Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti pak dam vedet jaky dojem jsem z toho mnela,ale pokazde kdyz jsem tam byla na svatbe tak to bylo krasne. Liben je v lete uzasna.A jsem rada , ze se nam to podarilo zamluvit na termin ktery jsme chteli a taky mame dobrou hodinu 11:30. Vzdyt jsme to zamluvili uz v rijnu.... :-D
Odpovědět
jéžiš tak to my taky takhle na podzim, snad i na přelomu srpna a září, hned jak vydali termíny :-D a máme to v 11...taky se mi tam hrozně líbilo a nadchlo mě jak ta pani na matrice byla hodná
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme asi byli u stejne pani. my mame hostinu v chabrech.Hledali jsme misto na pronajmuti , jelikoz jsme pres zname nasli catering a v tech chabrech dokonce majitel ani nechce nic za pronajem , jenom budeme mit od neho piti,ale jidlo mame vlastni. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak na Libeňským sme taky původně chtěli svatbu, ale vyšly nám Průhonice, jen ale čučím, kolik už toho máte, začínám být nějak pozadu.. :-N Ale já skoro všechno dělám na poslední chvíli a většinou to zvládám.. :-D
Odpovědět
Holky mám dotaz. Když jste byli na matrice s tim dotazníkem, taky si tam nechali vaše rodný listy a že je vrátí až v den svatby?? :-o Já tam dnes poslala přítele a zařídil to na jedničku, ale právě si tam nechali ty rodný listy, což mě celkem překvapilo. Jinak v pátek jdem vybírat prstýnky, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne,ty nám vrátily...jen si to zkontrolovali podle rodných listů ty údaje...na co by je tam měli?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někde červencová nevěsta a někdo od Olomouce?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já bych jim je teda ani náhodou nenechala, jak říká Tynka, na co jim sou, co když je budeš potřebovat? =-) Katuskaa, červencové nevěsty sme tu (skoro) všechny.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ už to vím,jen nevím jak jsem se sem dostala,ale jsem tu správně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na to časem přijdeš, jak to tu funguje.. ;-) Co už máš na svatbu připraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene teprve včera jsme tak nějak začali. Máme objednané oznámení a ve středu jdeme na prstýnky. Teď nám krachlo místo na hostinu,tak jsem to včera obrečela,tak hledáme něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na tvoje album z příprav,máš tam nádherné šaty. Ty v druhé řadě,třetí z leva ty jsou jako z pohádky. Taky jsem na ně koukala,ale nejsou nikde k zapůjčení
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to mě mrzí, ale určitě najdete něco ještě lepšího! ;-) Na to, že ste začali včera, ste toho stihli dost, my máme o oznámení jen takovou představu, ale zatím netuším, kdo a kde by ho mohl vyrobit.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a samozřejmě máme datum a místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: koukám, že jsme na sobě měly stejné šaty (asi jiná velikost). budeš si šaty půjčovat nebo nechat šít?
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty? ty jsi z Prahy,že? Kde to budete mít jestli to není tajné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já měla první fotografku, kvůli ní sem i víceméně měnila datum, ale sem ráda, že to tak dopadlo.. :-) Místo obřadu bylo až časem..
Odpovědět
my toho zas tolik nemáme, spíš už mě stresuje že ještě nemám představu o kytkách, nemam boty a doplňky, nemáme hudbu na obřad ani na párty, nemáme fotografa, oblek pro manžela, vyrobený oznámení, nemáme ani krabičky na výslužky...o všem zatim jen mlhavou představu někdy ani to ne....jinak rodný listy nám vrátili, jen si to opsali, to já bych jim tam teda nenechávala =-) hrozný je že nemam vůbec žádný zkušenosti,ani sem vlastně na pořádné svatbě nebyla, takže u něčeho nevim co a jak a jak to chodí :-( třeba ty vývazky-to se rozdává před obřadem?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz mam vsechno v hlave.Dnes budu volat kvetinarke , tak doufam ze to dobre dopadne.Je to kontakt pres znamou takze du naslepo. a co se tyce tech rodnych listu , tak nam je taky vratili, to bude nejaka blbost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyy..vy uz jste s tím teda pohly koukám:-) ;-)
Odpovědět
Jejda, vy už řešíte kytky? Tak to mám teda sakra zpoždění :-D Nějak mi zatím nepřišly důležité ;-) Přemýšlím hlavně nad oznámením - asi začíná být čas... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz oznameni mam.Kyoprint.cz , taky na doporuceni. Tak jsem volala te kvetinarce , tak jsme se domluvili na duben na schuzku a rikala mi , ze uz jsem asi ctvrta co chce kytky na cervenec.
Odpovědět
To ste mě s těma rodnýma listama moc nepotěšili, přítel říkal, že mu je nechtěla dát, že až v den svatby tak nevim :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to bude nejaka blbost , maximalne si tam muzou nechat kopii , ale to taky nevim naco jim to bude. treba si te chce tvuj budouci manzel jen pojistit aby si se nevdala za nekoho jineho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuziku a nemůžete tam znovu skočit? Jestli vám to třeba nedaj zpátky dřív?
Odpovědět
Jo asi se tam budu muset stavit. Ale jsou tam až v pondělí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kytky už mám víceméně domluvený, teda abych byla přesná, tak mi řekly, že měsíc předem stačí, takže to budu řešit v červnu.. :-) Vy mě ale fakt strašíte, já nemám ještě ani náznakem ani šaty.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci jako neboj, já jsem na tom možná ještě hůř:-( ALE pozor, prohlížela jsem si album jedné známé a měla úžasnou kytičku, tak jsem dostala kontakt...asi se tam podííííváááám:-) ale zase si říkám, že je možná na kytku ještě brzo...a taky měla super dort, asi budu somrovat i o kontakt na paní cukrářku, hehehe:-)
Odpovědět
Jé kytky jsem ještě nějak nezačala řešit, ale představu už mám. Jen si to musím nechat někde vykalkulovat, na kolik by přišly kaly a tulipány v červnu :-o a pak se rozhodnu. Jinak mi včera vybrali prstýnky, ale bylo to teda docela peklíčko. Přítel byl hrozně nerozhodnej a furt že neví a tak. Tak sem nakonec řekla, mě se líbí tyhle a chtěla bych je, co ty na to? No a tak z něj konečně asi po hodině a půl vylezlo, že ty se mu taky líbí nejvíc :-D a bylo vybráno. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem do květinářství zašla čistě náhodou v Průhonicích v Hypernově se jentak zeptat, na kolik by vyšla svatební kytka, protože na netu to mají všechno děsně předražený, tak mě tady mile překvapily, že to bude max 1500 za cca 17 růží a něco kolem, že počítají normální ceny za kytky, jinde mám pocit, že si přirazí 100%.. Tak s prstýnkama sme to měli jednoduchý, zašli sme do jednoho zlatnictví a oba sme se shodli na jednom prstýnku, jinam sme už ani nechodili a koupíme ho na veletrhu! ;-) Takže u nás to byla rychlovka.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?