Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous. no je a neni, my už sme si řekli že asi jo a pokud možno letos , ale nejdřív musíme vyřešit tu práci. To víš ten můj se furt bojí, že jak to podepíše, tak zkamení :-D
Odpovědět
a jak dlouho hledáš práci, ono je to těžký asi s prckem vid
Odpovědět
Lenkous: Proc 10 let po svatbe :-) ?
Odpovědět
fin už ti přišly ty bublifuci, mě dneska a jsou správně malinký ale bubliny dělaj krásný ;-)
Odpovědět
Tak jak u vas pokracuji pripravy na svatbu?Ja bydlim ve Skotsku, tak je to zarizovani trosku mimo misu ;-)
Odpovědět
už to máš opravený měla jsi tam listopad 1999 mě to bylo divný ale radši jsem se zeptala ted už vidím že máš svatbu taky 25.7.
Odpovědět
u nás docela dobrý dneska mi přišel poslední balík co jsem měla objednaný dekorace na stůl a takový ty blbosti tak to už neřeším, nám jen chybí prstýnky a fotograf, ale toho mám vybranýho jen si ho zarezervovat jo a miláček ještě nemá oblek, ale ten asi půjčíme tam co budu mít půjčené šaty budu mít 500Kč slevu tak toho asi využijem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: máš to v IP, sem se zařekla, že tady na těch stránkách o práci psát nebudu ;-)
Odpovědět
Lenkous: Tak to by bylo zajimavy- pred 1o lety by mi bylo jen 14 let :-)
Odpovědět
lenkous Ja vsechno co si objednavam v cechach neuvidim driv jak za 4tydny :-| Zatim mi to vyzvedava mami Nezapomen,ze ziju v cizine proto se mi vyplati to posilat k nasim :-)
Odpovědět
no to jo ale fakt jsi to tam měla rose
Odpovědět
brum máš tam odpověď
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj nevesty, taky patrim mezi cervencovky ;-) zacinam se trochu obavat, ze se pripravy moc nehybou a hodne toho nemame zarizene, uz je to precejenom za chvili! Jak jste na tom vy? a uz vite kam pojedete na svatebni cestu?
Odpovědět
Tak ja sem nedavno zamluvila fotografku, jinak mame uz i kapelu, to byl docela tezky orisek ji najit pres net a hlavne skoro vsechny kapely uz maji plno. My sme jeste nebyli na matrice, v listopadu nam tam mamka platila zalohu,takze zamluveny to mame a nekdy do cervna tam mame zanest dokumenty.Ty mi delaji nejvetsi starosti, protoze sme v cizine a pritel je Slovak, tak musi dolozit jeste nejaky dokument o zpusobilosti k uzavr.manzelstvi. Jinak hostinu a hotel uz mame od prosince zamluveny, takovy veci jako je dekorace, kytky a dort budeme resit az v kvetnu,az priletime. Jo a jeste pritel nema oblek ;-)
Odpovědět
Finfrle: Koukam,ze nejsem sama, kdo to zarizuje z daleka.Muzu se zeptat, kde bydlis?
Odpovědět
Oreille: O svatebni ceste uvazujeme,ale nezarizujeme, prece jenom je toho na nas jeste moc, mam pocit,ze nestihame :-)
Odpovědět
rose Irsko Uz patym rokem! A kde ty?
Odpovědět
ore ahoj vitej cervencovko! ;-) Nejdulezitejsi jesi zaridit a zarezervoat matriku,hostinu,fotografa a pak az zbytek :-)
Odpovědět
Finfrle: Ja sem ve Skotsku, takze vlastne nedaleko :-) .A beres si Cecha nebo cizince?
Odpovědět
Ahoj Rose Beru si cecha ale s papiry mame taky mensi starosti.....ma propadlou obcanku a s pasem nas pry neoddaji! Takze musime zaridit jeste potvrzeni o stavu a pobytu a i novou obcanku aby ji pry v cervenci mohli ustrihnout :-D a pak zase novou hihi
Odpovědět
rose: ahoj kde ve skotsku si? :-D fin: ja mela ten samej problem, taky jsem nemela obcanku, tak jsem si ji musela na ty 4 mesice poridit :-D
Odpovědět
Finfrle: Tak toho mate taky hodne..My musime ziskat ten dokument a pokud nebude obsahovat potvrzeni o stavu a pobytu, tak musime ziskat jeste to..Blby je,ze nevim,kde mame hledat vsechny informace.Ale ten dokument by mu pry meli dat na ambasade. Jinak tedko vybirame pozvanky ve slovenstine, chceme jim je poslat co nejdriv,kdyz prijedou tak z daleka..
Odpovědět
Bouncig_czech: Ja sem v Edingburghu, ty taky bydlis ve Skotsku?
Odpovědět
Holky, tak to by me zajimalo, kdyz je pritel Slovak, jestli mu staci na svatbu jenom jeho pas?Nikde se o obcance nepise, pise se jen,ze ma mit platny prukaz totoznosti.Pritel ma propadlou obcanku uz nekolik let a na Slovensko se jen tak nedostane :-|
Odpovědět
rose: ja jsem v Glasgow :-D Jak organizujes svatbu na dalku? kupujes si saty tady? Vzhledem k tomu , ze je cizinec :-D tak by mu mel pas stacit:)
Odpovědět
Bouncig czech: Ja sem si zamluvila saty v Cechach, kdyz sme tam byli o Vanocich. Zaridili sme toho celkem hodne-zamluvili sme si hostinu v restauraci a nahore v hotelu ubytovani pro nas a pritelovo rodinu.A jak to jde tobe s pripravama?Uz mas saty?
Odpovědět
Popravde radsi bych byla v CR na miste a mela bych to i vic v klidu. Takze nam na to zarizovani padne cela dovca (mame 20 dnu za rok) a to je tezky, zvlaste kdyz jeste chceme letet na svatebni cestu.Tedko se do Cech nedostaneme az do kvetna..
Odpovědět
no ja jsem je odzkousela tady a pak je nasla o 1000 liber levneji v americe tak sem si je objednala tam, uz by mi meli tak do mesice prijit. No ja uz snad mam taky vsechno dulezity vyrizeny, ja valim vsechno po netu a pak tata jen posila zalohy, tak nam to funguje pekne:) Pojedete domu uz natrvalo? nebo se po svatbe vracite?
Odpovědět
rose Co ti ja doporucim je to...zavolej si na matriku,kde vas oddavaji a pozadej je o radu!Me tak pani pomohla uplne perfektne!Vysvetlila co a jak!
Odpovědět
Nam zbyvaji jen ty dokumenty pro pritele :-( . Jinak pozvanky hledam na netu a kapelu i fotografku sem taky nasla na netu :-). Kytky, dost a vysluzky a nejakou vyzdobu budu resit az v kvetnu, snad to bude stacit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?