Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Rozumím, taky sem zavrhla holoubky a zalté prstýnky! :-D Tak určitě se nebudou česat všechny babičky najednou, tak se v hlídání prostřídají! :-D
Odpovědět
JJ,už máte něco přichystané?Mi absolutně nic,nemáme ještě ani datum,pouze nějaké představy o místě a průběhu.Zdá se mi na všechno ještě moc brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě zas tak brzy nepřijde, mám fotografku, to byl fičák, byla sem ráda, že měla ještě volno, pak máme termín, toho sem se taky bála, že nevyjde, ale klaplo to přesně podle mých představ, a zamluvenou restauraci, takže toho taky nemáme moc, ale to nejdůležitější, co by mi mohl někdo vyfouknout, už máme! ;-)
Odpovědět
Noj já v té vojenské kapili nával nečekám a hostina bude na soukromé lovecké chatě,tam to taky zamlouvat nemusíme,tak asi budu laxní až tak do dubna :-D snad jen ty šaty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A kde je ta vojenská kaple? A jak vás to vůbec napadlo, oddává se tam jinak? Šaty sem byla jednou zkoušet, ale nic se nenašla, takže si je pravděpodobně nechám ušít, ale to budu řešit až po novým roce, spíš tak v únoru, bude zkouškový, pak jedem na hory, no a je konec února, ale to se stihne.. :-D A nějaký předběžný datum máte?
Odpovědět
Tohle bude u pražského hradu,přítel je voják z povolání a slouží na hradě,takže si to tak přál:-) Vubec nevím,jak to bude probíhat,ten kaplan je jeho známí z posádky,tak snad bude v poho.U nás je to složitý,datum bude až bude mít rozpis služeb na nový rek,podle volna a jak bude mít kaplan čas
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to máte docela jednoduchý, když vás bude oddávat známej.. :-) každopádne ste originální! :-D A přítel bude mít na sobě uniformu nebo normální oblek? A ta lovecká chata je kde?
Odpovědět
Doufám že uniformu,když už je to vojenské,ta chata je 30Km od prahy,dvě vesnice od násLešany,patří to spolku,kde střílí můj děda,tak bude pronájem zdarma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte fajn a jídlo si tam dovezete nebo tam je i kuchyně a kuchaři? A přítel je ten, kdo postává nehybně u Hradu? :-N Omlouvám se za asi hloupý otázky.. :-D
Odpovědět
JJ,to je jeden z nich,to je první na co se každý zeptá:To jako stojíš v budce? :-D Jídlo ještě pořešíme,je tam kuchyně,lednice atd.Ale uvaří se to asi doma,tam se to ohřeje a sež...Pak bude raut,sele na rožni a snad i nějaká ryba,je tam hned před chatou rybník.Akorát si bdu muset hlídat ŠTěpánka kvůli té vodě:-)Jinak je to na samotě,prkování vedle chaty a hlavně klid!Jen mě děsí ta cesta na obřad hodinu tam a další zpátky =-) Ale zase budou hezký fotky z hradu :-) Tak já to balím,jdu dát malému mlíčko a spát.Díky moc za podporu,pomohlo to,už se zase těším!!!!!!!!!!!!! :-D !
Odpovědět
Profilova fotka
Já je hrozně obdivuju, že vydrží stát a nesmát se, když na něj puberťačky dělají xichtíky.. :-D já bych se tam umlátila smíchy a ty kolemjdoucí pak taky! :-D Cestování není příjemný, ale dá se to, ono to uteče, když bude obřad dopoledne, je to akorát. Já to úplně vidím tu chatu, naprostej klid všude kolem, žádný lidi (na svatbu teda asi přijedou), ale já bych tam pak zůstala aspoň týden úplně bez lidí, opalovala bych se nahá u toho rybníka, chytala ryby, večer si je grilovala na ohni... x-) pak romantika u krbu...hmmmmmm.... x-) :-D x-) Dobrou noc!
Odpovědět
Ahoj holky. Tak dneska jsem úplně náhodou oběvila úplně super restauraci na svatební oběd, ale zatim sem to vyděla jen z venku, ale hrozně se mi to líbí. Tak tam musíme zajít na oběd a doufat, že i dobře vaří :-D . Kdyby nám vyšli vstříc, tak bych tam zůstala i večer a přizvala kamarády tam ;-) . Mám z toho radost, aspoň zase nějaký posun :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Téééda holky, vy jste s tou diskusí teda pohly:-) Luci a ještě chutě dělej s tím grilováním :-D
Odpovědět
no jasně,tady to žije :-) hlavně musíme všechno probrat, utíká to hrozně rychle, já mam od štědrýho dne 7 měsíců :-D teď nevim moc co s těma výslužkama,jak se k tomu postavit...a kdy posíláte to oznámení?a budete mít najednou i pozvání ke stolu nebo zvlášť?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít oznámení a na v menším formátě pozvánky na hostinu a pak asi i na odpo rautík, protože tam budou zas jiný lidi.. :-) Posílat je budem někdy na jaře, viděla bych to na březen-duben, jestli se teda pro nějaký rozhodneme.. :-D
Odpovědět
Ahoj, my taky k oznámení budeme přikládat pozvánku na oběd a raut, ale budu to lidem dávat osobně, až budou oznámení vyrobená a až se s těma lidma prostě potkám :-)
Odpovědět
Já tedyplánuji to dát dohromady,ale poslat až tak měsíc před svatbou:-)Ještě nemáme ani datum a připraveného vubec nic,šaty bych šla shánět až tak v dubnu,není to pozdě? :-.
Odpovědět
No podle toho odkud jsi. V Praze by to možná i pozdě bylo, le třeba budeš mít štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, no jooo to už to bude jen 7 měsíců od Štědrýho dne :-D to je voooostrý :-D jsem si uvědomila jak to letí...síla Jinak my oznámka ještě ani nehledali, to už bychom asi taky mohli, co? Na to, že vybrat to nej bude nadlidský úkol:-) taky jsme si ale říkali, že tam dáme rovnou k tomu pozvánku na obídek a večer..ať hezky každý ví, na co je zvanej :-D
Odpovědět
Zuzimme-to snad ne,nestraš!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci mít šaty v únoru vyřešený, abych se pak nemusela stresovat, že mi je někdo vyfoukne, takže si myslím, že duben je takovej poslední termín, ale dál už bych to neodkládala.. ;-) Jinak ty oznámení budu taky dávat osobně, poštu nemám ráda! :-D
Odpovědět
Ahojky, tak už máme doma prstýnky ;-)
Odpovědět
Ahoj, nestíhám vás tu číst a už vůbec ne přispívat, jen tak pro zajímavost, mohly byste stručně shrnout, co už máte a co je třeba podle vás co nejdřív rozhonout?
Odpovědět
skafandryk,moje řeč,pěkně to vypište,ať vím,co meškám! :-D Mi máme prd,ani ten datum ne 8-( Bůh ví,jestli vůbec něco bude,když jsme oba tak laxní,potřebovali bychom to od někoho zařídit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky nikam neposunula, tak klid, času dost (máme fotografku, obřad, hostinu).. :-D Na ostatní se vrhnu koncem února, do tý doby čas nebude.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, žádný stres, já mám ženicha, (ještě furt říká, že si to nerozmyslel :-D ), podvazek jsem dostala dárkem od kamarádky a máme datum, restauraci a fotografa jo a bižůůůůů:-) a to je vše..nestíhám víc až po Novém roce se do toho vrhnu :-D
Odpovědět
já mam termín, obřad zamluvenej,místo na hostinu a odpo párty (bude to na 1místě :-) ) a doma šaty, vymyšlený ale nevyrobený oznámení, jinak nic, te´d si dávám pauzu a vrhnu se na to zas po novym roce ;-) hlavně klid že :-D
Odpovědět
Ty jo tak oproti vám já nemám skoro nic. termín bude až v pondělí, restauraci jsme zatim nevybrali, ani skoro nic jiného. Jediné co mám jsou šaty va výrobě a boty a pár blbostí, ale jinak nic. Vůbec nevim, jak to všechno stihnu, když už je za dveřma zkouškový a pak státnice. Snad se to nějak zvládne. Včem půjde váš nastávající? Jsem si říkala, aby se mi v létě nepařil v obleku, že by si mohl vzít jen košili asi s dlouhým rukávem a společenské kalhoty. ;-) . Viděla jsem to na fotkách z jedné svatby a vypadalo to i docela slavnostně, ale na druhou stranu i pohodově :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
joo nastávající..to máme trošku problém, páč trošku narostl a nějak mu jsou obleky krátké ]-( ALE byla jsem se podívat u Blažka ( s metrem v ruce :-D jak exot) a docela by se myslím dalo něco vybrat, tak tam musíme vlítnout a ozkoušet... a to teplo jestli budou tropická vedra nebo naopak letní slejvák bude průser..chtěli bychom oblek s vestičkou:-) sako by pak někde nechal a zůstal v košili a vestičce..jen si říkám, jestli je lepší košile s krátkým nebo dlouhým rukávem??? Je na to diskuze nějaká???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) tak se hlásím k Vám , zatím máme jen datum 11.7.2009 Lucik
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?