Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, taky všem pěkného posledního svobodného Valentýna:-) jsem tu dlouho nebyla a koukám, jak se to tu rozrostlo, to je super:-) Na veletrh se chystám taky, ale až v neděli, tak doufám, že tam ještě něco omrknem a nebudou už všichni balit :-|
Odpovědět
lenkous Dekuji u nas je to zitra presne 2roky co jsme zasnoubeni :-) Planujeme jen klidek u vecere a filmik pohodicka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky koukám kolik toho tady přibylo, což je jedině dobře a přispěju taktéž svým příspěvkem...právě jsme s přítelem oslavili 26 měsíců ;DD...Ale jak tu tak koukám, tak jsme jedni z mála, co spolu nebydlíme - naopak jsme od sebe 75km, ale díky Bohu vídáme se denně kromě víkendů (studujeme stejnou VŠ), ale stejně jako Boun jsme oba věřící, takže už se móc těšíme na společně žití !!! Boun: Jsi na teologii v Olomouci? Tam mám kamarádku (Iva Vavrušová) - neznáš??? Jinak hlásím, že už mám šatky (viz album):)))!
Odpovědět
crawler: studujem Glasgow, jinak se jdu mrknout na ty ohlasene saty :-D :-D :-D ja se svych asi nedockam 8-(
Odpovědět
crawler: ty se budou v kostele vyjimat :-D :-D :-D
Odpovědět
crawler Jsi opravdu krasna v techto satech!!! A nejspis ne jen vnich ;-) Myslim,ze zenich zustane v udivu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi taky v zahraničí? a přítel je čech?...doufám, že se budou vyjímat...měla jsem naprosto jinou představu, ale zjistila jsem, že právě tohle je to pravé...;D
Odpovědět
jojo, organizator po intertetu :-D muj milovany nastavajici je anglican :-D to jeste bude sranda jak vymyslime obrad aby z toho obe strany neco meli :-D :-D :-D to tak vetsinou byva, co? Zenich je uz videl , nebo udelas prekvapko? Jak vam vyslo oznameni? jste to vy s tim basnickym strevem , co?
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak jak se vede? My zatím moc svatební věci neřešíme. Spíš pomalinku začínáme uvažovat o oznámení. Měla nám je dělat přítelova sestra, ale má teď nějaké starosti, tak je nám hloupé ji otravovat... :-(
Odpovědět
cas: to urcite zvladnes ;-) mas uz predstavu?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: děkuji za krásný kompliment:)) Snoubenec šaty viděl pouze na fotce, takže když si k tomu přidám účes, kytici, jemné nalíčení, atd. tak snad zapůsobím :)) se šatama jsem měla trochu problém, páč mám 160cm a všechny jsem tahala po zemi a úpravy by byly složité a ty šaty už by nebyly ono - tyhle jediný jsem měla pocit, že jsou šitý přesně pro mě a na mou figuru...:) boun: slyšela jsem často o profi tlumočnících na svatbách smíšených manželství... Teda osobně obdivuju všechny, kteří se odhodlali a šli do ciziny...Šla jsi skrze jazyk? A kdy máte termín svatbičky a kde? U nás nebo v UK? Co se týče oznámení, tak se na něm pracuje - přítel ho stvořil tak trochu v literárním duchu, ale nemysli si, že je to zas kdoví co;D - přeci jenom já jsem spíš na tu klasiku, takže to je takový kompromis :) zítra se chystám vytisknout první zkušební oznámka, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
craw: prvni jo, pak se mi navsteva protahla a minulej rok jsme se potkali v prvaku :-D a ted to vypada uz naporad. Budem se brat na Bouzove u Olomouce, tady bysme svatbu jako chudi studenti nezaplatili. Lea vcera jeste nasel anglikanskyho vikare v Praze, cela CR je jeho farnost tak souhlasil , ze nas odda, uz jsem se zacinala bat protoze jsme nemohli nikoho sehnat. Uz nam i dodal preklad celyho obradu v cestine, tak este najit trochu slusniho tlumocnika co umi pekne cist, a je to :-D Jak pokracuje te vy? kde mate svatbu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je krásný - láska si člověka opravdu vždycky najde - klidně i v cizině - moc gratuluju! ;) My jsme s přítelem internetová známost - kdo říká, že to nemůže vyjít? ;DDD Svatba bude u nás - ve Svitavách a v kostele, kde jsem byla u 1.sv.přijímání i biřmovaná - mám k tomu velké pouto... Už jenom tím, že tvůj budoucí manžel je angličan, tak budete mít svatbu netradiční a originální ;D takže jste taky oba studenti (my taky:)), ale přítel už letos končí...a co bydlení? tam? S bydlením je to u nás děs...peníze nejsou a zatím ani nebudou...a novomanželská půjčka max. 300 000 - co to je, když bydlení je několikanásobně dražší? V Anglii to je ještě asi horší, že? nebo existuje nějaká státní podpora?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) koukam tady je to samy netradicni seznameni....my jsme se dali dohromady na hudebnim tabore :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: taky dobrý;D oba vedoucí? kolikrát si říkám, že tyhle lidské inspirace by byly námětem na film kolikrát lepší než ty plácaniny, co vydávaj za romantický filmy...:)
Odpovědět
craw: no mi jsme na tom podobne :-N mi koncime rok po svatbe, no oba se snazime u toho pracovat, tak uvidime jak to pujde, mi musime platit i skolny! No uz ted je mi blbe kdyz na to myslim a jeste takova palka z svatbu, rekli sme lidem , ze pokud muzou at nam radsi daji penize nez dar, a hlavne v rodine se to zatim docela ujalo :-D Jinak mame vysoky ubytovani na kolejich takze pronajem bytu nas vyjde na stejno a pak se nejspis stehujeme, konecne z desta pryc :-D Uz se nemuzu dockat az zacnu delat neco poradnyho.....
Odpovědět
Profilova fotka
craw: jj, vedouci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to síla s těma penězma...my máme něco našetřeno (stavební spoření, atd.), ale já bohužel nemám vůbec štěstí na brigády, ale tak si pořád říkám, že se protlučem - člověk to musí brát s nadhledem a pozitivně, že bude jednou líp... co se týče kolejí, tak já jsem na privátě - platím 2 250kč za měsíc, což je ucházející, ale i tak je to děsná pálka a navíc chci být pořád s milým, takže už se nemůžu dočkat až konečně padnou barikády a my budeme žít spolu, protože tohle už mě nebaví - věčně přemýšlet kdy a kde se můžeme vidět, neustále za sebou dojíždět 3 hodiny vlakem, atd...No a věřím, že koleje jsou taky naprd...určo budete nadšení až budete usínat a probouzet se vedle sebe, i kdyby to mělo být v malým kamrlíku ;D...Platit školný? děs...to musí být taky pálka...a jsi aspoň spokojená s kvalitou výuky atd.?
Odpovědět
no nemuzem se dockat jeste 4 a pul mesice, jupiiii. Tady se platijou skolny na vsech universitach, ta nase je nezavisla a o to drazsi 8-( to je asi nejhorsi zaplatit i kdyz jsem uz dva roky po sobe dostala grand na asi 50 000 tak to tak zhruba zaplatilo tretinu :-N no takze na zbytek jsem si pekne makla, jinak vyuka je v poho, pristup super, ale je to pekna makacka. Co vubec studujes?
Odpovědět
craw: tys sla na saty sama? ale mas pravdu aspon ti do toho nikdo nekecal :-D :-D :-D to ja jsem o tom taky puvodne premyslela, ale pak jsem se bala , ze by z moji kreace mohlo zenicha klepnout :-D :-D :-D a koupila jsem co sem chtela i kdyz tchyni se vic libily jiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozjelo.. :-D My sme se v podstatě taky seznámili na internetu, takže to fatk jde! :-D Jinak sem dnes byla na veletrhu, máme objednaný a zaplacený prstýnky, tak už není úniku, ale jinak teda nic moc, sem si myslela, co všechno nenakoupím, ale nebylo co, byla tam spousta šatů, ale nelíbily se mi ani jedny a spousta fotografů a kameramanů, ty mě taky už nezajímají, takže sem trochu zklamaná, ale hlavně že máme ty prstýnky.. A ještě sem si koupila podvazek! ;-) Díky Bohu za zdejší školy, ještě to tak platit, stačí mi 11000 za nájem, ale máme zas celej byt a nikdo nám to nevezme, tak si nestěžuju.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - užívej si to těšení, já se taky nemůžu dočkat, ale je fakt, že to těšení má taky něco do sebe :) jinak já studuju druhým rokem sociální antropologii (každý se ptá, co to je, tak rovnou říkám, že něco jako etnologie .)) A přítel bude letos promovat na inženýrském studiu na Dopravní fakultě... No hele klobouk dolů, že zvládáš při studiu vydělávat tak těžký prachy - musí to být těžký skloubit studium, práci a ještě najít maximum času na to být se svým milým... :)
Odpovědět
no kdyz nemas na vyber :-N nastesti bydlime pres chodbu a vetsinu prednasek mame stejnycha musela jsem dat pred vanocema vypoved , pac jsem byla porad nejaka nemocna, tak uz ted toho casu mame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucka: Já jsem byla na veletrhu v Pardubicích (nebo spíš miniveletrh), ale šli jsme tam jen skrz prstýnky a ty jsme si opravdu vybrali, takže jsme spokojení, ale jinak souhlasím, že to až takový zázrak není ty veletrhy...prstýnky máme naštěstí s 20% slevou, takže aspoň tak...
Odpovědět
holky, no ja jsem byla asi na dvo, tady u nas, ale vice mene taky nic, na prvnim jsem se zamilovala do satu a ten druhej sme sly jen ze spolecenskych duvodu, s budouci tchynoua svagrovou, trochu sme se tam picly u koktailu a sampanskyho, precpaly cokoladou a tim to tak zkoncilo :-D No aspon prstynky jste sehnaly ;-) Luci saty jeste hledas?
Odpovědět
Profilova fotka
boun: a jakýpak bys chtěla oznámko ty? Chceš něco originálního? My jsme si to udělali v tom literárním duchu, páč jsme oba takoví vášniví čtenáři... a jinak jsem šaty opravdu byla vybírat sama a jsem za to opravdu ráda - ženichovi se budu líbit i kdybych na sobě měla pytel se záplatama a navíc přeci jenom za tu dobu, co jsme spolu, tak vím co se mu líbí, tak jsem si říkala, že snad nešlápnu vedle...lepší jít sama než si vzít kamarádku, která na všechno řekne, že mi to sluší...:( Buď upřímného člověka a nebo sama, ale fakt je ten, že jen nevěsta se v těch šatech musí cítit dobře a jí musí pasovat a to ten druhý nevidí a nepozná - ten zhodnotí jen tu vnější šlupku a to ještě třeba neupřímně...
Odpovědět
no nastesti moje pomocnice byly super a kolikrat jsem jeste ani nevylezla z kabinky a uz me posilaly zpatky ,ze to nejsem ja :-D byla to super sranda. A pak kdyz jsla minulej tyden se segrou tak sem se ju porad snazila narvat do neceho podobnyho co jsem si koupila :-D ale nastesti si vybrala sama uplne neco jinyho a ja musim souhlasit , ze jsou uzasny a presne na ni, v tech mych volanech byla nejaka moc kostnata :-D :-D :-D :-D mas pravdu , ze kdyz uz pomocnice tak soudny. Jinak oznameni uz mam vyrobeny a ty anglicky uz rozeslany :-D ( jsou v albu) ty cesku budou stejne vypadat, ale nechci to po cesky jako oznameni , ale jako pozvanku na obrad a na nasledovnou hostinu, coz se v cechach nedela, musim nad tim pokoumat :-D jak budes mit nahled tak si je hod do alba, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, šatičky ještě hledám, já teda ještě nazačala, ale nemám je ani zdaleka, nejdřív musím vybrat ty pravý, co chci a pak je nechat ušít.. :-D sama bych na šatky asi nešla, i když sem jinak poměrně samostatnej člověk, ale přeci jen víc důvěřuju kamarádce než prodavčce.. ;-)
Odpovědět
Ahojky tak oznámení je na světě dala jsem ho do alba jedno oznámení mi trvalo asi 7 min
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: nádherný!!! myslela bych si, že jste za něj dali nějakých 40kč přes internet a ono domácí výroba...neuvěřitelný...to my budeme mít mnohem mnohem jednodušší, páč máme hódně obyč tiskárnu, ale tak neva...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?