Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
craw díky to těší my máme HP inkoustovku není zrovna nej je asi 4 roky stará
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, tak klobouk dolů, oznámko je fakt super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: já mám taky HP inkoustovku starou asi 7 let, ale že by zvládla to, co ta vaše o tom silně pochybuji...
Odpovědět
lenka Ty jo paradni :-) oznamko!
Odpovědět
Holky díky moc těší mě to :-) ;-)
Odpovědět
tak a ted jsem si vyrobila i čokoládku, tak pak je nakoupim potáhnu je potištěným papírem a budu mít pozornost pro hosty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já žádný pozornosti řešit nebudu ;DDD dostanou výslužku a to jim musí stačit :DDD
Odpovědět
craw taky dáme výslužky ale já bych pořád něco tvořila tak si vymýšlím blbosti 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:)) tak to jóó ;D - já jsem taky taková tvořivá, tak možná, že ještě takový drobnůstky vymyslím, ale zatím mám stresy s hostinou, tak na tohle nemám pomyšlení...nějak nemůžeme přijít na vhodné místo na hostinu - buď je to příliš drahé nebo zakouřenej pajzl, nebo není kde tancovat, atd...děs...to ostatní už bude snad víceméně v pohodě...s čím jsi měla největší problém?
Odpovědět
já zatím s ničím já budu mít problémy se šatama zítra jedem s mamčou do Ústí nad labem tak si něco zkusím jsem mrňavá a ještě silnější i když držim dietu už se mi podařilo dát dolů 5 kilo tak když to vydržím do svatby chci ještě aspoň 15 kilo dát dolů pak budu v pohodě
Odpovědět
a odkud jsi kde bude svatba
Odpovědět
Profilova fotka
já su taky mrňavá - 160cm a problém vcelku nebyl:)...taky jsem byla silnější, ale už jsem dala dolů asi 7kg díky změně životního stylu - jím 2x tolik, ale správné rozložení během dne - pokud budeš chtít poradit, tak můžu:) - já vždy hubla hladověním, ale nemělo to moc ekekt a navíc jsem vždy měla jojáč....:(
Odpovědět
Článek se načítá
tak to porad to je supr 7kg tak napiš co hlavně jíš já mám problém co snídat
Odpovědět
Profilova fotka
spíš mi napiš, co jíš standartně ty a já ti to upravím, páč to co jím já ti nemusí chutnat :)...ale je to prostě změna životního stylu, ale prospívá mi to celkově nejen, že jdou kila dolů, ale cítím se prostě lehce a fajn... jinak jsem ze Svitav a svatba bude u nás v kostele a hostina je ještě ve hvězdách...;DDD
Odpovědět
Profilova fotka
crawler-taky se snažim zhubnout , cvičim denně ,po porodu mi zustalo 8kg a 2 mam dole ,ale zbytek nejde a nejde , hod do placu jak se to povedlo tobě...
Odpovědět
craw napsala jsem ti do IP ale tady má zájem víc lidí tak popis hod veřejně jak to děláš
Odpovědět
Profilova fotka
Tak obecně pro všechny hubnoucí nevěsty snídaně: nejlépe něco sachrového, protože tě to nakopne a nebude tě chytat mlsná večer - dopoledne vždy minimálně 1kus ovoce - já jím většinou musli (ne zapékané) s jogurtem (do 3%tuku - ne LIGHT - to jsou jen želatiny a škroby!, cca 200-250g) a k tomu 1ks ovoce svačina: nejlépe ovoce či Bebe nebo jogurty a různé jogurt. nápoje/výborný je od activie Light and Fit, páč je bez přidaného cukru/ (kombinuj jak chceš, jen pozor na banány a hroznové víno - toho míň, protože je hodně sladké) oběd: maso libové nejlépe bílé a příloha (té méně - ale prostě normální porce) + ZELENINA svačina: mléčné výrobky - nejčastěji si dávám vaničku tvarohu od madety (220g - mají skvělé příchutě) nebo jogurty, ochucené kefíry, podmáslí, atd... večeře: Bílkoviny - tzn. sýry (ne tavené, a do 30%tuku v sušině - tzn. eidam,madeland,...), tvarůžky, šunka,cottage, šmakoun, krůtí maso, ryby,luštěniny, zelenina a 1 kus celozrnného pečiva obecně: dopoledne sacharidy, oběd 1:1, odpoledne bílkoviny a jíst MINIMÁlně 5x denně (já jím většinou 7x) a 2 hodiny před spaním - né, že budete večeřet v 6 a spát půjdeš v 11 v noci - tělo pak dlouho hladoví a ráno si to pěkně uloží "do zásob"... a samozřejmě přidat pohyb - chodit pěšky a svižně... Já takto za tři týdny ztratila 6cm přes zadek...začínala jsem na 65kg a teď mám 58kg. Ale hlavně to nesmí jít dolů rychleji než kilo týdně - to je na jojo a vaše snahy by byly k prdu...! Z počátku jsem měla strach, že přiberu, páč jsem měla pocit, že pořád jen jím, ale kila šla dolů - jde jen o to dát tělu tolik živin, které potřebuje, protože jinak "dostane strach" a bude si všechno ukládat!! Klidně se ptejte - poradím ;)
Odpovědět
Profilova fotka
iira: lepší je cvičit ob den minimálně 45 minut (zhruba po 20-30 minutách se teprve začínají spalovat tuky) - tělo potřebuje regeneraci na tvorbu svalové hmoty - proto den odpočinek. Pilates nebo jóga samozřejmě může být každý den, ale nějaký aerobic nebo fitko, apod. NE - opravdu lepší ob den ;)
Odpovědět
Ja jsem loni taky dala 10 kg dolu, este bych chtela tak 5 , ale nejak mi chybi motivace :-N a bohuzel ani ty saty nepomahaji, ach jo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a potřebuješ to vůbec? ;D příteli se jistě líbíš - a 10 kil dolů to musela být safra práce a změna image :))
Odpovědět
craw díky moc, a k tomu cvičení - já cvičím každý den ted už 20min na orbitreku předtím jsem jezdila jen 10 min dýl jsem to nevydržela ale ted už těch dvacet docela v pohodě tak uvidím jak mi to půjde dolů
Odpovědět
no ani mi to neprijde =-) byla jsem vzdycky zvykla cvicit, spis protoze jsem to zhodila asi za mesis a pul ( nedoporujucu) tak uz nemam tak pevnou kuzi :-D neni to hruza ale uz to neni co to byvalo 8-( no asi bych se citila trochu lip, kdyby to slo dolu, kost a kuze byt ale taky nechci. tyjo ale ty se drzis, no me tohle prijne skoro nemozny..... takova disciplina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě to ze začátku taky přišlo nemožný, ale jím co mi chutná a hlavně jím 2x tolik než dřív, takže jsem náramně spokojená - dřív jsem se jenom trápila hlady a teď pěkně papám a i hřeším čokoládou a buchtama - každý týden, ale jinak se držím :) on si člověk musí najít pro sebe schůdnou cestu - nemá cenu do sebe cpát něco co ti nechutná, páč to akorát odradí, ale já jím na co mám chuť a hlavně dostatečně, aby mě nehonila mslná a já nezblajzla večer čokoládu ;DDD
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: nejde to hned - chce to trpělivost :)a k tomu svičení - zkus to nějak postupně navyšovat tak, abys zvládla minimálně půl hoďky - nejlépe 40 minut na orbitreku a cvič takto ob den - bude to mít větší efekt než 20 minut každý den ;D
Odpovědět
no to ja se prave radsi potrapim a je to dole zachvilu, no asi to neni idealni, ale musim rict , ze jsem nepribrala za rok vubec nic nazpatek, asi to dobadne stejne par tydnu pred svatbou :-N Mam docela stresy ve skole, s tou svatbou, no jsem porad v jednom kole, tak jen zblajznu cokoliv kdyz mam chvilu volno... aspon , ze se mam na co vymluvit, hahaha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, ale snad 99% ženskejch, co hubnou hladovkou mají jojáč a nebo musí hladovět pořád - já třeba jedla málo 3 roky, tak jsem se držela na 58kg a pak jsem se trošku rozjedla a hup a bylo nahoře 10kg...haha..děsný a navíc co si budeme povídat - pleť je horší, vlasy, nehty jsou horší a to nemluvím o špatném stravování jaký má vliv celkově na zdraví...je to buď a nebo...ale je jasný, že pro někoho je snažší hladovět než myslet na to, jak často a co jíst...kor v hektickém životě je to o to těžší...to naprosto chápu...
Odpovědět
Ahoj!Ja jsem zacala hubnout na konci zari a k dnesku mam jedenact kilo dole!(a to v tom byli Vanoce a Novy rok).Musim rici,ze souhlasim s crawler ale jen v necem.....jist 6x az 7x denne je vazne potreba nakopnes si tim metabolismus! Hlavne dalsi vec je opravdu alespon min1,5l vody denne(zezacatku nateces a telo bude vodu zadrzovat a pak hned telo dostane impuls,ze uz vodu zadrzovat nemusi,protoze ma staly prijem a pujde vody pryc)-tak to funguje,kdyz jis pravidelne. Nesouhlasim s tim ovocem(kdysi jsem to delala taky)predstava,ze je vazne moc zdrave a jist ho hodne ale naopak...treba jen jablko ma 15 sacharidu coz je dost je to jako krajicek chleba!Vyborna vec co muzes udelat je si dat ovoce 20min-40min po cviceni!!!!!Vsechno co obsahuje jde do svalu coz moc prospiva! Ja vlastne nedrzim zadnou dietu je to jen zamerene na spravne fungovani metabolismu. Kazde jidlo MUSI obsahovat jak sacharidy tak bilkobiny ALE rano musi prevazovat sacharidy(ty todaji telu energii a prakticky je spotrebujes normalnim fungovanim tela)a vecer musi prevazovat bilkoviny! Rozhodne musis jist 60 az 90min pred spanim!!!Ja treba jim nizkotucny tvaroh a racio. Kdyby to nekoho vice zajimalo klidne pisnete. Nejsem odbornik ale funguje to,je to setrne a ma to ucinky i bez pohybu(ten to jenom umocni) Rozhodne si kazda musime najit co nam vice vyhovuje a ze jsem byla velikanska baculka!(sice jeste tak nejak jsem ale hubenour nikdy nebudu) :-D
Odpovědět
crawler Sevdavas tyden predemnou,jak jsi daleko s pripravami?Trochu se stresuji,ze na neco zapomenu :-| a ze jsem pozadu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: s tím jídlem naprosto souhlasím...co se týče ovoce, tak ho jím kdy chci, ale hlavně dopoledne a v omezeném množství...zeleninku neomezeně, ale ta mi tolik nechutná;D - jinak klobouk dolů - tolik kil dole!!! gratuluju:) co se týče mé svatby, tak to je se mnou asi tak, že mám jen šaty a objednané prstýnky...nic víc:)) co nejdříve chci zajistit hostinu - ta mi dělá starosti, na oznámení pracuju (děláme si ho sami), ale nějak to nemůžu dopilovat :(...já myslím, že času je dost - jediné, co je potřeba zařídit je zamluvit si místo hostiny dopředu - šaty a různé doplňky se seženou vždycky...:) a jak jsi na tom Ty?
Odpovědět
fin tak ted se budu držet vašema radama tvou a craw musím dát něco dolů aspoň těch 15 kilo jsem fakt baculka i když hubeňour taky nikdy nebudu ale na mou vyšku je to děs měřím 155 a vážím 72 no prostě hrůza tak se do toho obuji ještě víc než jsem se do toho obula do teď ale 5 kilo se mi povedlo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?