Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj leni, tak hlavně, že už jsi v pořádku. Tak na sebe dávej pozor! Bych se asi unudila být tak dlouho doma... a jak se jinak máš? Jak si užíváš manželský život? :-D
Odpovědět
Ahoj moje cervencovky!!!!!!!!!!! Tak jsem zase online po 76dnech jupiii Lenkousi jejeje co to tu ctu snad jsi ok... Me bezi 19tt a docela to bylo do ted krusne a i na nemocnici doslo nastesti uz je lepe a snad i mimi bude vporadku. Moc vas vsechny zdravim Doma jsem uz 5tydnu a pry i dalsi mesic budu mit relax :-) sice je to dlouha doba ale je dost prace s pripravami na mimi :-)
Odpovědět
Ahoj cervencovky no kde jste uz zanedlouho maji nektere prvni vyroci :-D Co je u vas noveho? U me je to,ze na 98procent mame holcicku v brisku a ze uz kope cim dal vic.Klasika pripravy na mimiska v plnem proudu a mame uz i neco nakoupene... Chybi to dulezite,jako kocarek a postylka... Opatrujte se cervencovky! Leni snad uz jsi ok myslim na tebe pacek M.
Odpovědět
Ahoj finf, poctivě sleduju tvoje albíčko na koníkovi a mooooc gratuluju. My už máme první výročí za sebou :-D a bylo to super. Jen nám mezi tím zavřeli místo, kde jsme se brali, ale náladu nám to nezkazilo. Jak se chystáte slavit vy?
Odpovědět
Zuzime ahojky :-) No slavit :-) prakticky slavime kazdy den ...mala nam tancuje v brisku o sto sest :-) Blahopreji k prvnimu vyroci!!!Jupiiii Dodam na konika nove fota :-) dnes jsme koupili postylku :-) uz jsme si ji i postavili abychom ji videli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jdu se na vas zase po dobe kouknout :-) fin, kdy mas termin? musim se taky na albicko mrknout :-) leni, snad uz jsi ok, musi to byt pekna otrava :-p zuzi, jak jste vyroci oslavili? x-)
Odpovědět
Ahoj všem. No šli jsme se cournout Prahou a pak na véču a nakonec jsme zakotvili v naší oblíbený hospůdce, kde jsme měli svatební hostinu. Bylo to moc fajn. Fin, krásný bříško a jdu kouknout na nové fotky. Už máte vybrané jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžete mi prosím poradit? Máme svatbu za 3 týdny a budeme mít 50hostů. Potřebuji vědět kolik toho mám napéct? Budou koláčky, linecké, rafaelo a pak ještě nevím co.
Odpovědět
Já měla na asi 35 lidí kolem 6 kg malých svatebních koláčků a pak asi 100 minizákusků a svatební dort.
Odpovědět
Ahojky holky pisnu vam co jsem i psala na konika jeje ten dnesek jojo Jmena zatim nevime :-( Meli jsme pekny vikend Sobotu jsme chodili po kramech a koukali co pro mimi pak pekli s manzou kolace Mnamka a nedeli jsme stravili dve tehulky s manzilkama na louce u oceanu a hrali karty Dnes v nemocnici me tak dostali,ze se mi tam udelalo tak ouzko,ze jsem zrudla a odesla jsem na zachod i mala to citila,protoze zacala vazne moc kopat a stale kope Predstavte si,ze uz od zacatku tehu mi u GP(obvodak) berou tyden co tyden kolem 5 ampulek krve a i pred 14dny v nemocnici na veskete nemoci,kde meli i zjistit krevni skupinu a pod...a dnes mi brali krev zase a na mou otazku proc? mi jen rekli,ze udelali chybu a nevi ani mou skupinu....a tim to nekoncilo.... Bylo to neuveritelne...proste misto aby se me ptali na mimi a muj stav,tak se me ptali na kecy jako jak dlouho jsem v IRL a jak se mi tu libi a co delam za praci a co varim a pod...no neprestili by jste je?!Jsem se taky ptala na dalsi scan a to mi rekli,ze uz nebude! Taky mi prisel dopis ohledne predporodniho kurzu a datum mi pridelili 4tydny pred porodem!Trochu pozde ne?! Dalsi navstevu u nejakeho doktora(protoze na mou otazku,kdo nas odrodi a je muj lekar mi jen rekli,ze se toci a ze nevi) mam za 8 tydnu to je ve 29tt ale nastesti jsem si vydupala za 7tydnu test na cukrovku...ta se tu dela jen vyjmecne,potvory jedny Irske! Jo prohlidka znamenala,vzani krve,moci,poslech srdicka a tlak.Nejak se me ani nezeptali jak se citim a jake mam problemy. No uz se nebudu rozcilovat....
Odpovědět
Finf, to je hrůza. Nechápu, proč ti furt berou tolik krve, když jí stejně k ničemu nevyužijou a že by radši pořádně zkontrolovali malou??? No ale nenaděláš nic, holt jiný kraj, jiný mrav. Já byla minulou středu na preventivní prohlídce na gyndě a místo tý mojí tam byla ňáká důchodkyně a když jsem se zmínila o tom, že asi brzy začnem pracovat na mimču, tak mi začala vysvětlovat, jak jsou ženský v dnešní době přecitlivělý a že dřív nic jako ultrazvuk nebyl a taky se rodilo a kdesi cosi, že sem si nadávala, že sem nedržela pusu. ]-( Tak na tebe finf myslim a určitě všechno nakonec dobře dopadne a ty budeš mít za chvilku u sebe krásný mimčo. Na kdy máš vlastně termín? Jak ti to bříško závidim :-D
Odpovědět
zuziku cekeme to 2.11. :-) Mala se hybe cim dal vice a je to moc pekne x-) Neni co zavidet az prijde tvuj cas tak taky budes mit brusko :-) Na tu doktorku kasli!Ja o svem tehu nemuzu mluvit s nikym starsim,protoze to nechapou a mluvi stejne jako ta doktorka...co nebylo a jak jsme narocni a bla bla ale zapominaji,ze nebyli kdysi v jidle Ecka a sajrajt v ovzdusi a kdyz umrelo mimi byla to bozi vule a bla bla.Ted mame infa a muzeme i miminka ochranit,jeste v brisku vylecit a pod.... Nejlepe je mluvit s nekym kdo ceka taky nebo a male dite :-) A kdy do toho prastite???
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé já mám 3.11. narozeniny, tak je třeba budeme mít s tvojí maličkou společné. No rádi bysme nějak hnedka v létě příští rok, že už budu mít po škole. I když momentálně já osobně procházím takovou malou vnitřní krizí, protože manžel je furt někde pryč a já se cítím jak kůl v plotě a on pro to jaksi nemá pochopení. No ale tím tě rozhodně nechci otravovat. Tak si moc užívej rostoucí bříško a vrtění maličký. Normálně mám kamarádku, které přijde nechutné, když se to v bříšku hýbe a když její fenka čekala štěňátka, tak jí z těch pohybů bylo špatně ;-) . To teda nechápu, mě to přijde o nejhezčí, co si umím představit. :-D
Odpovědět
zuziku asi je to zvlastni,kdyz to citis jinde,ale kdyz to citis v sobe je to pekny pocit x-) Je mi lito,ze si prochazis tim odloucenim od manzilka :-( zkus si s nim promluvit at se ti vic venuje.Podniknete spolu nejaky vylet a nebo dovcu to vas zblizi ;-) Mozna je jen takove obdobi utlumu a pak to bude vse ok.A to je pryc z pracovnich duvodu??? Jsem dost nachlazena,takze jsem docela dost unavena a leky bohuzel nemuzu.Mala to citi,tak se moc nehybe coz mi dela starosti :-( ale bude to vse vporadku.
Odpovědět
No oba teď budeme mít prázdniny, takže budeme spolu, ale já prostě cítím, že je něco nějak divně. A promluvit jsem si o tom chtěla už mockrát, ale on to nějak odmítá a nebo se hned naštve i když se o snažím podat jako jen tak. On teď furt lítá někde po hospodách s jedněma učitelkama a pak zas s jinejma a pořád něco takového a když navrhnu, že bych šla s ním, tak je hned oheň na střeše. No nevím, snad to přes prázdniny bude dobrý, ale jestli se to po nich vrátí do starých kolejí, tak nevim nevim. Říkám si, že sem ještě moc mladá, abych žila jako v manželství po třiceti letech. S malou to určitě bude v pořádku, třeba cítí, že ti není dobře, tak tě nechává odpočívat :-) . To bude kouzelná beruška až vykoukne ven. :-D
Odpovědět
Fin, jen jsem ti chtěla poděkovat za tvůj zájem, celkem se mi ulevilo, jak jsem to někomu řekla. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! fin - taky tě musím najít na koníkovi, abych se pokochala! :-) tento měsíc končím s HA, kašlu na to, nějak mi to už nesedí, tak uvidíme ... ale mimi ještě ne e, začali jsme s tou rekonstrukcí a musíme se stěhovat k tchánovi do bytu, a tam bysme se s mimi nevešli :-( tak musíme ještě počkat ;-) zuzi - určitě se to s prázdninama vyřeší, neboj, bude krásně, léto, budete mít volno a hned bude líp!!! holky, taky máte pocit že ten rok strašně rychle utekl? mějte se krásně a opatrujte se!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin vypadáš úžasně a moc spokojeně!!! :-) a fotky mimíska vbříšku jsou super. tak přeju ať jde všechno hladce a bez problémů ...
Odpovědět
Ahoj jani, jo jo taky mám pocit, že ten rok byl hned pryč. Jestli můžu takovou osobní otázku, jak se budete chránit. když vysadíš? Já o tom totiž taky před časem uvažovala, ale pak nám nepřišla jiná ochrana jako vhodná, tak ještě zobu prášky. Promiň, jestli je to moc intimní otázka ;-)
Odpovědět
Zuziku nic se nedeje ;-) me muzes napsat vzdy :-) i do IP neni problem. Ja za sebe muzu rici,ze bych manzovi netolerovala aby se mi nekde toulal a jeste mel problem s tim,ze se chci pridat.To teda ne to by bylo doma zle.Byt tebou se nad tim i trosku zamyslim,protoze to neni zrovna ok. :-( :-| Ja jsem v tomhle vdecna za Irsko,jsme si blize a jsme spolu na vsechno. Janiii ahoooj to vis uteklo to rychle ale je skoda,ze jste se tak rozprchli ;-) Byt tebou moc necekam na mimi dlouho.Jsem na konikovi a vidim co je tam za smutek jakmile to nejde.Na dite neni nikdy cas a vzdy bude neco...
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska přišel manžílek z práce hodně brzo, přines kytku a omluvil se a vše jsme se vyříkali, tak teď už snad bude zas jenom dobře. Dost mě překvapil, protože tohle on fakt často nedělá, tak mám z toho radost. Díky moc fanf za podporu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak snad dlouho čekat nebudeme, chtěla bych třeba příští rok ... uvidíme :-) zuzi - no budeme muset spoléhat na kondom :-) nevadí nám, tak asi nebudeme vymýšlet nic "složitějšího" a Zuzii, jsem moc ráda, co tu čtu!!! kytička od manžílka byla je určitě parádní, no a omluva ještě lepší ;-)
Odpovědět
zuzi jeeeeeeeeeeee to je dobre Ani nevis jak jsem rada.Uplne jsi mi rozesmala oblicej :-) Hele ma babi rika,ze staci ucta a tolerance a pak uz jde stastne manzelstvi ruku v ruce.Snazime se to taky praktikovat :-N ale to vis vsude je nekdy mracek ;-) Tak jen klidne prazdniny a hoooodne sexu :-D :-D :-D :-D :-D at mate nacvik na male :-D :-D :-D :-D :-D janiii No a jak se mas jinak???Mala me dnes probrala kopanim,tak mi udelala velkou radost :-) posledni dny byla az moc vklidu.Je to krasny pocit mit v sobe novy zivot x-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak musím říct, že už se zas máme skvěle. Jsem tak ráda, že jsme si to vyříkali a je zas ve všem jasno. :-D Dokonce jsme už i definitivně naplánovali dovču, tak budem měsíc v Řecku a pak týden v Itálii a letos jedem jen sami dva, tak se na to juž fakt těším. 8-) Kam se chystáte vy?
Odpovědět
Zuzi to je moc dobre! Ja budu mit dovolenou klasika Irsko uz od svatby jsem v CR nebyla a nejspise dalsi rok nepojedu takze nase dovca bude klasicky doma. Nevadi stejne se pripravujeme na male.
Odpovědět
Tak ale to stejně budete mít super, když se chystáte na novéhočlena rodiny :-D . A už malá pořádně kope?
Odpovědět
Zuzi jj ma sve dny :-) vcera a predevcirem kopala az az :-) ale dneska spinka :-) Milacek muj milovany x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší době zdravím ;-) tak se nám zase přiblížil červenec, co:-) týýýý jo já když si vzpomenu, jaké to bylo před rokem, jak jsme se těšily a byly nervozní..hned bych si to zopakovala (samozřejmě se stejným mužem:-)) Fin krásně rostete ;-) a možná jsem to přehlídla, ale kdypak máte termín? Ať můžu držet pěstě? A jak se vůbec všechny máte? U nás nic nového, mimíska ještě nechystáme, ale dovču už bych taky brala:-)
Odpovědět
zrzu ahoj :-) Jj svatba byla super zazitek a nudu na ni vzdy rada vzpominat...necely mesic a mame vyroci :-) v mrazacku mam schovane cukrovi ze svatby tak si na vyroci dame :-) Termin mam na 2.11. takze na Vanoce uz budeme tri x-) Manzel zrovna maluje pokojicek a uz ted vypada moc pekne! Zrzu a kdy bude mimisek???Necekej je to krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé my taky máme svatební koláčky a i dort, tak si to taky rozmrazíme na výročí :-D i jsem si říkala,že když nebudem nikde na dovče, že bychom se jeli podívat na to místo, kde jsme se brali 8-) Jůů tak to budete krásně přichystaný s manžilkem na mimimíska, to když bude mít krásnej pokojíček tak se bude víc těšit na svět ;-) Já občas ty mateřšký pudy mám, ale pak si říkám, ještě néééé:-) zatím jsem k tomu asi nějako nedozrála nebo co..říkali jsme si s manželem, že ještě tak rok, dva počkáme...tak snad to pak půjde a budem se třeba stejně jako vy těšit na mláďátko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?