Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Super ceny má wéwéwé renatajebava wézet cézet, to by ty myrty snad vyšly levněji než dělaný doma.. :-)
Odpovědět
Ty jo díky, je fakt levná a k tomu v Praze. Určitě nad tim popřemýšlím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda holky, tady se to nějak rozjelo :-D to je moc dobře... Co se týče vývazek, tak bych asi taky chtěla zkusit něco spáchat sama, ale s těma mejma levejma tlapkama nevim nevim:-) a myrtu mám předběžně slíbenou od kamaráda, prý jim roste na zahradě..tak snad mi dovolí jim to trošku oškubat, hahaha:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já už mám svatební šaty a jsou nádherný! nechávala jsem si je šít a jsou super :-D akorád se možná přesunu do červne z července no uvidim no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ukáááááž:-) máš fotečky? Povídej, ať můžeme chválit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, že ještě nemám, ale o víkendu snad dodám foto určo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak jo:-) se tu těšíme...to víš, já která nemá ještě udělaný album jsem nejvíc zvědavá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky všem nevěstinká, už jste přemýšleli co Vám budou hrát při obřadu a po obřadě? ;-) U nás to nebudou mít lehké, když budu vcházet do kaple bude se hrát.. hádej te :-D , co to ai bude?? :-N http://www.youtube.com/watch?v=D7YZoq... a po obředu zase tohle, zbor nebude sice tak velký a černý ;-) , ale bude to pohádka http://www.youtube.com/watch?v=kgC2od... že by láska nebeská :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JÉÉÉ to je pěkný:-) já bych ráda Hapku a Kráska a zvíře...naprostá nádhera...jen to mám stažené, nemám to na cd v originále, tak jsem zvědavá, jak pořídím...a taky záleží na místě, jak moc budou schopní a ochotní:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se mi dnešním dnem začínají šít šatičky. Už se na ně moc těšim, jsou pro mě naprosto dokonalý :-D . A nakonec budu mít i závoj, který jsem původně nechtěla :-) , ale fakt se k tomu moc hezky hodí.
Odpovědět
Alex: moc hezká hudba. Já chci na nástup klasický svatební pochod a pak nevim, ale bude nám hrát jejich klavírista, tak uvidíme, co vyberem.
Odpovědět
Tak my to budeme mít asi v barokním stylu, jsme domluveni s přáteli hudebníky. Mělo by to být cembalo s flétnou. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky já bych chtěla na nástup také Hapku- motiv panny a dále nevím,miluju hříšný tanec,ale to by bylo asi dost uhozený.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak nám bude hrát Metallica- Hero of the day http://cz.youtube.com/watch?v=xdQDYrO... a asi tam šoupneme i Nothing else matters.. :-D Ale mám už vybraných víc písniček, tak to budu muset trochu zredukovat a nechat schválit přítelem.. :-D A na odchod bude Green Day - We Are The Champions http://cz.youtube.com/watch?v=VZYGxHV...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ty jo to je pěkný...hlavně originální :-D myslím, že na Šampiony ukápně nejedna slzička :-N jinak jsem tedy fakticky zvědavá, jak ty naše hudby dopadnou..jestli budeme muset mít origoš cd, nebo jen vypálený a tak..a hlavně, aby někde byl spolehlivý človíček, který bude vědět, co kdy pustit...to budete holky zařizovat a pověřovat někoho, nebo myslíte, že ty zámky, hrady, radnice atp. někoho už mají????
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka nám to bude hrát živá kapela a varhaník, takže vše se dojedná dopředu, kdy a jak co zahrát..Moje koordinátorka to bude mít na starosti ;-)
Odpovědět
člověk tady chvíli neni a tady se to tak rozjede :-) no dobře,tak když je měli všude,budem je mít taky...já jsem na libeňskym zámečku a tam maj seznam z kterýho si vyberem a hraje varhanice, pak na párty si asi vemem cd a budem mít nějakou hudbu,ale to zatim nemáme pořešené a netušim kde shánět...
Odpovědět
Profilova fotka
Na obřad určitě mají někoho, kdo to pustí, jen se mu musí říct, co a kdy, ale my to budemem mít v pořadí, jak to půjde, takže bude jen pouštět a stopovat, origoš cd mít určitě nebudeme, protože budeme mít víc písniček a dáme to rozhodně na jedno cd, jinak by v tom byl zmatek.. :-) Terez, já být váma, tak si vezmu aspoň trochu profíka (myslím na party), aby tam nevázla zábava, my budeme mít dj, tak ten to snad nějak rozjede.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, jsem zvědavá, jak nám to dopadne s tou hudbou, páč paní matrikářka povídala, že reprodukovaná z cd přehrávače je nic moc na tom našem místě...že lepší je varhaník a je tam i živej zpěv.. Jinak vy teda na párty a tak budete objednávat profi DJ, kapalu a tak? My jsme uvažovali o jedné kapele, která hrála a zpívala na jedné svatbě co jsme byli..byli fajn, líbili se všechno, jen takové ty podněty k zábavě moc nedávali...tak nevím, jestli ještě nehledat...
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky já se s vámi loučím, pokoušíme se zařídít svatbu na 27.června tak snad to klapne. tak do července už nepatřím :-) jínak už mi přišly svatební šatky, mám fota v albu ale jen nekvalitní z mobilu a nečekala jsem, že mi to fotí i hlavu tak se tvářim jak debil :D
Odpovědět
ahoj holky, jak už jsem psala, budem na libeň zámečku, kde si na obřad musíme vybrat ze seznamu skladeb a pak je hraje varhanice, jsou tam i perly ze sekce populární např. už nejsem volná nebo jsi můj pán :-D na párty bych určitě chtěla živou kapelu,aspoň pána s klávesama a zpívající pani :-N ale bohužel absolutně nevim kde je hledat, nemám tady s nikým žádnou zkušenost,tak vůbec nevim :-( a chtěla jsem se zeptat na kytky-máte už nějaký vyzkoušený oblíbený obchod?nabídka je velká,cenové rozpětí taky,ale nějak nevim kam se vrtnout...asi by to mělo být blízko ? a eště něco-boty-nějaké tipy?mám krásný šaty,ale boty zatím nevyřešený..musí být ze spešl svatebního salonu nebo se dají najít i v normálnim obchodě pěkný? moc se ptám,ale přecejen se vdávám poprvé a v okolí zatim nikdo,takže zkušenosti 0 :-S PS jak jste na tom s hubnutim?á možná začnu naostro až po vánocích ;-) radši...
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, tak s hubnutím začínám taky po Vánocích, jen to budu muset nějak odhadnout, jak budu vypadat na konci hubnutí kvůli šatům, budu si je pravděpodobně nechávat šít..Ale teď se trápit nebudu, cukroví a vánočku si neodpustím! :-D Ta varhanice prý zaharje cokoliv, když si přineseš noty, samozřejmě by se jí mělo nejdřív zavolat, aby to věděla a domluvit to.. Na kapely a DJ tu sou diskuze, já taky nemám žádný zkušenosti, máme kamaráda DJ, ale pořádně sem ho v akci nezažila, tak nevím, jestli by tu zábavu rozjel, nechci nikoho, kdo by jen pouštěl hudbu, ale neřekl ani slovo, to bysme si rovnou mohli ty cd pouštět sami. :-N Na kytky se mi zdá super Renata Jebavá, na seznamau ve firmách ti vyjede jako jediná, má skvělý ceny, pro kytky si můžeš přijet nebo je přiveze, čehož asi já využiju, protože toho bude asi víc než dost. :-) A botky si budu buď objednávat z ebay nebo aukro, našla sem tam ty samý (teda po radě jedné slečny) nebo se mrknu v normálním obchodě, ve svatebním určitě ne, protože nechci ty svatbení, který bch jinam už asi nevzala, sou takový dost specifický, navíc se mi zdají nepřiměřeně drahý, víc jak litr se mi za ně moc dávat nechce! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě k těm botám, podle etiky by měly mít uzavřenou špičku, ale se na ní vykašlu a udělám si to po svým, chci mít hezký nehty na nohou, tak aby byly vidět, nehledě na to, že se mi to asi líbí víc, navíc ty boty stejn nejsou z pod šatů vidět.. (takže moje krásný nehty budou vlastně taky schovaný, no ale pro ten pocit.. :-D ) Co je ale katastrofa, když si nevěsta vezme otevřenou obuv a do toho punčochy.. :-p je jen málo horších věcí.. =-)
Odpovědět
Terezka: Já sehnala nakonec supr boty v střevíce a více, kousek od národní třídy. Najdeš je i na netu, ale pak je lepší se tam juknout osobně. Mile mě překvapili kolik bot tam mají, al ecena je kolem dvou tisíc. Taky doufám, že pak ty svoje unosim i jinam. :-)
Odpovědět
Nějak nám to tu trochu vázne co. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme, trošku jo:-) napravíme, pokecáme:-) Jsem koukala, že jste tu skoro samé Pražandy:-) Holky jinak s botkama...taky bych chtěla nějaké takové, aby se daly nosit i normálně..třeba do rachoty, nějaká kulturní akcička nebo tak..dát 1000 za boty, vzít si je jednou, udělat si puchejř (já totiž mám snad vždycky po prvním nošení) a pak je mít doma a jednou za čas se na ně z nostalgie jít podívat se mi moc nechce...
Odpovědět
To chápu, taky sem je vybírala, abych je pak mohla i unosit. Je mi totiž líto pak všechno ze svatby prodat, tak aby mi aspoň něco zbylo :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
noo to teda bude výběr:-) jsem zvědavá, co ve finále ulovím..no na to, že stále nemám šatky a zabývám se botama jsem vtipná :-D
Odpovědět
Ale já cíleně vybírala nejdřív boty, aby mi pak vzali už správné míry na šaty a pani v salonu ze mě byla nadšená, že se jí to ned líp dělá, když mám jasno, jak budu vysoká a tak. Mě trochu štve, že mi nějak leze nahoru rozpočet. Asi to budu muset někde trochu zkrouhnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to máš asi recht, že je to asi praktičtější, jít do salonu s botkama než tam stát celou dobu na špičkách :-D já vzhledem k tomu, že ten můj je o víc jak půl metru vyšší, tak vyšší podpatky chci :-D stejně si ale moc nepomůžu :-D Koukala jsem na tvé album a šatečky máš nádherný, moc ti sluší :-N Jinak rozpočet...ten mi dělá taky těžkou hlavu..největší "hrůzu" mám z hostiny a z rautu...jsem zvědavá, co to bude za překvápko:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?