Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Tak holky, hezky si užijte svátky a všechno dobré do nového roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem tu dlouho nebyla a koukám jak jste se rozjeli :-) No jinak jaký byli vánoce? Já jsem letos spokojená, malej byl z Ježíška nadšenej a jinak po tom naročnym půlroce se snad už konečně začíná blýskat na lepší časy. Akorát teda nevim jestli sem vůbec ještě patřim, protože zatim zajištěno neni vůbec nic a ani nic zařizovat nebudu, všechno je ještě moc otevřený a asi ještě neni ten správnej čas. :-N I když jsem dostala krásnej vánoční dárek v podobě dopisu, kde se ten můj vyjádřil, že by rád vyřešil všechny naše problémy v kidu, že mě a malýho má moc rád a co se týče svatby tak až potom co vše vyřešíme a možná už příští rok. Takže do toho ted´nebudu štourat, vypadá to, že snad něco chystá, tak uvidíme a třeba to stihnem i v termínu :-D Jinak přeju Vám všem krásný svátky a štastný Nový rok 2009, který jak píše Teri bude Náš ! ;-)
Odpovědět
No jasně! Přidávám se se svým přáním NAŠEHO nového roku 2009, ať nám všem vyjde vše, co si přejeme!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tedy když si čtu všechny Vaše příspěvky a dočítám se, jak už jste daleko s přípravami, přepadá mě trošku panika. Pod vánočních stromečkem jsem našla zásnubní prstýnek a tak jsem dnes jen tak začala brousit po netu a zjišťovat si nějaké info. Chtěla jsem mít svatbu 4.7. 2009, je to naše výročí seznámení, ale jak vidím asi už to bude pozdě na organizaci a zajišťění všech prostor, šatů, prstýnků a tak. Jediné, co jsem zatím udělala je e-mail zaslaný na zámek, kde bychom chtěli svatbu udělat. To je totiž zatím jediné na čem jsme se s přítelem shodli. Dál už je to ve hvězdách. Teri naprosto vím o čem mluvím, přítel na mě včera koukal jak na blázna, když jsem začala diskutovat o tom, kolik bude lidí a kde bychom udělali oběd a večerní grilování. Na vše je prý hodně času a je zbytečné se tím zatěžovat ve svátky. Tak všem Vám přeji pevné nervy.
Odpovědět
dandalinek: Neboj se, to stíháš! Samozřejmě záleží na tom, jak moc honosnou svatbu plánuješ. My ji teda s přítelem plánujeme od září, ale obnáší to jen to, že máme domluvený termín. Šaty mám koupené proto, že se mi zrovna líbily a měla jsem penízky. Jinak by se ale daly stejně dobře sehnat teď nebo za půl roku... Myslím si, že se to dá do července všechno v pohodě zařídit. My vlastně taky ještě nic nemáme - teda kromě těch šatů a prstýnků... :-)
Odpovědět
Tak mi máme datum.Dohodli jsme se na 11,7,to je den kdy bude mít náš synek Štěpán 2narozky,tak to zkoulíme najednou.Prostě dort bude narozeninový,místo svatební :-D DANDALINEK-pod stromečkem,to je romantika :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se nejspíš připojím mezi červencové nevěsty, zásnubní prstýnek jsem dostala též pod stromeček, tak jsem přišla lovit inspiraci. Krásný zbytek roku všem a pevné nervy v zařizování svatebního veselí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dandi: krásná svatba se dá stihnout už za 3 měsíce, počítám že u nás to asi bude taky na rychlo jelikož se nejdřív musí vyřešit vše okolo a pak uvidíme jak se to bude stíhat. Já bych chtěla 31.7. na naše 10-tý výročí a nebo pak na podzim, září a říjen je tady u nás prostě úchvatnej. Tak uvidíme, musim ted´řešit jiný věci než je svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my nějak honosnou svatbu neplánujeme, máme dost vysokou hypotéku, tak že jen tak něco za rozumné penízky a aby bylo naco vzpomínat. Jo, jak se to říká, "za málo peněz, hodně muziky", tak nějak by nám to vyhovovalo :-)). Svatba na zámku je vždycky strašně lákala, toužila jsem po tom cítit se jak princezna, tak že toho se nechci vzdát ani teď. Nebude to samozřejmě zadarmo, jako na úřadě, ale nato náš rozpočet ještě vystačí, ušetří se na jiných věcech... třeba na manželových šatech, že :-) Tak se mějte zatím moc a moc hezky.
Odpovědět
dandalinek: Tak v tom případě vůbec neměj strach! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak zdrávím po delší době...zase z rachoty:-( co Ježíšek, naježil, naježil? :-D Dandalinku, svatbu do července jisto jistě stihnete zařídit..je to ještě spousta času ;-) něco málo přes půl roku holky a budou z nás vdané paničky :-D jinak u nás přípravy nepokročily..asi bychom se do toho během ledna už měli fakt pustit :-D Casci, a jak tobě se daří, jak je ti?
Odpovědět
Já jsem dneska s dědou domluvila,že zamluví chatu na hostinu,byla jsem se zeptat na úřadě co a jak a teď asi budem hledat nějaký kostel poblíž s českým farářem,když kaple padla.Jinak jem si už asi vybrala oznámení.Chtělůa jsem tohle ale zároveň s fotkou nás i snya,tak jsem to trochu upravila ve fotofiltru,myslíte že to neva,jako třeba jestli na to nejsou autorská práva atd.mám ho v albu taj jukněte,ještě jestli to schválí ženich a začnu to dělat znovu a tentokráte už na čisto a hlavně kvalitněji :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mokuty, to čéče nevím, jestli to vadí autorským právům..v tomhle se moc nevyznám..ale zase si říkám, že to přeci nemáte ke komerčnímu využití, tak by to vadit nemuselo... :-S ale jinak vám to společně moc moc sluší ;-)
Odpovědět
Dík,ale ještě to chce doladit a hlavně pořádně ořezat a začistit :-N
Odpovědět
Holky půjdete vybírat šaty sami,nebo s ženichem! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nové spolunevěsty vítám a všem vám samozřejmě přeju jen to nej v novém roce, hlavně ať se nám ty naše svatbičky vydaří! :-D Jinak Ježíšek byl štědrý, asi sem byla moc hodná! Za půl roku se to určitě stihnout dá, pokud člověk netrvá na třeba zrovna tom místě obřadu a restauraci, fotografové už sou taky docela zabraný, ale určitě se ještě něco sežene, já tohle naštěstí mám, takže sem v klidu a ostatní začnu řešit až koncem února, to se snad taky zvládne.. ;-) A šaty se nesmí vybírat s ženichem, ten je má vidět až ve svatební den! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já šatky taky půjdu vybírat bez ženicha...jsem měla snahu mu ukázat pár obrázků a ať mi ukáže co se mu líbí a nějak moc moudrá jsem z toho nebyla :-D to já mu do obleku teda kecat budu :-D byla jsem jedny zkusit a ukázala jsem mu fotku - jsem to nevydržela:-) tak vím, že ty mít určitě nebudu..byly z Belly v HK
Odpovědět
Ahoj nevestinky, chci se zeptat jestli uz mate vybraneho kameramana, popripade nemate na nekoho tip? A jeste stejna otazka ohledne dortu a kolacku...Diiiky moc ;-)
Odpovědět
pandulka: Já zatím mám tip jenom na výborné koláčky. Před dvěma lety jsme je vezli na svatbu do Itálie a měly ohromný úspěch. Tak bych je ráda měla i na svatbě vlastní. Byly fakt výborné, i když nebyly domácí, ale z cukrárny a cena byla, myslím, taky příznivá ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se dostala k internetu na delší dobu, tak Vám přeji také vše nejlepší do Nového roku a ať nám ty svatby vyjdou :-) . Jinak jste mě docela uklidnili, my nemáme kromě místa zamluvené vůbec nic, chtěla jsem do konce roku zamluvit alespoň fotografa a restauraci, ale s přítelovo přistupem to asi budem řešit v červnu.
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky všem. To já byla včera aktivní, zamluvila termín, místo (obřad a hostina bude na jednom místě), a také fotografku. V lednu ještě máme pár schůzek, tak snad to vše definitivně potvrdíme. Přítelův přístup je také zajímací, jak už tu někdo někde psal, nejraději by řekl ano v džínách a po obědě finíto :-o tak se nám to snad podaří nějak dokoulet ku spokojenosti nás obou
Odpovědět
ahoj holky,chvíli tu nejsem a tady se to tak rozjelo...vítám všechny nové, všem přeji jen to nej v novém roce, přesně mě taky hned napadlo že to je ten "náš" :-) je to super, te´d to uteče jak voda už se těšim musíme to všechno zvládnout ;-) já šaty vybírala s přítelem, vím, že se to nemá,ale snad nám to smůlu nepřinese...visí mi ve skříni tak doufám že je nespapaj breberky ]-( ještě nemam dořešenou spoustu věcí, nevim jak pojmout ty výslužky, jestli koupit krabičky, do nich nacpat koláčky a pak to jen rozdávat..? taky prstýnky nemáme, boty nemam,prádlo...achjo :-| zítra si to pořádně užijte a´t do toho našeho roku vkročíme tou pravou nohou x-)
Odpovědět
ještě dodatek samozřejmě s novým rokem začínám hubnout do svatby :-D
Odpovědět
Cascia: mohla bys mi prosim napsat podrobnejsi info? Odkud byly, kontakt, cenu, jake maji prichute a jak jsou velke? Jak je bali? Moooc dekuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dandalinek: taky jsem dostala prstynek pod stromecek a taky mame termin 4.7. zatim mame jen zamluvene misto na obrad a hostinu a probehla prvni schuzka kvuli satum...jinak nic, takze nepanikar, ja su jeste porad v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak se také hlásím po delší odmlce a vítám nové nevěsty :-) tak My máme obřad,hostinu a raut,fotografku a po dnešku mám vizážistku a kadeřnici v jednom..uf.. :-) Ostatní až po novém roce..šaty tak na jaře a výzdobu a pamlsky(výslužky,dortíky apod.)až těsně před svatbou.Myslím,že na vše je dost času.Nejsme s partnerem ti,co chtějí velikou a honosnou svatbu(nic proti tomu),ale stavíme domeček a jeho zařizování je tak nějak prioritnější(ohledně financí) vzhledem i k tomu,že už máme synka a tak si stejně prřipadám jako manželka :-D U Nás je to hlavně o mně,že prý brblám,že nejsem"jejich"dle přííjmení:-) Ale stejně chci být tou princeznou,i když jsem máma :-)
Odpovědět
Ahojky holky! Dnes mě přítel požádal o ruku. Jak vidíte tak celá nedočkavá sedám hned k počítači a hledám co a jak. Jen mě děsíte že svatbu jste začali plánovat rok dopředu. Asi jsem tedy bláhová když myslím že se nám podaří v červenci vzít. :-S No tak babo raď.
Odpovědět
Profilova fotka
qiuttko, neboj, podaří, honem se porozhlédnout po místě, po termínu, zavolat na matriku a zařídit místo na hostinu, to je první. Pak už na tom budeš +/- tak, jako my ostatní .-)
Odpovědět
Profilova fotka
quittko: klídek, svatba se dá zařídi i za 3 měsíce, ty máš víc jak půl roku, to je hafo času. To v pohodě zmáknete. teri: jo u nás je to podobný, prý taky pořád otravuju, tak at´už je pokoj, že No ale vzhledem k tomu že jaksi nejsou penízky, tak nevim nevim zda to zmáknem, no uvidíme, zatim radši nic nezařizuju a počkám si ;-)
Odpovědět
quittko: Ahoj a vítám tě tu. Rozhodně se neboj, že by si to nestihla. Já mám jen termín a to asi teprve čtrnáct dní :-D a pořád si myslim, že to jako v pohodě stihnu :-o . No a to se vlastně budu vdávat už v červnu. Mám ještě šaty ve výrobě a boty a pár maličkostí, ale to není nic, co by si hravě nedohnala. Včera jsme byli s přítelem na večeři, kde by možná mohla být hostina. Máme to asi deset minut pěšky z domova a mají tam i zahrádku, kde se dá grilovat a je to tam moc útlný. Nejvíc mě pobavila pani majitelka, když jsem se ptala, jak moc dopředu je třeba to tam zamluvit, prý tři dny stačí :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?