Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
diky leni :-D nez jsem je vsechny usila tak mi to trvalo 4 a pul mesice, pak jeste flitry a perlicky na 40 ktery jsem potrebovala poslat, a ted vyrobu tech poslednich pro ceskou polovinu odkladam a omlouvam si to tim , ze jeste nevim co tam napisu :-N ze si vzdycky vymyslim neco komplikovanyho. Ted si jeste tchat odvezl sebou 100 malinkych banecek a bude je rezat, protoze jsem si vymyslela , ze z nich budou drzaky na jmenovky :-D tak zamestnavam uspesne vsechny okolo.
Odpovědět
lenkous: divala jsem se ty si taky pekne ze vsim vyhrajes, co? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jj do července je docela čas a já si vymyslela oranžový kaly tak oznámka jsem tvořila doma ale tolik času my to nezabralo já jich dělala asi 30 tak to šlo jen to lepení k sobě to my dalo nejvíc zabrat nejdřív jsem nevěděla jak ty tři papíry dám k sobě a pak to byla piplačka ;-) ale maj úspěch a o to mě to těší víc že jsem si to vymyslela a sama vytvořila :-)
Odpovědět
Bouncig Czech: My mame pozvanky v cestine, slovenstine a angline :-), ale tech v aj neni moc..Vetsina hostu bude z CR nebo SK. Ja sem anglicky objednala teprve vcera, ceka se na ne az 4 tydny, trvalo mi to dlouho,nez sem nasla to,co sem si predstavovala. Cesky budu hledat v pristim tydnu a slovensky sme uz objednali, taky to potrva tak 2-3 tydny..Ja sem vybrala z netu anglickej text a ten ceskej a slovenskej je uplne jinej..Ale nijak to neresim, taky pozvani jsou jiny.
Odpovědět
lenka kaly taky budu mit v kyticce :-) Oznameni budeme resit o vikendu aby jsme nasli definitivni podobu......Zachvat paniky z satu je pryc a jeste k tomu se mi stala nehoda,tak se ted nestresuji :-) Preji pekny vikend
Odpovědět
Profilova fotka
fin: Jaká pak nehoda? snad je vše ok...:) těch šatů se fakt neboj - každá žena prokoukne a zkrásní ve svatebních šatech, k tomu si přidej krásný účes, líčení, kytici a není co řešit - každá nevěsta je nádherná a pro ženicha ta nejkrásnější...Určitě se ani nebudeš moci rozhodnout, páč Ti jich bude slušet mnoho a ani nebudeš vědět jaké...;D
Odpovědět
Ahoj taky je to nejak mrtve co?Cercovky copak copak hihi crawler Jsem se zlekla a pri krajeno cibule jsem si odrizla cely vrch prstu az na kost!Zustalo hole misto ale stale doufam ze jsem jesterka a doroste to! :-D Nejak od doby kdy jsme si urcili datum mam jednu nehodu zadruhou ....dvakrat jsem skoncila v nemocnici s vymknutym kotnikem,poprve v listopadu s pravy, a v lednu s levym.....zacatek unora jsem spadla na naledi a odrela si cele koleno(coz je dobre jsem si odrela starou jizvu :-D )a v patek ted prstik.To nechapu jestli jsem myslenkama jinde a nebo jak jsem zhubla tech 11kg a nedrzim stabilitu ja nevim!V praci se mi posmivali,ze chci byt jeste stihlejsi tak jsem si zacala orezavat prsty :-| Jsem v poradku a bude lepe hihi papa Jinak ke svatbe mam uz veskerou dekoraci a ted uz jen zaridit ty dulezite!
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle. no a já si myslela že takový střevo jsem snad jenom já :-D před chvíli jsem se trochu připálila o troubu při dopejkání bagetek
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - mimochodem ty zvonečky jsou krásný a je to moc dobrej nápad, prozradíš mi, kde si na ně natrefila ;-)
Odpovědět
Ahoj holky musíte na sebe dávat pozor, my jsme včera slavili svátek sešla se tady celá rodina a já málem schodila terárko se želvičkama a mám na noze jelito protože jsem jelito :-D :-D :-D jinak fin jsem ráda že deprese ze šatů je pryč já už mám taky co se dekorace týče vše doma a včera jsem dostala svatební album a rámeček na svatební fotku a už mám i bižu jelikož na šatech bude pár kamínků tak jsem zvolila kamínky na krk a čelenku jinak jsem plánovala perličky fotky dám do alba
Odpovědět
Lenko dodatecne ...AT ZIJE LENKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Krasny svatek! brum..joj strevo to jsem a poradne ale jsem rada ze nejsem sama hihi
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se taky přidávám s gratulací - at´žijou Lenky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
fin díky ;-)
Odpovědět
No ja na tebe popravde myslela ale pak jsem zapomnela ja zadnou lenku v okoli nemam hihi
Odpovědět
fin a jakou barvu kal máš vybranou
Odpovědět
kaly budou oranzovo cervene hihi ani nevim jak to popsat
Odpovědět
spise zluto cervene koukni do alba
Odpovědět
ta je fakt úžasná a budeš ji mít kombinovanou nebo jenom kaly a chtěla jsem se zeptat v kolik hodin budete mít obřad
Odpovědět
no bude to uplne stejna jaka je na obrazku jen jednyruze budou jine a obrad mame v 13.00
Odpovědět
tak hoďku po nás já už snad ani na nic jiného nemyslím ;-)
Odpovědět
no ja to chtela pozdeji ale nevyslo hihi areknu ti ze ze vlasten ty pripravy jsou jako jak to nazvaz proste tim zijes a je to fajn zmena pak se zase za cas pripravujes na mimi a stale neco to je zivot
Odpovědět
to je pravda a je to krásný když se máš pořád na co těšit ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: Teda to s tím prstem je děsivý - asi bych se složila... :-S :-N Já jsem včera začala šít vývazky - 9mm bílá stuha, na to světle růžová 6mm a uprostřed špendlík s bílou perličkou, vypadají krásně, až je budu mít vyfocené, tak je hodím do alba...je to ale piplačka - včera jsem nad nima seděla asi 2 hodina a udělala jsem jich jen 11 (z toho čtyři takové složitější - pro rodiče)... A teď soutěž - schválně, která z vás je nejkreativnější ???;DDD Nakoupila jsem malinké zlaté a karamelové korálky s tím, že je budu potřebovat na vývazky - to nakonec padlo (bylo by to přeplácané). Napadá vás něco, kde by se ty korálky dali využít jako dekorace??? Když už jsem je koupila, tak ať je taky využiju...;DDD
Odpovědět
Ahoj craw já jsem taky koupila korálky jen tak a asi jich pár našiju na polštářek pod prstýnky pak mě napadlo protože mamča nám bude ze saténu šít společný brindák tak je tam našít ve tvaru datum svatby a nebo se daj jenom namíchat do malých mističek kolem čajový svíčky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni:) Krásnej nápad je to datum na bryndáku...polštářek pod prstýnky mít nebudeme, páč je budeme mít jen na stříbrném malém podnose... já pořád přemýšlím, jak bych ty korálky zakomponovala do oznámení, ale to asi nepůjde...Mno...když nic nevymyslím, tak si asi budu hrát a upletu si z nich náramek ;DDD
Odpovědět
to je taky dobrej nápad třeba tě něco napadne já nevím co budeš mít na stolech nebo je dát na jmenovky jestli si budeš dělat na oznámko nevím jak bude vypadat ale našít by tam šly
Odpovědět
Profilova fotka
když ony ty korálky jsou hodně drobný, tak si říkám, že by tam snad ani našít nešly...ale napadlo mě, kdyby bylo nějaký průhledný lepidlo, natřít třeba do tvaru srdíčka nebo tak a posypat korálkama nebo tak něco...ale nechtěla bych kýč nebo aby to bylo přeplácaný, tak přemýšlím nad dalšíma tiskovinama, které by šly takto vyzdobit... A když jsme u těch tiskovin, tak co to jsou ty svatební noviny? jaký mají účel nebo tak? nevíš? já to ještě na žádné svatbě neviděla...
Odpovědět
já jsem je taky neviděla osobně poprvé jsem se o nich dozvěděla tady na beremese ale většinu co jsem tady viděla taky tam byly fotky snoubenců od mimin až do ted a životopisy a společný příběhy jak se seznámily a tak může to být pěkný taky jsem o nich přemýšlela ale nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Asi o nich taky začnu přemýšlet, když se budu nudit, tak začnu vyrábět...:))) i když prvně musím dokončit ty slavné vývazky, pozvánky na hostinu a oznámka ;D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele - skvělé stránky;D svatebni-noviny.wz.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?