Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Finfrle: jeste sem nedocetla vsechny prispevky a uz musim reagovat na ten tvuj..Ja sem vcera krajela zeleninu a rizla sem se velikym nozem do prstu, nebyl to moc pekny pohled :-|. Stava se mi to docela casto,obcas sem takova nemotorna..
Odpovědět
Holky, ja tedko resim, jaky text mam dat na svatebni oznameni, nemuzu na netu najit nic originalniho, muzete mi poradit?
Odpovědět
rose To je uzasne!Alespon nejsem sama hihi ale co hlavni je to Jak se rika....Nez se vdas tak se to zahoji! Co budeme ale delat posvatbe? :-D
Odpovědět
Finfrle: Ja nevim, ja se pokazdy o neco bouchnu nebo se riznu ;-). Ja sem spis takovej organizacni typ, ale manualne nejsem moc zrucna (oproti mojemu pritelovi :-) ), sem docela nemotorna..
Odpovědět
Ahoj nevesty, chci se zeptat jakeho jste si vybrali kameramana (Praha)? A jeste kde budete mit hostinu? Dekuju za tipy ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, které chystají svatbu v Parubicích a okolí. Máme na 4.7.2009 zarezervovanou restauraci Na Výsluní v Srchu u Pardubic, ale nakonec jsme se rozhodli, že se vezmeme v Brně (kde žijeme, z Pardubic pochazí přítel). Již jsme ale zaplatili zálohu (5 000 Kč), o kterou bychom neradi přišli a kterou potom samozřejmě odečtou z ceny za hostinu. Proto tento termín nabízím všem, kteří o něj a o tuto restauraci mají zájem. A můžeme přenechat i termín na radnici (10:30). Kontakt na mě je VetrovskaV@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj vendy tak to držím pěstičky ať někoho seženete a oni vám tu zálohu nechtějí vrátit? to by asi měli né :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak záloha je záloha - to už se nedá nic dělat - zálohy se nevracejí nikde...aby z toho podnik/firma atd. aspoň něco měli, když už přijdou o celej kšeft...
Odpovědět
Aha tak to jo, ještě že tohle nemusím řešit tak v tom případě je 5000kč docela hodně o ně přijít :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem se vám vrátila, co je u vás nového? :-) U nás nic, čekám, až mi přijde balík se všema věcičkama, co sem si objednala, dneska nebo zítra by to tu snad mělo být, se těším.. :-D A snad taky tenhle týden vyrazím na šaty a na schůzku s DJ a zaplatit zálohu v restauraci a domluvit tam podrobnosti.. :-) A ještě bychom měli zvládnout matriku, ale to bych tenhle týden musela prodloužit aspoň o 3 dny.. :-N
Odpovědět
Ahoj lucí tak jak bylo u nás taky celkem nic mě už veškerá dekorace přišla ted jdu napsat mejla fotografovi tak snad bude mít volno a nebude někde na dovče :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, na horách bylo skvěle, domu se mi vůbec nechtělo.. :-D Fotografové už sou solidně rozebraný, ale držím palce, ať ten váš je ještě volnej.. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
mejlíka jsem poslala tak budu doufat tady v děčíně znám pár dobrejch lidí co fotí tak uvidím :-| ;-) :-)
Odpovědět
Krasne pondeli preji! Se mi kazdy den zda o svatbe hihi ted prozmenu nedorazila kadernice a ja prisla pozde :-D
Odpovědět
Ahoj fin mě se taky zdá o svatbě né každý den ale často jo je to děs mě se ani nechce chodit do práce jen bych ležela u noťase a hledala vše co se týče svatby hrůza :-D
Odpovědět
Lenkous: Taky se mi nechce chodit do prace a nejradsi bych byla porad u notebooku a hledala :-). Takze vetsinou pak lezim u notebooku po vecerech, kdyz prijdu :-)
Odpovědět
jj to je přesně ono můj případ, přijdu zapnu pak se svléknu umeju a už ležím a koukám a pak nemůžu usnout a pořád o něčem přemýšlím a to mám 5 měsíců čas nevím co budu dělat třeba měsíc před ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já na tom ze začátku byla ještě hůř, na netu skoro nonstop a noční můry, že se něco nevydařilo byly taky na každonočním pořádku, teď už je to naštěstí klidnější, spím dobře.. :-D Ale třeba uklízet doma taky nestíhám.. :-N
Odpovědět
no tak co se týče úklidu ten základ stíhám ale třeba žehlení se mi kupí :-( ale když si k tomu stoupnu tak to jde no jo svatba je důležitější ;-)
Odpovědět
To ja nastesti stiham vse,pred poledni prestavku doma uklidim ve ctyri sednu k pc a pak jdu rovnou spat hihi
Odpovědět
Finfrle: Ty pracujes z domova? Tak to ja vetsinou uklizim o vikendu,tedko sme uklizeli v nedeli (zapojil se i pritel ;-) ) a jinak po vecerech sem na netu a porad neco hledam. Zatim nervy nemam, ale trosku se bojim, abysme to vsechno stihli...Uz jenom 5 mesicu, to je sila, jak to utika.
Odpovědět
Lenkous: Zehleni se mi taky kupi, to porad odkladam :-)
Odpovědět
taky dobrý fin :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
rose nene ale mam praci 2 min od baraku!A mam hodinovou prestavku,proto mam cas uklidit :-D Ja se ani nestresuji to prijde az tyden pred odjezdem do cech na pripravy(v breznu) Dnes jsem si domluvila zkousku vlasu a jeden zkusebni dort(pro babicku,ma narozky)a kolacky nazkousku! Tak jsem volala na nehty a docela prijemna slecna uz se tesim!
Odpovědět
Lenkous: ahojky, my zatim nezkouseli z nich tu zalohu dostat, treba se domluvime (je jeste relativne cas, horsi kdyby bylo mesic pred svatbou), ale napadlo me prvni ten termin nabidnout, pze Vysluni je celkem zadany... Tak treba by to nedo uvital... No uvidime, 5t neni zase takova hruza, ale na druhou stranu, kazda korunka dobra, dyt urcite vis sama:)
Odpovědět
Finfrle: Tak to mas stesti :-) , ja pracuju tak 25 minut autem od domova, taky to neni spatny..Kdyz sem driv pracovala v centru, coz bylo trosku bliz, tak sem obcas jezdila domu na obed, to bylo tak 15 minut autem a davala sem si obed a kafco na zahradce.Uklizet by se mi teda nechtelo..Nechas si udelat nehty u tebe nebo v CR?Ja si taky musim nechat na svatbu nehty, jeste sem to nikdy nezkousela, ale ty moje nehty sou strasny, kratky, at delam,co delam, tak sou porad stejny.. Jinak uces budu zkouset asi v kvetnu a taky se necham namalovat..
Odpovědět
Finfrle: Ty se vdavas ve stejny den jako ja :-)
Odpovědět
Rose no jo stejny den hihi ve 13.00 Do cech priletim 19.7. tyden pred svatbou a na nehty by bylo brzo a hlavne jsou tu dost drahe! Necham si je udelat asi den dva pred abych si na ne zvykla. Uces a vlastne vse musim stihnout behem jednoho tydne coz bude honicka ale prijemna!
Odpovědět
Finfrle: Ja si necham nehty taky udelat asi az tesne pred svatbou.Jeste nevim, kolik dnu predem tam budeme, mozna tak 5 dnu az tyden..jeste nikdy sem nehty nemela, tak sem na to zvedava ;-). Ja se vdavam v 17 hodin :-), takze na pripravy bude rano casu dost.
Odpovědět
rose to ti zavidim takhle odpoledne jojo to jsem taky chtela! Mluvila jsem s tou slecnou a rikala ze tesne pred je lepsi aby se treba neulomil! Vidim to na patek dopoledne ale nevim patecni odpoledne bude moc narocne vse prevezt na hotel a tak... Ja gelovky mela asi trikrat a rozhodne si nenech dat tipsy ale jen sablonkou(to je setrne)poslu ti odkaz a tam to pekne vysvetluji!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?