Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás zdravím, trochu na vás zapomínám, ale nejsem jediná, co? Se teď vyskytuju spíš na koníkovi.. ;-) Tak kdopak je nová těhulka? x-)
Odpovědět
Luci jeje ahojky co mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
luci - zrovna jsem tu před nedávnem hlásila info o tvojí holčičce :-) jak se máte??? nám je fajn, plánujem tu přestavbu domečku na jaro, bude to teda hodně velký, ale je to potřeba, když už tak už :-) no a pak to mimi třeba taky :-)
Odpovědět
AHojky, sice opozdene, ale vsem preju vsecko nejlepsi v novem roce........... ja jsem bohuzel porad doma, sice je vsecko v poradku, ale doktorka me nechce pustit do prace..........asi na jeden mesic uz to nema cenu...........zaciname sedmy mesic, mrnousek kope docela casto a hodne, tak jsem zvedava kdy se narodi. termin mame sice na zacatek kvetna, ale vidim to na duben........... drzim pesti vsem, kdo se o mimiska snazite........... jdeme tedka na 3D ultrazvuk, tak snad se nam konecne ukaze, pac na 2D se mu nechtelo natocit,........asi zrovna spinkal............
Odpovědět
ija moc blahopreji at je vse ok a at mas mrnouska brzy v naruci :-) Jinak video se klasicky zaseklo a neni :-( Taky mi predevcirem zemrel deda ale jak se rika jiny zivot nahradi ten starsi ale moc dobre mi z toho neni. Bude lepe.
Odpovědět
Fin, to mě moc mrzí, tak ať je co nejdříve lépe :-| . S tim videem to je taky divný, fakt dost neprofesionální jednání. Asi se nedá dělat nic než čekat co? :-S
Odpovědět
zuji jo jo jen cekat ale do dvou mesicu musim odjet do CRna dedicke rizeni tak si na kameramana pekne doslapnu a prinejhorsim ho dam k soudu a udelam mu peknou ostudu ....rozhodne nikdy Patrik Havelka z Frydku fuj neprofesionalni!!!!!
Odpovědět
Fin - já bych ho taky zažalovala, jen aby ti ty tahanice po soudech za to stály :-| . Ale určitě bych si na něj došlápla a soudem mu pohrozila. Zvlášť když stejně musíš do ČR.
Odpovědět
Zuzi jojo ale takovy jakoby radoby podnikatele me vazne se...jak muze nekdo vzit penize a dany produkt ani nedat?Nejradsi bych varovala vsechny nevesty!
Odpovědět
Tak to aspoň určitě dej sem do naspolehlivé firmy - varování nebo jak se ta diskuze jmenuje. Je to fakt běs, že se může někdo takhle neprofesionálně chovat ]-(
Odpovědět
zuzi jojo snad to nejak dopadne jeste jsem ted volala znamemu a pry se mi pokusi pomoct a dojde k nemu ..
Odpovědět
tak ti bub držet palce, ať už se to konečně brzy vyřeší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
diky zuzi a co ty nic nepises!!!Myslim o sobe :-)
Odpovědět
No já se už přes týden mořim s projektem do školy, abych ho mohla jít obhájit a udělat zkoušku. Stavim farmu pro prasata a už mi to leze na nervy ]-( . Jinak doma celkem pohoda i když je teď manžel věčně někde v čudu a je mi doma trochu smutno. V sobotu už zase odjíždí na celý týden a za posledních pět dní sem ho taky skoro neviděla. Snad pak už bude víc doma. U nás stejně není nic moc nového, co by stálo za řeč.
Odpovědět
zuzi jojoto ja bych nezvladla byt bez manzilka doma...to je jedina ma podminka at si dela za praci co chce ale kazdou noc chci polozit hlavu vedle nej!Za 5 a pul roku jsme byli bez sebe 1 predsvatebni noc a 6 dni kdy jsem odjale do CR ale jinak stale spolu :-D jako dvojcatka hihi
Odpovědět
Fin my to taky takhle měli asi pět let, ale od tý doby, co učí na základce, jezdí s dětma na lyžáky no. Ale už si celkem zvykám. Stejně ti nic jinýho nezbyde.
Odpovědět
zuzi to ja si dnes uzila dve hodky klidu sama :-) udelala jsem si masku a pohodu nekdy to neni od veci ale na noc nene to ho chci mit u sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, děvčata to ja sem ráda, že se manžílka občas zbavim a mám doma klid :-D :-D :-D
Odpovědět
brum mozna to casem i u me prijde :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ja jsem jako ty, s manzelem jsme porad spolu. Jenom predsvatebni noc jsme byli od sebe a na zacatku naseho vztahu asi 3 tydny, kdy byl na Novem Zelandu za rodinou. Od te doby jsme se rozhodli, ze nam bylo tak smutno, ze uz jeden bez druheho tak dlouho byt nechceme. :-N Na brudou stranu mam rada kdyz je manzel vecer s kamarady pryc, a ja mam pro sebe par hodin- ale to vim, ze kolem pulnic prijde domu a ja se vedle nej probudim. :-)
Odpovědět
sabi to u nas je to vazne takove,ze i vecer sedime spolu doma a vubec nam to nevadi :-) proste pohoda...jsem tak premyslela jak to bude jestli se nam podari zapadnou s mimiskem a stejne jsem nic nevymyslela :-D :-D :-D
Odpovědět
Preji krasny unor toto leti a kdepak se nam zatoulavaji cervencovky?hmmm no holciny ;-)
Odpovědět
Jo zhava novinka...prave jsem domluvila s kameramanem a dala nuz na krk...Ceska obchodni inspekce nebo nase dvd...uz jsem zjistovala pravnikroky a snad uz to konecne zabralo...
Odpovědět
Ahoj holky. Fin - tak snad už konečně to dvd dostaneš, ale je to stejně hrůza, když svatba byla před víc jak půl rokem. Já jdu zítra na zkoušku, tak se snažím něco dostat do hlavy, tak nemám moc čas vysedávat tady. Tak držim palce, ať už to máš doma :-)
Odpovědět
zuzi preji uspech a hlavne klidek :-) Budu na tebe myslet
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata,neměla jsem teď vůbec čas byla jsem v plném zkouškovém nasazení,ale včera jsem dělala poslední zkoušku a hurá do letního semestru,ale bude to masakr-rozvrh se jim tentokrát moc nepovedl,ale což budeme chodit jen do začátku května tak to snad vydržím. Fin. skvělí tak třeba to DVD už brzy dorazí :-) budu doufat a držet pěsti.
Odpovědět
hanu no nazdaaaar s DVD jsem uz pomalu ztratila nadeji ale uvidime No a co jinak jak slape manzelstvi?Ja jsem plne spokojena :-) a ted uz budeme pracovat na mimi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeji hodně štěstí jak s DVD tak s mimískem,já se dozvěděla včera že kamarádka co ukončila studium je těhotná a dneska ještě že druhá spolužačka(ta to teda ještě nemá jistý) takže se s tím nějak roztrhl pytel.Už se těším až budu chovat :-) A když značnou mimísci brečet tak je vrátím maminkám-jako to dělali mě :-D Manželství v poho,ale zase se nějak moc nevidíme-ráno v 6 jde Pepa do práce a já se vracím ze školy dlouho,takže se vidíme denně tak 2 max. 3 hodiny,protože Pepa musí mít denně tak 8 ale nejlépe 12 hodin spánku,takže zaleze do ložnice a jde spát z malou ve 20h. a já se učím tak do 1 do rána a pak většinou usnu v obýváku,páč s námi spí malá a už se tam moc do tý postele nevejdu,takže obývák jistí pěkné vyspání :-D a někde jsem četla,že oddělené ložnice manželství prospívá tak uvidíme jestli prospívá nebo škodí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, fin - no že by konečně s tim videem :-N hani - no tebe sem dlouho neviděla a ráda čtu, že všechno v rámci možností klape ;-)
Odpovědět
hani Jak koukam mas toho taky dost ale vikendy si vynahradite,ne?!Oddelena loznice to bych nemohla ja potrebuji to teplicko a manzilka vedle sebe a i kdybych nechtela tak bych stejne nemela kde jinde spat! :-D :-D :-D v tom nasem velikanskem byte. brum no uvidime jak to dopadne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?