Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj :-) Oznameni mam v albicku uz dlouho ale primo to nase tam dam az ho budu mit origos v ruce a udelam pekne rotecku....z te korektury to nejde vyseknout :-(
Odpovědět
Ahojky no je moc hezký a hlavně že jsi spokojená že se líbí u nás nic nového není zatím se nic neděje asi koncem března nebo začátek dubna pojedeme do Prahy podívat se a zamluvit prstýnky na to se moc těším mám vybrané ty co mám v albu jako poslední z prstýnků ještě chci vidět jak vypadaj ve skutečnosti ;-)
Odpovědět
Finfrle: Moc hezky,nekoupila si to od Stloukalovych? Lenkous: Ty prstynky jsou nadherny, vlastne vsechny,co mas v albu..Ja bych je taky rada vybrala v cechach,ale dostaneme se tam az v kvetnu, to uz bude pozde.. Holky, jak se do alba na pripravy vklada internetova stranka?Chci tam dat ty pozvanky a tak a kdyz sem vytvorila album, tak se tam daji jen nacitat fotky z pocitace..jak to delate?Mozna blba otazka, ale jeste sem to nezkousela ;-)
Odpovědět
rose tak to jsem taky nazkoušela jestli to jde zkus je dát do údajů o albu něco tam napiš a dej tam ten odkaz ale musíš tam dát i nějakou fotku tak nám něco ukaž co plánuješ koupit atd
Odpovědět
Profilova fotka
No vlastní album nemám, ale zkus to udělat jinak. Neukládej internetovou stránku, ale zkus tu konkrétní pozvánku stáhnout z netu do počítače, třeba na plochu jako .jpg a to tam pak už vložíš stejně jako fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: koukala jsem Ti do alba a ty tam máš fakt nádherné prstýnky...ty už jsou fakt jisté? Krásné
Odpovědět
Diky za tipy, udelam to doma, tedko sem jeste v praci ;-) Tak sem premyslela o svatebni ceste a tak nejak sem se zasnila a chtela bych jet do Karibiku :-), no ovsem ceny zacinaji od 700 liber na jednoho, to jeste neni tak strasny,v cechach by to vyslo draz, ale asi si to nebudeme moct dovolit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co u vás novýho? No u nás se ledy hnuly a dohodli sme se na termínu, v pondělí skočim na matriku jestli to pude u nich a zamluvim ho, počítám že domů dorazim s formulářema :-) no ale zařizovat se začne až bude práce jinak ten termín budu muset rušit a přesouvat na příští rok :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - a který z těch prstýnků z tvýho alba máš na mysli, všechny jsou moc krásný ;-)
Odpovědět
brum ty poslední co tam jsou,jsou od Lukáše Rýdla z Prahy a co ty dneska si měla jít na ten pohovor tak co
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - jsou fak tmoc hezký, prostě supr :-) jinak jo byla jsem tam, bylo nás tam 6 lidí a prej byl i stejnej počet včera; psali jsme všeobecnej test + test z angličtiny; z těch 6-ti sme to napsali 4, pak byl pohovor, no něco jsem jim řekla, řikali že naše skupina byla lepší než ze včerejška a já že jsem byla mezi těma lepšíma, a do tejdne se mi ozvou že prostě z těch co prošli až k pohovoru vyberou nějaký zdravý jádro a z toho pak toho jednoho, no při mý smůle bude zase druhá :-p největší sranda je, že všichni co se tam na ty pohovory cpou tu práci maji :-|
Odpovědět
no tak to ještě není ztracený, musíš doufat držím pěstičky ať jsi ty ta první :-) ;-) jinak díky za pochvalu :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to taky budu moc držet pěstičky Brum. Když na Tebe všichni budem myslet,tak by v tom byl už čert aby to nevyšlo :-) :-D No jo, víc lidí je nespokojených s prací a tak hledají dál...tomu se holt člověk nevyhne. A potřebují jen jednoho človíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, vždycky jen jednoho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkous: ty jsou od Rýdla? No vidíš, dost jsem o něm tady četla, dost lidí se na něj ptá a já pořád nevěděla co dělá, protože jsem nekoukala po žádných značkách a spíš po tom co mi padlo do oka. Je fakt, že tyhle prstýnky jsem už viděla i naživo a taky se mi zamlouvali, ale přítelovi ne. Na jeho ruce jich moc vypadalo zženštile a připadal by si jako teploušek, tak jsme nakonec vybírali podle toho co mu sedlo na ruku a aby se to líbilo i mě. Já jsem si tam nakonec nechala vsadit jeden zirkon a budu taky spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: to je škoda, protože některé firmy vydají konkurz na jednu pozici, ale ve skutečnosti jich hledají víc a na konkurzu si vyhlídnou lidi na tu kterou pozici by se jim kdo líbil... to je škoda, že to není zrovna váš případ...
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - tak takhle to tady u nás nefunguje, to snad jen ve velkejch městech, tady mse rádi za cokoliv, bejvá to vždy jen jedno místo a většinou místo mateřeský jako tohle a každej po tom hned skočí 8-( jinak já si nadávám že sem nešla na pajdu, měla bych jí levou zadní, šla bych učit a byl by klid; no jo ale to se mi nezdálo, protože pajda je nejjednodušší vejška na kterou z gymplu lezli všichni a já přece musim mít něco složitějšího, tak sem šla na ekonomku no a ted´to mám :-p
Odpovědět
dzingy kamínky budu mít jenom já a přítel jen kroužek půl bilý půl žlutý a já jestli nemá chybu na stránkách tak si tam asi nechám dát brilianty protože zirkony stojí 9500 a brilianty 10500 tak proč né ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - no já taky všude čtu že brilianty jsou jen o pár stovek dražší, takže já chci jen jeden kamínek a bude briliant ;-)
Odpovědět
no mě to právě překvapilo je jich tam sedm a je to jen o tisícovku dražší tak uvidím až je uvidím na vlastní oči :-D
Odpovědět
Ahojky kotatka!
Odpovědět
dzinky:prstynky jsou jiste jedeme si je nechat udelat primo do Brna! rose:budeme je mit od kyoprint!Uz se tesim :-D rose:a ostatni cizinky :-) taky mate nekdy problem v cizine,ze jsou rasisti?Ja mela dnes zase(zatim nejhorsi)zazitek s jednou Irkou.....jsem si to oplakala na zachode a pak uz bylo fajn jsem to zesebe vyboxovala v posilce!
Odpovědět
teda fin jak to určitě je to nějaká trubka viď co si myslí že je bůh ví co, to s tou posilkou je dorý
Odpovědět
lenkous nejak se stres musi ventilovat a posilka a box je fajn
Odpovědět
Brum: taky drzim palecky, aby ti to vyslo :-) . Ja sem treba mela stesti, tedko uz sem rok v dobrej praci a byla sem na pohovoru prvni (vybrali si me z lidi,co zadali o tu praci) a zalibila sem se jim, tak me rovnou prijali.Pak jeste lidi volali na tu praci a psali,ale uz meli smulu. Ale my sme mensi firma, ty vetsi holt maji ty konkurzy.. Jinak sem vas hodila do alba fotky mojich pozvanek :-)
Odpovědět
Finfrle: Co se stalo s tou Irkou??je tu spousta rasistu, ale s tim sme se shledali hlavne na zacatku, kdy sme oba zacinali pracovat v hotelu, to na nas tak koukali, tedko mame oba dobry prace a i bydlime mezi samejma Anglicanama a berou nas normalne..
Odpovědět
Finfrle: Muj pritel pracuje jako elektrikar a v predchozi firme se setkal taky s rasismem, dva Anglicani mu davali jasne najevo, ze tam nema co delat, ze je to prace jen pro ne a ze ma jit zpatky na SK. Oba byli mlady. Naopak starsi generace je vetsinou fajn. Pracovali tam s nim dva starsi panove a ti byli uplne super. mel z toho taky strasny nervy, no tedko dela v jinej firme a jsou tam zatim fajn lidi, tak snad to bude tak i dal..Jako ono je to taky tou krizi, spousta mistnich nema praci, tak oni tu neradi vidi cizince, co pracujou a jeste pokud maji dobrou praci, tak je to vytaci. To je asi to samy, co se tedko deje v CR.
Odpovědět
rose ty pozvánky a oznámka jsou moc krásný, jsou jemný a moc příjemný :-)
Odpovědět
Lenkous: Diky za pochvalu :-)
Odpovědět
fin: to vis eastern europe 8-( me se zas minulej mesic snazil nekdo presvecit , ze mame vsichni upadlou moralku, protoze tahle osoba byla jednou na ukrajine :-N jinak na me jednou nekdo porvava ve meste ze jsem jen polska ku..., jsou tady spis vysazeni na polaky. Ale vzdycky se nejakej menta najde, normalne s tim nemam problem, zalezi na lidech. Ale kdyz tak to taky vetsinou orvu :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?