Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Preji krasny prvni brezen!!!At se Vam ten mesic vydari!Jeste 25 dni a letim domu po dvou letech!Uz se moc tesim a ne jen na to budu zarizovat vse na svatbu! Brum:je fajn,ze se omluvil a vis co ten muj taky ale radeji se neradovat ono nikdy nevis co jim rupne v kouli :-D Jsem tu cetla,ze probirate prstynky....rozhodne chceme za ne dat sice vice penez ale do toho se vyplati investovat!Zlatnik mi vysvetlil ohledne vyroby uplne vsechno!Rozhodne nema cenu chtit prstynky z vice karatu (14 je ideal)pry je to moc mekke a casem se ohybaji!Taky rikal,ze z leskly je sice pekny ale casem stejne zmatni a pak bude vypadat osumtile a proto doporucuje radeji matny a treba do nej vmisit malo leskleho...co se tyce kaminku ....rikal at si nevesty moc dobre se zletnikem domluvi(ohledne zirkonu)aby meli na ne dozivotni zaruku(ja ji mit budu )protoze casem se zirkony poskodi ne li uplne rozbiji...jasne u diamantu neni co resit ale ty ja nechci :-D Rozhodne zalezi na dobrem zlatnikovi a preji moc uspechu!
Odpovědět
Omlouvam se za preklepy!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my sme schválně vybrali lesklý, protože se dají poměrně snadno vyleštit, ale zmatňovat je horší, protože mat se ti stejně časem ošoupe, že je to v podstatě lesklý, ale poškrábaný, no tak uvidíme, jak budou naše prsteny vypadat za pár let.. :-D
Odpovědět
Finfrle: a uz ste si prstynky vybrali?My byli vcera u zlatnika, libi se nam teda spis leskly, no akorat ceny jsou tak kolem 1000 liber, to je opravdu hodne, ale zase je to kvalita,nevim nevim. Jeste o tom premyslime ;-)
Odpovědět
Ja uz mam nase vybrane a mam je v albu! Chce za ne neco okolo 12000 Ale zalezi na upravach co budeme chtit a od toho se oviji cena!Ja nasla jedny nadherne tady v Irsku ale chteji za ne 3500euro a takovy cvok nejsem! :-D rose:1000 liber bych rekla,ze je az dost no ale zalezi na vas!Ja chci prsten nosit stale i pri praci a kdybych mela tak drahy porad bych ho sundavala i pri myti nadobi a pod.....
Odpovědět
Profilova fotka
fin: ahoj, to jsem ráda že se to uklidnilo i u Vás, ale přesně tak moc se neradovat, kdo ví co je zas napadne :-D jinak k prstýnkům - rozhodně záleží hlavně na zlatníkovi, ale já ted´dělala jeden konkurs do zlatnický firmy a pan majitel mi vyprávěl jak se to dělá a tvrdil mi že veškerý ty největší firmy už to ručně všechno nedělaj a všechno dělaji stroje, takže to jede jak na běžícím pásu :-p já bych raději originál přímo od zlatníka nebo alespon od nějaké malé české firmy, aby to byl opravdu originál a věděla bych že si na něm nechali záležet a né že to šoupnou jako další kusovku - no snad se do těch 8 000 vyjdeme, max.10 -ti víc bych za něj dávat nechtěla, protože pak bych se bála ho vůbec nosit.
Odpovědět
JJ souhlasim Brum Ja jsem si nasla maleho zlatnika,ktery davy celozivotni zaruku a je to rucni prace!Musim za nim dojet do Brna.Dokonce mi rikal,ze pracuje normalne az do dvou rana a ze mi vyjde vstric s casem,ktereho budu mit tak malo!Pry na nas pocka ....v den priletu jedeme z Prahy do Tabora a pak rychle Brno a pak na hotel kde bude svatba Celadna no bude to litacka tak jsem rada,ze mi vyjde vstric.
Odpovědět
Ahoj holky no fin supr zprávička že už je dobře. My tady máme taky jednoho zlatníka asi zítra se tam půjdem podívat protože jsme čekali až bude mít nové vzorky jsem zvědavá jak je to u něj s tou zárukou ale celoživotní to asi nebude je sice malinko dražší než ostatní tady v Děčíně ale má krásný kousky tím nemyslím snubáky ty jsem ještě neviděla tak uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no tak to je opravdu profesionální a supr přístup ;-) jinak to budete mít pěkný lítání, hned z letadla na svatbu :-D sem původně myslela že tu v čechách budete trochu dýl, se rozkoukat doma u rodičů a pak až na hotel a svatbu :-)
Odpovědět
rose: ja je odskousela tady a objednala je z kalifornie za tretinu :-D no jeste me sice zdani a preprava taky asi neco bude , ale porad me to vyjde asi na polovinu!!! no jen ty nervy!!! my jsme nemeli s prstynkama problem, ale zasnubak jsme hledali snad tri mesice :-N no je to hrozny kdyz predstava neodpovida cene, doufam, ze se vam podari najit, mi nakonec nasli uplne nahodou uplne v malym zapadlym shopu tady u nas, a jeste meli 35% slevy!
Odpovědět
holky, kouknete se na: www.allerspanninga.com, tam jsou ty prstynky, je to proste klasa :-), nam se zda taky 1000 liber moc, puvodne sme mysleli,ze se do 400 liber vejdeme, ale to, co sme nasli kolem 400 neni vubec hezky.
Odpovědět
Finfrle: Ty vase prstynky jsou fakt nadherny. To je teda kupujete v Cechach? To ste si je teda vybrali na netu a pak za tim zlatnikem dojedete? ja sem se koukala na ceskych strankach a je fakt,ze vyber maji veliky a do tech 11 tisic se daji koupit krasny prstynky, jenom se trosku bojim je kupovat pres net..Bojim se,aby nam padly.. Tak my sme zase nemely problem se zasnubakem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
rose a který model se vám líbí nejvíc jsou krásné
Odpovědět
Brum Jedeme jen na tyden a z letiste smer morava jen kvuli priprav mame na to ten ten tyden a proto honicka!Na svatbu prijedeme tyden dopredu a to uz snad bude klidnejsi! Rose jj vyhlidli jsme si je pres net a ted jen si je vyzkouset a domluvit se a zaplatit dokonce je tak ochotny,ze se je pokusi zvladnout do naseho odletu!A to je vazne jen tyden! Kdyz by jsi znala svou velikost neni problem si to u nej domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
fin. tak to jo, to zmákknete ;-) jinak taky mně napadlo prstýnky opbjednat přes net, že by vyšly možná levněji, ale s tou velikostí bude asi problém, z toho mám docela strach :-N jak zjistim svou a mužskýho velikost?
Odpovědět
brum zajděte do zlatnictví tam maj ty skušební kroužky tak to zjistíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - dík, no jasně, u nás to ale i tak bude na dlouhý lokte a základem je to že nemám práci |-|
Odpovědět
Lenkous: Libi se nam tech modelu hodne, vsechny jsou krasny, akorat ty ceny jsou docela vysoky :-| Finfrle: Ja tedko taky hledam na netu, snazim se najit levnejsi set s diamantem, ale koukam,ze kolem tech 900-1000 liber se to pohybuje. Brum:Nam zjistili velikost v jednom zlatnictvi, tak se nekde zeptejte, oni vam to zmeri.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: stou velikostí, zajděte ke zlatníkovi oba a požádejte ho o ukázání zkušebních kroužků. Mají je všichni a podle nich si tu velikost zjistíte. Jen je rozdíl v tom jestli budete mít úzké nebo širší prstýnky u širších je lepší větší velikost kroužku, protože by se pak špatně sundaval. Širší bude trošku tesnější. My jsme to ve zlatnictví udělaly, tak, že jsme si chtěli nechat nacenit 2 druhy prstýnků a k tomu byla potřeba velikost prstýnků, tak nám ty kroužky ukázali a nechali vyzkoušet. Aha...koukám, že už Ti na to odpověděla Lenkous :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si taky ty prstýnky nakonec objednali přes net, protože v kamenných zlatnictvích byly ty co se nám líbily moc drahé. Zatím ještě nepřišly, ale tento týden už je čekáme. Jasně, že jsou tam rizika, ale to se holt někdy musí zkusit. Navíc ten internetový obchod byl prověřený více bankama, tak jsme do toho šli.
Odpovědět
tak já zatim špatné zkušenosti nemám s internetovýma obchodama myslím že když je to ověřený tak to funguje my jsme si dokonce po netu objednali i dovču je to asi dva roky a klaplo to na jedničku tak dzingy myslím že se nemusíte obávat a jak píšeš máte to ověřený tak pak napiš až vám přijdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) my jsme si vybrali prsteny na svatebním veletrhu, na živo vypadají mnohem krásněji než foto na netu. Změřili nám prstíky a protože je máme oba hodně štíhlé, tak nás to vyšlo asi o 3000kč levněji než ti, co mají prsty nateklé nebo prostě tlustčí (paní se mi smála, že mám velikost děvčátka na základce a přítel, že má zase takovou dámskou velikost)...vybrali jsme si bílé zlato se zirkony a vyjdou nás na 7000 (tedy díky 20%ní slevě, která nám byla dána díky tomu, že jsme si je objednali na veletrhu)...teď už jenom čekáme až nám přifrčí...;DDD
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - tak pokud jsou to ty, co máš v albu, tak jsou nádherné a za supr cenu ;-) jinak já tu zrovna měla na návštěvě kamaráda, kterýho jsem viděla naposled před 10-ti lety, žije s přítelkyní v Brně a dorazil za svými rodiči k nám do Aše a vzpomněl si na mně :-) byla jsem příjemně překvapena, donesl víno a byl to velmi hezky ztrávený večer vzpomínkami na dobu před 10-ti lety :-) ani mi nepříde že už mi táhne na 30cet a jsme tak starý :-D jinak s mužskym jsem o termínu mluvila a asi to bude na delší debatu :-D každopádně jinak vše v pohodě a svatba bude, bud´ještě letos anebo příští rok na 31.7. - to už spolu budem 11 let a mý rodiče 40 let takže pokud by vyšlo, že bych přemluvila naše at´se konečně taky vezmou (žijí spolu z nejrůznějších důvodů spokojeně a nahromádce již od r.1970) tak bysme to mohli spojit a byla by to supr akce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkous: taky jsme si přes net objednávali už fůru věcí, boty, pračku, i dovolenou a všechno bylo v pohodě, jen se zlatnictvím nemáme žádnou zkušenost. Pak dám vědět jak jsme dopadli. Brum: tak to jste spolu opravdu dlouho...no možná by to byla fajn akce s těma rodičema, ale jestli se jim po tolika letech do něčeho takovýho bude chtít... Moc si to nedovedu představit, ale když o tom přemýšlím, tak mě by se po takové době asi už nechtělo do něčeho takového :-) Ale třeba by to na druhou stranu uvítali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - no já v to u rodičů ani moc nedoufám, přece jenom už jsou oba v důchodu. - jen že by se mi to líbilo :-) jinak já po těch všech peripetiích s prací budu ráda pokud to vůbec vyjde nám s Jirkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - dzing - ale zkusim to nadhodit a přemluvit je, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak dneska jsme se byli podívat v tom posledním zlatnictví na prstýnky a jsem smutná :-( maj tam nádherný to jo, ale pár by nás stál 20 000Kč a víc :-o a do toho nejdem :-| tak zůstaneme při těch za 10 000 ty jsou taky hezký ;-)
Odpovědět
leni mas je v albu, ktery to jsou?
Odpovědět
v albu je nemám nenašla jsem je to zlatnictví stránky nemá, ale teď přemýšlýme že by jsme v dubnu jeli do Prahy líbí se mi ty od Rýdla a to by byly ty poslední z alba jsou za 10500 s briliantama tak nevím jestli to není chyba když se zirkony stojí 9500 ještě uvidíme čas zatím je říkaj nám že stačí měsíc do předu
Odpovědět
kdyby jsme byli trošku blíž k Brnu tak vyhrává p.Kouřil ale to je pro nás opravdu daleko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?