Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
luisbel, ahojkýýýý ;-) a kdepak to bude? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zrzulinka: Ahojky. asi Praha ještě nejsme uplně dozhodnutí, chcem něco netradičního :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seskok padákem? :-D týý jo takže pražáci, to jste tu skoro všichni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene padákem ne :) asi na Lodi pražák je přítel já sem z Vysočiny :-) koukala jsem že jsi z Hradce tam se brali kamarádi loni v září :-D už máte místo??
Odpovědět
Profilova fotka
jéé na lodi? To je romantickýýýý:-) a na Vltavě nebo někde na jezeře? JOjo, z HK, budeme se ale brát v Chlumci nad Cidlinou na zámku, je to kousek od HK, tak tam dofrčíme autíma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my sme chtěli Krakovec (zřícenina hradu u Rakovníka) točilo se tam at žijí duchové, a máme Leontýnku tak by to bylo stylový, ale miláčkův brate se o tom dozvěděl a pojal to jaksvůj nápad a plánuje tam svatbu on :( no tak zatím tajím před nima datum i místo protože už vymejšlet po druhé něco jinýho by mě asi kleplo a musela bych je vážně ....at se vemou na Krakovci a my budeme mit Lodičku v Praze na Vltavě :) tu nám nevezmou :)
Odpovědět
Tak na lodi to zní fakt dobře,ale ten hrad by byl vážne super,když máte Leontýnku,to je krásné jméno.kolik jí je?
Odpovědět
Profilova fotka
Leontýnce je 13měíců :) taky mě ten hrad nadchnul, ale když oni jsou ,,,, tak na ně kašlu at se tam vemou a nám vlezou ,,, snad vyjde ta lodička :) teda spíš oddávající, protože Praha (jakákoli nejen již tady na disskuzích zminovaná 5ka je k obřadům mimo sín neochotná) a když už tak určitě ne v sobotu :( kde ste měli svatbu Vy??
Odpovědět
Já pořád přemýšlím,kde by byl náš Štěpán při obředu.Jestli by seděl vedle babiček,nebo stál v předu s námi a to samé u svatebního stolu,to bude ale sedět asi vedle mě ;-) jen ať ho mám pod kontrolou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme: vubec si z toho nic nedelej, my mame termin na zacatku cervence (4.) a mam toho jeste min nez ty - predstavu o miste obradu a hostiny, ale teprve se tam pojedem podivat a na pevno zamluvit termin; jedenkrat vyzkouseny ruzny typy satu - budu si je nechavat sit, tak abych vedela, ovsem schuzku s pani navrharkou mam taky teprve pred sebou...par drobnosti slibenych od kamaradky a predstavu o barevnem sladeni...a tot vse :-D vsechno ostatni az po Novem roce...a zatim su klidna ;-) kamoska mela svatbu pripravenou za tri mesice...to ale riskovat nebudu, prece jen ji zarizuju ze zahranici =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mokuty Myjsme si říkali že děti(máme dvě 2apůl a 13 mesíců )asi babičkámna obřad, ale to jsme mysleli že bude klasický oddávající pokud budeme mit svatbu vedenou reverendem unitářů myslím že neude problém do ni děti zapojit :) po novém roce jdeme na schůzku s reverendem (ted je na dovče)tak uvidíme :)
Odpovědět
Svatba vedená reverendem unitářů?To slyším prvně,co si mám představit,to je nějaká církev :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mokuty. je to církev ale nemusíš věřit v boha ani obřad nemusí být ve smyslu před bohem, alespon tak jsem to pochopila ze stránek a tady z diskuzí koukni na www.unitaria.cz pro nás je to jediná šance mít svatbu 11.7. a na lodičce protože terminy se na matice sice dávaj až od příštího týdne na příští rok ale rovnou mi řekli at se sobotou na lodi nepočítám :( našla jsem tu na diskuzi i paní co už s unitáři svatbu měla a tady v Praze a byla moooc spokojená, je to hlavně i nevšední a podle tvých představ, psala že na svatbě měla i své pejsky :)
Odpovědět
No tak to je super taková volná ruka :-D Nestraš s těmi termíny,to zní hrozně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mokuty koukala sem ti do albíčka a to přáníčko s pastičkou a myší je super úžasný :-D termíny jsou ale matriky alespon Pražské jsou neochotné oddávat mimo obřadní sín a když už tak mají svá místa viz Bertramka, Novoměstská radnice ... holt lod není dost nobl asi :)
Odpovědět
no tak to mi ani neříkej,mi bychom chtěli obřad ve vojenské kapli.Já vlastně ani nevím,jak se ta svatba zařizuje,ještě jsme nic nepodnikly.nejsme z prahy,máme žádat na matrice u nás,nebo v praze?
Odpovědět
Profilova fotka
je to jedno ale když je to matrika mimo bydliště tak je nějaký poplatek a platí se i za to že tě oddaj mimo oddací sín :( vojenská kaple to zní zajmavě :) kde to je?? a datum už máte??
Odpovědět
Nemáme,bůh ví,jestli něco bude,ženich nějak o svatbě přestal mluvit a když už tak je to to jediné k čemu se donutí,nějaké zařizování ani náhodou a já zase nebudu tak iniciativní,nechci mít pocit,že jsem ho k tomu po10letech dohnala.Jestli má zájem,tak ať se snaží ;-) U nás už se totiž o svatbě mluvilo mockát a nikdy nic nebylo,jen já hosa hloupá se vždycky těšila.Ta kaple by měla být u pražského hradu.Kdybychom měli aspoň to datum,abych tomu mohla věřit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
třeba bude datum pod stromečkem :) ani se nedivím že se těšíš po deseti letech bch se taky nemohla dočkat i když pořád říkáme ž papír na to abysme byly štastný nepotřebujem :) ale myslím, že pro nás ženský je to takový splnění dětskýho snu bejt na chvilku princeznou :) koukala sem na net a ta kaple vypadá hezky :)
Odpovědět
ježiš marja,kdes jí našla,já ji ještě neviděla :-D No ta savtba nebyl můj nápad,já jem se vdávat chtěla,ale už jsem to vzdala,to že máme syna je mnohem víc svazující než papír :-) A navíc mě děsí ty šaty a plno lidí a tak vůbec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zadala sem do seznamu vojenská kaple a našlo mi to na Praze 3 ;-) šaty zatím neřeším, ted hlavně aby vyšel ten oddávající a pak ještě zajít do tý restaurace kde budem chtět hostinu na oběd at víme do čeho deme a pak začnu šatama botama a tak :-p už si přemýšlela kde hostinu??
Odpovědět
JJ,ta bude nalovecké hatě kde střílí děda spíš zvěřinové hody a pašík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj doma je doma :) a chatička super nápad :) a ješte jestli je dědeček myslivec tak zvěřinové svatební menu je super originálni :) my chtěli taky chatu ale ta je poblíž Krakovce tak by to z Prahy bylo daleko :-S ted přemýšlíme o restauraci na Císařský louce včera jme tam byli kouknou a moc se nám líbí prostředí :) je to oplocený areál a je tam dost vyžití i pro děti a těch bude u nás na svatbe dost :-)
Odpovědět
NE ne,to není ta kaple =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-( ale je taky zajmavá :-)
Odpovědět
yellowbanna: Ahoj, neber to špatně, ale jsem ráda, že je n tom někdo jako já :-D . Mě teď docela straší zkouškový a pak za tři měsíce hned státnice, tak nevim, jak to všechno zvládnu zařídit, ale ono to nějak dopadne, že? :-o A odkud svatbu zařizuješ, jestli se teda můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, košile rozhodně s dlouhým rukávem! Krátký je tak pro výpravčí.. :-D Můj taky bude mít košili, možná vestiku, na obřad určitě i sako, který pak odhodí, ale bez saka se to nehodí, i když já taky budu mít otevřenou špičku u bot, což by být nemělo, ale sako to chce.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já zatím taky nic neřeším, budu až koncem února, taky mě teď čeká zkouškový a na začátku února nějaký státnice, tak toho bude víc než dost.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci viď, taky si říkám,že s dlouhým bude lepší..ještě, abychom na ty jeho dlouhé ruce nějakou sehnali:-) JInak škola holky, ta mě nervuje taky, navíc po práci se mi učit nechce a než se k tomu dokopu, je málem pozdě:-( A už máte Ježíška? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, v hodně obchodech seženeš prodloužený velikosti nebo si ji nechte ušít, přítel si jí taky možná nechá ušít, známý je má šitý na míru za cca 1100, což není tak hrozný, jinde za ní taky dáš tak 800, jestli má být kvalitní.. ;-) Jéžu mám částečně, dneska sme zas něco nakoupili, ale ty lidi mě štvou, všude sou davy, tak už bych nejradši nic nekupovala.. 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?