Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak nás znovu šoupnu na první stranu :-) udělala jsem další krok v přípravách jak tak čtu tady o fotografech a jak maj nabitej program na rok dopředu, tak sem poslala nabídku Potůčkovým, tak uvidíme zda z toho něco bude ;-)
Odpovědět
brum: me se jeden rozne libil a myslim ze jsem mu psala nekdy v zari a uz mel na cervenec plno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ale zas 31. je pátek, takže to by mít volno mohli ;-) nebo se to přehodí na jinej termín to mně zas tak netrápí, nebo se to vyřeší úplně jinak. Např.přítel má známýho, kterej amatérsky dost dobře fotí, ted´vyhrál nějakou celorepublikovou soutěž s fotkou moje rodina, tak kdyžtak bude třeba fotit on :-)
Odpovědět
brum: mi taky patek :-D snad vam to vyjde!!!! ale je to je super kdyz je nekdo v zaloze. My snad mame jen dost muzikantu, ktery ovsem nemotrebujem. No vzdycky nam to tak vyjde.
Odpovědět
Brum: Potuckovym sem taky psala a na muj termin uz meli plno :-|. Oni jsou fakt dobry a navic jsou z Plzne, kde budu mit svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: koláčky se pečou zhruba 2 dny předem - koláčky musí být čerstvé, některé cukroví je dobré, když se uleží, ale koláče by tvrdly ;D Teda v našem kraji je tradicí, že se slezou baby z celé rodiny a peče se ve velkém celý den a noc a přitom se povídá a povídá a povídá...asi jako když dřív draly peří ;D... jinak výslužky se roznáší den před svatbou a přízni z daleka se výslužky dávají při loučení, když odchází ze svatby. ten poslední týden před svatbou to chce si vzít dovolenou, aby to člověk zvládl - ještě že mám prázdniny! ;DDD Potůčkovi? ty vůbec neznám...jsem já to ale nevzdělanec;)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky spoléhám na to, že se bereme v pátek a fotograf ještě bude mít volno. Do vybírání fotografa nám vlezla nemoc, teď školení...no ještě se to protáhne. Fotografové z Hodonínska nemají na netu stránky s ukázkou fotografií :-( Tak je člověk musí obejít osobně. Ale taky moje kamarádka a zároveň můj svědek taky fotí, má uměleckou školu a má pro to cit, tak budeme mít profesionálního fotografa jen na obřad a pak na focení po obřadu a zbytek fotek nám udělá ona. Chceme s ní pak i někam vyjet ven a nafotit si ještě něco sami... No to jsou plány skutečnost může být jiná. crawler: plně souhlasím, taky jsem měla takový pocit, že pečení svatebních koláčků se vyrovná draní peří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - až ted´jsem si všimla v tvym pase že máš uvedenej stejnej termín jako já :-) jinak my sme se před chvíli děsně pohádali, takže prej dokud se nenaučim určitý věci tak je po svatbě - samo kvůli kravině - dle něho nedostatečně umytá vana, na to nabalil, že se tu celý dny jenom flákám, tim že nechodim do práce a už to jelo :-p
Odpovědět
brumlinka Nic si z toho nedelej,neni to vzdy lehke :-( bude lepe! Mas nas a budeme se flakat spolu ju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin dík za podporu, už šel spát, tak snad už bude klid :-) jen jsem začla trochu jednat ohledně svatby a poptala fotografa, hned co mi pošle zda má ještě volno bych to potřebovala s mužskym probrat a zarezervovat a takhle akorát tak uslyšim že sem se úplně zbláznila :-p
Odpovědět
Ahojík tak jsem doma a konečně víkend, fin: tak co jak je už je to dobrý? jinak díky za rady ke koláčkům snad to zvládnem ale budem jen tři co budem péct a kolik jich bude to netuším to nechám na mamině, ale vím že budou dobré pekla je když se vdávala ségra a všem mocinky chutnali ale je to už hafo let. :-D :-D :-D jinak výslužky budem dávat až na svatbě bude to pro ně připravené v krabičkách tak ten kdo odejde- rovnou dostane krabičku. brum: to bude dobrý toho přejde jste spolu tolik let tak tě zná a musí vědět že práci hledáš jak můžeš.
Odpovědět
Profilova fotka
len: ale jo, ale je fakt že už je to moc dlouho a už si pomalu začíná myslet že to dělám schválně a že to neni normální bejt tak dlouho bez práce a pořád slyšim jak to že ti ostatní kdo o práci třeba přišli už novou mají :-p ach jo, kdybych odpověd´na tuto otázku věděla tak už jí mám taky :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Leni a brum a ostatni krasavice! No jo pro nekoho zacal vikend ale ja musim do prace jojo :-p ale zitra mam volno coz je fajn! JInak doma je ticho ale casem to odezni je lepsi se nehadat at to vysumi samo ne! Jinak ja prakticky s vysluzkou si hlavu nelamu.....platime vsem hostum i ubytovani a proto jsme se rozhodli,ze udelame jen male kosicky s cukrovim a jen 2-3mini kolacky a to je bude cekat uz rano pri ubytovani....kdo by na to po svatbe myslel ne ;-) No a co zustane posvatbe od dortu az po kolace se rozdeli!Pro nas je dulezita hostina!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my budeme mít jen malinký výslužky, přece se najedí na svatbě, tak se nemusí cpát ještě několik dní doma, budou to koláčky, co nám snad upeče babička, samozřejmě s mojí, segry a možná i máminou pomocí, dělá naprosto luxusní, sice je máme každej rok na pouť, ale já bych je mohla pořád! :-D A dáme je taky až budou odcházet, to by se mi ještě tak chtělo všechny objíždět den předem, i tak toho budu mít víc než dost.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ttak já taky předpokládám, že budem rozdávat babiččiny koláčky :-)
Odpovědět
my na to taky právě den před nebudem mít čas a všude kdy jsem byla na svatbách se dávaly výslužky při odchodu tak to bude i nás. :-. fin: to určitě odezní a bude dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: taky jsem si všimla že máme stejný termín svatby :-) S tím tvým si fakt nic nedělej, chlapy tyhle přípravy vždycky berou jinak. Můj přítel by byl taky nejraději kdyby veškeré přípravy na svatbu pro něj končily požádáním o ruku :-) Má pocit, že řeším všechno moc dopředu a že na všechno je čas, ale není. Kdybych nezačala řešit v lednu termín a místo svatby sama, tak se bereme asi až příští rok, protože už by bylo všechno obsazené. Len: My budeme dělat výslužky i pro příbuzné kteří na svatbu nebudou zváni a je jich opravdu moc, takže musíme výslužky roznést sebou. Na svatbě bude nejbližší rodina a tam už se výslužky nijak neřeší, ti pak dostanou dort a koláčky klidně po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tam je chyba: :-) omlouvám se. Mělo tam být, že výslužky musíme roznést předem (ne sebou :-D )
Odpovědět
holky, jupiiiii, snad uz mi konecne prijdou saty, ja mam takovou radost!!!! Vcera jsem donutila Leaho zavolat pani co mi je objednavala, ja se ji trochu bojim :-N uz maji 14 dni zpozdeni a ona ani nerekla proc, tak volala te designerce a ta se omlouvala , ze zrovna tydle maji spozdeni :-N typicky, ze jsou to ty moje, ale ze v pondeli ji da vedet kdy prijdou :-D :-D a pak jeste 14 dni na doruceni a uz je budu mit!!!!! hurararara!!!! Po pul roce cekani!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ať teda opravdu brzo přijdou :-) Jak to že jsi na ně čekala půl roku? To trvalo tak dlouho než je ušily?
Odpovědět
Bouncig: Tak to je super.A odkud si ty saty objednavala? My sme se dneska byli divat na prstynky, teda kolem 300 liber ty dvoubarevny sety jsou nic moc, jsou matny,my bysme radsi chteli leskly. Nasli sme pak jedno zlatnictvi, ktery ma prstynky s pravyma diamantama, jsou nadherny, taky dvoubarevny, ale ceny jsou tak od 1000 liber. No docela o tom premyslime. Je to hodne penez, ale zase ty prstynky jsou jedinecny a je fakt,ze jsou na cely zivot. Ale zase budeme muset platit jeste jiny veci, tak nevim ;-)
Odpovědět
boun: tak ať se dočkáš a jsou přesně jak si je představuješ rose: prstýnky jsou opravdu na celý život já bych radši zlevnila někde jinde ale prstýnky chci aby se nám líbily, no tady jsou ceny tak kolem 10 000-11 000kč tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak hlásim že u nás se to již uklidnilo a dokonce se mi onluvil :-N normálně nestačim zírat, jiank zejtra s nim zkusim probrat toho fotografa, tak sand to nějak půjde
Odpovědět
brum: tak to je skvělá zpráva :-) to je dobře :-N a už máš nějakého fotografa vyhlídlého
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - jo mám - již jsem zkontaktovala pana Potůčka a nabídl mi dva termíny kdy by mohl zajet až sem k nám na ten dalekej západ s tim, že mi udělá individuální nabídku dle délky focení a cesta 6 kč/km by se platila z Karlových Varů, což by docela šlo - tak to musim zejtra s mužskym probrat a hned zítra i panu Potůčkovi odpovím - když bysme se vešli do 5000 tak by to bylo supr.
Odpovědět
tak to jo to jde to je dobrá cena když si bude účtovat i cenu,tak to už pak budeš mít termín a svatbu jistou vid
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jo, ale uvidíme zejtra, abysme se zas nerozhádali, jak to nadhodim - to bych pak měla po termínu i po svatbě :-D ted´ akorát ještě přemýšlim že možná mu odpovim až v pondělí, že bych brnkla na matriku jestli nebudou mít problém s termínem tam no a snad už by bylo aspon to nejdůležitější na to ostatní je ještě dost času ;-)
Odpovědět
určitě si nech potvrdit na matrice jestli maj volno v termínu co má volno fotograf držím pěstičky ať ti to vyjde doma a není zase dusno ale já myslím že né že to bude dobrý pak dej vědět jak jsi dopadla a jaký termín by to byl zůstala by jsi červencová ?
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - neboj určitě dám vědět, jinak i když nebudu červencová tak k vám můžu, né :-)
Odpovědět
no jasně to je samo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?