Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Jo koukam,ze mate cirkevni svatbu. Tak to my mame normalne civilni, my sme oba neverici.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky šoupnu, nás na první stranu :-) Jinak já mám strach že budu bulet jak želva, protože pořád tomu nevěřim že to nakonec bude a jestli tam budu nakonec stát tak to asi vořvu :-| lenkous: no to je krásný, že to takhle plánujete tak too ta Vaše svatba bude pořádná, umocněná, ještě tímto, fakt hezký ;-)
Odpovědět
Brum: Dneska tu asi nikdo neni :-| . Tak ja sem docela nervozni, protoze nas ceka jeste vyrizovani dokumentu pro pritele a vcera mluvil s mamou a ona mu uz asi mesic slibuje,ze mu vyzvedne rodny list, aby tam nemusel letet a vcera se ukazalo,ze ho jeste nevyzvedla. Opravdu strasny problem, kdyz ma urad skoro pod nosem. Jako casu nemame moc, jeste musi pritel ziskat nejaky vysvedceni o pravni zpusobilosti na ambasade a bez rodnyho listu sme v haji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
rose. no to je fakt děsnej problém zajít pro rodnej list (jinak neměl by ho mít normálně u sebe doma, tj.u matky, když jste ted´v zahraničí - my teda máme všechny rodný listy u sebe doma, né na úřadě) možná kdybyste si o něj úřad zažádali písemně, tak ho mát dřív, než tam maminka dojde :-D jinak já řešim pořád práci, protože jak nebude práce nebude svatba, navíc jsme byli předevčírem s mužskym na pivě a měli sáhodlouhou debatu o svadbě - mluvili jsme o tom že jsme původně chtěli na 8.8.2008 a že to už asi nestihnem :-D no a pak mi vyčet že za to stejně můžu já, že už to mohlo bejt za náma, a neni, protože prej nejsem důsledná a kdybych ho víc otravovala tak už prej moh bejt ženatej :-) já to neřešim jen se nestačim divit, nejdřív né né ani náhodou a najednou za to můžu, že to ještě nebylo :-D no fakt chlapi, kdo se v nich má vyznat :-)
Odpovědět
Brumdinka: No on uz zije strasne dlouho v zahranici a u rodicu ho pry nemohli najit. Jeho mamka slibila,ze pro nej zajde, ale zda se to byt veliky problem. Vubec z pritelovo rodiny nikdo nepomuze a to se opravdu nejedna o nic slozityho..Ach jo. Ty hledas praci?Jak dlouho si bez prace?Z toho si nic nedelej, za nic prece nemuzes ;-) .Vy teda jeste nemate zamluveny termin?
Odpovědět
Profilova fotka
bez práce už jsem docela dlouho, asi tak 7,8 měsíců a pořád je to takový nic moc, takže v podstatě sem si prodloužila mateřskou (jenže už sem s malou přestávkou doma přes 5 let, tak už mi to leze nma mozek :-D ) jinak nemáme ještě vůbec nic, jen jsem se tak trošku poptávla po okolí, takže mám veškerý kontakty a v hlavě už to mám nalajnový :-) i na matrice atd... tak sem hned dostala papíry atd..... termíny jsou vypsaný pomalu každou sobotu, ale konkrétně ještě nic neni, ale zas my sme malý město takž tady to sfouknem za 3 měsíce úplně z přehledem (dle toho mýho dopkonce za měsíc) 8-)
Odpovědět
Brum.: Tak drzim palecky, abys brzo nasla nejakou praci. Muzu se zeptat, v jakym oboru hledas?Tady u nas na britskych ostrovech to neni zrovna sranda, je vysoka nezamestnanost a porad se zvysuje.. Spousta mojich znamych prislo o praci. Tak pokud by to slo vsechno zaridit tak rychle, tak byste to zvladli..Ja bych to asi za 3 mesice vsechno nezvladla ;-)
Odpovědět
brum: já ti taky přeju ať ji seženeš a může být svatba ono se to asi dá zvládnout za 3 měsíce když máš kontakty a víš co chceš tak pak to jde ráz na ráz, držím pěstičky ať to zvládnete ;-)
Odpovědět
ahoj Rose jojo u nas v Irsku je to taky silene ohledne prace...je to den odedne horsi!Zatim se drzim ale teky to nevypada dobre ale nastesti uz tu jsem dlouho tak mam i zadni vratka! Jinak k svatbe uz se to krati!
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky, tak ono se snad něco sežene, já něco málo na výdělek mám, ale to jsou spíš takový brigádky, nic pořádnýho. jinak hledám v podsatě ve všech oborech, ono to ani tady u nás jinak ani nejde, nejsem v Praze ;-) - jen jaksi zjištuju že jsem se minula povoláním, neměla jsem studovat ekonomku ale jít na pajdu a byla bych ted´vysmátá, měla práci a ještě mě to bavilo (doučuju jednoho prvňáčka matiku) takhle je mi ta škola na dvě věci
Odpovědět
Finfrle: tady u nas uz je krize asi 3/4 roku, je to docela depresivni, jak ty firmy kolem bankrotuji..Radsi si uz ani nekupuju noviny, abych nevidela ty cisla . No muj pritel je remeslnik a po skoro 2 letech v jedne firme ztratil praci pred Vanocema. Ale nastesti celkem rychle nasel novou,mel stesti...U me je dobry, ze pracuju s reditelem a vim jaka je situace firmy, tak sem v klidu.
Odpovědět
rose ja ti povim,ze podnesni krizi doma nemam ani chut se uz vdavat :-( je mi mizerne ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Finfrle: To ste se pohadali :-| ? No to se stava nekdy i nam, obcas je to u nas jako italska domacnost..
Odpovědět
rose des se nemuzu uklidnit mam stale oci plne slz
Odpovědět
A neni to treba kvuli nejake blbosti? my sme se dost hadali v obdobi, kdy pritel nemel praci, oba sme se snazili, ale on byl hodne podrazdenej a tak, ale uz se to uklidnilo
Odpovědět
Profilova fotka
Brum a to by tě nevzali do školy, dyť si pořád všude stěžujou, jak je málo učitelek a vím, že bráchu učila taky učitelka bez pajdy.. Zrovna teď je fakt blbý hledat práci, ale to zvládneš, jen to chce pořádně číst inzeráty a chodit na pohovory.. Ale mně se to povídá, když sem v Praze, co? =-) Fin, co ti provedl? Sou to někdy pěkný šmejdi, to je jasný.. ]-(
Odpovědět
Smejdi to jsou ...ale zlost necitim jen jsem ted prazdna...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: já bych se strašně ráda dostala do školy, jenže nemám pajdu, že jo :-S no zrovna zítra se jdu na jednu základku znovu zeptat, už sem tam byla se ptát na podzim - a vim že jim jedna učitelka zrovna ted´někdy odešla na mateřskou, tak se pudu zeptat jestli by mně nevzali aspon jako záskok jinak nedělám nic jinýho než čtu inzaráty a chodim na pohovory :-) naštěstí mám aspon takovou malou prácičku přes net a chlapa co stojí při mě, jinak už bych se z toho asi zbláznila :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zatímslečny:)) Fin: neboj bude to ok - zkus se něčím zabavit - dle mého je nejlepší jít třeba do ftika a umořit se tam, ale na každého platí něco jinšího...tak držím pěsti, ať jsi brzo v pohodě!;) Co se týče slibu, tak se nechci ani jedné z vás nijak dotknout, ale já si svatbu nedokážu představit bez slibu - dle mého právě na tom tam svatba stojí - chci se příteli odevzdat se vším všudy a slíbut mu, že ho nikdy neopustím...prostě bez věty " Já Eva, odevzdávám se Tobě Lukáši a slibuji,že Ti zachovám lásku, úctu, věrnost, že Tě nikdy neopustím a že s tebou ponesu všechno dobré i zlé až do smrti. K tomu mi dopomáhej Bůh." Prostě v tom je pro mě ta svatba podstatná, navíc si vyměníme posvěcené prsteny no a prostě "budeme sví". Myslím, že za tu nervozitu to stojí a koneckonců není nijak hrozné říct ty dvě větičky...Ale je fakt, že při civilním sňatku jsem to ještě neviděla. A nebo se mi taky líbí, když si partneři složí vlastní slib a každý ho tomu druhému řekne - to má také své velké kouzlo, ale já sázím na klasiku, kterou odříkávali snoubenci již před mnoha a mnoha lety...;D
Odpovědět
craw: no je to dojak, co? :-D mi to mame trochu delsi, nebo spis roztahanejsi. Jej ja se tak tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - neboj nikoho se nedotkneš, my chápeme, že věřící to mají trochu jinak, mně osobně ano bohatě stačí, protože na to co pro mne je ve vztahu důležité nemá žádná svatba žádný vliv ;-)
Odpovědět
holky, tak se mi podarilo zapojit u chudaka tchana do priprav, tak uz je v tom skoro cela jejich vesnice :-D :-D :-D koupila jsem si i ikei minulej tyden asi sto plastovych banecek na stromecek ve vyprodeji, vsechny byli asi za 90 Kc, a on je ten chudak reze a vyrabi mi z nich drzaky na jmenovky svatebcanu na stul :-D :-D :-D
Odpovědět
Bouncig_czech: A to mate v cestine a bude to prekladat tlumocnik?
Odpovědět
Tak to je fajn,ze se u vas tchan tak zapojil :-), ty jo ty si davas praci, na tyhle veci bych asi nemela trpelivost, ja to kupuju od firmy, co vyrabi pozvanky i jmenovky rucne, je to hezky..Jinak uz sem dneska s mamkou resila kytky, ona se byla dneska zeptat v jednom kvetinarstvi, delaji moc hezkou vyzdobu. No ale mozna se ukaze, ze nam vetsinu veci zaridi pani,co nam zarizuje hostinu, budu ji muset zavolat.. jenom jeste nevime, do jaky barvy to bude sladeny.
Odpovědět
rose: naopak, nas vikar se zacal ucit cesky minulej tyden a Lea umi rict "Mam hlad" "knedliky" "pivo" "zachod muzi" a "smrdis tlustochu", to by bylo docela zajimavy, navic mam perfektni preklad slovo od slova celyho obradu do cestiny, tak jim to i vytisknu aby se mohli dulezite zapojovat z davem :-D bojim se ze to bude docela dlouhy :-N
Odpovědět
holky na co mate za hudbu na pricho nevesty? jsem na youtube, tak bych vam to rada proklepla:) de videt, ze se nudim co?
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing: tak tomáš dobře zařízený, že je takhle všechny zaměstnáš :-D
Odpovědět
bouncig: Ja jeste nevim, jakou budu mit hudbu.Mam to na strance toho zamku a mam na to cas az do kvetna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: vím, že na svatbě vztah nestojí - milovala bych ho i kdyby si mě vzít nechtěl a i kdyby řekl "jen ANO" - vím, že slib na tom nic nezmění, ale je fakt, že my věřící to asi cítíme trochu jinak a já jsem navíc bezmezná romantická duše a u slibu se mé mamince bude krásně plakat ;DDD jen abych nebulela taky... :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - já sem taky v duši romantická a neboj bulit budu asi taky, protože jestli ta svatba opravdu vyjde, tak to bude vzhledem k situaci v jaký zrovna jsme opravdu zázrak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?