Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahojky já se na kytky ptala jen orientačně, každý mi říkal že v létě jsou kytky levnější možná jo u sezoních ale rozhodně u kal to neplatí tak uvidím v létě. luci hory si užij budeš mít čistou hlavu na přípravy, hory jsou relax tak ať vám vyjde počásko
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Lenkouši, užijeme si to každopádně, se děsně těším! 8-) Tak ještě že sem si vybrala ty růžičky, ty asi stojí pořád stejně.. :-)
Odpovědět
růžičky jsou krásný ale ty se mi líbí do kulata a já potřebuju vůči mé postavě kytku převislou a jednoduchou a ty kaly co mám v albu (v růžovém provedení) to je prostě ono, uvidím vím že kytičky tam vážou krásný tak snad nebudu zklamaná
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě chci kulatou, ale ty tvý kaly sou taky krásný, jen mi ta růžová kytička přijde taková trošku smutná, jak tam tak visí, se mi víc líbí, když se ty květy drží nahoru a dolu sou třeba ty stonky, jakože delší než normálně, jak máš taky na tý fotce. Oznamko ste dělali sami? Moc hezký! :-)
Odpovědět
jj oznámko je moje tvorba do poloviny přijde oranžový papýr ktery schová text, přes celý dám pauzák na tom bude náš monogram a kaly a ty budou krýt kaly na oznámku bude to piplačka ale výsledek bude vypadat dobře na to že to budem vyrábět doma, až bude hotový dám ho do alba
Odpovědět
Ahoj,jsem dalsi cervencova svatbu mame 25.7.09 a moc se tesime jen tech starosti-radosti okolo. :-) Prave aktualne resime oznameni ....nevite o nejakych dobrych strankach?Dekuji M.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, jestli sem to dobře pochopila, tak si myslím, že oznamko bude dokonalý! :-) na kolik vás pak tak vyjde kus, jestli si to počítala? :-) Já pořád nevím, co s tím naším oznamením, jestli udělat doma nebo nechat od profíků, sem našla poměrně pěkný, šoupnu je do alba.. Finfrle, vítej tu! :-) Mně se líbí oznamka na gajastudio, ale musíš to projet celý, některý ze začátku nic moc, pak má docela pěkný kyoprint, teď koukám, že i na miadesign by se možná taky něco našlo. Takový vážnější, ale docela sympatický sou na svatebnioznameni. Pak tu ještě mám cirrus, svatebniatelier, oznameni-svatebni, svatebkaonline, svatbajinak.. To je asi vše, kde mě něco zaujalo, vždycky je to www, pak to, co sem napsala, cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě se mi docela líbí na chystamesvatbu :-)
Odpovědět
Ahojky finfrle no podle toho jak jsem nakoukla do tvého alba chceš svatbu v červené-bordó tak to si asi vybereš pokud to chceš ve stejné barvě mě se líbily tady odsud http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Odpovědět
Profilova fotka
Oni to mažou, když dáváš odkazy.. ]-( což teda nechápu, ale evidentně je to ba.. 8-(
Odpovědět
na kolik mě vyjde kus nevím ale bude nás to stát barvy to je tak 600-700 a 100 papíry my jich budem dělat asi třicet a barvy vyjdou na oznámka , zvací kartičky a děkovací kartičky a čokoládky ty koupím a dám na to svůj papír s kalou a datumem naší svatby. když jsme se ptali v místních tiskárnách kolik by nás to stálo když jim dáme ávrhy na CD a chcem to jenom vytisknout a oznámko slepit ta k suma byla 1500-1700 tak to si to radši udělám doma
Odpovědět
aha to jsem nevěděla tak uvidíme ale odkazů jsem tu viděla hodně
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to určitě, ale zas s tím strávíš spoustu času, já teď na jedněch stránkách našla pěkný a vyšlo by to asi na 1500 i s pozvánkama na hostinu a na raut, tak nevím, jestli to nenechám natisknout, oznamení bude asi 50 a kdybych ještě musela někde shánět papíry a tiskárnu, protože doma tiskárna by to nezvládla, tak by mě to možná vyšlo i dráž.. :-N
Odpovědět
no o čas mi moc nejde ten si udělám a baví mě to tvořit, kdybych si vybrala tak si je objednám, ale v oranžové jich moc není :-| tak jsem zvolila domácí variantu a naše tiskárna to zvládne není to náročný obrázek a barev to taky moc nemá
Odpovědět
a 50 už je docela hodně ;-)
Odpovědět
Dekuji za pekne a rychle prijeti :-D rozhodne se na ty stranky kouknu dekuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, já bych je zas tak moc netvořila, nejsem příliš zručná, ale bohužel ani s počítačem nejsem moc zručná, co se týká nějakejch programů.. Fin, není zač.. A povídej, co už máte zařízeno? ;-)
Odpovědět
Já se taky přidávám, vdávat se budu též 25.7.2009. Zařízen máme akorát termín a místo.
Odpovědět
no luci já se v programech vyznám protože fotím mám digitální zrcadlovku a to se bez PC neobejde tak to pro mě nebylo těžké ale jak jsem psala kdybych našla nějaké co se mi líbí dala bych přednost profíkům ifko vítej v červenci 2009
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ifko, tebe tu také vítám.. :-) My sme na tom podobně, ještě máme fotografku, jinak taky nic..
Odpovědět
tak holky mějte se tu já jdu do práce tak zítra ahojky :-)
Odpovědět
lucie: Ifka: Ja uz mam zarizeno hodne moc ale to pisnu az dorazim domu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,po delší odmlce se hlásím a mám šatičky! :-D Přišla jsem do salonu s představou a odcházela se šatkama úplně jinýma než jsem si představovala-v reálu je vše jinak :-) Chtěla jsem bílé,jednoduché a nakonec mám šampaň a trošku"složitější" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:)) Já mám datum 11.7., tak se přidávám:) U nás je také aktuální téma oznámení - neustále tápu, zda dělat doma nebo si objednat u profi...Nejvíc se mi líbí u japos.cz a tam mají v únoru i slevovou akci...Ale zase mě baví tvořit a přeci jenom to vyjde levněji...Ale jak začít? A mám zcela obyčejnou tiskárnu (inkoustovou)...Co myslíte???
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám datum 11.7 :-) a oznámko už mám
Odpovědět
Lucie: No co uz mam je vlastne vsechno jen mi chybi zaplatit osobne zalohy. Hostina i obrad bude na Celadne v penzionu u Holubu,prstynky nam bude delat na zakazku v Brne,kvetinarstvi,cukrarnu,kadernice,vizazistku i fotografa a dj mam domluvenou schuzku ale jde o to jestli jeste nenajdu lepsi.Rozhodne fotografa a vizazistku zmenit nechci na 100procent.Jedine co mi chybi jsou saty a boty a takove ty duperele okolo.Jinak mam v albumu co uz mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: Páni - to je rychlost ;D. Já mám zatím jen objednané prstýnky a tento týden jdu na šaty...jinak nic...ale vždyť je ještě móře času ;)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nové spolunevěsty, vás tu najednou je.. :-D Fin, ty seš ale rychlík, my vlastně taky máme ještě DJ a vizážistku, je to zároveň moje nehtařka, ale co se týče líčení, tak je dost drahá, tak teď trošku přemýšlím, jestli nenajdu někoho jinýho.. =-) Craw, asi záleží na tom, na jakej papír chceš tisknout, já mám taky obyč inkoustovou a myslela sem, že ta by to nezvládla, ale nevyznám se v tom.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka: chtěla bych tisknout buď na barevnou čtvrtku nebo na normální barevný papír a pak si vyhrát s vlnkovaným papírem a třeba i s pauzákem ...ještě nemám přesnou představu, ale tak nějak...asi si koupím na zkoušku 1 papír a uvidím, jak to půjde...
Odpovědět
Ahojky já mám taky inkoustovku a na pauzák tiskne pěkně i na čtvrtku, vlnkovaný papír nevím to jsem nezkoušela já si koupila jeden pauzák A4 za 2kč jednu čtvrtku za 4 kč oranžový papír mezi to a pak už jsem si jenom hrála tak bylo rozhodnuto barvy seženem kolem 700 a vyjde to na všechno a motiv co jsem si vybrala jsem nikde nenašla vlastně jo ale to bylo divný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?