Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
A který se ti líbí nejvíc? Naši favoriti jsou SPR5-29L :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: Tak jsem si právě přečetla, že už se to u vás doma vyřešilo :-) Tak to je super! A pokud spolu doma vycházíte, tak se i společné bydlení dá přežít ;-) Jinak jsem si tu zkusila dát do bazaru inzerát na koupi šatů a možná mám vybráno, tedy jestli se nevyskytne problém. Šlo by o ty poslední v mém albu, cena levnější než půjčovné v Praze :-) Bohužel je zatím znám jen z fotky, tak doufám, že to vyjde, protože se všem v mém okolí hrozně líbí ;-) Já mám trošku problém s velikostí ;-) Jsem prcek (jen 160cm), ale žádná křehotinka (vel. 40-42) a většina nabídek v bazárku je na modelky :-( samá velikost 36-38 a výška 170-175cm.
Odpovědět
darlingb: Jéé super, tak to gratuluju :-D . No s postavou máme úplně stejné míry, tak mám z toho trochu strach :-o , abych něco sehnalla.
Odpovědět
Profilova fotka
darling - no zatim to tak vypadá, ale jaksi už sem ke všemu skeptičtější, jinak přežít se dá všechno, otázka je s jakými následky ;-) Fakt je, že po 9 letech co spolu žijem v jednom bytě bych ho kolikrát nejradši zahlušila :-), někdy se nemůžu dočkat až vypadne do práce a jindy zas až příde z práce, no a ted´si vyber :-) asi to bude po těch letech normální, sem zvěavá co bude za dalších 10 :-) Ty šaty si taky chci vybrat na bazárku, je fakt že velikost 38 sice mám, ale měřim jen 168 cm a přes prsa nic moc .-)
Odpovědět
zuzimme: Přesně tak, ty se nám taky líbí hodně. Určitě se tam pojedeme podívat osobně a vyzkoušet... Přítel říkal, že by chtěl prstýnky koupit co nejdříve, abychom věděli, jak moc máme šetřit dál ;-)
Odpovědět
To mi čekáme,km až budeme mít datum z matriky, protože si tam chcem nechat vyrýt datum. Tak ne abyste nám všechny vykoupili :-D
Odpovědět
:-) To ne, nám budou stačit dva ;-)
Odpovědět
Tak to se mi ulevilo :-D :-D . Kdy se tam tak chystáte? Já se v pondělí chzstám na první návštěvu svat. salónů pro šaty, kdyby vyprodávali něco hezkého :-) . Už se děsně těšim :-D
Odpovědět
No já čekám na výplatu (příští středa) a pak taky vyrazím na šaty :-) Ségra mi poradila obchod Dianthe (mají i webové stránky - ale kdybych to sem přidala, tak mi smažou vzkazík ... ) Takhle na pohled to vypadá moc pěkně, takže uvidíme, jaké budou ceny. Ve škole jim prý visel plakát, že šaty jsou již od 1900,- a slevy na kartu ISIC, tak jsem zvlášť zvědavá...
Odpovědět
Tak mi pošli prosim odkaz do IP jo? Dík moc :-)
Odpovědět
A slevy prostudenty maj i na mojesaty. Adresa je jako každá jiná ;-)
Odpovědět
A ještě studuješ? Já totiž taky. Jak si daleko a na jaký škole?
Odpovědět
Článek se načítá
zuzimme: Jojo, studuju ještě pomaturitní studium na konzervatoři /zpěv, klavír. Díky za tip. Tenhle obchod má taky klasickou adresu ;-) A co studuješ Ty?
Odpovědět
Já studuju zemědělku, obor chovatelství a na konci května mě čekaj bakalářky a pakasi ještě 2 roky na inženýra, když se teda zadaří :-S . Tak hned jdu ty stránky omrknout. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzimme:jéé,tak to je super-neznáš Ing.Kouckého..?Občas přednáší a je to můj taťka :-) .Holky,tak já nevím..zatím vybírám hudbu,tak snad nemůžu tak zkazit ;-)
Odpovědět
A co přednáší a na jaké fakultě? Nic mi to jméno ale neříká :-o . No mi trochu přehodnotili původní úmysly, takže začínám všechno vymýšlet znovu. Místo velký párty bude oběd jen pro rodinu a pak pařba v naší oblíbený hospůdce a tak. Sem zvědavá, kolikrát ještě změníme plány :-D . Ale už teď se moctěšim.
Odpovědět
Zrovna jsem dostala úplně spásný nápad, tak se hned musim pochlubit :-D . Naše oznámení budeme tisknout na plasty jako jsou na platební karty. A protože zrovna brigádně pracuju na perzonalizaci karet, tak to nebude problém zrealizovat :-) . No mám ze sebe radost :-N
Odpovědět
ahoj, můžu se přidat? jsem 24.7.2009 a z toho co nás čeká vyřešit a zařídit je mi někdy ouvej tak doufám že tu třeba najdu i nějaké rady a podporu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky terezko22,tak vítej mezi Námi :-) Tak už máte představu,kde?
Odpovědět
jojo,už to máme i zamluvený - libeňský zámeček, praha 8 :-)
Odpovědět
Ahoj, tak tě taky vítám ;-)
Odpovědět
terezka22: Vítej do klubu ;-) A neměj strach, i když ode mě to sedí. Neplánujeme žádnou obrovskou svatbu, ale přesto pořád přemýšlím, co musím sehnat, kolik našetřit atd atd. V každém případě ještě je čas... :-)
Odpovědět
já vim že je ještě čas,ale stejně,přehoupnou se vánoce a pak to bude fofr...hlavně když člověk nemá zkušenosti a neví co a jak tak je to taky horší :-S jediný co vim jistě, že do šatů začnu hubnout až po vánocích :-D
Odpovědět
Buď ráda, že už máš aspoň pevný termín :-D . Já ho dostanu až v půlce prosince a pak budu mít zkouškový a státnice, tak to teprve bude sranda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky tak já se taky přidávám. Svatba bude první nebo druhou sobotu v červenci-ještě není známo :-) Takže nevim přesný datum ani místo ale snad se to rozlouskne do tří týdnů to datum a pak zamluvit místo. Obřad bychom chtěli odpoledne tak ve 14:00 a pak přejezd na hostinu, kterou bych chtěla venku, ale aby tam byla možnost být i vevnitř když nebude ideální počasí. Chceme mít jídlo formou rautu a večer grilované prasátko :-) Jinak už jsem si objednala šaty z Ebay, mám cylindr na auto a objednanou výzdobu na dvě auta a vývazky. Svatbu chceme latit do zelena... toť asi zatím vše joo a vím koho si beru :-) víc nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terezka22:my to zatím také nějak extra neřešíme a ten zámeček je krásný :-) Bráška se mi tam loni ženil,měli to v kapli a nádhera :-) Ahojky madormi,tak také vítej :-) Ty jo,to už se můžeš jít rovnou vdávat :-) tak to jsi tady asi prní,co už má dost věcí pořešných :-) my máme zatím jen představy :-) ale fakt je,že to chceme mít venku a hlavně hostinu a večer taky selátko :-) budeme mít hodně dětí na hostině,tak hledáme nějaké místečko,kde se mrňata vydovádí a budou mít svůj program-zatím vede Dolton ranč ve Svojeticích :-) Mají tam dětské Zoo,koně a veliké pískoviště.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri: nám bude asi 60 a musím najít místo v Karlových Varech nebo okolí kde bude možnost být venku i vevnitř,možnost grilovat a pár pokojů na přespání a je to teda fakt síla najít :-( Jinak já vše pořešila tento týden :-D Vývazky objednala dnes, cylindr a výzdobu na auta v pondělí a šaty včera :-) Ale bude tak 2 měsíce trvat než přijdou a to budou nervy jestli to za ty prachy vůbec bude stát a jak to bude vypadat atd :-|
Odpovědět
jé to jsou náhody, já vary hoodně dobře znám (jsem se tam narodila) ale svatbu mam v praze ;-) zatim kromě zamluvenýho termínu a místa nic nemáme,jen plánujem...ty státnice absolutně nezávidim a obdivuju že sis to takhle naplánovala-víceméně tolik stresových období, já je mam naštěstí za sebou a už nikdy víc ]-(
Odpovědět
No a navíč to jsou teprve bakalářský. Sama sem na sebě zvědavá :-D . Ale s přítelem jsme si řekli, že po těch osmi letech si tu svatbu zasloužíme, tak to všechno budu muset nějak zvládnout :-)
Odpovědět
Neboj se, to zvládneš. Nejlepší by bylo všechno typu šaty, prstýnky a tyhle nezbytnosti koupit co nejdříve, abys pak měla čistou hlavu na učení. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?