libily maggie 1 :-D rozhodujes jeste? nebo mas favorita?
Odpovědět
dzingy: no me asi taky, tak mame dve jednu v cechach, a pak jeste pozehnani v anglii pro ty kteri nemuzou prijet. takze z jedne ve dvou , jsme zkoncily se dvema, aspon muzu oblict saty jeste jednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dzingy, v červenci snad jahody ještě sou, ne? My rodičům nic dávat nebudeme, ale budem tam mít tyhle dortíky ke koláčkům a tak, aby toho nebylo málo.. A oni jahody někde seženou! :-D Boun.. Mám favorita sofia 1. x-)
Odpovědět
luci : taky ses na slehackovy co? x-) moc pekny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, to jo, šlehačku sem měla vždycky ráda! :-D nějak sem si to prostě oblíbila.. :-D A ty tvoje sou taky prostě superšlehačka! x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Boun: dokonce dvakrát? :-) to se zas nepoštěstí hned tak někomu :-) Ale je fakt, že si šaty opravdu užiješ :-D Právě, že jahody jsou v červnu, ale myslím, že se snad dají potom koupit. I když asi spíš ve větších řetězcích a to u nás doma bude asi krapet problém. Ale ještě popřemýšlíme jak to provést, aby dortík mohl být. Třeba tam vymyslíme jiné ovoce...maliny by v té době mohly být... Uvidíme
Odpovědět
no ja vzdycky chtela velky tezky saty s poradnou vleckou, takze ja nemela vubec co resit :-D rikame jim laskonka :-D luci jakou mas ty tu spodnicu, taky vypadaji siroky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy dortík chcete dělat doma, jo? Je pravda, že na konci červenci už asi moc nebudou, ale to já nechám na cukrářích.. :-D maliny zbožňuju, jeden dortík s nima taky určitě bude, jen sem zvědavá, jestli vůbec ochutnám, většina nevěst na jídlo nemá moc čas.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nám bude dorty dělat mamka. Vybrali jsem si svatební třípatrovej s krémovýma růžema v barvě čajovek a pak tyhle dvě srdíčka s ovocem... Mamka peče dorty různým lidem co pamatuju. Je moc šikovná a vždycky jsou mňam! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně snad bude dělat babička koláčky, taky sou vždycky perfektní, každej rok je dělá o pouti. tak to máš super, že máš takoovu šikovnou maminku na dorty, ty my budeme muset objednat.. :-) Boun, já ani nevím, jaká tam byla spodnice, zas tak široce nevypadají, že by tam byly 2 obruče, ale fakt nevím.. :-N
Odpovědět
Lucie: tak sem se koukala na tvoje saty, vubec nevim, ktery jsou nejlepsi, je to tezka volba, padnou ti vsechny :-) Dzongy: uz sme se rozhodli, koupime ty dvoubarevny :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?