Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
tojo,já udělala bych nějaké věci jinak a nějaké bych nechala.Taky jim to závidím :-)
Odpovědět
Ahojky Cervencovky!Tak co neodnesl vas cert?Ja jsem uz delci dobu nahromade.Zapasim s chripkou a stale se bacil o me pokousi ale ja bojuji jak to jde :-) Mam uz napeceno,vanocni dekorace je taky hotova :-) darecky letos teda neresime a radeji si dame kacky na sporeni.Co se tyce manzelsti je to moc fajn jak jsem si myslela,ze se nic nezmeni tak ne zmeni a hodne a jen k dobremu.No co rici jsem stastna :-) Tak preji krasne pripravy na vanoce M.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj manželky :-) taky se ozývám, kokosky jsou v troubě, slovíčka na němčinu jakžtakž naučená, tak teď si půjdu číst, abych se odreagovala od stresu v práci. je to tam teď dost šílený - ve smyslu že je moc práce, ale jinak jsem spokojená ;-) baví mě to, a je to dobrý kolektiv. dárky máme tak napůl, akorát pro manžílka ještě nic nemám, ale něco snad vymyslím. tak ať máte tu správnou předvánoční náladu - cukroví tu pohodu neudělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, cukroví nepeču a nic nestíhám, dárky mám jen pro malýho, ale jinak předvánoční pohoda, né :-D
Odpovědět
Ahojky!Holky poradte mi mam problem s kameramanem ze svatby stale mi neposlal dvd ze svatby a nekomunikuje vzal 6500,-a nemame od svatby do ted nic!?Ja uz nevim je to vazne neprofesionalni jednani.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - a nemůže se za ním stavit někdo z rodiny osobně?? a máte tu platbu podloženou nějakým papírem? :-| jinak je to vážně k nasr... že někdo není schopen dostát svému slovu :-( a, jestli se můžu zeptat, co tatínek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlasim, asi po pul roce. Omlouvam se, ale s praci nebyl cas. U nas - darky zatim zadne, panika vypukne o vikendu, kdy s manzelem vyrazime na nakupy. Nastesti cukrovicko pece mamka, takze pohoda, od nas by se do cech blbe tahalo :-N Janii - at jde peceni dobre Fin - brzy se nam vylez, ja mam zkusenost, ze lzicka mediku pomaha..., Jinak ohledne toho DVD - jak rika Janii, poslala bych tam nekoho z rodiny, at mu domluvi... Mejte se zatim, at to krasne do tech vanoc prezijeme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jak v předvánočním shonu :-) Já byla včera po letech pařit s kamarádkou a dohrabala sem se domů až ve 3 hodiny - bylo to dobrý odreagování, kdy jsem snad po 10 letech hrála zas kulečník, tj.lépe řečeno hráli jsme jej v mezinárodnim složení :-D - já, kámoška, 2 dánové a 2 němci :-D fin - tak jestli ještě to video nemáte, tak to bych byla ale už hodně nepříjemná na pana kameramana ]-( blbý je, že tam nemůžeš zajít osobně, ale aspon někoho z rodiny bych tam poslala - dej vědět jak to dopadlo ;-)
Odpovědět
AHoj holciny tak jsem vcera sehnala mensiho Jeziska ale zjistila jsem,ze nejvetsi radost by byla kdybych mela Jeziska v brisku :-) No tak ASI zanedlouho se pokusime. JInak na Vanoce se moc moc tesime. Co se tyce kameramana napsala jsem mu mejla a napsala mu,ze je dost neprofesionalni ....a on mi pomalu vynadal,ze ho osocuji chapete to?!Pet mesicu po svatbe a video nikde tak nevim mozna se ho dockame na prvni vyroci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo blbec Fin co by si čekala,když peníze už má a to se můžeš ještě modlit aby nechtěl ještě pak něco doplatit.Ovšem to už by byla sakra smůla.Budu drržet pěsti. Jinak já už mám za sebou 5 úspěšných zápočtů a od včerejška 1uspěšná zkouška.Hurááááááááá krásný Vánoce a narozky :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no tak to bych pana kameramana roznesla na kopytech ]-( :-D jinak pohltil nás vánoční a pracovní shon :-) mám volno jen jeden den na mý narozky, jinak furt v práci :-p a ke škole sem se ještě nedos¨tala, ach jo no nic, mějte se krásně a užívejte vánoční svátky ;-)
Odpovědět
Krasny vecer devcata :-) Tak uz tu mame jen par dni do Vanoc :-) Pranicka jsou napsana poslana a uz jen par rozdat :-) vanocni nalada pomalu prichazi.Darecky jsou zabalene a dnes i uzasna zprava a to ta,ze mam na Stedry den volno!Tady jsou Vanoce az 25 tak jsem rada,ze sef se nechal ukecat :-) Dnes nam tu poprve malinko snezilo jeje nadhera na to,ze v Irsku snih nebyva Preji vsem krasny posledni tyden priprav papa M
Odpovědět
Článek se načítá
Preji Vam Cervencovky krasne svatky klidne Vanoce a jen lasku a radost v Novem roce! Doufam,ze jste stastni,tak jako ja! Opatrujte se M.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se přidávám a přeju všem krásné vánoce a hlavně klídek a zdraví!!! na štědrý den to bude 5 měsíců od svatby, utíká to ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, taky se přidávám s Vánočním přáníčkem, ať máte krásné Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší ;-) Janíí to je super datum na pětiměsíční výročí, taky jsem na to už myslela ;-) A Ježíšek ať Vám naježí krásné dárky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, chci vám všem popřát ten nejlepší začátek nového roku a ať je naplněný štěstím, zdravím a spoustou lásky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co holky, jaké byly Vánoce a jak jste oslavily Silvestr? :-) My jsme letos Vánoce tak trošku vypustili, já pořád nemůžu sehnat stálou práci, jen sem tam nějakou brigádu za pár korun, takže musíme hodně šetřit :-( A tak jsme letos ani nepekli, cukroví jsme dostali od tchýně a s manželem jsme si mezi sebou nedali žádné dárky - dohodli jsme se, že si to vynahradíme, jen co na tom budeme finančně líp. A aby toho nebylo málo, tak mě skolila nějaká virová infekce a od Štědrého dne ležím doma s horečkou a dávivým kašlem, vylezla jsem z postele jenom na štědrovečerní večeři. A můj miláček tak musel všechny rodinné oslavy absolvovat sám, což ho moc nepotěšilo, protože tyhle velké rodinné sleziny nemá moc v lásce ;-) A bohužel jsme kvůli tomu museli zrušit i naplánovanou silvestrovskou oslavu, dali jsme si doma jenom lahvinku šampáňa a pár chlebíčků. Ale určitou výhodu to mělo - poprvé po několika letech nemám na Nový rok kocovinu :-D
Odpovědět
Krasny vikend a jeste hezci Novy rok!Vanoce jsme meli opravdu nadherne!Byli to uz pate svatky,ktere jsme spolu ale tyto opravdu krasne. Aktualne :-) vysadila jsem tabletky tak uvidime co a jak :-) Momentalne jsem trochu nemocna ale neni to hrozne. Jo holky co se tyce tatinka tak se mu dari den ode dne lepe!!!Je spokojeny a zdravicko se pomalu srovnava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - to ke krásná zpráva o tatínkovi!!! moc přeju hlavně zdravíčko, aby mu bylo jen a jen lépe!!! no a s vysazením prášků - přeju, ať se zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. trosku opozdnene Vam vsem preji vse nej do 2010. Hodne lasky, stesti, zdravi, pohody a porozumneni Fin: Bezvadna zprava o tatinkovi, jen tak dale :-D Darling: brzy se nam uzdrav Jinak jsme se s manzelem rozhodli, ze doberu posledni prasky (mam asi 10 v baleni) no a pak to vse nechame na matce prirode. Takze Fin, budeme se navzajem povzbuzovat. ;-)
Odpovědět
sabik no me to vyslo tak uzasne ze posledni tabletu jsem mela 31.12. :-) Tak uvidime co Novy rok prinese Mluvila jsem se znamou a pry vitamin E je moc dobra vec(podporuje stavbu bunky)takze to pomaha ne jenom pri tehotenstvi ale i na ostatni zdrav problemy.... Trochu posledni dva dny zapasim s nejakym bacilem,docela se o me snazi...ale nedam se jojo ale zatim se citim pod psa
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: diky, urcite se po vitaminech podivam. No, ja budu mit posledni prasule tedka v patek a pak snad priroda bude mila a neco maleho nadeli... ;-) Jen se brzy vylez, ja mam stesti a zadnou rymu ci kasel jsme nechytla, co me pomaha je lzicka medu kazdy den, vecer nez jdu zpat... pak to treba taky zkus
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady se to rozjelo s tím vysazováním prášků :-) až jste mě naladily na "mateřskou notu" a šla jsem zabrouzdat vedle na koníka - a hle, co jsem našla!! naše červencovka, lucie777 má Karolínku, už skoro měsíční! :-) toufám, že se nebude zlobit, že jsem ji takhle naprášila, a malé přeju šťastný život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, přeju krásný nový rok 2010 ;-) pro mně nezačal zrovna nejlíp, jelikož zas nemám práci, ale nevím jestli mi to má bejt líto nebo mám bejt štastná :-N :-D (jediný co mě trochu mrzí, je že sem si neužila vánoce, protože sem byla furt v práci) - to nebyla práce, ale otrokárna - minimální plat, věčně sem místo ve 2 končila v 6, přestávku tak max.10 minut a neustálý nadávky k tomu - prostě strašný ]-(; k tomu nám navíc odchází nájemník, takže s penízkama sme na tom s darling stejně :-| - no snad bude brzo líp :-) fin, sab - dobrá je kyselina listová, jinak já mám taky vysazeno už asi třetí měsíc a necháváme to na přírodě, snad se holčička povede, abych nebyla na ty mý dva kluky sama :-) janii - no to je super zpráva, myslim že Lucie se zlobit nebude - přejeme jen to nejlepší, hlavně zdravíčko a větší než malé množství štěstí ;-)
Odpovědět
Ahojky holky!Konecne mi zabral sprej na plice-antibiotikum a zacinam se citit lepe.Je to pro me novinka a jsem rada,ze to funguje. Jinak jsem projizdela jine temata jako vysazeni HA nebo mens. kalisek. Docela me zarazili ty negativa u vysazeni leku az me to vydesilo....treba,ze se pribira na vaze ja myslela,ze to bude stejne nebo pujde dolu ale rozhodne ne nahoru! No bojim bojim nejak cim jsem starsi zmeny snasim hure a to vsechy i v beznem zivote. No uvidime. Smanzou je vse fajne a moc si manzelstvi uzivame :-) pacek
Odpovědět
Profilova fotka
fin- neboj se, já mám vysazeno 3 měsíce a žádný změny necejtim - jo vlastně jo, najednou bych pořád sexovala :-D
Odpovědět
brum JJ pred lety jsem vysadila na 3mesice a byla jsem pomalu posedla sexem :-D :-D :-D (na to se tesim x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za pro jednou do budoucna pádný argument pro drahého chotě :-D s tím sexem to se mu bude určitě líbit :-D brum - přeju ať se brzy zadaří nějaká pořádná a slušná práce a neboj, do bytu určitě brzy nájemníka seženete ...
Odpovědět
janii ale vazne bez leku je to neco :-D Zacinam nejak premyslet o mimi jestli to vubec pujde ale necham to asi byt a uvidime Asi starnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky zdravim. No, kdyz reknu drahemu o sexu, snad me ani nenecha dojit to platicko :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?