Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj Tak se Vam hlasim a pro Janii ma pisemk :-) a :-D Holky bylo to uzasne krasne a moc jsme si to uzili!Trochu nam vice lilo ale i to pocasi nas nerozhodilo. Jsem spokojena a stastna trochu se nam tu nechtelo vracet ale nakonec nas dostalo to,jak nam sousedka vyzdobila dum pro novomanzele udelali jsme foto tak uvidite az bude cas dodam fotecky! Mob blahopreji vsem cervencovkam....tak a jsme mlade pani :-)
Odpovědět
uz fotecky ale jen malinko
Odpovědět
Ahoj holky no fin konečně jsi se sem dostala už jsem se bála kde jsi ;-)
Odpovědět
ahoj Lenkousi!Blahopreji!!!!! No kde jste ostatni cervencovky!?
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá, fin je tuuuu :-) hned jdu zkouknout fotečky :-)
Odpovědět
janii ahojky a dekuji za gratulace!Postupne budu fotecky dodavat ale zatim tu litam mezi pradlem a uklidem jeje neni moc cas. No a jak si to uzili dalsi nevestinky?Musim tu prolezt albicka a kouknout jak vam to slusi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nemám nějak moc času sem pořádně zajít,jen prolítnu fotky a mizím.Snad do konce tohohle týdne vše doděláme a pak bude víc času.V pátek jedeme na svatební cestu na Vltavu s pár kamarády tak se moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se zrovna probírám tunou fotek od fotografky, od kamaráda od kteréhomáme naprosto super fotky, je profík! a pak momentky od kamarádů, a přemýšlím kde, jak nejlépe, levně :-D nechat vyvolat ... nemáte některá tip kde to nechat vyvolat teřba přes net?
Odpovědět
janii to vazne nevim ja nechala udelat fotecky presne do alba od fotografa a jsou nadherne i album je super!
Odpovědět
ja mam fotky taky od fotografa, ale ty od kamaradu budem nechavat u Happyfota, tedka maji nejakou akci, tak to stoji necely dve kacky, tak to na ty fotky od kamaradu staci.......... maji docela hezky fotecky, nechavame tam delat vzdycky vetsi hromadu, a spokojenost,..........tak snad se i tedka povedou.............
Odpovědět
Profilova fotka
ija - díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, vytej zpet. :-) Jeste porad cekam na fotky od profika, budou snad do zitra, tak pak dodam. Holky cervencovky, moc vam to vsem sluselo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabí až teď jsem se proklikala k tvému albíčku, byli jste nádherní!! ostatně, jako všechny červencovky že? :-D holky pořád vybírám fotky do albíček, jsou jich mraky a je mi líto některou vynechat ... asi budeme mít hooodně alb :-) chci udělat jedno album pro nás s "pózovacími" fotkami ve větším formátu, pak jedno v menším formátu pro oboje rodiče (resp. všechny 4 rodiče, takže 4 alba) a pak pár fotek pro babičky a dědy ... a pak jedno velké album s momentkama od kamarádů atd ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: dekuji. jeste cekam na profi foto, tam snad budeme vypadat hezceji...Jako lide :-D Jinak s fotkami a albickem je to tezke. Pry na netu budeme mit 150 nejhezcich fotecek, fotogtaf jiz nasim predla 520 fotek a jeste 2 cd s asi 700 fotkami. Jak ja se tim proberu nevim, ale bude to super... uz se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám 2 profi CD, a zatím tři CD od kamarádů, a jedno je ještě na cestě ... :-D
Odpovědět
janii jen nas fotograf vyfotil pres 2000fotek a to se vybiralo spatne jeje nakonec jsme vybrali 160 do albicka a vklidu se koukame co nechame vyvolat mami a babi ostatnim to dame na net at si stahnou a udelaji fotecky jake chteji! Uz jsme koukali vcera na video jak to tam probihalo a moc se nam to libi!Zatim ho mame nesestrihane ale pry do mesice bude v cele krase upravene :-) Holky ja si tu svatbu vazne uzila jen v jednoum okamziku na me padly chmury ale nastesti to bratranek zachranil sklenickou vina!Pocasi jsme meli silene az hruza ale nas fotograf byl milacek a zachranoval co se dalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My měli od profi-kamaráda fotografa úřes 1300fotek,ale už v sobotu nám dal vyvolaný a rovnou v albumu a ještě nám dodá CD.A od zbytku máme přes 300fotek.Takže až nám dá ty fotky tak je asi taky nechám vyvolat v HF a vyberu nějaké i do většího formátu.Video by jsme měli mít do týdne tak sem taky moc zvědavá. Fin-když jsem se ráno vzbudila tak jsem brečela,protože pršelo,pak přestalo a začalo svítit i sluníčko a akorád když jsme vešli do hospody tak začala brutální průtž,když jsem se unášela tak přestalo a začalo zase až když jsme se vrátili,ale to byli sice prudký ale chvilkový záchvěvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin a Hanulilice: my meli pocasi desne, lilo jako z konve a to od rana do vecera. Nas fotograf se take snazil, jak mohl, ale fotkam z parku se nic nevyrovna... mame jich jen par :-( Kvuli desti jsme museli ozelet koniky i sazeni stromu. A kdyz vecer prestalo prset a chteli jsme poustet lampiony zacalo strasne foukat. No pocasi bylo proti nam. Ale i tak jsme si to super uzili. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, fin: ty jo,byla jsi fakt kus :-D moc vám to slušelo..už jsem také napsala gratulace.. sabí : opravdu krásné foto a i když bylo ošklivě, tak máte super fotky a moc Ti to slušelo..Fakt super :-) janiii: s těma fotkama tě plně chápu,taky furt vybírám,přebírám,rozhoduju...jj je to těžké..:) holky,tak je to za námi..docela mi to je líto,protože to strašně rychle uteklo,ale naštěstí máme plno fotek a hlavně svatební dvd,kde je úplně všecko..od příprav-po veselí... byli s námi celý den profíci..Prostě luxusní práce,nemám slov..
Odpovědět
bros jeje dekuji to potesi jsi me rozesmala az se manza prisel podivat co se deje! :-D :-D :-D Tati to docela spatne nesl a stale nese,ze na svatbe nebyl volal mi 30min pred obradem a i na videu jde videt co to semnou udelalo ...uprostred svazovani,foceni a nataceni jsem zacala utikat pryc od vsech do koupelny nastesti me kluci(kameraman a fotograf)uklidnili a ovivali casopisy abych nemela rozmazane oci od place.Nejak jsme to zvladli a uz do me fotograf lil ohromneho panaka :-) Potom me dojali uz jen gratulace.Zato zenich uronil slzu pri obradu ty jo !!!!!A pak bracha asi trikrat a to je to tvrdak motorkar :-. A jak to bylo u vas nejake slzicky?
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: u nas slzicky take byli, ale jenom stesti (je mi lito, ze tvuj tatinek nemohl byt na svatbe, byla jsi super a bezva jsi se drzela, na foteckach neni ani videt! ;-) ). Brecela mamka, druzice, dokonce i tvrdak strejda! :-D Ale jenom pri obrade, tak jiz byli, jako u vas, panaky a veseli :-)
Odpovědět
sabi to jo bylo to fajn ne? :-) byla jsem rada,ze se vsichni bavili. Jo a pri obradu jsme tam meli spoustu vos jeje a jednu tetu pichla do zadecku hihi a pri obradu jsem machala kytkou :-D :-D :-D abych je odehnala ale to nemelo na moji svedkyni ji vlezla pod saty a cely obrad ji tam pochodovala po brise a prsech :-D :-D :-D :-D :-D je to i na videu a to je teda k smichu! Mela jste nektera ten zvlasstni prvni tanec?U nas to melo veliky uspech az chteli vsichni opakovacku....ale to uz zenich odpadnul tak jsme ho tancili vsichni spolu :-D
Odpovědět
Ahoj mladé paní tak dneska jsme si přinesli fotky od fotografa mám jich 500 od něj pak 500 od svědkyně co fotila vše krom obřadu a ještě mi chybí fotky od dvou lidí co fotili tak to zpracuji a hned doplním album jinak všem děkuji za gratulace fin měli jste krásný dort tak jdu na to jdu to dát do kupy ať je sem můžu dát
Odpovědět
Profilova fotka
tak právě posíláme 250 vybraných fotek na vyvolání. musíme bohužel dát formát 10x15 protože 13x19 se nám nevejdou dvě fotky vedle sebe do lepícího alba ... tak snad to bude stačit :-) a až uvidíme, jestli jsou ty fotky pěkné, tak necháme vyvolat série pro rodiče a babičky .-.. abysme nevyvolali 1000 fotek a nezjistili že jsou třeba špatné nebo blbý formát ... fin - my měli speciální tanec a všichni z toho byli uplně paf :-D taky jsme opakovali, někdy hooodně po půlnoci :-) a pak druhý den na grilovačce na zahradě - v šusťákových bundách :-D jak prohlásil brácha "sestřičko, jsou tu děti ..., ale to sem teda ku*va čuměl " :-D a já jsem teda kytkou nemávala, ale mohutně jsem odfukovala vosu z kytice :-D
Odpovědět
janii jojo meli jsme vazne uspech u prvniho tanecku az jsem byla prekvapena a mate ho natoceny? Jinak damy krasne rano!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: to tě tak pobavilo,že jsem napsala,že jsi byla kus? :-D jsem si vzpomněla na Slunce,seno a pár facek /teda vona je kus,vdova je..vdova..) :-D :-D u nás teda slzičky: s Martinem to málem švihlo,když jsem vešla..ten byl tak strašně dojatý..plakal a fakt jsem čuměla,co jsem s ním udělala..:)) jinak normálka -rodiče,babičky a moje svědkyně... :-) S tím taťkou mi to je moc líto,určitě to pro něj muselo být hrozný..:( ale bude mít spoustu fotek a v duchu s tebou stejně byl.. ;-) jsi šikovná,že jsi to zmákla :-) janiii: taky u vás bylo veselo,koukám ;-) my měli taky ještě dopíječku v sobotu a bylo to moc super ;-) když se sejdou dobří přátelé,tak není co řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem dalších pár fotek do albíčka, jen mě nebaví to všechno zmenšovat ... tak až budeme mít fotky doma v albíčku, tak je naházím všechny na rajče, aby se mohli kochat i kamarádi aspol. tak vám sem pak dám odkazy :-) fin - natočený první taneček máme, ale musím splašit nějaký program, kterým bych to video ořízla jen na ten tanec a mohla vám ho hodit na youtube ... doufám, že se taky pochlubíš!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak se po delší odmlce hlásím a zase zdravím ;-) máte krásná albíčka a opravdu jste všechny byly nádherné nevěsty ;-) my dneska od fotografa dostaneme fotéšky a z toho co máme od kamarádů udělám album a také ho sem dám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - no tak šup šup, už se na tebe těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se na vás taky těšila ;-) byla to docela odvykací kůra, že jsem tu přes týden nebyla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?