Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jsi milá, díky za pochvalu hradu:) nám se tam taky líbí..už jsme tam i párkrát byli na procházce..znáš to ALE :-D člověk furt vymýšlí, špěkuluje...a co ty, určo jsi to někde písala, kde to budete mít vy? Budeš si nechávat šít šatky? Já o tom taky docela uvažuju, když vidím, kolik stojí půjčení šatů na tři dny a to je mělo na sobě už desítky holčin...
Odpovědět
Profilova fotka
Desítky ne, někde je půjčují třeba jen 3krát a dost... ale samozřejmě v jak který půjčovně.. My to budeme mít v Průhonickým zámku, venku, mám nějaké foto v albu, i když ne oddávajícího místa.. :-) Já bych nad hradem teda nepřemýšlela, není to tam ani moc drahý, takže bych do toho určitě šla, ale jasně, nevím, jak máte ostatní věci daleko, jako třeba hostinu a tak... Šatičky si asi nechám ušít z ebay nebo v salonu Marry (tam sou v podstatě z ebay, ale zařizují to český ženský, takže se líp domluvím a stojí 6500), ještě teda oběhám pár půjčoven, kdybych tam náhodou našla přesně to, co chci, ale víc jak 6000 za půjčení nedám, takže trochu pochybuju, že bych ty šaty v půjčovně našla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci našla bys určitě i 1000, ale už by to asi nebylo podle tvých představ...a každá z nás chce být určitě princezna, že :-D Jojo, hrad se nám taky líbí a dost nás překvapila cena, páč zámky atd jsou tak min o 3000 dražší...jinak nejblíž to máme na ten soutok Labe a Orlice (v podstatě za barákem:)) Chlumec a hrad jsou tak na stejno a hostina je v HK, takže tak 20 min jída autem tam i zpátek... :-N Ten salon Marry, to je asi v Práglu, že? Oni ti to tam ušijí třeba podle obrázku? Ani nevím, jestli už jsem mrkla na tvé album, viděla jsem jich tolik, že už v tom mám zmatek, co je čí a tak :-D A co barva svatby holky, máte rozhodnuto? My asi bílo-zelená-a malinko zlaté... :-N doufám, že to nebude jak z cirkusu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: do šití nejdu :-) a už se moc těším na tu tvojí druhou zkoušku ;-) zrzulinka : Náhodou bílo-zelená se zlatou je fajn :-) , Já budu mít jen bílo-zlatou a zelené budou jen listy od květin ;-) .Květiny a květinová výzdoba: dudou- bílé Kali,bílé růže, konvalinky+ něco zelenýho ;-) , zlaté stuhy, perly,zlatobílé svíce, zlaté svícny..atd..a červené koberce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé no že nás to ale pěkně chytlo, co?:) Je fajn, že to máme takhle pěkně za sebou, alespoň můžeme pěkně postupně dávat hlavy dohromady:) Mně by se kala líbila i jako svatební kytí..viděla jsem i něco co připomínalo kopretinu či co a bylo to pěkný...tak jsem zvědavá, jaká raketa to bude až to půjdem domlouvat do květinářství :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka raketa to asi bude 8-( konvalinky v červenci je prý řacha :-p Já mam na výzdobu kaple,schodiště,erbového sálu,teras,kytky pro mě, mamky, družiček a na oděv, připraveno 20tis.Ale očekává slevu, páč to je velký dodavatel kterého má nasmlouvaný zámek a kooedinátorka.
Odpovědět
Profilova fotka
alexx..no to asi jo, ale zase to bude krásný..kytí z konvalinek, no prostě romantika:-) a za takový odběr kytek bych taky čekala nějakou slevu..zkus říct, že když se to bude líbit, že ho doporučíte dál...ono to občas zabírá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka: těch 20tis je jen za konvalinky..na výzdobu zámku :-| Doporučení je základ dobrého obchudu na kterém si firma staví svou klientelu..a zabírá to vždycky ;-) ten to dodavatel má velice dobrou klientelu, takže vyplácet půjdu já a přihodím..vééélikánský úsměv :-D a sleva se snad v té hromadě vykouzlí, počítam okolo 10% . Až to bude aranžerka aranžovat :-) budu uní stát a nehnu se z místa aby nebyli žádné odřezky(já tam stát teda nebudu, to bych asi zešílela, ale koordinátorka si to pěkně vychutná ;-) ) Jéé to bude práce když si všechno co se bude chystat vybavím... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám limit na kytky 6000, kdyby to bylo míň, vůbec bych se nezlobila.. :-D Ale my jich zas tolik mít nebudeme, moje, maminek, svědkyně a něco na stůl (+ samozřejmě ženichova kytí do klopy a myrty).. ;-) Takže to bychom se měli vejít.. A budou to růžový růžičky! x-) Takže barvička je jednoznačně RŮŽOVÁ!!! :-D Zrzu.. Salon Marry je v praze, koukni na stránky wéwéwé levnesvatebnisaty cézet.. ale ušijou prý cokoliv podle fotky, jako ostatně skoro každý na ebay.. Mě by bavilo koordinovat svatby.. :-D asi se vrhnu na nový "byznis".. :-D
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k Vám, nás to čeká 11.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tě tu vítáme, Zuzko! Povídej, jak seš na tom? :-D
Odpovědět
Ahoj. Jste mě teda s cenou za kytky trošku vyděsili, já si na ně počítám tak okolo 4 tis. :-o . No uvidíme, jak se tam vejdu. Když já jsem hrozně nerozhodná co se táče barvy i druhu. Jednou vyhrávaj kaly, pak zas tulipány.... Jediný co vím je, že nechci růže. A taky tě vítám jmenovkyně :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzi, mylsím, že i do 4 tisíc se vejdeš, pokud nebudeš moc náročná, jen to chce víc hledat.. :-D
Odpovědět
Rozhodně náročná nebudu. Chci spíš menší kulatou kytičku a pak něco pro mamky a světkyni a ženichovi do klopy a víc jich asi nebude potřeba. Původně jsem myslela. jak taky budu dělat dekorace a tak, ale nekonec asi ne a když to půjde, tak se dohodnu tam co bude hostina, jestli to trochu vyzdobí. Jinak totiž restauraci stále nemáme... A vložila jsem boty do alba... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já do restaurace pár kýtí chtít budu, aby to ladilo, navíc celou výzdobu restaurace budu dělat sama.. ;-) Mrkni sem http://www.beremese.cz/forum/show.php..., pár holek tam dalo super typy.. ;-) Botky hezký, každopádně vypadají moc pohodlně! :-)
Odpovědět
Ahoj, my máme zatím zamluvený termín a místo. Jinak se přidávám k zuzimme, čekala jsem že to bude míň, já chci jenom nějakou menší už i z důvodu co mi radila kámoška. Měla kytku převyslou a říkala, že udržet to tam 15 min v jedné pozici bylo nad její síly.
Odpovědět
Zuzka: A kde to budete mít, jestli se můžu zeptat? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám takovej možná trochu blbej dotaz. Když se dávaj svatebčanům takový ty hezký vývazky, tak to je jako místo myrthy nebo se dává obojí nebo jak? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme ahojky, na oděv buď jedno nebo druhé ;-) , ale někomu můžeš dát myrthy a někomu vyvážky, třeba rodině vyvážky a svatebčanum myrthy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vývazky se dávají s myrtou, někde sem taky slyšela, že tam dávají samotnou mašli, ale to mi přijde dost zvláštní, navíc na myrtě taky musíš mít mašličku, abys to měla jak přichytit k oblečení, většinou je v květinářství davají s obyč bílou, takže to můžeš zlepšit hezkým vývazkem, ale rozhodně bych k tomu dala i myrtu! :-)
Odpovědět
a je to povinný? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není, ale já to zažila na všech svatbách, asi hlavně aby se svatebčané poznali, že k sobě patří.. :-D
Odpovědět
Tak bezva, mě to taky bez myrty přišlo dost divný, ale zase nadruhou stranu, když jsem tu viděla, jak má někdo obrovský a honosný vývazky, tak by se tam ta myrta skoro ztratila. Ale jestli mi to daj v květinářství, tak tim lépe. Nevíš náhodou, kolik tak za to chtějí? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To nevim, koukala sem na to, ale skleróza.. :-N každopádně to najdeš na stránkách nějakého květinářství.. Já si je asi budu dělat sama, aby byly trochu hezčí a byla tam i ta růžová, v květ.to dávají s bílou, i když určitě se dá domluvit a dají tam, co budeš chtít.. :-) Ale bez myrty NE! :-D
Odpovědět
A myrtu si seženeš v květinářství? Promiň za tak blbý dotazy. My konečně vymysleli barvu a to oranžovou, tak mám z toho radost :-D . Taky by se mi líbilo něco barevnějšího než jen bílá mašle. Tak uvidim. Každopádně moc děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, většinou to kupujou s kytkama.. :-) Tak ste zas o krok blíž, viď? No, u mě byla růžová jasná hned! ;-) Mně se nechtějí ty vývazky moc kupovat za ty ceny, doma to spíchnu hned a bude to za pár korun, i když na všech svatbách, co sem byla, byly vývazky jen bílý..
Odpovědět
Já si je udělám buď sama nebo když by se mi pak nechtělo, tak si vezmu ty z květinářství. Vždy když je nabízí v nějakém obchdě, tak za 4 koruny se mi to zdá fakt dost. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A to 4 Kč sou ještě dobrý, ale viděla sem i třeba za 12, tak to zas nejsem blázen.. 8-( Ale už sem i četla, že si někdo koupil buksus v květináči (vypadá stejně jako myrta) a ostříhal to, taky možnost a zaručeně nejlevnější.. :-D
Odpovědět
No tak to je opravdu dobrý tip. Díky moc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi mrknu i na tu myrtu, kolik by stála celá kytka v květináči, ale buksus to jistí, babička ho má na zahradě.. :-D Tak teď sem na jedněch stránkách našla, že za myrtu s mašlí a špendlíkem chtějí od 20 Kč..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?