Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
jé, tady už je to samý bejby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezko, no to vis, kdo by nam jinak nesl prstynky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je přesně ono, každy lekař je jiny :-) děti jsou ok a to je hlavní...jojo jsem zvědava jestli už malá bude chodit a zvladne nest prstynky a nebo si je donesemm sami? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já chci být nejdřív paní a až pak dětičky.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, vsak my jsme to tak puvodne planovali taky...a pak jsme ze dne na den zmenili plany... :-D iira, presne tak, hlavne, ze deti vypadaji spokojene :-D :-D
Odpovědět
och deticky, deticky na ty si taky aste chvilu pockam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaale, nedelej a pustte se s Leam do nich (teda po svatbe)...at tehulime spolu :-D :-D :-D
Odpovědět
já taky čekám až po svatbě..chci bejt nejkrásnější a nejhubenější a taky se chci napít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezko, tak ja sice nejkrasnejsi nejsu, ale hubena su myslim dost....za 9 mesicu od porodu jsem shodila 16 kilo :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj zatím nemáme datum zamluvené ale snad to nebude problém chceme se brát 25.7 kolem 14.00 odpoledne tak snad bude datum a čas ještě volný :-) To je nevěst v červenci opravdu tak malo??
Odpovědět
tak tet sem zase zaperlila -pry malo červencových nevěst :-) Majatob-jak se ti to povedlo?mám 2 měsíce od porodu a 6 měsícu před svatbou taky chci vypadat co nejdřív dobře zatím mám dole 9 kilo ale porad to není ono ještě tak 7 musí dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
swati, ja ani nevim, nevyspani, trocha stresu a kojeni.... :-D jo a kazdy rano dobiham tramvaj aby mi neujela... :-D :-D :-D to je vse co pro to delam :-D :-D :-D jee, koukam, ze se bereme ve stejnej den :-) budete to mit ve Frydku?
Odpovědět
Článek se načítá
tak to závidim, při mym štěstí přiberu 20 kg a pak neshodim nic....tak si to musim ještě užít...myslim že nás neni málo.. :-) o
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem pribrala 16, byla jsem jak koule s tenkyma rucickama a nozickama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to se vůbec nebojte kolem mimi a tak vůbec je tolik běhání že schodíte ani nevíte jak, já měla před otěhotněním 60 kg, přibrala jsem 20 kg, 10 kg jsem nechala v porodnici a ten zbytek do půl roku schodila a dneska mám 55 kg a nikdo mi nevěří, že je malej můj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidiš a ja přibrala 13kg ,5nechala v porodnici a i když denně cvičim jak cvok tak 8 mam pořad a nejdou a nejdou
Odpovědět
no tak to ja ani mit mimi nemusim abych pribrala :-D stacily my dva tydny pres Vanoce a budouci tchyne me vykrmila tak, ze se ani do svejch satu asi ani nevlezu, no nastesti mam este mesis nej mi prijdou :-N no ne ze by me to nejak moc stvalo, prece jenom v tech satech neco mit chci , ale musim se trochu posnazit , abych nemusela kupovat novy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha ha, to bud rada, ze s ni nebudes bydlet....to uz by te pak nevzali do letadla, protoze bys ho stahovala k zemi... :-D :-D :-D
Odpovědět
maja: drza opico 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bou: vzdyt vis, ze si delam srandu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To vždycky závidím, když někdo nechá rovnou v porodnici tolik kil, já s nechci vidět, až budu těhu, ale dolu to jde, z toho zas tak strach nemám, kamarádka byla 2 měsíce po porodu zpátky na svý váze.. :-D
Odpovědět
kam jsme se to dostaly z řešení svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to já se zas těším až budu těhu :-D jenom mám obavy aby to tak snadno šlo...co slyším kolem sebe holky v mým věku i mladší tak se jim to třeba rok i dva nedaří...nejlepší je asi neplánovat,ale to je těžký,člověk si prvně říká,že ještě ne,že je brzo a pak najednou z ničeho nic by chtěl hned :-D za necelý tři měsíce vysadím antikoncepci,tak doufám,že na svatební cestě počnem :-D :-D Ale na svatbě bych taky chtěla být ještě štíhlounká :-) bříško tam mít nechci.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, taky bysme si chteli ze svatebni cesty dovizt druhy... :-D me zas prijde zbytecny se stresovat tim "ale co kdyz to nepijde" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako néé že bych se tím stresovala,ale byla bych ráda kdyby se to povedlo hned. A jelikož sme měli občas nějaký zdravotní problémy,tak máme obavy že kvůli tomu by to nemuselo jít víš...ale jako nejlepší je na to nemyslet a nechat tomu volný průběh ;-) Určitě taky záleží na tom v jaké je člověk pohodě a tak..kamarádka měla stresový období a nešlo jim to,pak se dokonce málem rozvedli,ale pak se dali zas dohromady,byli šťastní a hup už je těhotná :-D proto si myslím,že když odjedem někam k moři,nebude žádnej stres,řešení denních problémů...tak se to třeba povede ;-) matajob: a jak máš staré dítko??
Odpovědět
Profilova fotka
jani, 9 mesicu :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste dobří,že už byste chtěli další ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berunky :-) .U Nás jsme počali právě na dovče a to při antikoncepci(podotýkám,že nejsem žádný flink a nevynechám tabletku).Ujeli jsme tehdy od stresu tady doma,zadařilo se hned aniž bychom plánovali :-) Teď je malýmu 20.m. a po svatbě chceme už plánovat druhé,ale jen aby to tentokrát vyšlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri: tak to je něco,fakt :-) mě se tohle ale stát asi nemůže,beru ant. 9 let,taky poctivě,a ani na žádné dovolené se nic nestalo :-D ale až teď vysadím,tak to třeba na té dovči klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinka:já brala taky 9 let a nikdy nic :-) Má kamarádka se o tom vyjádřila po svém jadrnými slovy"že jsem asi měla samé voly a teprve teď jsem potkala býka(můj přítel je ve znamení býk)" :-D .Neboj Jani,to vyjde-jen se na to asi nechce moc upínat.Psychika dělá své. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?