Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten cylindr stejne nebude.Mnela jsem ho mit pujceny , ale to padlo a kupovat se mi ho nechce. ja mam segru kadernici a svedkyne je vizazistka :-D :-D , takze s licenim a cesanim problem nemam :-D a ja budu spat u kamaradky a pritel u nas v byte. Pak si pro mne prijede k ni a od tamtud pojedeme vsichni na obrad.
Odpovědět
já to s těma pověrama přehánět nebudu, stejně i šaty sme kupovali spolu :-)
Odpovědět
Já budu spát u rodičů ne kvůli pověře, ale aby mi někdo pomohl s oblékáním a asi nakonec mě přijede i někdo namalovat a učesat a k rodičům je to blíž. Jinak jaký tradice budete dodržovat? My asi téměř žádný. Možná tak rozbitý talíř.
Odpovědět
no ten muj taky moje saty videl, ne na me , ale ma predstavu, jinak nastesti mame vsechny babicky a rodinu pokope, tak se spanim nebude problem a jinak me uvidi az odpoledne pred oltarem, aspon si to nebude moct rychle rozmyslet :-D to je asi tak jedina tradice co dodrzujem, zadnej talir, krmeni, nic takovyho, jo asi jeste prvni tanec ale tim to u nas tak konci:)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme rozbiejet talir a taky asi krmeni probehne , no a samozrejme prvni tanec. :-D
Odpovědět
Krmení bylo jedno z prvních, co jsme zamítli a tanec, to se asi uvidí :-o .
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych chtela tanec (ale vymyslime neco extra, at tam pet minut trapne neplouzime :-D ), ten zbytek bych klidne vynechala, ale u nas se to bez toho asi neobejde...ikdyz, kdyz nebude obed, nebude ani polivka a tim padem odpada krmeni...uffffff :-D :-D :-D
Odpovědět
holky co planujete za pisnicku na prvni tanec?
Odpovědět
Profilova fotka
Ked sem isel pres ty hory :-D asi nacvicime neco ve folklornim stylu...ve treti sloce je Ja som smutny, ty si smutna, my sme smutni obaja...bla bla bla....ty musis byt zena ma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ty uz mas nejaky tip na pisnicku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... vazne vtipne vymyslena zvedacka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslite, ze trileti kluci budou schopni delat mi druzicky? :-D nebo je s revem odvedu k maminkam? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Přítel právě vymyslel úplně úžanej nápad na oznámení. Nebo aspoň mě se to tak líbí. Pořád jsem nevěděla, jak nějaké originální vytvoři, tak tohle bude originální dost. On totiž učí na základce, tak jim zadá, ať náme to nakreslí prvňáčci a pak ten nejhezčí obrázek použijeme jako motiv :-D . Už teď jsem zvědavá,co z toho vyleze ;-)
Odpovědět
Ahojky, přidávám se k červencovým nevěstám :) máme termín 25.7.; svatba bude poněkud větší, obřad v Ostravě a hostinu, večírek a ubytování hostů na hotelu v Beskydech..
Odpovědět
Profilova fotka
berushka, tak to se vdavame ve stejnej den :-D akorat ja z Ostravy zmizim a ty sem prijedes... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berushko, vítám tě tu.. :-) Co už máte připraveno? Tak my budeme den před svatbou taky spát bez sebe, já u mámy, odkud se pojede a přítel asi doma, cestou ke mně nabere vizážistku a kytky a pak se mě už nezbaví.. :-D Zuzi, to je super nápad, myslím, že by z toho mohlo vzniknout perfektní oznámení! :-)
Odpovědět
Tak jdu zkontrolovat, jestli jsem pozadu nebo nejsem :-D
Odpovědět
skafandrik: Myslim, že můžeš být úplně v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně žádnej stres! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak se n´mezi vás taky přidavam ,mame to 10.7. ve 12h ,po 10letech si teda řekneme ano...nejak jsem se začla i těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
iira: tak tě tu vítám, jinak pokud nám naše finanční situace dovolí, tak se taky vemem po 10-ti letech. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte náhodou některá jestli bude letos svatební veletrh v Diplomatu v praze?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební veletrh Bratislava Datum konání akce: 31 .01. - 01. 02. 2009 Místo konání akce: PKO Bratislava Svatební veletrh Praha v hotelu Diplomat Datum konání akce: 13. 02. - 15. 02.2009 Místo konání akce: hotel Diplomat, Evropská 15, Praha 6 Svatební veletrh Bánská Bystrice Datum konání akce: 21. 02. 2009 Místo konání akce: DK Bánská Bystrice Svatební veletrh v Brně Datum konání akce: 08. 03. 2009 Místo konání akce: Kongresové centrum, Výstaviště 1, Brno Svatební veletrh Třeboň Datum konání akce: 21. 03. - 22. 03.2009 (sobota 10:00 -16:00, neděle 10:00 -16:00) Místo konání akce: Hotel Zlatá hvězda**** Třeboň, Masarykovo nám. 107, 379 01 Třeboň
Odpovědět
Profilova fotka
A tento víkend bude ještě v hotelu Troja v Praze veletrh.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka-tak snad se vam to povede, mi taky nevime jak na tom budeme finančně,jsem na mateřske,ale aspon mala svadba bude
Odpovědět
Profilova fotka
iira, jak mas stary ditko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ted v sobotu ji bylo 8 měsicu,čerstve miry 69cm a 7,530kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tolik muj Tobik jeste nevazi a to je o mesic starsi... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa pekne to jo, ale pry by jsme měli mit víc tak pak si vyber....to doženete a jak jste vy velci?
Odpovědět
Profilova fotka
jo? me zas doktorka rikala, ze mu aspon nezadelavame na problemy s obezitou... :-D ale on toho sni hrozne moc pritom... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?