Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
brum - tyjo tak jdem čarovat!!!! a operace dopadne dobře, uvidíš, doktoři jsou machři ;-) M. chce na tu operaci taky, tak mi nezbývá nic než tomu věřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jste vážně kouzelnice! :-D Manžílka včera přijali. Dneska šel podepsat smlouvu, vyfasovat oblečení a dohodnout se na směnách. A když se osvědčí, může být za měsíc zástupcem vedoucího :-) A já se v pondělí dozvím, kdy mám přijít na zkušební směnu na brigádu. A navíc se nám podařilo sehnat finančního poradce, který nám pomůže s oddlužením, abychom se vyhrabali z problémů. Tak se zdá, že se začíná blískat na lepší časy :-) Až se skoro bojím, že je to nějak moc dobrých zpráv najednou a pořád čekám, co se pokazí =-) Takže jdeme čarovat pro Brumdinku, ať jí to taky tak dobře vyjde, protože tady asi vážně panují magická kouzla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
darling - jo!!! to je super, že to vyšlo!! :-) jsem moc ráda za vás oba ;-)
Odpovědět
Ahojky holky myslím na vás na všechny a čaruji s vámi jsem zvědavá na brum snad ji to konečně vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum taky držím pěsti, ať je to vše v pořádku... dar nekecej tak to je mazec:-) posílám velikou gratulaci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byl prostě ten magický včerejšek, pořád to říkám :-) sháním nějaký ubytko v českém švýcarsku, zatím se porozhlížím, protože nevíme, jestli nepojedou kamarádi s náma ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že jste čarovaly ;-) Tak zatim to byl jen asi půlhodinovej pohovor s paní ředitelkou a zda z toho něco bude se dozvim snad příští týden. Nástup by měl bejt od 1.září - tak sem zvědavá - ale moc tomu nevěřim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vecer devcata! Darlingb: tak vidis, jak ccarujeme. Tedka jesty a brumdinka... :-) Holkdy rikejte kdy a ja budu myslet. Tak super vikend vsem, vypada to, ze cervencovky jsou rozjety! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné odpoledne přeju, za hodinku přijedou kamarádi, kteří nemohli být na naší svatbě, byli na dovolené v zahraničí, takže to jdeme trochu oslavit společně s nimi :-) tak jsem chystala občerstvení, něco na gril, a přijedou i s jejich hafanem, tak bude mít Berni celé odpoledne a večer kámoše :-) a ona ho uplně miluje :-N a zítra jedeme k mamině, ukázat jim konečně fotky :-) mějte se krásně a přeju všem prima víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak my jsme si taky dnes krásně užili.Ráno u tchýně oslavit svátek takže už v 10 do mě lila nějaký paňáky,pak domů popřát mamině a sousedce,když se malá vyspala tak jsme se jeli projet na bruslích a teď mám relax jen a jen pro sebe :-D Jinak k získaným pracím gratuluji a těm co to ještě nemají úpně jistý přeji hodně štěstí a určo vám to vyjde všem,srpen je dobrý měsíc :-) i když červenec byl lepší. No mě už se to tak krátí,od září do školy :-( ale docela se těším.No uvidíme jak mií to půjde. Jo a na sociálku jsem si to musela hlásit kvůli mateřský a přídavkům jak je to jinak fakt nevím,ale měl by to asi hlásit zaměstnavatel tak užívejte krásný a slunečný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
dobrééé ránko a krásný den:-) hanul dodatečně vše nejlepší k svátečku ;-) a kampak jdeš do školičky? Budeme ti držet pěsti ;-)
Odpovědět
Moc zdravim! Preji krasny den!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky fin, tak jak je? Už je líp? Doufám, že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak dneska mě čeká první pracovní odpoledne, už se docela těším :-) ale hlavně jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, co bude za lidi kolem mě atd. ... tak si dávám v klidu čajíček, snídani, pak se půjdu trochu zkulturnit, aby se mě tam nelekli :-) a přemýšlím, co na sebe (no nejsem já ženská??) :-D protože nevim, co se tam u nich "smí a nesmí" nosit :-) tak asi nějaká sukně to jistí přeju všem sluníčkový den!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Fin vitej! :-D My tu mame take krasne slunicko, coz je super. Tento tyden hlidam kamaradce psika, tak alespon mame krasne pocasi na prochazky. Jinak jani, at se ti libi v praci. Asi bych take volila sukni pro prvni den. Je to jistota... ;-)
Odpovědět
Ahojky holciny,chodim tu procitam si co pisete ale moc se nevyjadruji nalada pod psa a tak to tu nechci zahlcovat negaci.Ted vykouklo slunicko ale ne nadlouho jde uplne cerna obloha tak bude zase pocasicko jeje
Odpovědět
Profilova fotka
janiii - Tak držím palečky, ať tam naraziš na fajn kolektiv. A sukní určitě nic nezkazíš ;-) Manžílek má dneska taky první pracovní den, ale pro změnu ranní - od 5:00hod! Když nám dnes ve 3:30hod zazvonil budík, byla to docela síla :-S Ale holt si musíme zvyknout, hlavně že je práce :-) Mně by se měli dnes ozvat kvůli té brigádě a v pátek jdu na další pohovor na stálou práci, tak snad už něco vyjde :-) A našla jsem ty kytičky do vlasů, které jsem marně hledala v den svatby :-D Já blbec jsem je místo k nám do pokoje uklidila do skříně v obýváku, kde mám přes léto zimní věci (a obráceně), takže se do ní vlastně pro nic nechodí, tak jsem usoudila, že tam budou v bezpečí, aby se nepoškodili ..... jenže jsem na tu dokonalou skrýš zapomněla, takže tam v zůstali v bezpečí až do teď ;-) A taky se mi povedlo krásně vysušit svatební kytici a korsáž, takže teď už je mám hezky ve vázičce a plánuju, že si vyberu nějaké hezké místečko, postavím tam zarámovanou svatební fotku (až nějakou vybereme), figurky z dortu a kytičky - prostě udělám takový malý svatební oltářík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii tak držím pěsti:-) vem sukňu, nějakou košilu k tomu, ale zase ne moc usedle a moc vyzývavě, však uvidíš..třeba to bude pohoda a budete moct mít nějaké normoš oblečení a ne jako u nás:-) Fin...klíďo piš, přeci nebudeš špatnou náladu v sobě dusit, no ne? A vždycky je lepší to ze sebe dostat...však my tu ty chmury společně zvládnem, když už se tu čaruje, no ne ;-) dar..držím pěsti, ať ti vyjde robota..jsi šikula, že i tak chodíš na brigošku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - souhlasím se zrzu, klidně nám se piš, my to zvládnem a třeba budem moct i trochu podpořit ... nebo písni do IP, ráda pomůžu, budu-li moct. darling - já jsem kytku vyhodila, kaly bych asi neusušila, ale vydržely mi zhruba 10dní, docela mě to překvapilo, říkala jsem si 3dny a vyhodim ji ... :-) jo a jinak bezva schovávačka! :-D jo a k tomu oblečení - no říkám si, že když pohovor se mnou vedl pan jednatel v džínách a tričku s límečkem, tak že to asi nic závažně kostýmkovýho nebude :-) zrzu - v čem musíš chodit ty? a kde pracuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
fin: pripojuji se k holkam, je lepsi to ze sebe dostat nez to v sobe potlacovat. Nam preci muzes rici cokoliv. Nebo napis do IP. ;-) Vzdyt jsme tu vsechny pro vsechny! Dar: tak at se manzelovi v praci libi, a tobe drzim pesti na patek... Snad vykouzlime i tobe ;-) Janii: no, kdyz mel jednatel tricko a dziny, tak to opravdu nevypdada, ze bys musela mit kostym, ale nam vzdy rikali na prvni den radsi lepe, nez hure. U sukne bych zustala a doplnila nejakym svetrikem ci halenkou :-) Pak to okouknes a uvidis co nosi ostatni... Tak jeste jednou, at se ti to libi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak snad jsme jí přesvědčily ;-) dar já kytí taky chtěla usušit, ale měla jsem ji z lilií a ty by asi nejspíš nešly usušit...navíc se mi trošku porouchala, sice mi ji přijeli opravit, ale i tak...původně jsem ji házet nechtěla, ale vzhledem k tomu, jak pak vypadala večer jsem ji hodila, chytla ji sestřenka a v září si bude brát klučinu, co chytil podvazek :-D janii já robotím v bance..takže žádné džíny žádné botasky:-( ale dá se to...
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu: v jake bance, ja mam strjdu v CSOB na Ulrychaku a tetu v Komercce... ;-) Treba je znas.. poslu jejich jmena pripadne do IP
Odpovědět
Profilova fotka
sabííí trefa:-) máš to v IP:-) ten je svět je neskutečně malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, uz jsme odpovedela. Hele, ja klidne poslu nejake inkriminujici fotky od strejdy... Je to je prca. A jak dlouho delas v te bance, nase svatebni koordinatorka tam take pracovala, nez sla na materskou.....
Odpovědět
Jste milackove! :-x Ono se toho nahromadilo moc. Ono manzel ted ne a ne najit praci a ja pracuji na zkraceny uvazek a penez taky nic moc nasetreno. Zrdavotni zenske problemy a rozhodnuti jestli otehotnet nebo ne!Podle doktoru uz je nacase oasi i pozde a budou obtize ale nemame ani kacku na bydleni a privest prcka do podnajmu a nikdy nemit nic vlastniho....chteli bychom se vratit do CRale chtelo by to jeste 2roky makat a nasetrit na bydleni.Otazka je cekat jeste dva roky ci ne?Si rikam je mi 28 tak zase tak stara nejsem ne. No a starosti s praci a rodici je toho vazne hromada.Jak jste na tom s mimi vy?Planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, ono kdyz se neco po***, tak je toho vetsinou vice najednou. Ale neboj, mas nas tu, alespon pro moralni podporu a radu! :-) 28 to jsi mlada. Me je take 28 a mimco jeste neplanujeme. Alespon rok. To kdyby ti bylo pres 30, tak by clovek rekl, at to radsi zkusite, ale do te 30 bych se moc nebala. ;-) Nemam s tim moc zkusenosti a vsechny me sestrenky ci kamaradky otehotnely hnedka. Jestli znas nejaky pripad kde meli problemy, tak ale chapu tve obavy... Ale opravdu, 28 je jeste mlada! ;-) Ale zase nevim, co ti dokroti rikali, zda je nejaky prblem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
krásný večer holky, v práci to vypadá docela fajnově, ikdyž těžko se říká, když plánují během měsíce stěhování do nových prostor ... :-) práce tam bude habaděj, ale zase to rychle uteče v pracovní době :-) fin - jooo, to je těžko radit. jak psaly holky někde na foru - kdybych měla čekat s mimčem, až budu mít po škole, až budu mít praxi v práci, až bude bydlení,...tak bdue pořád něco "důležitějšího". takhle to tam nějaká psala. vím, že má pravdu, ale taky chceme nejdřív pořešit bydlení - resp. to vypadá, že přes zimu dáme dohromady povolení, projekty, a na jaře začne přestavba toho domu ve kterém bydlíme ... spousta peněz to bude, ale bude to na velkou hypotéku, takže určitě s dítětem čekat nebudem, než to splatíme :-) to bude do důchodu :-) takže já osobně bych chtěla dát miminku ještě tak rok. na druhou stranu, holky kolem mě měly problémy s otěhotněním - právě kolem těch 29-32let ... tak si říkám, že nechci zbytečně čekat ... ale mě bude teď v srpnu "teprv" :-D 26 :-) ono je to těžké, a fin - moc dobře ti rozumím, protože když se takových myšlenek a věcí nashromáždí v hlavě moc, tak to jde těžko z hlavy vyhnat ... manžel práci určitě brzy sežene ;-) no a co se vrátit do čech teď, když on tam nemá práci a ty jen zkrácený úvazek? myslíš že tady byste nic nesehnali? holčinky, jdu do hajan, zítra mě čeká vstávání, ne jako teď přes prázdniny, co jsem měla, spinkat do osmi, do devíti :-) dobrou noc všem! přečtu si vás zase zítra navečer
Odpovědět
janii pises presne to co ja si myslim,stale je se na co vymlouvat a odsouvat to! Jsem trochu rozhozena z toho,ze v cechach je to "jako"pozde a tady se normalne rodi az po tricitce! Muj doktor ale rika,ze z me zdravotni stranky to neni moc dobre! Udelam to tak,ze mam jeste asi na 7 mesicu tabletky a pak to necham osudu ne!To je takovy kompromis nebudu cekat rok ani dva .....uvidime.Prece jenom me je 28 manzelovi dnes 32 a narovinu kolem triccitky je problem s pocetim a po 35roku u muzu uz je problem se spermiemi(potvory jsou line ]-( ) Dnes je mi lepe,jedno slunicko me pohladilo podusi a moc za to dekuji.Tak uz se snad dostanu k tomu abych vam taky rekla neco o svatbe ale ted uz letim do prace tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, Jani, jsme rada, ze dojem z prace dobry. A stehovani, kdyz u toho budes, alespon vis, kde co je. Muzes si treba zorganizovat svoji vlastni kancelar (jestli mas). Take souhlasim, utece to rychle. A pri stehovani se i lide poznaji lepe. Musi neco spolecne delat. Poznas, logiku lidi, kdo se k cemu jak stavi atd. Takze to snad tak spatne nebude, ;-) Fin, kuk ;-) At te slunikco provazi cely den a pohladi dusicku. Jinak se tesim na ty vesele historky ze svatby!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak u nás mimčo zatím nehrozí ani omylem. Je nám sice už 31 a 35 let, ale co se dá dělat - byt nemáme, topíme se v dluzích a peněz zatím taky moc není :-| .... a navíc já se na dítě vůbec necítím připravená, když si představím všechno to brečení, blinkání a přebalování, tak mi naskakuje husí kůže - asi prostě nejsem mateřský typ - ráda si občas s malými dětmi pohraju, ale pak je ještě radši vracím jejich maminkám ;-) A myslím, že v 28 letech je určitě ještě tak rok dva čas :-) Mě měla máma ve 30, tchýně manžela v 31 a jeho sestru v 35 a švagrová teď taky čeká první mimčo, které porodí v 31.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?