Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, přidávám se mezi mladé paní :-D Všechno bylo krásné i přes pár drobných zádrhelů a malých trapásků, vše podrobně popíšu v albu, první fotky dodám buď ještě dnes odpoledne nebo zítra. Zatím se z toho sama ještě vzpamatovávám, že už je to opravdu za mnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoojky tak i já se už hlásím jako mladá paní a jdu si založit SVATEBNÍ ALBUM,zatím jen tich našich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - jůůůůůů, slušelo vám to paní!!!!!!! přidala jsem pár foteček a sáhodlouhý popis, ale stalo se toho fakt tolik že jsem to musela všechno napsat :-))
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ti janiii napsala gratulaci:) no koukám,že se ty love story docela chytly :-D s těma prstýnkama jsem se fakt pobavila,to je hustý:) ale hlavní je,že jste na to přišli :-D moc ti to slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
janiii děkuji taky jste měli problém s prstýnkem????My taky Pepa se mě (když mi ho měl dát)ptal na jaký´,tak jsem mu řekla na jaký a i jaký no a on mi chtěla dát ten co byl pro něj :-) Jinak neumíte někdo slovensky???Mám tam něco napsaný,moc se mi to nelíbí,ale nevim třeba jsem to blbě pochopila
Odpovědět
zdravím všechny již mladé paní a jdu si založit svatební album :-D
Odpovědět
Profilova fotka
take zdravim vsechny mlade pani. Uz jsem stihla okouknout nejaka alba a holky, vypadate krasne. Ja cekam na fotky od fotografa a pak doplnim moje albumko....Pak jeste bude njekay popis naseho dne... Bylo to hekticke, ale suoper! :-)
Odpovědět
tak a pár fotek je v albu, příští týden budou profi pak album doplním
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - To v té slovenštině je pěkně hnusná sprosťárna, prostě Ti napsala, že jsi tlustá a máš příšerné šaty. Ale nic si z toho nedělej, mě se nacpala do gratulací taky, prý naše svatba byla něco strašného, já jsem vypadala jako v zástěře a vzala jsem si dědka :-| Tak jsem ten její příspěvek nechala vymazat :-D
Odpovědět
bros ted jsem si v klidu přečetla průběh vaší svatby a bylo to fakt úžasný gratulaci už jsem napsala do albíčka ;-)
Odpovědět
holky nevíte kdy se vrací fin že se tady ještě neukázala už se na ni těším :-.
Odpovědět
jinak se asi ozvali všichni a je někdo kdo se vdává 31.7
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
darlingb- jsem si teprve dneska všimla,že jsi mi tady gratulovala-promiň,že odpožděně,ale moc děkuju :-) s tou slovenkou holky, takovýhle husy mám nejradši! Nevšímejte si jich,jsou trapný..když se někomu někdo tady nelíbí,tak ať si nechá svoje sprostý názory pro sebe - neříkám,že všichni musí lichotit o sto šest,ale stačí napsat gratuluju a čau babi! Nemusí snad nikoho urážet,že je tlustej,hnusný šaty apod. Kašlete na ně ;-) lenkous - díky moc:) já si taky u tebe přečetla ;-) super:)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím mladé paní, přidala jsem gratulace do alb, tak doufám, že jsem na žádnou z Vás nezapoměla, kdyžtak se připomeňte :-D - velmi ráda přidám ;-) darling - jsem ráda, že nakonec Vám svatba vyšla i přes ty finanční problémy, ta matrikářka zamrzí, ale nic si z toho nedělej i tak to bylo supr ne :-) ;-) lenkous - no já zas nic :-D :-D a jestli někdo ještě netušim; my si oslavíme v pátek tu naši desítku a pak to snad září jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mladé paní, moc všem gratuluju, albíčka jsem prohlédla jen letem světem, teď jsme přijeli ze svatební cestičky a pokračujeme vyřídit si občanky a odpoledne pro kocourka ;-) tak až bude víc času, prohlídnu si "vás" pořádně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky všem :o) delší dobu jsem tu nebyla, páč jsem si na svatbě uhnala zánět ledvin, tak ležím, ale už jsou fotečky v albu :o) Gratuluju všem mladým paním, což už by měy být všechny červencové, ne? A teším se na vaše zážitky. U nás to klaplo bezva, akorát to byl jedinej den, kdy pršelo. Ale řekli jsme si, že to budeme mít takové, jaké si to uděláme a vybodli jsme se na déšť a fakt si to užili :o)
Odpovědět
Ahojky bad byla jsi krásná nevěsta gratulaci už jsem napsala do alba a uzdrav se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčinky, přidala jsem do albíčka pár foteček, ale vážně mě to neba zmenšovat je, tak jestli chcete, koukněte na http://vanata.rajce.idnes.cz/ je tam pár fotek ze svatby (profi foto si šetřím na vyvolání, ale pak je tam taky přidám) a je tam i ta naše minicestička :-) mějte se krásně, mladé paní :-)
Odpovědět
Ahoj Jani tak jsem koukla na rajče a byla jsi opravdu krásná a šťastná nevěsta sluší vám to spolu a Jemniště bylo taky krásné bylo vidět jak si to užíváte tak hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme dostali dvd z obřadu, a neni to tak hrozný, jak jsem se bála ... vyřehtaná jsem tam jen chvílema :-D jinak se celkem jen usmívám :-) uff, to by zas měly babičky problém že jsem nebyla dost důstojná ... :-D
Odpovědět
já jsem taky měla co dělat abych se tvářila vážně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jdu zkouknout ty vase albicka. Jakpak se vsichni citite, jako mlade pani? Bad: je mi lito, ze jsi si na svatbe uhnala zanet ledvin, ale jeste, ze jsi to nemela na svatbu. Dekuji vsem za prani a slibuji ze profi fotecky dodam pristi tyden. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkys :-) Len, díky moc, alespoň mám čas upravovat fotky (jsem fotomaniak, takže si všechny fota upravuju, ale nebojte, jen, aby to odpovídalo reálu ;-) ) jani, juknu určo, ale co jsem viděla, tak vám to spolu sluší a je vidět, jak jste spolu šťastní :-) sab, svatá pravda, to bych si tu svatbu moc neužila :-) A těším se na profi fotos btw: dnes mi přišly konečně ty botky z USA. Rozhodně je užiju i tak, jsou jak z obrázku, dělají krásnou nohu a jsou až překvapivě pohodlné. (pro ty co nemají rády extra vysoký podpatek: tenhle má sice 11cm, ale je potřeba si odečíst 1,5 - 2cm na podrážce a jste na devíti. Normální podpatek má 8cm) Fakt jsou skvělé! A když k nim přičtu ještě ty dvoje, co jsem si na poslední chvíi sehnala, jsem fakt spokojená. Miláček taky, protože neví, kolik jsem za ně dohromady dala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky koukám všechny máte po svatbě a tady bude mrtvo :-( Doufám, že ste na mě nezapoměli :-D My si včera oslavili destíku a se svatbou se počítá, jen ještě musíme vymyslet zda to vzhledem k financím nějak skrouhnem a uděláme to letos 19.9. nebo to necháme na příští rok na 11.výročí :-D ale já bych radši ted´ dokud je mužskej dobře nalomenej, za rok by si to moh ještě rozmyslet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum, neodkládej to! :-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky tak už jsem taky vdaná paní sice sem tu moc nechodila ale jsem taky červencová přesněji 25.7 sice sme měli před svatbou malou krizi tudiž sem se rozmyšlela zda toho mojeho chlapa vzit na milost a vzit si ho ale tet vím že jsem udělala zprávně a jsem za to vděčná..takže se mějte krasně holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, neokladej svatbu. Urcite se to nejak zvladne!
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný den přeju, kdepak máme fin??? chybí mi tu její písmenka :-) v úterý bych měla mít kompletní fotky tak pak nastane veliký vybírání, které nechat vyvolat, kolikrát a v jakém formátu ... to bude ještě fuška :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii, take cekam na fotecky. Tatka uz je ma, tedka jenom vsechny naskenovat, poslat, my vybereme, napocitame atd. Fin je asi na svatebni ceste? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no uvidíme - já bych to radši zmákla ted´, jenže sem pořád bez pořádný práce, což je dost problém :-( Mužskej by šel nejradši jen na úřad to podepsat a pak jen zajít na oběd. No a já bych ráda aspon pak ještě nějakou malou grilovačku pro pár kamarádů a trochu to oslavit - no tak uvidíme jak to dopadne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?