Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky fin co to čtu nejdřív šaty a ted tohle :-| to bude dobrý neboj to přejde držím pěstičky ať se z toho dostaneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No o hudbě uvažuju už týden...ale nejvíc se mi na příchod nevěsty líbí asi Jahann Pachelbel - kánon, nebo svatení pochod od Wágnera. Taky uvažujeme, že si uděláme pozvánky, oznámení i jmenovky sami vlastními silami a s vlastními náměty aby to bylo opravudu o nás. Svatební slib se mi taky líbí, ale budeme mít civilní sňatek a nevím jak bude oddávající ochotný poupravit podle nás proslov, natož ještě zařadit slib...ale třeba to půjde. Ale bojím se nervozity abych byla schopná mluvit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
I zázraky se dějí, a není dobré věšet hlavu když ještě není všem dnům konec... Být bez práce je moc těžké a když už člověk hledá tak dlouho jako ty tak je to asi dost náročný na psychiku, ale ono se to vyvrbí. Nebo jsi myslela ještě i nějakou jinou situaci?
Odpovědět
mě se slib taky líbí ale necháme to na pouhé ANO to snad zvládnu :-D :-D ale slib je krásnej to musím uznat, hudbu taky ještě nevím domlovat se jdeme až v dubnu tak nevím jestli nám dovolí vlastní nebo nám daj vybrat ty jejich :-S
Odpovědět
jo ony to nektery mista docela omezujou, ze? nam mani rekla , ze za priplatek jde vsechno :-N nastesti to nebyla hruza, a musim rict, ze byla moc ochotna :-D mi tedka premyslime jeste nad zivou hudbou, ne na celou dobu , ale kdyz se budem podepisovat nebo tak....uvidime esi nekoho najdeme.
Odpovědět
já mám právě takový dojem že tady u nás na zámku je živá hudba hrají snad na housle ale nevím jestli maj i normal to uvidíme v tom dubnu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - díky to sem měla na mysli a od toho se taky vše odvíjí, že mně to že sem pořád doma leze na mozek :-D a přítele už nebaví mně vpodstatě živit a já z téhle závislosti na něm taky nejsem zrovna nadšená, ale to zmáknem. naštěstí jsem založením optimistka, jinak bych už to asi psychicky nezvládala :-) bouncing- tak to je dobrý, paní si takhle na férovku hezky řekne o úplatek :-D
Odpovědět
brum : no nebyl uplatek :-N ale zamecka narizeni, vsechno to musela tatovi sepsat :-D
Odpovědět
Se vsem prdolky omlouvam,ze jsem to ventilovala tady!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: myslím, že to nikomu nevadilo a člověk se potřebuje svěřit. Už je Ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: zatím nevím jaký je to být na mateřský a denně absolvovat ten samý kolotoč kolem dětí a manžela, ale vím že i pro někreré mé kolegyně na mateřské je to těžké. Chybí jim rozptýlení a společnost ostatních lidí. Naopak zas někdo do práce nechce, už si zvyknul na domácí klid a režim a do normálního provozu se mu vracet nechce. Za sebe zatím soudit nemůžu. Ale já jsem spíš introvert, takže to asi budu snášet v poklidu. Hlavně držím pěsti ať se Ti podaří najít práci a vrátit osobní život do přijatelného normálu.
Odpovědět
přeji krásné páteční ráno :-) konečně pátek mě teda ještě čeká dnešní odpolední, ale snad uteče rychle. včera jsem se krásně odreagovala na koncertě Jakuba Smolíka, mocinky se mi líběj jeho písničky :-) dzingy: a jak probíhaj tvé přípravy budeš si dělat album z příprav
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fin: neomlouvej se, od toho tu přece sme :-) jinak doufám, že už je to u vás lepší dzin: ano máš pravdu, mně ty lidi okolo hodně chybí, tak to doplnuju aspon tim, že každou středu chodim tancovat na zkoušky - tancuju liniové country tance (máme takovou amatérskou skupinu In the country Aš a občas i někde vystupujeme) a v neděli chodim s kámoškou cvičit (má taky prcka o 2 roky mladšího než ten můj) tak to nějak plácám - ono nějak vyloženě v zásadě bejt doma by mi nevadilo, jenže bych potřebovala ten příjem :-| - tj.pokud by se našla nějaká práce nebo podnikání, které bych mohla vykonávat tak nějak z domova tak bych se nezlobila, nemusim mít nutně pevnou pracovní dobu, ale i za tu budu moc ráda :-)
Odpovědět
holky tady dneska nikdo není nebo co, je fakt že asi není nic nového - budete někdo dělat koláčky doma nebo si je budete všichni objednávat já jen kolik dní předem se pečou my je budeme péct doma s mamčou a ta tvrdí že tak 3-4 dny před a mě to přijde pozdě že to všechno nestihnem :-|
Odpovědět
Tak u nas na zamku je ziva hudba, myslim,ze hrajou na varhany, jinak na hudbu mam jeste tak 2 mesice casu, takze to jeste neresim ;-)
Odpovědět
Brumdinka: Me by taky nevadilo delat z domova, az budu mit dite.Ale ono neni moc oboru, ktery by sly delat z domova,co??Teda ten muj by zrovna sel, akorat bych jeste musela ziskat vic zkusenosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - ahoj, ted´mtu chvilku jsem :-) jinak proč by to mělo bejt pozdě, já bych řekla že akorát, kdybyste je pekli dřív, tak budou za chvíli tvrdý jak kámen :-) jinak u nás předpokládám že koláščky upeče přítelovo babi - umí je naprosto perfektně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rose. přesně tak, moc jich neni a můžu se zeptat co máš za obor? jinak já bych taky věděla, ale je to na dlouhý lokte (tedy tak několik let)
Odpovědět
leni: mi jich nepotrebujem moc , tak je asi objednam spolecne se zakuskama, holky jak to u nas normalne chodi s dortem? kdy se kraji a podava? ja ho chci nakrojit po veceri, nechat ho odnyst do kuchyne, tam ho naporcujou a pak na raut. Ale mame takovyho obra :-N zda se mi zbytecny nakupovat jeste zakusky a kolace, vzdyt budou mit dezert po veceri, esi bude horko tak nikdo sladky stejne moc jest nechce. vysluzky neresim, esi neco zustane tak hladove krky si to muzou vzit...
Odpovědět
brumdinka: Ja pracuju jako asistentka reditele v jedne farmaceuticke firme tady, sem spokojena. Do budoucna bych chtela delat neco z domova, abych byla flexibilnejsi. Jinak z domova jdou delat taky preklady,nejaky kancelarsky prace, ale to v Cechach asi jeste neni moc rozsireny..Jinak me nic nenapada.
Odpovědět
Lenkous: Moje mamka uz ma predbezne zamluvenou cukrarnu,kde sou moc sikovny a kolacky nam udelaji. Ja bych je asi sama neupekla, a ani bysme na to nemely s mamkou cas.
Odpovědět
Bouncig: My vysluzky teda delame, v tej cukrarne, ty se davaji asi po svatbe,co?No tak to dostane i pritelovo rodina, jenom doufam,ze to bude vypadat nejak normalne, kdyz pojedou takovou dalku a muze byt pekny horko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenkous :No nevím jestli budu dělat album z příprav. Možná česem až tam budu mít co dát. Zatím jsem se k tomu nedostala. Z příprav, máme zajištěné místo obřadu i hostiny, mám zamluvený šaty, boty a závoj, máme už i objednané zákusky, vybrané dorty co nám upeče moje mamka, objednané prstýnky, zajištěnýho hudebníka na klávesy. Zkoušela jsem už navrhovat oznámení a pozvánky. Jen fotografa zatím nemám a o kadeřnici taky nemám ponětí... Tak nějak už na hrubo máme vyřešeno a to ostatní se v průběhu doladí. A co se týče koláčků tak ty se budou péct ve velkém v týdnu před svatbou. Možná bude i víc dávek tak asi 2-3 dny předem. Bude nás na to dost, tak si nějak tu práci rozdělíme :-) Bouncig: zatím jsem nepřemýšlela kdy krájet dort. Ale protože bude svatba v červenci a jestli bude teplo, tak asi co nejdřív aby pak šel do chladna a neroztékal se. My výslužky řešíme, přítelovy prarodiče mají příbuzenstvo ve víc jak půlce vesnice kde žijou a u nic se to hodně dodržuje, tak musíme taky. A do práce určitě musím taky něco donést aby neřekly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose: Výslužky se dávají den před svatbou, aby to nepůsobilo tak, jako že rozdáváš jen to co ti na svatbě zbylo :-D
Odpovědět
rose: no ja nevim, asi jo , jak lidi odchzijou, bych rekla. Ja zas zacinam stresovat s prachama, protoze toho myho to absolutne nevzrujuje. Tak se budu snazit setrit kde to pujde :-N Zas mi pripada ze vecere je v 6, sele, raut, dort okolo 11, doufam, ze vsichni bodou tak nacpani a prehrati, ze to cukrovi a vsechny ty sladky blbosti zustanou, a jen nakoupim nekde nejaky krabicky a hosti oberou co budou chtit, protoze budeme miti takovy co nebudou chtit nic, no plan dobrej, uvidime jak to bude v realu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale když je přítelova rodina z daleka tak se to možná může řešit i nějak jinak, nebo možná objednat něco tam... Já pocházím ze středních čech a přítelova rodina z jižní moravy, tak to řešíme tak, že mamka napeče výslužky pro naše nejbližší příbuzenstvo doma a rozveze jim to před odjezdem do Bzence. No a dort pro rodiče co jim na svatbě dá přítel si pak samosebou odvezou ze svatby domů.
Odpovědět
Dzingy: A jak mam davat vysluzky pritelovo rodine pred svatbou, kdyz prijedou az ze Slovenska?Nevim presne, v kolik kdo dorazi. To se nemuze udelat vyjimka?
Odpovědět
Bouncig: My si platime neco sami a nasi sami rikali,ze nam zaplati celou hostinu. Tak to je stedry, ja ani nemam prehled o cenach, kolik by to tak mohlo stat, zatim mam jen ceny za pokoj pro pritelovo rodinu.ale mame v tom hotelu slevu, jak na pokoj, tak i na hostinu, protoze se znaji s nasima.A jak to resite vy s financema, kdyz oba studujete?
Odpovědět
Dzingy: Koukam,ze uz si na to odpovedela prede mnou :-)
Odpovědět
rose: no tatka plati hodne! ja mam v cechach nejake uspory tak to je druha polovina. Ja jsem si jeste pred tim nez jsem musela dat vypoved ztihla koupit saty, boty, tak aspon to. No a Lea ted dela chudak hodne, aby zaplatil oboum ubytovani atd... Ono nejhorsi je skolny, no nevim nejak to dame :-D Dnes jsem si sedla a jen secetla co me bude stat pronajem prostoru na hostinu, pronajem stolu, zidli, ubruzu , potahu na zidle a malem jsem se vyvratila. Pocitala jsem z velkyma polozkama treba za hrad, fotografa, hostinu.... ale za zidle a pribory :-N je to nechutny :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?