Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Tak už mám album plné fotek, tak můžete mrknout...jen škoda, že se jich tam vejde jen 50, protože jen od profi fotografky jich máme přes 1200 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ija fotky jsou moc pěkný,ale panenka vám asi dělala neplechu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, vdané i svobodné :o) u nás hnusnější počasí být nemohlo, ale protože jsme měli celý zámeček pro sebe, nevadilo to. Svatba báječná, užili jsme si to a v neděli se pokračovalo u mých rodičů na chalupě grilovačkou, a to už nepršelo a bylo bájo :-) :-) :-) . Miláček dělal u pbřadu takové ksichtíky, že jsem se neustále hihňala, i když jsem se snažila působit důstojně :-D A malé překvapení: když mě táta dovedl k Honzovi k oltáři, Honzi povídá: "vyber si, prvá nebo levá?" a ukázal mi zavřené dlaně. Vybrala jsem levou (ono to bylo jedno) a měl tam propiskou napsáno ANO a nakreslené srdíčko (fotografka to vyfotila v detailu s prstýnky) x-) x-) x-) . Tombola sklidila úspěch, dětská tombola ještě větší :-) V sobotu dostanu fotky, tak se můžete těšit na albíčko. ps: nakonec jsem měla úplně jiné šaty na večer a k nim úplně jiné boty, než byl původní plán :-) Brala jsem si nakonec asi troje šaty a boty na večer a rozhodla se podle aktuální nálady a situace :-D :-D jo a dnes jsme šli zařizovat občanky a tak a několik mých tel. hvorů dopadlo tak, že jsem se automaticky představovala svým původním jménem :-D Jeden z telefonátů byl i z matriky, kde nás oddávali, takže paní se začala smát a pravila: tak to už určitě nejste :-D tak hezký večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad - ahoooooj, tak další do řady :-) to je krááásnýýýý s tou propiskou a se slůvkem ANO :-) a na fotky se samozřejmě moc těšíme!!!! ještě otázka, to už máte v ruce oddací list?
Odpovědět
ja si dneska podepsala zadost na obcanku rodnym jmenem :), jsem si to vyplnila znova.......... :))))), nejak si na to nemuzu zvyknout na to nove prijmeni :)))) jojo panenka litala :))))), za to ja nemuzu :))) oddaci list uz mam, Aja pro nej dneska byl na matrice.......
Odpovědět
Ahoj paničky, už jsme v přesile, co :-) ? S příjmením mám taky pech, díky své manažerské práci se musím neustále představovat a podepisovat. Představování do telefonu už zvládám, jen se občas trochu zadrhnu. Ale podpis vždycky vystřihnu ten původní ]-( . Oddací list nám dal hned na místě, na občanku jdu ve středu. Ija, Katchi - krásný fpotky, moc vám to slušelo, je vidět, jak jste byly šťastné. Bad, Bros - koukejte už ukázat nějaký fotečky!
Odpovědět
Janiii - já bych řekla že by mohl dostat k výročí ty manžetové knoflíčky, tedy pokud je sem tam unosí i do společnosti, divadl aatd.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak já zavolám na matriku a poptám se, jak je to s oddacím listem u nich, protože v neděli chceme odjet zase zpátky k nám tak abysme mohli u nás hned vyřídit občanky apod. ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak z matriky nám ho pošlou poštou, na místě obřadu ho nevydávají (je to logický, když jezdí všude možně), škoda, v pondělí nic nevyřídíme ... ikdyž, my musíme vlastně zažádat o změnu trvalého bydliště, a až s nahlášenou změnou bysme měli jít zažádat o novou občanku co? :-) ááá, jak já tohle papírování a úřady nemám rád ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám už se poměr zvětšuje a máme tu samé mladé paní :-) Všem moc gratuluju, bros. jsem moc ráda že seš tak nadšená ;-) Na fotky mrknu hned jak bude více času a všem přidám congratulation. :-) Jinak my sme ve fázi zkoumání prstýnků a dnes je pravděpodobně večer objednáme, kdybysme se náhodou sekli s velikostí at´to stihnou do září opravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se ptala budoucího švagra, který létáí s větroněm tudíž sleduje počasí :-) jak bude! :-D tak prý zatím to vypadá středa čtvrtek 30-33, pátek až neděle 20-24, polojasno občasná přeháňka .... toš to by šlo, děvčata docela ne? :-)
Odpovědět
co se tyce obcanek, jeden roh mam ustrizenej kvuli zmene jmena druhej roh kvuli zmene bydliste......... takze nosim obcanku se dvema papirkama :))))
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, vítám všechny vdané paní :-))) ija: Tak to taky budu mít dva ustřižený rohy :-D Pro oddací list si jdeme zítra, protože jsme měli církevní svatbu bez matrikáře :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...no já koukám, že slečen je tu nějako malounko?:-) ija, bad, bros, katchi...snad jsem na nějakou nezapomněla:-) moc moc vám gratuluji ke svatbičkám a těm, které měly déšť vzkazuji, že to přeci bylo štěstí, co pršelo ;-) asi to člověk musí brát takové jaké je a stejnak to je pro každou z nás nejhezčí den v životě...a co svatební cestičky, plánujete holky? janii a to jsme dvě, taky nerada lítám po ouřadech:-( ale kvůli svatbě klidně lítat budu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní a budoucí mladé paní:-D, vůbec nemám čas zde vytvořit fotoalbum, takže kdo chce vidět prvních asi 120 fotek od kamarádů nechť si mě (Eva Bakešová) přidá do přátel na facebooku a tam je má k dispozici:-D Dodatečně gratuluji všem, kteří již změnili svůj stav:-D. Já už mám také ustřižený jeden roh z matriky a druhý budu mít zítra kvůli změně trvalého bydliště :-D To je paráda!:-D Jak si to všechny užíváte???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem zpátky od kadeřnice, přeliv vyhotoven, zítra na nehtíky a bude to :-) jooo, a vypadá to, že ve čtvrtek pojede M. se mnou k taťkovi, společně se svědkem, večer přijde moje svědkyně a ještě kamarádka co bude taky na svatbě, tak uděláme pohodovej večer, a M. se svědkem pak půjdou spát k mojí babi a my holky budem spát u mě :-) ráno vyrazíme směr kadeřnice atd. a hoši se v klidu nasnídají, nastrojí, atd. ... :-) a přišlo nám první blahopřání!!! čekám na Míru až přijde, abysme ho mohli společně otevřít, ikdyž adresované je mně, a moc hezky - cituji: slečna ? Jana P...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janiii:ahojky, budeme mít svatbičku ve stejný den, a trnu strachy aby vyšlo krásné počasí, jelikož máme svatbu venku...ale už se to pomalinku blíží viď ;-) Jsem zvědavá, kdy mě přepadne panika... :-D jestli všechno klapne...
Odpovědět
Holky, klapne, nebojte...a i kdyz neco nebude tak, jak si predstavujete, tak se tim nenechte rozhodit...na nas treba zacali svatebcane hazet ryzi uz pri nastupu pred starostu,pak nikdo nehlidal meho psa, tze ten se tam vesele prochazel kolem a pak jsem zjistila, ze jsem si nesundala zasnubni prstynek, tze manzel mi nasazoval snubak k nemu...a nakonec se svedkove zapomneli podepsat (resp. na to zapomnela matrikarka), tak se podepisovali dodatecne :-D ale svatba plati a to je dulezite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katchi:jéééé to bylo veselo, aspoň máte na co vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani - ahojky, nojo, krátí se nám tu, s námi to má v pátek ještě zrzu a další holky hned po nás v sobotu :-) a počasí se nebojim, jasně, chtěla bych aby bylo hezky, ale myslim, že si to užijem za jakéhokoliv počasí :-) teď jsme zase pilně trénovali tanec, a já jdu dát sprchu a jdu spinkat, aby mi to rychle uteklo a myslím na fin, jak asi pokračujou přípravy, chybí mi tu :-( snad je vše v pořádku a ona se jen nedostává na internet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko....tak jak se máme při středě...janiii, animantis....ještě jeden volný den a je tu pááátek:-) jinak sleduju počo a dneska vedra k padnutí, zítra taky a v pá prý nějaké přeháňky - no nějak to dopadne ;-) koukám, že nám tu nějako prořídly řady..tak jsem zvědavá, jak to bude po červenci...by mi bez vás bylo smutno ;-( janii určo je v pořádku..jen toho má asi hodně, když vlastně žije v cizině:-( sabísek to má podobné, ale ta už je paní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to blíží a jak jsem slyšela, tak zrovna v sobotu nemá být nic moc počasí :-( Snad nám vydrží alespoň nepršet. Dneska jdu do cukrárny doplatit dort, zákusky a výslužky a upřesnit počty. Zítra moje svědkyně slaví narozky, tak to bude jako náhražka za rozlučku, v pátek kosmetika a manikúra a pak už je to tady ;-) Do té doby musíme ještě promyslet rozdělení hostů do aut a vytisknout "zasedací pořádek" v autech pro obě rodiny a musím se poprat s těmi kilometry látky na šatech a pokusit se alespoň trošku vyžehlit sukni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
darli - ahoj, tak to ráda čtu, že jste svatbu nezrušili ani neodložili, jak si psala kvůli finančním problémům v jiných tématech ;-) jinak u nás to bude ještě sranda :-| :-D mužskej dělá, že se ho to jaksi už netýká a že tim že koupil oblek pro sebe a malýho pro něj příprava svatby hasne :-D takže to vypadá, že je všechno na mě a já tak nerada něco zařizuju :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dar tak to držím pěsti, ať to vše klapne ;-) mně dneska přijede opolko mamuška a jdeme ke kosmetičce, domluvila jsem jí, že jí zkusí nalíčit a mně nabarví obočko, páč ho mám světlounké, tak ať ho nemusím domalovávat... a vdané paní, dáte nám nějaké rady na ten den D? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne slečny a paní :-) konzultovala jsem počasí s naším "letcem" :-) a na pátek to vypadá na oblačno, vítr, ale bez srážek, a to snad celý den! :-) tak snad to vyjde :-) a sobota mě taky zajímá, ale to je ještě daleko ikdyž mohla bych kouknout do těch map, kde to hledal - je tam všechno možný, tlak vzduchu, a pak další sprostý slova, který jsem nikdy neslyšela ale k lítání je potřebujou :-D zrzu - a byla jsi někdy na barvení obočí? jestli ne tak opatrně a křič že jen trošku :-D já jsem byla poprvé a tak jsem říkala že lehounce, tak to bylo v pohodě, podruhý jsem řekla že joo, budem barvit, a měla jsem to jak nalepený :-D jako druhej den to bylo už trochu smytý a vypadalo to OK, ale ten šok když jsem se viděla v zrcadle ... tak bacha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - Můj chlap dělá zázraky, nevím jak a kde a ani to snad radši vědět nechci ;-) ale nějaké finance přece jenom sehnal, takže s malými úpravami a slevami z původních představ se svatba uskuteční :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se napatlala krémem, že půjdu ještě nachytat poslední bronz a sluníčko opět azlezlo za mraky. vedro je tam teda pořád šílený ... já snad zítra ještě skáknu na solárko, sice má být zítra ještě větší vedro, ale budem balit a přesouvat se na sever, nestihnu už vylézt na sluníčko ...
Odpovědět
Profilova fotka
craw - tak jsem jukla na fotky na facebooku a moc ti to slušelo!!! měla jsi pěkné a moc zajímavé šaty, a byli jste oba prostě nádherní!! :-)
Odpovědět
tak holky, už se sem asi nedostanu..držim všem palce a ať nám to vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terezka - taky tak!!! a pak se přijď nahlásit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?