Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahojda, tak jsem tu hledala červencový nevěsty :) S přítelem plánujeme také svatbu v červenci a to 25. Akorát koukám, co už tu všechno řešíte.. :-D my zatim máme pouze takové to nejzákladnější.. ale ty detaily, to snad bude stačit dýl nebo ne? :-. Nemáte někdo v plánu mít svatbu do fialkova? ;-)
Odpovědět
tak nás zas posunu na 1. stránku ;-) ....já jsem 24, takže jsme těsně za sebou a bu´d v klidu, všechno se stihne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj stelenko, tě tu vítám a klid, dá se to zvládnout, času máme ještě spostu! A co teda máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj stelenko , taky te vitam. Jo, pristi tyden by jsme chteli vybirat oblek, holky mate nejake doporuceni v Praze? Asi ho budeme jenom pujcovat. Pritel uz jeden ma, ale ten je "pracovni", tak to jsem mu hned vymluvila, ze v nem pujde. Znate to, chlap! Nejradeji by sel v dzinach. :-p
Odpovědět
To ten můj se těší, že si kvůli svatbě koupí nový oblek, on je má docela rád ;-) . Alepořád váhám, jaký styl zvolit, aby se mi zase chudák neupek, jestli bude vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
no prave.ja budu rada kdyz si ho necha aspon na obrad. Uz jsem se vzdala iluze, ze ho bude mit i na foceni :-( , ale mozna ho ukecam aspon na vestu, uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdrávím ve spolek:-) tak si představte, že jak jsme dříve špekulovali nad tím, zda svatba na zámku v Chlumci nebo hrad na Kunětické hoře, tak jsem už měli zamluvený ten Chlumec noo a včera jsme byli v Pardubicích na matrice a zamluvili hrad na Kunětické hoře, tak z toho máme velikou radost:-) juchůůů Zuzimme, paní na matrice nám povídala, že nejdýl 3 týdny před svatbou musíme donést rodné listy a potvrzení z hradu a prý si ty rodné listy nechají až do svatby...tak jsem si na tebe vzpomněla, že jste zažili něco malinko podobného...
Odpovědět
zuzi dík moc, aspoň si mě trochu uklidnila. Já s ní mluvila a ona říkala, že kdyby jsme je potřebovali, tak ženám je na chvíli půjčí, ale jinak že si je tam nechá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono je asi nejspíš potřebovat nebudete, co se mě týče, tak rodný list jsem málem ani nenašla, když jsem o víkendu začla jančit, že ho potřebuju:-) snad s tím nic neprovedou:-) ale jak jsem držela tu žádost o uzavření manželství a tak, tak mi přišlo, že už jako se vážně budem brát :-D jsem z toho měla takový mrazení v břiše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, my sice zatim nic :-), ale spíš mě mooc mrzí, že shořela restauračka na Rozhledně, kde sme si říkali, že by bylo supr mít hostinu. Ach jo, stojí tam přes 100 let, přežila 2 světový války a pak jí nějakej blbec zapálí :-(
Odpovědět
brumdinka:To jsou dneska fakt neuvěřitelný lidi :-p
Odpovědět
Ahoj holky! Pridavam se k vam cervencovym nevestam :-D potrebuju radu, nevite nahodou a nejakym dobrym djovi? Uz jsem par psala, ale ani se neobtezovali odepsat!!!! :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, vítám tě tu, ale s dj bohužel neporadim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) ... také se hlásím k červencovým nevěstám...My to máme 4.7.2009 na zámečku Belcredi v Brně Líšni...kromě obřadu, zamluvené restaurace a vybraných šatů ještě nemám nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mirisko - tak to jsme na tom podobně - my máme termín 17.7. taky na zámečku belcredi v líšni, ale taky ještě skoro nic nemám....takže si nelam hlavu - začínám si ale zamlouvat kapelu, místo, fotografa a kameramana...tak uvidím co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
pajinkak: a šatky máš?nám se o hudbu postará asi známej co hraje snad na všechny hudební nástroje:-), fotogarafa musím sehnat nějakýho co bude stát fakt zato a kamery máme v rodině 2 tak snad to někdo natočí...tím si hlavu nelámu.už bych chtěla mít aji oznámení, ale jsem strašně nerozhodná :-(
Odpovědět
miriska: super fotograf je kamil saliba, myslim, ze je brnak, na nas termin uz je zamluvenej.... foti trochu jinak, no mozna se ti nebude libit, nakonec jsme se rozhodli pro milana bystrone , taky je super... tak je aspon omrkni :)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: děkuji za info...okouknu to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám tu nové nevěsty! Sem tu chvilku nebyla a hned tolik nových tváří! :-D Paji, hezké datum, taky máš ráda "7" nebo to jentak vyšlo? ;-) Miri, já nemám ještě ani šaty, oznámení asi budu tvořit sama, protože se mi žádný nelíbí, co vyrábějí.. Boun, DJ máme kamaráda, ale je z Prahy, takže taky moc neporadím, budete mít jen DJ na celý den?
Odpovědět
luci: taky jsem si delala sama, protoze se mi nikde nic nelibilo..... :-D my uz mame fotografa prazaka a vetsina dj kterym jsem psala byli taky z prahy, pac nemuzu nikde nic najit....no zadna odpoved....Dj potrebuju asi tak od peti do tri do rana, ale nas problem se ze musi mluvit anglicky a byt ochotnej zahrat co potrebujem, a udelat slideshow, to se zda byt pozadavek nad lidska moznosti....
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, sem na sebe zvědavá, jak to dopadne s těma oznámeníma, nejsem moc počítačově zručná, tak to bude ještě sranda.. :-D nechceš je dát do alba? Máš tam nádherný šaty, ta sukně je krásná, já jen potřebuju skoro pd pasu rozšířenou, aby mi to schovalo zadek.. 8-) Ten náš kamarád hraje spíš jen pro zábavu a zatím to neví, že bysme ho chtěli, ale nejsem si úplně jistá, jestli správně rozjede zábavu, kdyby vázla, ale zas se mi nechtějí dávat desetitísíce za někoho jinýho, ale má karaoke, tak aspoň to by mohla být zábava.. :-( Odkud je nastávající?
Odpovědět
luci: to mi uz je mame rozeslany , pokusim se jeste nejakej najit a vyfotit. No a se satama, no nejak zrovna vychrtla nejsem, vlaste nevim esi se to nich po Vanocich vlezu, :-D uz je mam obednany asi 5 mesicu, tak uz je snad pristi mesic dostanu..... a pak zacne dieta:) Ale byla to laska na prvni pohled, zni to asi divne ale byly to prvni ktery jsem na sebe natahla, a pak uz se jim nic nevyrovnalo :) Anglican, potkali sme se ve skole, oba studujem v Glasgow. No kdybych nekoho takovyho mela tak bych ho radsi vyuzila, nez platit exra..... Uz mas hodne veci zoorganizovanych?
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, vy ste teda rychlý, že už to máte rozeslaný.. :-o Já tě s šatama chápu, taky bych nejradši objevila ty pravý a bylo by, ale zatím si z nich hlavu nelámu. Ty si je necháváš šít v nějakým salonu? Kromě obřadu, restaurace a fotografky nemáme nic! :-N A ty zařizuješ vše z UK, jo? Já ho asi taky využiju, sice by možná bylo lepší mít živou kapelu, ale budeme se přesouvat zevnitř ven a pak zas zpátky, tak by to ani nešlo s kapelou, DJ by měl dvě aparatury, jednu svojí a jednu z restaurace, ale já si pořád říkám, že máme času ještě dost.. :-D
Odpovědět
tak jsem je prihodila do alba, je to ale blba kvalita, ale poradny fotky jsou moc velky.... No vetsina nasich hostu cestuje , tak jsme jim museli dat dost casu na planovani....jinak taky toho zas tak moc nemame....obrad a hostina oboje jen rezervovany a fotografovy jsme zaplatily zalohu, a pak az na par dekoraci na stoly, mam uz jen ty saty..... Objednala jsem si je v Kalifornii, tak cekam az jim vubec prijdou do obchodu... No uz jedem jen 2x pred svatbou do cr tak docela panikarim :-D :-D :-D Kde budete mit obrad? no ale aspon to mas trochu nalanovany co si predstavujes...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty sou skvělý! Tam je jakoby kapsa na pravý straně? To bych taky chtěla, abych tam mohla zastrčit pozvánky na hostinu a raut a tak, abych to už nemusela dávat do obálek.. S tím ale musela být piplačka, co? :-) To zvládneš, neboj, prstýnky budete kupovat tady? Představu mám už dost jasnou, jen to zrealizovat, hlavně aby všude bylo to, co já chci.. :-D Obřad budeme mít v Průhonickým zámečku na nádvoří, když už ne kostel, tak aspoň venku sem to mít musela..
Odpovědět
no sili jsme ty krajkovy pytlicky asi 4 mesice, ne moc rychle ale trvalo to dlouho, a pak jeste ty pelicky..... ty ve vnitr sme kupovali, bylo to super, nastrkali jsme tam vsechny informace. Jestli chces, internetovou stranku toho obchodu, aspon na inspiraci poslu ti ji do schranky. tu krajku jsem si vymyslela, ale mozna tam najdes nejakou inspiraci :) Prstynky uz vlastne taky mame, mam jenom nejtenci obycejnej krouzek co jsem sehnala. no ja jsem si taky navymyslela, tak jsem zvedava jak mi to vsechno projde.... Nam nepovolili snatek v kostele , no byla jsem uplne znicena....
Odpovědět
Profilova fotka
aaale, nazdar petulko, toz ja cekam IP a ty si tu vykecavas... :-D :-D :-D ahojte nevestinky, my se bereme 25. cervence...snad :-D nemame jeste skoro nic...teda vybranyho zenicha, rezervovanej termin, sokolovnu na vecer, fotografa, vyrobenou pulku oznameni a pujdeme objednat prstynky...docela mizerny na to, ze se za pul roku bereme, co?.... :-N
Odpovědět
maja: hehehe :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ty oznamka mas pekny...,my jsme navyrabeli a ted nevime jak do nich vpravit text :-D tak je asi rozesleme prazdny... :-D :-D :-D
Odpovědět
no mi jsme koupili ty papirovy kapsicky a ten prostredek je jeste zvlast papir, vlozenej, jinak by sme to to tiskarny nenacpali, byli jsme jak mala tovarna:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?