Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
aha tak to je blbý tak jedině až přijedeš na ten týden tak to objet a jeden den věnovat šatům třeba vlezeš do prvního salónu a vybereš si
Odpovědět
to jo ale v diskusi ostravske salony me vydesili jak pristupem tak i zakazem foceni a i cenou
Odpovědět
hm tak to nevím jak to chodí v Ostravě no uvidíš třeba to tak hrozný nebude to focení není zas až tak důležitý do alba můžeš dát pak až svatební fotky zkus říct že se chceš nechat vyfotit aby jsi viděla jak ty šaty vypadaj na fotce a to by ti dovolit měli
Odpovědět
no o to mi jde ne o to abych ji dala do alba ale ja jsem sebekriticka pouze kdyz to vidim na fotce!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny:), já pochybuji, že se na nějakou svatební cestu dostaneme (finance :(), ale cestovala jsem už dost, tak vás třeba inspiruju - Egypt - byla jsem tam v sezoně a je to na chcípnutí (40°C ve stínu i víc) a hlavně strašných lidí až je to nechutný ( a švagr měl taky faraonovu pomstu...chudínek), sestra byla v egyptě v říjnu a byla nadšená - žádný lidi a příjemné klima. Tunis (Djerba) - moc příjemné, ale chce to vybrat minimálně 4hvězd.hotel - míň bych neriskovala kvůli hygieně a standardu Mallorca - výborné - bohatě stačí 3 hvězdičky, ale moc lidí a na mnoha místech špinavé moře Kanár.os. (Fuerteventura) - koupání jsem lepší nezažila, příjemné klima (kolem 30°C), ale mazat a mazat, páč je tam taková menší ozon.vrstva - odnesla jsem to spáleným xichtem ;DDD Turecko - moc příjemné - opět to chce víc hvězdiček, ale moc teplo a moc lidí Karibik (Dominikánská rep.) - dokonalé!!! bohužel finančně méně dostupné, ale koupání perfekto a hlavně tam neslyšíte všude češtinu, jako je tomu v Egyptě, na Mallorce atd. (i když vás je tu dost z Ostrovů, tak vy ji třeba budete slyšet rádi ;D)jinak do karibiku samozřejmě během našeho ledna, února či března - jinak tornáda atd. třeba vám to k něčemu bude ten můj výčet...:))
Odpovědět
Ahoj craw to jsem taky psala že ten říjen je dobrej na Egypt já mám i dobré zkušenosti s Korfu mě se tam moc líbilo teda nám oboum cenově je to docela dostupný a kdo nerad létá tak trajekt je taky dobrej ve městě Sidari je kanál lásky no je to takový průplav pískovcovou skálou a podle pověry když to zamilovaný pár proplave a při tom se drží za ruku tak spolu zůstanou my jsme to proplavaly a jsme spolu a bereme se tak to asi funguje :-) sice je to strašidelný je tam úplná tma chvilku než vidíte světlo tak nevíte co tam je a je tam hrozná hloubka takže je to zároveň stezka odvahy ale je to supr zážitek
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: ahojky:) my mimo finance řešíme ještě to, že já ráda pohodlí a teplíčko a přítel chudák horko nesnáší a plácání u vody ho nezajímá, takže pokud by na nějaké líbánky došlo, tak musíme vymyslet něco alespoň částečně aktivního a trochu v chládku...napadlo mě jet turisti třeba do Pobaltí nabo Skandinávka nevím...doporučíš něco?
Odpovědět
tak to nevím my máme taky rádi aktiv co se týče výletů já fotím tak by jsme to museli spojit aby bylo kam na výlety ale i to koupání jinak nevím v tunisu jsem taky byla v areálu hotelu špička ale když jsme vyšli ven do města hrůza - špína a otravní tunisané, já toho moc neporadím my cestu zatím neřešíme až podle financí
Odpovědět
Profilova fotka
my taky až dle financí a navíc dle práce...ale tak líbánky se dají udělat krásné i u nás o víkendu...na tom nesejde...:)
Odpovědět
jj to taky říkám to bude opravdu to poslední co budeme řešit hlavně ať vyjde svatba podle představ a aby vyšlo počásko a pak se uvidí ;-)
Odpovědět
Finfrle: Tady se taky saty nakupuji, tak sem si je nakonec vypujcila v Cechach. Taky sem sla s mamkou, tady bych na to byla sama..A nedostanes se nekdy v blizke dobe do Cech?
Odpovědět
Crawler: Taky si nejsem jista, jak to zvladneme financne :-| , ale zatim jeste o svat.ceste uvazujeme..Dekuji za prehled destinaci :-), ja sama nemam moc inspiraci, i kdyz sem uz hodne procestovala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
crawler: ty jsi teda zcestovalá.. :-) každopádně jediné co ti závidím je ten karibik-to je můj sen,ale pochybuju že se někdy splní-z finančního hlediska.. :-| Jinak my máme naplánovanou svatební cestu na Sardinii, moc se tam těším :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak vcera sme konecne objednali na slovenske strance pozvanky pro pritelovo rodinu,chteli sme to co nejdrive, protoze pojedou na svatbu z daleka.Akorat se nemuze platit kartou, ale bank.prevodem,to nechapu,tady se plati vsechno online, je to tak rychlejsi a pohodlnejsi. Chtela sem se zeptat, jestli nevite, jak se to normalne dela s pozvankama na svatbu?Muzou se poslat postou?Mamka prave rikala,ze si neni jista,ale ze se asi nosi osobne i s pozvankou na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
rose84: My dáme pozvánky (svatební oznámení) osobně rodině a prostě těm co půjdou na hostinu (moc lidí mít nebudem mít). Jinak si myslím, že se to běžně posílá poštou,když máš rodinu z daleka,tak to je docela logický,protože jak jinak to taky udělat,že.. ;-)
Odpovědět
Janinka22: Tak pritelovo rodine to posilame oznameni a dole v tom oznameni je pripsano,ze je zveme jeste na hostinu. Jinak sem slysela,ze se pry normalne dela oznameni a jeste pozvanka na hostinu zvlast?Nebo to delate taky v jednom?Mamka prave neco rikala, jenze to si moc nedovedu predstavit, jak vsechny ty lidi obejdeme, kdyz prijedeme jen na par dnu v kvetnu, tak nakonec asi opravdu uvazuju o tom,ze to posleme normalne postou.
Odpovědět
Profilova fotka
a budete mít stejné lidi na celé svatbě-obřadu,hostině a pak i na večer?Kdyby ano,tak bych neřešila pozvánku na hostinu zvlášť,ale udělala prostě jen jednu "celkovou" pozvánku=oznámení,kde bude doba začátku svatby.
Odpovědět
Jo budeme mit stejny lidi na obrade a na hostine i pak vecer. Tak ja asi i pro moji rodinu a znamy udelam jen jednu pozvanku a nebudu to komplikovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý,v tom případě bych to udělala určitě takto,zjednodušíš si to :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak hrdě hlásím, že jsme dnes objednali prstýnky. Designově je navrhl přítel, budou z chirurgické oceli a zhotový je firma moon, tak už se těšíme, jak to dopadne :-D
Odpovědět
Ahoj Tak dnes mi prisel balicek s dalsi dekoraci :-) a i lampionek!!!
Odpovědět
Jéé lampionek, takový ten lítací?
Odpovědět
Finfrle: Ty uz zarizujes dekoraci?Koukam,ze sem teda ale hodne pozadu.. My resime pozvanky, uz sme je objednali pro pritelovo rodinu, jeste ted hledam pozvanky v angline pro nase anglicky znamy a jiny pro moji rodinu v CR.Takze zabava :-). O dekoraci sem jeste nepremyslela a co kupujes, jako neco na stul?
Odpovědět
A dalsi pririta jsou ty pritelovo dokumenty na slovenske ambasade, zatim cekame netrpelive na jeho rodny list ze SK..No a pocitam,ze dekorace budeme resit az nekdy v kvetnu, mozna mi poradi pani,co mi zarizuje hostinu, je sikovna. A kytky, dort a vysluzky snad taky zvladneme v tom kvetnu ;-)
Odpovědět
ZUZI JJ litaci hihi ROSE no jasne na tu dalku nic jineho nezmuzu a proto kupuji jen malickosti.Mam jev albu nejake zvonecky,kyticky,stuzky,kaminky apod..... Ted uz i zvazuji jak to nakonec dopadne s satickama ale nejspise si je necham usit na ebay! Pripravy svatby jsou vazne fajn :-)
Odpovědět
Finfrle: Koukala sem ti do alba-krasne :-) .Ja asi taky zacnu koukat za dekoracema, aspon zacnu od nejakych drobnosti..A muzu se zeptat, kde to budes, napsalas by mi nejaky tipy?A nechavas si je posilat k tobe nebo k rodicum? Vcera sem zamluvila pozvanky v angline pro Anglicany, pry to muze trvat az 3 tydny.. Docela si to uzivam, tyhle pripravy jsou fajn :-) Ja nevim, ale ja bych saty z netu nekupovala, myslim,ze je nejlepsi je si je pujcit v Cechach, jenom je problem se tak dostat,vid?
Odpovědět
Ahoj holky tak co je tu někdo ted večer
Odpovědět
Koukam,ze tu nebyl nikdo cely den :-|
Odpovědět
Ahoj holky :-D rose: jak to delate s pozvankama? my uz mame anglicky rozeslany, ale ted resim cesky, chtela bych to samy co mam v anglictine do cestiny, jen to zni tak kostrbate.....
Odpovědět
bouncig ty pozvánky vypadají moc pěkně :-) koukla jsem do alba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?