Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj,mi ještě nemáme přesný datum,ale červenec to snad bude ;-) Obřed bude ve vojenské kapli na pražském hradě a hostina na lovecké chatě u dědy :-) Já bych ráda malou svatbu a co nejjednodužší šaty,jsem malá,takže v nabírané sukni bych byla jak figurka :-S Klidně i barevné,ale ženich bude mít světle modrou unyformu,to už by bylo asi moc barev co?Doufám,že se vejdeme tak do30lidí,velká svatba a kostel plný lidí je spíš moje noční můra!!! :-p Navíc máme synka v té době mu budou akorát dva roky,tak to bude honička :-)
Odpovědět
Tak koukám, jak se nám to tu rozrostlo. Byla jsem týden v nemocnici a teď koukám a nestačím číst novinky! Bohužel jsem se dozvěděla, že mám roztroušenou sklerózu a tak trošku řeším, jak bude ta naše svatba vypadat, a co když nepůjde vše zvládnout tak, jak jsem si přála. Ale hlavně, že přítel to přijal v pohodě a hodně mi pomohl se s nemocí vyrovnat, takže zase vzhůru do svatebních příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci síla, ani pomyslet se na to nedá:-) jen si říkám, aby to se mnou vůbec vydržel :-D no budu takhle třeba jednou sedět u nějakého stroje budocnosti jako je dneska pc a internet a budu plánovat svatbu pro své děti...a třšeba budu tchyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahojky holky, vítejte:-) mokuty, tak ty budeš mít fešáka v uniformě ju, to je hezký a romantický, jak z filmu ;-) a že jsi malá, z toho si nic nedělej, já vedle toho mého vypadám jako prtě taky, je totiž o půl metru vyšší ;-) zase si ale můžu vzít ooooobrovký podpatky na doufat, že si nerozbiju hubu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cascia...tak to mě mrzí, že jsi byla nemocná...ale bude to ok, ne? Mocinky držím pěsti, aby jsi byla ok a vše Vám proběhlo tak jak má..máš obrovské štěstí, že máš takového přítele jakého máš a že to dobře zvládá - tak je to ten pravý, že ;-) tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí
Odpovědět
Zrzulinko,tak to jsme dvě on má 197cm a já 158 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cascia: drz se a bojuj...to je nejdulezitejsi...a pak taky podpora, vim, o cem mluvim, mame tu nemoc v rodine...pekne se pripravuj na svatbu, vsechno urcite klapne tak jak ma! Drzim pesti! navazu tu na predchazejici tema - cervenec nam tak nejak zbyl...puvodne jsme rikali, ze jsme flexibilni - od cervna do zari, jenze pak jsme to zacali probirat - cerven uz nebylo volno na miste pro hostinu, srpen je sezona pro pritelovu maminku a brachu a nemuzou odjet, do zari se nam cekat nechtelo...takze cervenec a to zacatek ...a najednou je to za pul roku a nic neni udelano! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia, tak to mě moc mrzí, že na tebe v nemocnici čekaly takový nepříjemný zprávy, každopádně držím moc palce, aby to vše dopadlo dobře a nic se pro tebe zásadně nezměnilo, ale máš super chlapa, tak věřím, že to všechno společně zvládnete! ;-)
Odpovědět
Ahoj, moc děkuji za milé reakce. :-) No ale zpátky k tématu - jak jste daleko s přípravami? Já jsem se teď docela zasekla ale dnes jsem už vyšla ven shánět nějaký ten doplněk k šatičkám... ;-)
Odpovědět
Cas: Jé a sehnala si něco? Já vůbec nevim, jaké doplňky k šatům zvolit, aby to nebylo přeplácané. My se včera informovali, tam co to chceme mít večer pro kamarády, tak to vypadá dobře. A to dokonce navrhl přítel, aby jsme se na to šli už zeptat :-D . Mě vážně potěšil, protože to byla více méně první aktivita kolem svatby, kterou vyvinul ;-) Jak jsou na tom vaši chlapi?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám za sebou to, čeho sme se nejvíc báli, oznámili sme to mojí mamince a babičce a dědovi a vzali to s naprosto ledovým klidem, což nás totálně rozhodilo, protože sme čekali úplně jinou reakci, ale sem ráda, že už to vědí a můžem se dál v klidu věnovat přípravám, resp.já se jim budu věnovat, můj chlap aktivní není, ale neva.. :-D Já teda doplňky ještě neřeším, jelikož nemám ani šaty.. :-N
Odpovědět
zuzimme: Zatím jsem nic konkrétního nesehnala, ale mám pár tipů - hlavně díky holkám tady na webu :-) Lucie777: Přesně, člověka nejvíc odrovná, když je připraven na nějakou reakci a ona je pak úplně jiná :-D Taky jsem to v minulém týdnu zažila... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky můj chlap se taky do příprav nějak neangažuje,jen když chci něco rozhodnout,tak se poradíme,ale spíš se o to starám já sama :-) to je asi normální,řekla bych. Doplňky zatím taky nevybírám,jelikož stejně jako lucka ještě nemám ani vybraný šaty. Začnu se zkoušením až v lednu. I tak se bojím,že nějaký vyberu a pak uvidím jiný,co se mi budou líbit víc a bude mě to štvát :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Janinko :-) to my to prožíváme oba, ale přítel furt tak nějak nemá čas víc...je věčně fuč, ale mými nápady je nadšen x-) Zamiloval se do jedný restauračky a prý už nemám hledat jinou... x-)
Odpovědět
No s reakcema jsem taky byla docela překvapená. Když jsme to oznamovali přítelově rodině, tak jsem čekala, že to bude takový divný, ale nakonec to vzali úplně super :-D a naopak u mojí rodiny jsem čekala nadšenou reakci a jen co jsme jim to řekli, tak se začali mezi sebou bavit o něčem úplně jiném a skoro sem měla pocit, že je to ani nezajímá. Ještě teď je mi to líto, když si vzpomenu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak asi byli taky v šoku, že nic neřekli, ale snad ta nadšenost ještě přijde.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas doma se to jeste nevi :-) cekame az na Vanoce, pojedeme oba k nam domu...nechtela jsem to nasim sdelovat po telefonu ;-) doufam v pozitivni reakci, i kdyz pro tatku to bude definitivni potvrzeni, ze se jeho holcicka z ciziny nevrati...
Odpovědět
Profilova fotka
Já popravdě taky čekala jiné reakce.Přišlo mi,že to všichni vzali s tím jakože "konečně ste se rozhoupali,už bylo na čase",jako samozřejmost :-| Největší radost měla babička (přítelova,já už žádnou nemám,takže je naše společná :-) ) Nejlepší asi je,žádné reakce neočekávat,protože pak je člověk zklamaný...
Odpovědět
já sem se t´d s přípravama taky zasekla, máme obřad, místo na hostinu, mam šaty, vybranou kadeřnici..teď mě trápí kytky, nevim moc kam se obrátit,nemám tady žádné zkušenosti a boty k šatům...oznámení už máme vymyšlené, po vánocích ho vyrobíme a rozešlem...je to sice brzo,ale zas lidi plánujou dovolený,tak sem si řikala aby s tim počítali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak reakce:-) já si taky říkala, že když všem oznámíme, že se budeme brát, tak že všici snad vyvěsej prapory, budou jásat a tak :-D hehe no naivka:-) když jsme to říkali přítelovým rodičům, tak jsme udělali jednohubky atd u nás doma a oni už asi jako tušili ( spíš čekali, že čekáme bejby :-D ) no a my jim řekli, že teda svatba, tak jsmě dali šáňo, ale taky jsem si představovala něco jinýho..asi to nejde ani popsat ;-) no a naši to vzali v poho, ale čím víc se to blíží, tak sleduju, že to mojí maminu začíná víc brát, a taky řeší :-D
Odpovědět
terezka: ty jo, to skoro závidim, kolik už toho máš. Já mám jen boty a šaty se mi šijou. Jak na smilování čekám na 15. prosince, až konečně dostaneme od matriky termín :-D . Teprve pak uvěřim, že se opravdu budu vdávat :-o Asi je vážně lepší žádný reakce nečekat, ať pak člověk není zklamanej :-|
Odpovědět
Tak já jsem se před 14dny dozvěděla,že by konečně po 10letech mohla být svatba,všetečnými otázkami nastávajícího se to v rodině provalilo a dnes mi mamka řekla,že babička s dědou na svatbu nepůjdou v žádném případě a nikdo že nám do vojenské kaple do Prahy 30Km nepojede.Takže to vypadá,že to skončilo dříve než to začalo :-( Já bych nejraději letní šaty a svatbu jen se svědky,ale přítel chce tu pravou se vším všudy a hlavně nabírané bílé šaty,ty co mám v albu se mu nelíbí a já se zamilovala do těch s červenou stuhou v pase :-( nejraději bych to celé zrušila,když jsme nemusely mýt svatbu doteď,tak naco?! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mokuty, tak to mě mrzím že to bere rodina takhle, ale třeba to je jen počáteční šok.. Kolik ti je? Ty šaty s červenou stuhou sou krásný, jen to chce perfektní postavu, já se naštěstí s přítelem víceméně shodnu, ale on by tě stejně měl vidět až ve svatební den a určitě se mu budeš líbit i v šatech, který původně nechtěl, no ale jestli máš už teď k svatbě takovej odpor, tak nevím, nevím, cpát peníze do něčeho, co ani nechceš... :-/
Odpovědět
Mě je sice 25,ale máme synka,v té době mu budou2roky,zdá se mi to až trapný tady běhat v šatech s vlčkou,nebo co!Já na tyhle oficiality moc nejsem,a romantický se mi to rozhodně nezdá!!!Právě že přítel má povahu takovou,že když ráno vylezu v šatech a nebudou se mu líbyt,tak je schopný říct,že jsem mu to celé zkazila,nebo tak něco,z toho mám strach,takže půjdu sice sai vybírat s kámoškou,ale všechny modeli nafotíme a pak mu je ukážu,vyberu až podle reakcí ale konečné rozhodnutí asi neprozradím =-) Jsem fakt zklamaná,ale snad to přejde,já jsem naivní optimista ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je přítel docela drsnej, že by tohle řekl, ale třeba se pleteš, svatbu by přece kazit nechtěl! Tak si zkoušej jen šaty, který se ti fakt líbí, žádný s vlečkou a volánkama prostě nezkoušej! Přítel přece musí pochopit, že ty máš nějakou předstvu, tak se nějak dohodněte, je to o kompromisech.. :-) dobře to dopadne!
Odpovědět
:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nebuď smutná! Tak mu to jednoduše řekni, jakou bys chtěla svatbu, je to i tvoje svatba ne jen jeho!!!
Odpovědět
Ale o to zas tak nejde,já chci hlavně aby to proběhlo v pohodě,to já se přizpůsobím,ale mě mrzí ta reakce rodiny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No to chápu, já zas čekala mnohem horší reakci, ale ono jim to časem dojde a budou se těšit a přijdou, přece by si nenechali ujít tvojí svatbu.. ;-)
Odpovědět
No to doufám! ;-) Jen jsem zvědavá,jak to zvládne Štěpán(syn).Kdo ho třeba pohlídá,až půjdu ráno k holiči,všichni budou mít práci a babičky taky budou chtít učesat atd.. :-. No bude to něco.Ale na oznámení si dám záležet,to musí být vtipné a prostě pecka :-D žádné holubyčky atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?