Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
luci ahojky :-) s teplem to máš jako já :-) taky potřebuju mít teplíčko - ale na spaní ne, v ložnici máme radiátor přivřený a topíme jen sporadicky. ale v obýváku teplíčko být musí :-D zítra frčím už zase do práce, tak přeju všem tady příjemný začátek nového týdne! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Tak ja si dnes uzivam volno.Je fajn,ze tu mame pokazde po zmene casu v pondeli volno:-) Novinka ke svatbe konecne se nam rozhoupal kameraman a zacal pracovat na dvd po takove dobe :-( Nicmene kdyz nam poslal zacatecni ukazku jsme se pekne zhrozili jojo jen uvodni titulek byl uz dost odstrasujici takze na tom ted pracujeme s nim a manzel dela graficke veci a on to jen spolu dava dohromady :-) Dostala jsem fajn napad na ukonceni toho videa a to tim,ze tam dame jedno blahoprani za druhym.Dame to jako podekovani at to ma nejaky pekny konec :-) Moc Vas pozdravuji a preji vse nej nej Jo Lucii u nas doma je 13-16 stupnu mame tu takovou kosu ale nastesti mame alespon v obyvaku fajn kolem 18 a nekdy se zadari a mame i 20 jojo to jsou tu tak spatne domy a o topeni na elektriku ani nemluvim!
Odpovědět
No tak holky kdepak jste? Zitra je posledni den v mesici,tak jsem zvedava kdo tu neco napise jinak preji krasny posledni den v mesici rijen :-) U nas se konecne,po vsech starostech,trochu pousmalo slunicko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všecí,to je počasí,hrůza děs,co???Už se to rychle blíží ;-) Já nějak nemám čas psát jen sem mrknu a mizím.nějak lítám mezi školou a malou.Učení se kupí,ale v pondělí jsem byla poprvé na praxi v nemocnici a byla jsem nadšená.Už se zase těším na pondělí až půjdeme pomáhat lidem,kteří naší pomoc potřebují,sice nejsou všichni milý,ale většinou jo.Měla jsem na starosti takového suprového dědečka.sice nemluví,ale krásně se usmívá a bylo na něm vidět že má radost,že tam je s ním někdo kdo si s ním povídá.....no prostě super. A jak u vás jinak???Jak se mají a užívají těhulky???? Jinak přeji taky krásný poslední říjnový den a nezmrzněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, holky, tak zas po delší době zdravím, já moc nestíhám práce, škola, ty mý dva chlapi :-) a ještě mě pořád šoupaj do žatce :-p, ale od 11. listopadu už bych měla bejt doma - no mějte se fajn a zima se nám blíží, tak hezky zachumlat a do teplíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, zdravím vás všechny ;-) nějak tudy vždycky prosvištím a říkám si,že je škoda nenapsat...jak to jde v manželství...začínáme čvrtej měsíc, čtvrt roku za náma, to to letí, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky, jak píše zrzu, 1/4rok za námi =-) to to letí :-) já se mam fajn a je to na mě vidět :-D pracně shozená kila zas lezou zpátky, asi se jim u mě líbí nebo co :-D ale já je zas vyprovodim! :-D jinak my plánujeme na jaro rekonstrukci bydlení, tak budem mít o zábavu postaráno ... tak všechny zdravím a mějte se sluníčkově - když už venku to sluníčko ne a ne vylézt :-(
Odpovědět
Ahoj holciny! Janii ja jsem na tom stejne po svatbe nejak kila lezou nahoru :-( nejak neni energie na shazovani snad najare :-D Ja uz si delam seznam co budu na konci mesice pect takze dietka nehrozi :-) Jinak u nas pohodicka a klidecek.
Odpovědět
ahojky vsem, ja jsem porad jeste doma, a minimalne do 20. 11. jeste budu. Porad mi neni dobre, zvracim kdykoli behem dne a z cehokoli............... tak me doktorka do prace jeste nepusti........mame konec 14.t.t. a uz by to mohlo polevit, ja vyjimecne nemam z ceho pribrat, vetsina jde ven.............aspon ze uz mam vychazky, tak aspon muzu na chvili vypadnout z bytecku............
Odpovědět
Ahoj holciny tak jak se vam dari?Uz si uzivate zimu?Ja jsem onemocnela ale bude dobre :-) Za dva tydny se chystam na peceni cukrovi jojo blizi se to a kvapem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fin a nechceš něco poslat???Mě se do toho nějak nechce,sice jsem si jako každý rok už nakoupila časopisi a očima už vím přesně co budu péct,akorád to zůstane asi jen u toho dívání :-| My si užíváme zimu každý po svým jen večery jsou stejný.přes den jsem ve škole,Pepa v práci když přijedeme tak si vlezeme do postele a pijeme čaj s medíkem,páč jsem oba nějaký nachcípaný,malá už se z toho vyhrabala.Ale snad to bude už konečně dobrý a budeme moct jít pouštět draka :-)
Odpovědět
Ahoj hanu,povim ti ze me docela pomaha horka whiskey(nemam ji rada ale teplou teda miluji)pomaha pri nachlazeni,recept mi dali Irove a vedi proc to pri nemoci piji! Ja rada pecu je to sice nekdy nanervy ale jojo patri to k vanocum. S manzilkem jsme uz vybrali a koupili pranicka k vanocum a uz se jen napece a udela dekorace a je to hihi Letos zadne darecky nebudou,protoze setrime na bydleni a neni proc vyhazovat za blbosti x-) Dnes jsme meli vazne fajn odpoledne varili jsme spolecne polevku podle ANO sefe :-D a delali mnam vecu a dokonce manzilek s mym dohledem pece buchtu :-D Hanu a to jako myslis poslat cukrovi jo :-D to nejsi jedina co by chtela....musim rici,ze jsem sikula vanocni cukrovicko ale letos budu pect jen par druhu asi jen kolem 3-4....???jeste se uvidi ale nejvice se tesim na vanocku mnam ta zase bude
Odpovědět
Článek se načítá
Ty jo tak ja si tu pisu sama se sebou hmmmm :-S Tak jen dalsi novinka a to ta,ze uz bylo hotove video a kameraman mi vcera napsal,ze mu odesel hadr a ze o vse prisel :-. ]-( ]-( ]-( :-( jojo tak ani ctyri mesice po svatbe a video neni!
Odpovědět
Profilova fotka
cože???Takže ho jako nebudete mít vůbec???To bych ho asi žalovala. :-S já nějak neměla čas psát páč jsem nebyla 2 dny doma,měli jsme třídní akci a včera jsem dospávala,páč jsem ze čtvrtka na pátek spala nějak jen hodinu :-D ve škole to bylo peklo,ale vydržela jsem :-D :-D :-D já budu v pondělí dělat zkoušku na nikolky svátek-budu dělat rafaelo a když to bude chtnat tak ho uděšlám i na Vánoce :-) už se i těším.Dárky mám rozmyšlený,takže v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no jo no ted´brms nějak flákáme :-D s tim videem mě to moc mrzí a asi bych na tvym místě hodně zuřila ]-( no jestli nakonec neni lepší jak sme to udělali my, prostě manžel mý svědkyně to natočil na naši kameru a je to úplně super a fakt hezky bezprostřední 8-) bez nějakých příkras okolo, nestálo nás to vůbec nic a výsledek stojí za to - jeden známej to měl od profesionála a je to tak podbarvený hudbou, že vůbec nic, včetně toho ANO není slyšet :-p hanul - nedělej mi chutě :-D
Odpovědět
No video pry bude ze se origosneposkodil a jen doufam,ze do vanoc to posle me jinak trefi! Pracuji na svatebni knize kterou pak posleme asi jako takovy mini darecek k vanocum ale to se jeste uvidi. Holky dejte mi nejaky typ na vanocni darky pro manzely ja jsem letos nejak v koncich! Jinak se mam celkem fajn a uzivam si podzim pri svickach a u horke whiskey mnamiiii
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak kdo dělá komu chutě,svíčky,horká whiskey :-( Já mám pro Pepu svetr a asi ještě koupím nějakou voňavku,minulý rok dostal od každýho na holení,takže máme na 2 roky vystáráno :-D O tý knize taky uvažuji,ale máme problém,fotky máme na CD ale v kompu je neotevřu,no :-| takže nevím. Jinak já byla dnes z kámoškou na 2BOBULE a můžu doporučit,fakt jsem se bavila,dala bych to ještě jednou i dvakrát zasebou :-D
Odpovědět
tak a uz tu je zase dalsi pracovni tyden jojo teda uz stred :-) Ja s Vanoci opravdu ted nevim :-( nejak nemam motivaci na darky pro manzilka! Pristi tyden pojedu do severniho Irska na vetsi nakup a koncem tydne budu pect cukrovi.Vcera jsem si delala rozpis co vse nakoupit at mam pak na Vanoce klidek :-) Preji Vam vsem moc krasny tyden a hlavne odpocinek. Jo video stale nic tak jsem zvedava kdy se zase ozvou! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
fin:tak první zkouška jednoho druhu dopadla výborně,jen nevím jestli na ečení budu mít čas,páč už máme rozpis na zkoušky a první je ta nejtěžší a je už 7.ledna,takže nic moc,ale budu bojovat :-) takže radši se budu učit než péct :-|
Odpovědět
Krasny novy tyden!Dnes si uzivam volno po videu ze svatby zadna zprava ]-( ale jinak pohodicka.Vcera jsem s manzelem mela moc krasny vecer a opravdu jsem si to uzila. Chystam se na patecni peceni a docela se uz i tesim :-) ja proste vanoce mam vazne rada sice letos bez darku ale i tak mam!Tak holciny a co noveho u vas?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem dneska taky doma, nedobrovolně - nějaká střevní chřipka - tak se snažím se z toho dostat, abych zítra mohla zase jít do práce. na vánoce se taky docela těším, ale nemám žádný nápady na dárek pro manžílka - ale snad mě něco napadne. taky budeme darovat jen maličkosti, protože na jaře začneme rekonstruovat, tak penízky se budou hodit ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak jsem zase bez práce a můžu brousit po Beremku ;-) Pěkně jsem si naběhla. Pracovala jsem 2,5 měsíce bez smlouvy, které jsem se nedočkala, dělala celodenního poskoka dvěma falešným namyšleným šéfům a ve finále mě ještě okradli při výplatě dohromady téměř o 3.000,- ]-( No alespoň mám o zkušenost víc a příští práci si budu pečlivěji vybírat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
darling - jejda, tak to mě mrzí :-( to je neuvěřitelný, co si dneska zaměstnavatelé dovolej ]-( ]-( tak snad ti brzy dopadne něco dalšího a solidního!!!
Odpovědět
darling to je mi lito ale v dnesni dobe musis byt chranena smlouvou!Preji hodne stesti v pristim zamestnani! janii na strevni chcipku a vlastne na cele nachlazeni nam tady pomaha stary recept od Iru,a to horka whiskey!Je to ucinne nepovim v cem ale je,zahreje te a moc a dokonce to funguje a bacila to pekne uklidi. JInak na vanocni darky taky nevim ale neco malinkeho najdu:-)
Odpovědět
Zdravim!Hlaseni :-) vcera v noci jsem napekla dva druhy cukrovi a dnes pokracuji..tada zatim si popijim cajicek a relax.Svatba-zatim vubec nevim jak dopadneme s kameramanem.Video stale nemame a uz me to pekne stve! Preji vsem krasny vikend!!!
Odpovědět
Krasny podvecer cervencovky!Preji Vam vsem krasny prvni advent!!!Mame krasne zimni pocasi alespon v Irsku mrzne az klepu kosu :-D v loznici mame 9stupnu tak jsme vcera spali v obyvaku :-) a dnes budeme zase.Je to romanticke a hlevne teplo,bohuzel jsou tu baraky stavene na pocasi,ktere tu bylo davno a to mraz nikdy nebyl!!! Mam uz napeceno a uz mam klidecek jen snad sehnat malinky darecek pod stromecek.Preji vsek klidny zbytek vikendu a pekny pracovni tyden!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky, tak u nás počasí předvánočnímu času teda neodpovídá :-) manžílek marodí, já jsem taková přichcíplá a nemůžu se z toho vyhrabat, ještě nepeču, dárky nemám ... no budu s tím muset něco udělat :-) jenže přes týden chodím utahaná z práce a nic se mi nechce |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my jsme tenhle rok cukroví vzdali,matka ho objednala od paní,která nám pekla na svatbu tak peče i na vánoce,tak já udělám jen ty kokosový kuličky,třeba to obalím místo kokosu v čokoládě,takže budu míát hned 2 druhy :-D a máma udělá medový trubičky,ty miluje brách,ale jinak na to kašlem.Včera jsem dělala truhlíky,tak se mi moc líbí.a od pátku jsem taky pěkně přichcíplá,a je to nějak čím dál horší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no jak vánoce - já jaksi nestíhám, ale aspon už sem si koupila korpus na adventní věnec, tak sem zvědavá, kdy ho udělám :-D :-D na školu vůbec nemám čas, což mě ale děsně štve :-p darling - to mi mrzí, ale určo se najde něco lepšího ;-) já v to taky neustále věřim a doufám, jelikož u mě práce taky žádná sláva - dělám jim blbce za 10 čistýáho a ještě se děsně diví, že nechci dělat zadarmo - bylo mi naznačeno, že jsem v obchodě a když je třeba něco dodělat tak tam zůstanu dýl - jo klidně, jenže jaksi se zdráhají tyto hodiny navíc zaplatit nebo aspon za ně poskytnout volno ]-( - dneska vůbec, sem zas dělala práci za někoho jinýho :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás zase přišla pozdravit:-) jak se máte? U nás v práci blázinec, nemám nakoupené dárky na Vánoce, takže typická vánoční "pohoda" :-D jsem si prohlížela nová alba ze svateb to je nostalgie, šla bych do těch příprav znova, taková romantiiiiiiiika:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?