Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
janii to vis ze ano sem tam jsou jeste otresy deprese ale zvladam to skvele a moc jsem rada,ze uz celkem funguju
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky brum a magdi-dělám VOŠKU v ČB,ale jsem na denní takže jsem ráda že máme babičku hned za rohem a že si malou každý den bere,takže až budete potřebovat píchnout tu a tam nějakou injekci tak nebude problém :-D :-D :-D Fin-přeji aby tě deprese brzy opustili a měla si se fajn ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, omlouvám se, že jsem tu dýl nebyla, bylo toho moc.......... od včerejška vím, že čekáme mimí........ dneska mi to potvrdili u doktora - 5-6. týden, zatím nic moc nevím, není moc vidět......, dáváme tomu ty tři měsíce.......tak se uvidí..........
Odpovědět
Profilova fotka
ija - no super, se tu pěkně rozrůstáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ija - tak moc moc gratuluju!!! hlavně ať jde vše tak jak má ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, gratuluju všem nastávajícím maminkám a přeju pohodové těhotenství bez komplikací a krásná zdravá miminka :-D My jsme se definitivně rozhodli, že nejdřív se musí vyřešit finanční situace a pak se teprve může uvažovat o mimi. Tak se zatím těšíme alespoň na synovečka, který se nám narodí v prosinci nebo lednu :-) Já už se sem dostanu tak nanejvýš 2x týdně - jsem v práci 10-11hod denně 5 dní v týdnu a po té dlouhé době v domácnosti je to docela záhul :-S První dny jsem byla na zhroucení, padala jsem únavou a celé večery doma probrečela, že to nezvládnu, ale už si zvykám a hlavně jsem ráda, že budou penízky :-) Manžel od příštího měsíce povyšuje na zástupce vedoucího, tak se dvěma platy už se snad z té finanční mizérie konečně vyhrabeme :-| Jinak už jsem se naučila představovat oběma příjmeními a používám je úplně suvereně jako jedno jméno. Zkracuju si jenom podpis ;-) A i manžel se konečně naučil mluvit o mně jako o manželce a ne jako o přítelkyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahojky holky, je vikend a ja mam konecne trosku volna. teda prvni tyden byl zahul, ale decka az na jednu tridu vypadaji super! ija: gratuulji k mimo, tak at vsechno dobre dopadne! darling: jsem rada, ze se blyska na lepsi casy, urcite to vsechno dobre dopadne a brzy budete moci premyslet o mimcu. Fin; slunicko nase, jsem rada, ze je lepe! ;-) Jinak ja travim vikend stavenim kulny na zahrade...A moc mi to nejde. Krome toho jsme meli dalsi problem s tchyni - ja se z toho opravdu brzy zblaznim. Ale na lepsi notu: braska se mi pred tydenm ozenil za super holcinu a v unoru budou mit klucika! Uz se strasne tesim. Tak pekny vikend, at je pro vsechnu slunickovi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky podávám víkendové hlášení. z práce se sem nedostanu, teda možná by to šlo, ale nechci to pokoušet. po příchodu z práce jsem na tom podobně jako darlingb, sice nebrečím, ale jak jsem byla zvyklá být doma, klídeček, tak jsem utahaná že si dám večeři a usínám u telky. ale řekla jsem si že dost, a od pondělka začínám chodit na dlouhý prochajdy s pejsanem, a musim prostě fungovat jako dřív :-) dneska to mam ve znaku uklízení, praní, no přes týden se k tomu fakt nemam, odpoledne jedeme konečně k tomu dědovi ukázat fotky, a k večeři budou "dietní" bramboráky :-D už se na ně těším od čtvrtka :-D když se bavíte o miminkách, bratránek už je tatínkem, jeho manželka měla strach, že na naší svatbě bude už v porodnici, malý se narodil nakonec až 15.8., 54cm a 4,4kg (chudák Lucinka) ... tak můžete mrknout na fotky - na nich je malému 14dní! vypadá jak 3měsíční :-) ale je bombovej :-) http://vanata.rajce.idnes.cz/Matousek...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dala na rady známých a založila album na Rajčeti, takže můžete juknout na megamix svatebních fotek - profi i amatérské, z foťáků i mobilů: http://bonnie77.rajce.idnes.cz/Svatba/ janiii - Máš roztomilého synovce, ale fakt bych mu nehádala 14 dní :-) Nezdá se vám ale, že se úplně přestaly rodit holky? =-) V poslední době ať slyším o komkoliv, že čeká nebo se mu narodilo mimi, je to vždycky kluk :-| U manžela v rodině se za posledních pět let narodili dva a třetí je na cestě a u nás v rodině první potomek z následující generace je taky kluk - bratránkův syn se narodil letos v březnu. Kam se poděly holky??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
janii: ja uklizela vcera... Vim, jake to je po praci prijit domu. Jeste tak je nejaka ta sila na uvareni vecere a pak to padne.. ;-) Jinak mas nadherneho synovecka. Takove kouzelne miminko, hned bych chtela :-) darlingb: no, to mas pravdu, sichni znami, co meli miminko nebo cekaji maji kluky. jenom jedna sestrenka pred rokem mela holcicku, ale je to tak 1 na 10 kluku. No,ale spon si devcata budou moci vybirat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mu říkám prabratranec - no co je to, když je to dítě od bratrance? :-) ale je úžasnej, jen trochu velikej :-)) ale už jsem samozřejmě byla jezdit s kočárkem :-D darling - jdu zkouknout fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
darling - co jste to tančili s těma deštníkama? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janiii - Pokusili jsme se o takový trošku netradiční novomanželský tanec ;-) Vybrali jsme si jako píseň pro náš první tanec melodii z filmu Butch Cassidy a Sundance Kid. A protože se tam zpívá o dešti, tak jsme si secvičili takové malé taneční vystoupení s deštníky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
darling - a video je? bude? :-) což mi připomíná, musim svého manžílka dokopat k tomu, aby sestříhal a dal na net to naše video!
Odpovědět
Krasny den preji a krasny zacinajici tyden taky! Ida moooooooc blahopreji at je mimi zdrave a ty vporadku pocelou dobu sabisek ahoj holka tak jaka byla dovca?Uz se ulevili a vis ty co asi jsem prisla na to proc to vsechno .....a nejspise za to muze antikoncepce. Zitra jedu do Dublinu na ambasadu na zmenu pasu tak mi drzte palce tri hodiny tam a tri nazpatek a to nepocitam to cekani jojo. Janii,darling Holciny to v praci zvladnete jen to chce si zvyknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak je? Já poslední dobou se sem taky moc nedostanu a ve středu nastupuju do práce - takže holky na tom budu jako Vy :-) - sem zvědavá, jestli budu vůbec schopná na svatbu :-D :-D- - vstávat najednou na 5, když sem posledních 5 let vstávala v 7 bude docela záhul :-D a pak budu tak 2 měsíce úplně mimo domov přes tejden - takže se k netu nedostanu - ale pokusim se V Žatci, kde budu kvůli práci objevit nějaký internetový kavárny, když bude čas ;-) :-) fin - doufám, že už se jen usmíváš a depky jsou fuč ;-) jani - synoveček krásnej x-) darling - prohlídnu si později, jinak u nás se tancovat nebude - jen obřad hostina a domů :-D možná ještě uděláme něco večer, teda rádi bysme,jenže se kamarádi jaksi neozývaj :-N - tak se ptám Jirky co jim psal a on, no že se žení - tak mu říkám, že mu určitě nikdo nevěří a myslí si, že si z nich dělá šouvky a proto se radši neozývaj :-D :-D všem nastávajícím maminkám přeju at´probíghá těhotenství v pohodě a přivítáte krásná a zdravá miminka no a já si včera pomalinku sáhla na bříško mé kamarádce a ona na mě, jestli ještě chceme - tak říkám že určitě a ona no bacha, ale tady v bříšku jsou 2 :-D :-) x-) tak se mějte krásně a zas dejte vědět, jak žijete ;-)
Odpovědět
Ahoj Manzelky :-D Preji krasny den! Tak jak se Vam dari,co noveho a jak jde manzelsky zivot? U me konecne pohoda klidek.Snazim se pripravit na tu strasne dlouhou zimu :-( Opatrujte se a preji krasny vikend....jo story s pasem jeje tak kde jste?At vam to povypravim
Odpovědět
Profilova fotka
fin - já jsem tu! vyprávěj :-) dneska "pracuju" až od 11, exkurze a prezentace firmy, tak snad to nebude na půl dne a budu zase brzy doma :-)
Odpovědět
Tak zítra jde Brum na věc, že...
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že nás brzy novomanželka poctí svojí návštěvou a vylíčí nám jaký to bylo :-) počasí vyšlo uplně parádní, alespoň u nás je nádherně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukam, ze to mame vsichni nejak naslapany s tim casem. No, ja zacala ucit a vstavam v 6 rano a do postele padnu jako zabita v 11 vecer. manzela pomalu ani nevidim, kruhy pod ocima jsou velike, ale moc si to uzivam. brum: dneska byl tvuj den, tak se tesim na fotecky. A jakpak to jde v praci. :-) Fin: slunicko nase, jsem rada, ze je u tebe usmev. At moc dlouho vydrzi! :-D
Odpovědět
Ahojky holciny tak jsem zase konecne na netu ted nejak moc na pc nechodim ale mam se fajn. Stale cekame na dvd ze svatby nejak se na nas kameraman vykaslal!Tak snad se neco zmeni a konecne se dockame! No jak se Vam dari?Dnes jedu na bazenek se pekne zrelaxovat ...pocasi mame na houby dest a silny vitr achych ouvej. Tak se mi drzte a at se na vas zivot usmiva :-) ja budu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sem tu a ctím vás návštěvou :-D Bylo to úplně super, počasí nádherný, veteránek taky a prostě nezapomenutelný. Celej obřad sme prochechtali, místo polibku se líbali a pak to museli ještě zopakovat pro fotografa, jelikož sem byla špatně natočená :-D :-D Moje sestřička ze Sokolova to celý prořvala a můj tatínek slzel dojetím, když nám nesl malej prstýnky; hosti trochu zlobili - nechtěli se fotit a místo toho korzovali po hradě :-) na pár věcí se zapomělo včetně třeba přenesení nevěsty přes práh atpod... dort sme rozkrojili až po tom, co sme propustili fotografa domů, že už ho nepotřebujeme :-) (sme na dort zapoměli :-N) připíjeli sme si více jak 30 letou brandy, co dostal Jirka od dědy, který již s námi bohužel není na svou svatbu. Atpod......prostě skvělý včetně naší soukromé procházky na Rozhlednu 8-) No fotečky samozřejmě budou, jen musíte mít trpělivost, jsem přes tejden v Žatci a to až tak do konce října, takže fotky budou nejdřív vlistopadu hned jak se k tomu dostanu - práce docela záhul a hlavně jaksi něco jinýho než sem čekala, ale holt to musim nějak vydržet a časem se snad najde něco lepšího. No já doufám, že se máte všechny fajn a nelezou na¨vás deprese nebo podobný hnusárny a vše je jak má být, mějte se krásně a já jak budu moct, zas se na Vás přídu podívat ;-) Přeji všem měje se jak nejlép můžete a potřebujete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - ahoj novomanželko, jsem ráda že vám vše vyšlo ;-) a s prací vydrž, buď se to zlepší a nebo časem najdeš něco jinýho a lepšího ...
Odpovědět
brum moc blahopreji a vitam te do klubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky paní, po delší odmlce se taky hlásím do diskuze:-) brum přeji do manželství spoustu lásky,štěstí, radosti a hlavně, ať si to užíváte, zasloužíš si to ;-) tuze moc se těším na fotečky, až uvidíme ;-) jinak přeji všem krásný den, já ho mám pracovní a chce se mi spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dikz holky, fotky snad budou i dřív, hned jak to půjde tak je sem hodim :-) od fotogafa maji bejt tak za 14 dní a od sestřiček sice už jsou, ale jedna s pc neumí a tý druhý klekl - takže jaksi mi to nemá kdo a jak poslat :-D mějte se fajn ;-)
Odpovědět
Preji krasny podvecer tak co je noveho?Je zitra zase patek to je fajn co!!! Zitra 2mesice od svatby a pozitri mame krasne 5 vyroci co jsme spolu :-) Planujeme nejakou veceri a asi filmik a hrani sachu :-) Tak vsem preji jen to krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
brum však my si počkáme:-) fin tak krásné výroč, pěkně si to užijte ;-) . My budeme mít sportovní víkend a hlavně v po je svátek, tak se nemaká;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - Gratuluji, mladá paní, a už se těším na fotečky :-) A co svatební cesta, plánujete něco? Jinak na přenesení přes práh jsme taky zapomněli a došlo nám to až několik dní po svatbě ;-) jani - Video už je, ale není nikdo schopný, kdo by ho dostal z kamery do PC ;-) Všichni počítačoví experti v rodině řekli, že se máme raději obrátit na nějakou profi firmu, aby nám udělali DVD. Takže ho nakonec asi jenom přehrajeme na videokazetu. Jinak v práci už jsem si zvykla a docela se mi tam líbí, ale musím si nějak zorganizovat chod domácnosti. Byla jsem zvyklá mít na všechno svůj klídeček a teď přes týden nic nestíhám, o víkendu se pak honím a najednou je zase pondělí a volno vlastně žádné :-( Tak teď hodlám s těch tří dnů alespoň jeden totálně prolenošit ;-) A včera jsme se usmířili s kamarádkou, která mi měla jít původně za svědka, ale po hádce s mým manželem nám nešla na svatbu vůbec. Příšla s omluvou, všechno jsme si vyříkali, pak zašli na pivčo a vypadá to, že je to mezi námi zase dobrý :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?