Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky!!!! Já se prosím přidávám a hlásím, že předběžně chceme svatbu 18.7.2009, ten den totiž 100% nebude pršet:-) a hlavně v červnu máme s přítelem narozeniny a seznámení proběhlo v červenci, tak proč ne taky svatba že, ať je každý měsíc co slavit:-) Musím tady pročíst všechny diskuse, ale teď jsem v časovým presu, ale až se prohlodám, tak se určitě přidám. Jen mě tak napadlo....jsem Hradečačka a svatbu chceme pod širým nebem, nad vším zatím rozmýšlíme a termín můžeme rezervovat nejdřív 1.11. kdy teprve město rozhodne, jaký termíny vypíše..:-) Moc Vás zdravíííííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babydoom,tak vítej!!Nám se to tu krásně rozrůstá! :-) za chvilku trumfneme červencové nevěstinky :-) A už jsme i tři na 18.7. :-) tak to je fajn,že Nám nebude pršet-taky bychom rádi byli venku :-) Ty jo holky,já bych kupovala drobnosti kolem svatby,i prstýnky,ale doma mi to neprošlo :-( No jo,chlapi-kam prý spěchám?Jenže mi už máme doma mimi a na druhé jsem se zařekla až po svatbě :-)
Odpovědět
Cascia: No snad jo. Ale štvě mě, že sem hrozně omezená tím termínem, který nemám. Ale n a šaty se jdu koukat v úterý, že bych si asi nějaký spíš koupila a pak je zas prodala. A jak to zvládáš ty s konzervatoří? Moje kámoška to měla jako já a k tomu ještě v listopadu porodila Matýska a taky to zvládla :-D .
Odpovědět
zuzimme: Zvládám docela v pohodě, protože loni jsem maturovala (ale jsem starší - na konzervatoř jsem šla po gymplu, aby bylo jasno ;-) ) , letošek je takový pohodový pomaturitní ročník, kde se v podstatě nic nedělá, krom toho, že musím cvičit na nástroj no a příští rok mě čeká absolutorium, ale to už bude po svatbě. :-) Kamarádky se mě ptaly, proč se radši nevezmeme až po škole, ale mně se právě nechtělo ty všechny věci řešit v nějakém hektickém školním roce, navíc už se na svatbě domlouváme moc dlouho a především chceme mít na svatbě některé hosty, u kterých je otázka, jestli by se tam za pár lety dostali - bohužel. Například jsem chtěla, aby mi šla za svědka kamarádka, která má roztroušenou sklerózu, ale jakýkoli stres jí může nemoc zhoršit, takže jsem poprosila někoho jiného...
Odpovědět
teri12: Vidíš, to mě pro změnu můj přítel pořád otravuje, ať ty prstýnky už seženeme, aby věděl, kolik pak máme dál šetřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sem tu pár dní nebyla a koukám, jak sme se hezky rozrostli. Tímto vítám nové příchozí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak jsem konečně nasla to správné téma. Hlásím, že se s přítelem vezmem 3.7. v Horních Počernicích na Chvalském zámku a už máme zamluvenou i hostinu - hned vedle ve Chvalské tvrzi:) jsem ráda, že jsem nasla podobne nadsene clovicky, jako jsem ja...porad okolo slysim, ze je dost casu a ze je to az za rok, ale ono uz jenom za trictvrte roku:) Chci si ty pripravy spravne uziit a nemit pak nejake stresy, ze nestiham....
Odpovědět
Ahoj, tak vítej. To se nám to tu teď rozrůstá doslova závratnou rychlostí :-D . Aliciane: když to dobře dopadne, tak budeme mít stejné datum. My chceme na Bertramce, ale termíny až v půlce prosince, tak uvidim, kdy teda ta naše svatba bude :-o .
Odpovědět
Jé, tak to jsme se tu dobře sešli. Bereme se totiž také ve Chvalech, ale nejdříve jsme chtěli Bertramku. Nebyli jsme ale moc nadšeni z ceny, hlavně proto, že i když jsme chtěli vlastní hudbu, museli bychom platit např. za pronájem klavíru a tak vůbec. Miluji Mozarta, ale trochu se mi zdá, že dělají, jako kdyby ho tam vynalezli :-| Nicméně Bertramku docela závidím, protože je to nádherné prostředí a tak vůbec.
Odpovědět
aliciane: Teď si nejsem jistá, jestli už jsem Tě tam neviděla, ale existuje diskuze na téma Chvalská tvrz, tak se mezi nás můžeš připojit ;-) (Pokud jsi tam už psala, tak se moc omlouvám, ale už se mi tu všichni začínají plést :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
cascia:ne, ne. na tu diskuzi jsem zatim jeste nenarazila, al polepsim se:) Myslim, ze Chvaly jsou super, uz jen pro to, ze jsou spnadno dostupné - vlastne hned u vypadovky na podebrady nebo tak nejak, ale zaroven je to tam takove schovane a mooooc hezke...Libi se mi tam ta studna uprostred....to budou fotecky:) zuzimme: Tak to je super!! jsem rada, ze nejsem jedina s timto terminem, ale proste se nam libi:)je to zacatek lta a jenom doufam, ze nebude prset..z toho mam uz ted hruzu...i kdyz obrad nemame venku, tak kapky stesti opravdu nemusim:)
Odpovědět
aliciane: No déšť jsem už zakázala, tak snad to vyjde ;-) Jinak Bertramka je sice vcelku drahá, ale máme jí kousek a navíc se mi hrozně líbí, tak třeba ušetříme jinde, protože obřad tam vyjde tak na deset tisíc no :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, taky se přidávám - 4. 7. 2009 :-). Bohužel jsem zatím nestihla pročíst celé vlákno - nejste některá z Jihlavy?
Odpovědět
Ahoj holky, taky se pridavam, zatim jeste nemame presne datum, ale snad brzy. Jak jste na tom se zarizovanim, uz mate vsechno vybrane a zamluvene? ;-)
Odpovědět
pandulka: já se snažím udělat všechno s předstihem - jsem z toho už teď nesvá :-)) a teď jsme na tom takhle (máme):zamluvenou "hospodu" - Šejdorfský mlýn "Vysočina" - tam nám pan Křižanovský nabídnul, že témeř vše obstará (od hostiny přes odpolední raut, grilovačku, výzdobu, obřad....úplně mě šokoval :-) Šaty - jsem si koupila na aukru - už jsem je stihla celé rozpárat a přepracovat. Podvazek a vývazky - mám od Rendy. O kytky a sladkosti na stůl se budou starat mamky - pouštím z hlavy. Oblek pro ženicha také zařídí maminka. Takže práce je rozdělená.....myslím, že jsem zatím v předstihu :-D. ....a taky nám dal pan vedoucí kontakty na fotografa, cukrářku (dorty) i kapelu..... je to takový svatební koordinátor :-)....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já s potěšením sleduju, jak se hezky rozrůstáme. Za chvilku ty červnový nevěsty předeženem :-) Jinak já se byla 4.10. podívat na svatbě přítelovo kolegyně z práce, jen tak hezky okouknout :-) A všichni do nás ryli, kdy mi taky (teda spíš do přítele) a ten se moc nevyjadřoval, radši :-D
Odpovědět
To je super, že se tak rozrůstáme, taky věřím, že nás bude brzy ještě víc, protože červenec je na svatby ideální, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo taky si myslím, že červenec je ideální :-D zdravím holky! Já jsem celá žhavá do příprav a přítel má pořád čas :-| Dneska jsem psala mail na Floru v Olomouci, jestli nám povolí svatbu u nich v parku, takže jestli jo, tak 11.7. prostě nesmí pršet! Ale jestli to nevyjde bude hned položka na které se dá ušetřit, protože pak to bude na radnici, která je sice vyzdobenější, než některý zámek, ale venku na sluníčku je o moc větší romantika, no držte mi palečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdinko: to oznámení, ať vám dávají jen penízky asi sprostě okopíruju, protože se mi líbí 8-) a mrkni na moje album, jak tam mám ten účes s růžovýma kytkama ve vlasech, ten si myslím, že je na dlouhý a težký vlasy, to já mám zase s takovým účesem smůlu, ale snad moje budoucí švagrová, která je kadeřnice něco vykouzlí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: jasně klidně to zkopíruj, já to stejně našla někde tady ;-) Jinak na ten účes jsem do tvýho albíčka mrkla a vypadá moc hezky, tak uvidíme. Nevěsta na svatbě, kde sem ted´byla měla podobnej účes, akorát trošku kratší vlasy a měla v nich jakoby perličky bez závoje (ten říkala, že se nehodí, když se vdává podruhý :-), tak nevim), ale vypadalo to moc hezky. Já jsem si vlasy ted´nechala trošku zkrátit, ale to do příštího roku vyroste.
Odpovědět
ahoj holky,musíme to trochu rozjet, protože termín červenec 2009 je samozřejmě nejlepší :-D chci se zeptat-máte někdo nějaké reference o svatbách v hotelu elizza nebo villa? oba jsou na praze 10,patří stejné společnosti...díky za případné info...už se taky tak těšíte? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, tak já se k vám taky přidám, dneska sem stanovila datum 17.7.2009 (zdravím Casciu, která má totéž datum), ale začínám z vás všech být trochu ve stresu, když to čtu, že už máte téměř vše zamluvené, a já dnes udělala první věc, a to je zamluvení fotografky, ale snad mi to všechno nevyfouknete.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to jsme s datumem na tom stejne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kami, a co vše už máš zařízené? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: bud naprosto v klidu, nemám zařízené vůbec nic a dřív jak po novém roce ani nic zařizovat nebudu, myslim, že pokud nechcete zrovna Staromětskou radnici nebo podobný žádaný místonebo hodně oblíbenej termín jako např.6.6. tak bych byla v klidu. Ono je důležitější, aby se nezačal cukat ženich, né ;-)
Odpovědět
Hele, a proč je tolik oblíbenej termín 6.6.? Je fakt hrozně populární a já na tom nic nenacházím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! cascia: já na tom termínu taky nic nevidím brum:přípravy si klidně nech na rok 2009, ale šaty bych si být tebou už šla okukovat, dělají to všechny, tak ať máš pak z čeho vybírat, já jdu tuhle sobotu mrknout na vyhlídnutý šaty do salonu Ariana beru sebou dvě kamošky, ať tam mám někoho kdo mi to řekne úpřimně :-D jo a pokud bych měla tam ten účes, tak závoj mít nebudu, ale uvažovala jsem že bych si vyzkoušela nějaký klobouček, zvlášť k těm jednym šatům se bude hodit, uvidím, musím pádit do cvičení, už včera jsem to flákla :-D
Odpovědět
Ty jo tady člověk chvíli není a už je tu zas spousta nových tváří :-D . Tak vás všechny zdravim. Jinak včera a dnes jsem se byla koukat po šatech. Včera to byl téměř hororvý zážitek, protože všude byli hrozně protivný a neochotný, ale dnes to byl balzám na duši. Nakonec jsem se rozhodla si šaty nechat ušít na míru v jednom salonu. Hrozně milá paní, příznivé ceny a hlavně mi skvěle poradila, co by mi tak slušelo a co ani ne a vůbec to tam bylo naprosto super :-D . Tak mám radost, že se tohle zadařilo a teď hurá na bakalářku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-misto, cas, hostinu, fotografku, kolacky, celenku, boty zenicha... :)
Odpovědět
Profilova fotka
kami1984: ta poslední položka se dá nahradit :-D tu bych nechala na poslední chvíli :-D :-D :-D Já se strašně těším na sobotu, jak si budu zkoušet šatičky ;-) - to jen tak 8-) zuzimme: a na kolik tě přijdou takový šatičky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?