Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky hlásím také závislost na beremese :-D jinak jsem ale naprosto v klidu a vůbec nic neřešim, miláčkovi po veletrhu došlo, že už to myslim opravdu vážně a už prostě neuteče :-D takže já nejdřív vyřešim práci a pak na tom budu asi jako vy, sedět u PC a hledat ;-) jinak jsem v historii zjistila že ten můj zkoumal nějaký svatební stránky, no že by ho to taky chytlo :-D
Odpovědět
Finfrle: diky za odkaz :-), prostuduju si to, protoze o tom nemam ani paru..Sem docela zvedava, jak to bude vypadat, kdyz sem to jeste nikdy nemela.. Brumdinko: Ja sem asi taky zavisla na netu a beremese.Dneska sem zase prisla z prace, najedla se a uz mam zase v ruce laptopa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mi dorazili medvědi a ostatní věcičky, já mám radost! :-D K těm gelovkám, i nalepený tipy můžou bejt v pohodě, jen to musí ta nehtařka umět, i s šablonou to může celý zkazit a nehty po 2 dnech odpadají, takže být váma, jdu k takový nehtařce, ke který chodí někdo, koho znáte a víte, jaký má nehty.. ;-)
Odpovědět
Lucie777: Jaky medvidky sis objednala?My chceme na auto ty z kolekce Me to you, nasli sme tu nevestu a zenicha, jsou nadherny :-)
Odpovědět
holky, nejak mi doslo, ze se za 4 mesice vdavam!!!! a letim dom uz jen jednou!!!! a tak celej den panikarim pac se mi zda , ze neni nic hotovy :-N ten muj uz ze me sili, dokonce me i nakupovat vzal, asi aby mi dodal pocit , ze se ty pripravy trochu hybou, no koupily sme kravatu :-N a konecne si vybral oblek a vesticku, bohuzel me to uklidnilo tak na pul hodiny :-N jak to zvladate?
Odpovědět
Jeste,ze s auty nam starost odpada tim padem i s vyzdobou!
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, taky máme Me to you http://www.beremese.cz/album/album.ph... skoro dole sou, šediví.. :-) jen sou trochu zmuchlaný, tak je musím nějak vyrovnat.. Boun, neplaš nebo to přeneseš i na mě, teda ale ono to fakt letí, nás to čeká za 4 měsíce a 24 dní, jak tak koukám na ten svůj metr.. :-o já nemám ještě ani zdaleka šaty, sakra, bych měla začít nějaký vybírat, ne? :-o Sem ve stresu.. :-S V sobotu musím vyrazit! :-D
Odpovědět
Bouncig_czech: Nepanikar, ja to mam za 5 mesicu a do CR se dostanu taky jenom jednou ;-)
Odpovědět
ahojky můžu se k vám přidat ? mám termín svatby 25.7.2009 ve 12 hodin v teplicích a už se moc těším. jste někdo z teplic?
Odpovědět
Lucie777: Tak presne tyhle medvidky uz mame doma, od mojeho brachy jako darek, akorat nevesta je druzicka, on se spletl..my budeme asi porizovat ty samy (museli bysme dokoupit nevestu) nebo mozna jeste trosku vetsi..ja ty medvidky zboznuju :-)
Odpovědět
ahoj vitej Zdenka 83 Vdavas se ve stejny den jako ja jen o hodinu drive :-)
Odpovědět
Ahoj Zdenko: vitej :-) .Ja se taky vdavam v ten samy den, ale az odpoledne.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Rose.. Já mám snad ty největší, když sem je viděla na veletrhu, tak sem si řekla, že ty ne, že sou moc obr, ale sou jediný chlupatý a šedivý, takže je máme, ale už sem se do nich zamilovala.. :-D Ahoj Zdenko, vítej tady! :-) Koukám, že 25.7 je nějak oblíbení datum, jen máš v pase 5.7...
Odpovědět
Luci Neboj sice cas leti ale prece jenom je ho jeste spousta ....Ja se vdavam za 5mesicu a nemam ani saty a ni boty nic jen dekoraci a kontakty ;-) to zvladneme!
Odpovědět
ahojky tak to budeme ve stejný den vdané paní vid :-)
Odpovědět
Lucie777: Mozna to jsou ty samy, ja sem je tady videla taky, ale jeste obleceny, zenich ma oblek a nevesta ma saty..
Odpovědět
Profilova fotka
O botách ani nemluvím, ale ty nechám asi až na léto, teď stejně nikde žádný nebudou, vietnamci to jistí.. :-D
Odpovědět
Zdeni To ano hihi ale ty o hodinu drive hihi Ja tomu jeste nemuzu uverit,ze to bude uz pravda!A co uz mas na svatbu hotovo?
Odpovědět
no asi mate pravdu :-N myslim , ze to psala finfrle, ze ma nocni mury, na me to uz taky prislo....rano jsem se probudila spocena az za usima :-N no a doslo mi, ze na saty budu jeste mesic cekat, pani co mi dela korunku a zavoj na ne ceka, aby to vytvorila podne nich, tim padem zkouska ucesu taky bude muset probehnout tyden pred svatbou, takze esi se mi nebude libit co mi vytvori tak nebudu mit cas hledat nekoho jinyho, nase restaurace meni majitele, takze nemam tuseni co se bude dit a je to stejne snad jediny misto kde se pekne vejdem.... no kdybych pokracovala tak se snad jeste vic vystresuju. Jak to mate vy holky s domlouvanim na dalku?
Odpovědět
mam zamluvený šaty, přítel má svůj oblek takže mame o starost mín.koupili jsme už za hubičku kravatu a pomalu vybírame restauraci a koukame na prstynky :-)
Odpovědět
luci: ja jsem taky koupila svoje z ebay asi za 210 Kc :-D stejne je nikdo neuvidi snad :-D
Odpovědět
:-) taky tomu nejak chvilkama nevěřím, ale my už mame skoro dvouletou holčičku a planujeme druhy mimčo tak dvě děti bez svatby by bylo asi divny vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, já tu někde četla, že si je někdo sám oblékal, jinak sem je neviděla oblečený, ale já je zvládnu i nahatý! :-D Teda holky, na dálku bych to nedala, to bych se z toho úplně zbláznila, i když ono to stejně skoro všechno jde po netu, já zatím jinak taky nic neudělala.. :-N
Odpovědět
Lucie777: Boty taky nemam, ty budu resit az na jare, tedko stejne nic nemaji. Zdeni: Tak to se mate, ze ma pritel uz oblek, nas teprve vybirani ceka..Ma taky svuj oblek,ale takovy by si zrovna na svatbu nepredstavoval, takze bude kupovat jinej. Bouncig czech: Me taky trochu stresuje to vyrizovani na dalku, obcas si pripadam bezmocna. Tedko sem ale nejak podezrele v klidu ;-)
Odpovědět
ono to jde, jen ta komunikace je hrozna, protoze vetsine lidi trva mesic nez se vubec uraci odepsat 8-(
Odpovědět
Lucie: tady je prodavaji obleceny (ziju ve Skotsku) :-), fakt, strasne se nam libily.. Bouncig czech: Ja ani nevim, kdy budu zkouset uces a naliceni, asi tak mesic az dva pred svatbou,az se dostanu do CR, tak si to domluvim. Ja treba zatim nemela cas resit nejaky dekorace, asi se domluvim s pani,co mi zarizuje hostinu,mozna mi s tim pomuze.
Odpovědět
no on si ho kupoval asi před dvěma lety a měl ho asi třikrat na sobě stál asi 4000 tak proč ho nevyužít :-)
Odpovědět
Tak pro me je nejvetsi problem,ze treba v cechach vubec neprijimaji po netu platebni karty, takze kdyz chci platit ze zahranici, tak musim platit prevodem. Jsou tam sto let za opicema :-|.No a nechce se mi pokazdy prosit nase, aby mi pomohli..I kdyz uz sem zaznamenala zlepseni, na nekterych strankach karty prijimaji.
Odpovědět
rose, to je super :-D , na me to prislo az dneska nejak, jak se uz po dvacaty snazim uhnat zenskou ktera nam pomaha organizovat, nebo spis ne, pak ta restauracka...no vsichni slibujou a nic se nedeje, za pet tydnu letime a nikdo neni schopnej rict co se deje 8-( a jenom nam porad vsicni volaji , ze uz maji koupeny letenky a zarizeny ubytovani a jak pokracujou pripravy....snad se z toho vyspim.... :-N
Odpovědět
Zdenka: Tak to budete mit holcicku na svatbe? Uz vis, jak ji obleces?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?