Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jsem ráda že nejsem jediná kdo se tak strašně těší jak na svatbu tak na následné mimi :-) taky doufám že to po svatbě nějak vyjde, přítel to zatím moc neřeší i když si myslim že taky chce,ale bojí se...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo,teri,budu se snažit na to nemyslet :-) terezka: tak když tvůj nastávající taky chce,tak strach překoná :-) horší by bylo kdybys ty chtěla a on ne.
Odpovědět
Majatob- :-D tak to jo snad to zhubnu mam na to 6 měsíců ;-) No svatba bude ve Frýdku moc se mi to tam nelíbí ale jinak je plno 25.7 je hooodně svateb no ale máme svatbu pojatou jako jednu velkou party takže nějaká blbá obřadní síň mě nerozhodí....ale mají jí pry rekonstruovat tak uvidím....
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám, co se těšíte na miminko. Já se na něj celá třesu a můj přítel taky ;-) Jenom musím dostudovat a počkat, až mi doktoři miminko dovolí. Jsem dost vážně nemocná a tak paní doktorka říkala, že miminko nejdřív příští jaro. Ale to stejně ještě budu končit školu, takže to připadá v úvahu tak nejdřív za rok a půl. Ale stejně se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cascia, tebe sem tu neviděla ani nepamatuju.. :-) My se na to taky vrhneme nejdřív za rok a půl, jestli teda nějakým zázrakem dodělám školu.. :-N A co jinak u tebe nového?
Odpovědět
Ahojky, no jo, nějak jsem sem teď nechodila. Ne snad že bych svatbu hodila za hlavu, ale takové to prvotní extrémní šílenství kolem svatby mě pustilo ;-) Navíc jsme zrovna s přítelem nic nového nevymysleli, tak bych neměla o čem psát. Zrovna včera si přítel uklízel skříň a našel tam schované prstýnky a málem pištěl jak malé děcko: "Já už ho chci nosit" :-D No a jak se tu všichni máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mě to šílenství přešlo, hlavně se snažím učit, ale i tak už to beru víc v klidu, ale už se těším na veletrh do Diplomatu, kde si taky vybereme si naše prstýnky.. To je hezký, že se na to přítel tak těší! x-) :-D My taky nemáme nic novýho, jen nám vybouchl DJ, ale snad sem už našla nového..
Odpovědět
Jé, kdy bude ten veletrh?
Odpovědět
Profilova fotka
13.-15.2. Já se chystám hned v pátek s holkama a asi v neděli tam dotáhnu přítele jen na rychlovku, jestli tam najdu něco pro něj.. :-D
Odpovědět
Jé ahoj cascia, dlouho jsem tě tu neviděla. Taky se snažim učit a teď jsme byli na prodlouženém víkendu lyžovat, tak jsem si aspoň na chvilku dala pohov. Já tu svatbu už nějak více méně přestala řešit, jen mi konečně přišli mašličky, tak po večerech vyrábím vývazky. Na veletrh bych taky byla zvědavá, ale nevim jestli se na něj dostanu. A jak se jinak máte holky?
Odpovědět
zuzimme: Jé, lyžování, hrozně ráda bych to někdy zkusila. Zatím jsem na tom ale v životě nestála :-D Ale co, bruslit jsem se taky naučila až před rokem :-) Taky nevím, jestli se na ten veletrh dostanu, vlastně mě ani nenapadá, co bych ještě potřebovala. Šaty, prstýnky - máme, leda tak nějaké doplňky nebo ozdoby... No, ještě uvidím. No a jak se daří Tobě?
Odpovědět
Ty jo, fakt si nikdy nelyžovala?? Toje pro mě až neuvěřitelný :-D . Já lyžuju od malinka a mám to hrozně ráda. No daří se mi celkem fajn, ale momentálně mám chřipku a zítra zkoušku na kterou nic neumim, tak mi to trochu kazí náladu :-p . My se pro konkrétní prstýnky pořád nerozhodli, ale už vybíráme jen mezi dvěma. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to my si už pro konkrétní prstýnky půjdeme na ten veletrh, čekáme na tu slevu.. :-D My jedem na hory za dva týdny, se těším jak malá.. :-) Ale snowboardíme..
Odpovědět
Zdravím holky mám na Vás dotázek kdy budete rodině roznášet svatební oznamko?My to máme tak že nikdo o naší svatbě neví ani rodiče jen svědci a rodině dáváme rovnou oznamko a pozvánku takže takové překvápko.Jenže uvažujem kdy bude nejlepší to roznést máme svatbu 25.7 takže to bývaj většinou třeba dovolené tak jim to chcem dát s předstihem.Kdy byjste ho roznášely vy? moc dík :-D
Odpovědět
Lucie: My jedeme za čtrnáct dní znovu na týden. My jezdímke na obojim, dřív mě víc bavilo prkno, ale teď jsem se konečně pořádně naučila carving, tak zas spíš jezdim na lyžíš, ale snažim se to střídat. Přítel si udělal instruktora na snow loni, ale oba na něm jezdíme tak osm let :-D swatka: No já bych s rozdáním asi moc neváhala, aby opravdu už neměli nějaké dovolené nebo tak :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já sem to počítala a taky už je to osm let, co sem poprvý zkusila prkno, ale měla sem několikrát nějakej ten rok pauzu, že sem se na hory vůbec nedostala, tak teď si to snažíme vynahrazovat. Na lyžích sem stála naposled před těma 8 rokama, a to žádný carvingy nebyly, takže bych se jim taky nebránila, ale mám te´d nový prkno, tak kupovat ještě lyže nebudu, i tak se ještě mám co učit na tom snb.. :-) Kam jezdíte?
Odpovědět
my máme 24.7. a budem to rozesílat v dubnu..ti co tam chceme určitě už s tím počítají a mají to zapsané, takže oznámko bude jen formalita a ti co bych tam mít nemusela-trochu doufám že budou už mít dovču nebo tak,ale sem smířená že dorazí všichni ]-(
Odpovědět
lucie: No my jezdíme, kam se dá. Teď jsme byli ubytovaný na Šumavě a jezdili lyžovat do Rakouska, za čtrnáct dní jedem kousek od Špindlu - na Krausovky a pak o Velikonocích zas do Rakouska a jinak jezdíme sem tam z Prahy jen na večerní na Monínec, to je u Sedlčan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, není to u Sedlčan malinký? My máme teď to svoje Rakousko a Čechy už mě nelákají, vloni sem objevila krásu zahraničí a když si představím tady ty fronty.. :-p Já už se tak těším na ty hory! :-D
Odpovědět
Jako je to tam malinký, je tam jedna sedačka a jedna kotva a večer tam fronty ani nejsou. Taky mám milionkrát radši zahraničí, ale zase je to celkem fajn se v týdnu sebrat a jet si na tři hodinky zalyžovat :-D . Sjezdovka je dlouhá myslim přes 800 metrů, tak to celkem jde i když třeba s Rakouskem se to nedá ani omylem srovnávat :-o . Taky se na ty hory už hrozně těšim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to je to tam docela velký, jako krátká sjezdovka sem myslela, tak to bysme tam možná taky někdy mohli vyrazit, jestli ještě bude sníh.. ;-)
Odpovědět
tady se nám to nějak zvrtlo :-) hezky zas řešit svatbu!!! i když taky jedu na hory, ale tu svatbu mam v hlavě furt a co a jak uděláme, to na jednu stranu už aby to bylo za náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já se na to docela i těším zatim žádný stres a všechno v klídku tak 50 procent mám vyřešeno a ted řeším už jen maličkost jako teba dárečky pro svatebčany apod.
Odpovědět
Ahojky holky já to mám taky docela vyřešený a hlavu toho mám plnou, hrozně se těším dneska jsem objednávala vše pro dekoraci stolů
Odpovědět
Ty jo, vám závidim, že už máte skoro vše, já nějak krutě nestíhám a pořád skoro nic nemám :-| , ale prostě není čas ]-(
Odpovědět
já mám jen to co jde přes net, kadeřnici budu volat zítra, na šaty se zatím jen dívám krutě se snažím zhubnout tak s těmi zatím počkám a kytku na tu jsem se ptala v sobotu tady v jednom květinářství tak mě ohromila cena kal ted je za 65kč a v létě prý stojí přes 100 :-S a já spočítala že celkem bych jich měla mít 17 chtěla jsem je mít já, přítel na klopě, maminky a jednu moje svědkyně a jednu na polštářek pod prstýnky tak to budu muset promyslet jinak aby jich bylo míň ale každopádně oranžové kaly jo :-)
Odpovědět
Taky jsem chtěla kaly a cena mě taky dostala, ještě se zkusím poptat po tulipánech a pak se rozhodnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám vybraný růžičky, taky sem se ptala už v pár květinářství a ceny se zdají docela slušný, všude mi ale řekli, že stačí tak měsíc předem, takže to nehroťte, na kytky je času dost.. ;-)
Odpovědět
Ono asi taky jde o to, jaké kytky chceš a jestli ti je bodou muset dovážet a tak. Já zatim nehrotim absolutně nic 8-) a čas budu mít až v březnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nehrotím nic, i když už bych možná mohla s něčím pohnout.. :-N Ale nejdřív si užiju ty hory.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?