Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katchi (23 r.)
5
Registrovala se 5. května 2008 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na hradě Notorburg, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
katchi (23 r.)
5
Registrovala se 5. května 2008 na beremese.cz. Přidala 78 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Kutná Hora.
 Tak už mám album plné fotek, tak můžete mrknout...jen škoda, že se jich tam vejde jen 50, protože jen od profi fotografky jich máme přes 1200 emoticon
20. črc 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
  • Svatba byla 25. července 2009
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
 ija fotky jsou moc pěkný,ale panenka vám asi dělala neplechu emoticon
20. črc 2009 ve 20:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
 Ahojky holčiny, vdané i svobodné :o)
u nás hnusnější počasí být nemohlo, ale protože jsme měli celý zámeček pro sebe, nevadilo to. Svatba báječná, užili jsme si to a v neděli se pokračovalo u mých rodičů na chalupě grilovačkou, a to už nepršelo a bylo bájo emoticon emoticon emoticon . Miláček dělal u pbřadu takové ksichtíky, že jsem se neustále hihňala, i když jsem se snažila působit důstojně emoticon A malé překvapení: když mě táta dovedl k Honzovi k oltáři, Honzi povídá: "vyber si, prvá nebo levá?" a ukázal mi zavřené dlaně. Vybrala jsem levou (ono to bylo jedno) a měl tam propiskou napsáno ANO a nakreslené srdíčko (fotografka to vyfotila v detailu s prstýnky) emoticon emoticon emoticon . Tombola sklidila úspěch, dětská tombola ještě větší emoticon V sobotu dostanu fotky, tak se můžete těšit na albíčko. ps: nakonec jsem měla úplně jiné šaty na večer a k nim úplně jiné boty, než byl původní plán emoticon Brala jsem si nakonec asi troje šaty a boty na večer a rozhodla se podle aktuální nálady a situace emoticon emoticon

jo a dnes jsme šli zařizovat občanky a tak a několik mých tel. hvorů dopadlo tak, že jsem se automaticky představovala svým původním jménem emoticon Jeden z telefonátů byl i z matriky, kde nás oddávali, takže paní se začala smát a pravila: tak to už určitě nejste emoticon
tak hezký večer emoticon
20. črc 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 bad - ahoooooj, tak další do řady emoticon
to je krááásnýýýý s tou propiskou a se slůvkem ANO emoticon a na fotky se samozřejmě moc těšíme!!!!
ještě otázka, to už máte v ruce oddací list?
20. črc 2009 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
    Na Karlštejně
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
Registrovala se 21. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
    Na Karlštejně
 ja si dneska podepsala zadost na obcanku rodnym jmenem emoticon, jsem si to vyplnila znova.......... emoticon)))), nejak si na to nemuzu zvyknout na to nove prijmeni emoticon)))

jojo panenka litala emoticon)))), za to ja nemuzu emoticon))
oddaci list uz mam, Aja pro nej dneska byl na matrice.......
20. črc 2009 ve 22:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
 Ahoj paničky, už jsme v přesile, co emoticon ?
S příjmením mám taky pech, díky své manažerské práci se musím neustále představovat a podepisovat. Představování do telefonu už zvládám, jen se občas trochu zadrhnu. Ale podpis vždycky vystřihnu ten původní emoticon . Oddací list nám dal hned na místě, na občanku jdu ve středu.
Ija, Katchi - krásný fpotky, moc vám to slušelo, je vidět, jak jste byly šťastné.
Bad, Bros - koukejte už ukázat nějaký fotečky!
20. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
 Janiii - já bych řekla že by mohl dostat k výročí ty manžetové knoflíčky, tedy pokud je sem tam unosí i do společnosti, divadl aatd.
21. črc 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 dobré ránko,
tak já zavolám na matriku a poptám se, jak je to s oddacím listem u nich, protože v neděli chceme odjet zase zpátky k nám tak abysme mohli u nás hned vyřídit občanky apod. ...
21. črc 2009 v 08:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 tak z matriky nám ho pošlou poštou, na místě obřadu ho nevydávají (je to logický, když jezdí všude možně), škoda, v pondělí nic nevyřídíme ... ikdyž, my musíme vlastně zažádat o změnu trvalého bydliště, a až s nahlášenou změnou bysme měli jít zažádat o novou občanku co? emoticon ááá, jak já tohle papírování a úřady nemám rád emoticon emoticon
21. črc 2009 v 08:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 Ahoj holky, tak koukám už se poměr zvětšuje a máme tu samé mladé paní emoticon Všem moc gratuluju, bros. jsem moc ráda že seš tak nadšená emoticon Na fotky mrknu hned jak bude více času a všem přidám congratulation. emoticon

Jinak my sme ve fázi zkoumání prstýnků a dnes je pravděpodobně večer objednáme, kdybysme se náhodou sekli s velikostí at´to stihnou do září opravit emoticon
21. črc 2009 v 08:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 tak jsem se ptala budoucího švagra, který létáí s větroněm tudíž sleduje počasí emoticon jak bude! emoticon
tak prý zatím to vypadá středa čtvrtek 30-33, pátek až neděle 20-24, polojasno občasná přeháňka ....
toš to by šlo, děvčata docela ne? emoticon
21. črc 2009 v 09:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
    Na Karlštejně
fotoportrét
fotoportrét
ija1 (33 r.)
    Na Karlštejně
 co se tyce obcanek, jeden roh mam ustrizenej kvuli zmene jmena
druhej roh kvuli zmene bydliste......... takze nosim obcanku se dvema papirkama emoticon)))
21. črc 2009 v 10:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cascia
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
cascia
Registrovala se 2. října 2007 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Praha.
 Ahojte, vítám všechny vdané paní emoticon)) ija: Tak to taky budu mít dva ustřižený rohy emoticon Pro oddací list si jdeme zítra, protože jsme měli církevní svatbu bez matrikáře emoticon
21. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 ahojky...no já koukám, že slečen je tu nějako malounko?emoticon
ija, bad, bros, katchi...snad jsem na nějakou nezapomnělaemoticon moc moc vám gratuluji ke svatbičkám a těm, které měly déšť vzkazuji, že to přeci bylo štěstí, co pršelo emoticon asi to člověk musí brát takové jaké je a stejnak to je pro každou z nás nejhezčí den v životě...a co svatební cestičky, plánujete holky?

janii a to jsme dvě, taky nerada lítám po ouřadechemoticon ale kvůli svatbě klidně lítat buduemoticon
21. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
 Ahojky mladé paní a budoucí mladé paníemoticon,

vůbec nemám čas zde vytvořit fotoalbum, takže kdo chce vidět prvních asi 120 fotek od kamarádů nechť si mě (Eva Bakešová) přidá do přátel na facebooku a tam je má k dispoziciemoticon

Dodatečně gratuluji všem, kteří již změnili svůj stavemoticon.

Já už mám také ustřižený jeden roh z matriky a druhý budu mít zítra kvůli změně trvalého bydliště emoticon To je paráda!emoticon Jak si to všechny užíváte???
21. črc 2009 v 19:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 ahoj holky, jsem zpátky od kadeřnice, přeliv vyhotoven, zítra na nehtíky a bude to emoticon

jooo, a vypadá to, že ve čtvrtek pojede M. se mnou k taťkovi, společně se svědkem, večer přijde moje svědkyně a ještě kamarádka co bude taky na svatbě, tak uděláme pohodovej večer, a M. se svědkem pak půjdou spát k mojí babi a my holky budem spát u mě emoticon ráno vyrazíme směr kadeřnice atd. a hoši se v klidu nasnídají, nastrojí, atd. ... emoticon

a přišlo nám první blahopřání!!! čekám na Míru až přijde, abysme ho mohli společně otevřít, ikdyž adresované je mně, a moc hezky - cituji:
slečna ?
Jana P......

emoticon
21. črc 2009 v 19:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
animantis
Registrovala se 8. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    V Praze na Bertramce, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
animantis
Registrovala se 8. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 janiii:ahojky, budeme mít svatbičku ve stejný den, a trnu strachy aby vyšlo krásné počasí, jelikož máme svatbu venku...ale už se to pomalinku blíží viď emoticon Jsem zvědavá, kdy mě přepadne panika... emoticon jestli všechno klapne...
21. črc 2009 ve 20:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katchi (23 r.)
5
fotoportrét
fotoportrét
katchi (23 r.)
5
 Holky, klapne, nebojte...a i kdyz neco nebude tak, jak si predstavujete, tak se tim nenechte rozhodit...na nas treba zacali svatebcane hazet ryzi uz pri nastupu pred starostu,pak nikdo nehlidal meho psa, tze ten se tam vesele prochazel kolem a pak jsem zjistila, ze jsem si nesundala zasnubni prstynek, tze manzel mi nasazoval snubak k nemu...a nakonec se svedkove zapomneli podepsat (resp. na to zapomnela matrikarka), tak se podepisovali dodatecne emoticon ale svatba plati a to je dulezite emoticon
21. črc 2009 ve 20:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
animantis
fotoportrét
fotoportrét
animantis
 katchi:jéééé to bylo veselo, aspoň máte na co vzpomínat emoticon
21. črc 2009 ve 20:43  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 ani - ahojky, nojo, krátí se nám tu, s námi to má v pátek ještě zrzu a další holky hned po nás v sobotu emoticon
a počasí se nebojim, jasně, chtěla bych aby bylo hezky, ale myslim, že si to užijem za jakéhokoliv počasí emoticon
teď jsme zase pilně trénovali tanec, a já jdu dát sprchu a jdu spinkat, aby mi to rychle uteklo

a myslím na fin, jak asi pokračujou přípravy, chybí mi tu emoticon snad je vše v pořádku a ona se jen nedostává na internet emoticon
21. črc 2009 ve 22:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dobré ránko....tak jak se máme při středě...janiii, animantis....ještě jeden volný den a je tu pááátekemoticon jinak sleduju počo a dneska vedra k padnutí, zítra taky a v pá prý nějaké přeháňky - no nějak to dopadne emoticon
koukám, že nám tu nějako prořídly řady..tak jsem zvědavá, jak to bude po červenci...by mi bez vás bylo smutno emoticon

janii určo je v pořádku..jen toho má asi hodně, když vlastně žije v ciziněemoticon sabísek to má podobné, ale ta už je paní emoticon
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
    V hotelu Čertousy v Praze - Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Už se nám to blíží a jak jsem slyšela, tak zrovna v sobotu nemá být nic moc počasí emoticon Snad nám vydrží alespoň nepršet.
Dneska jdu do cukrárny doplatit dort, zákusky a výslužky a upřesnit počty. Zítra moje svědkyně slaví narozky, tak to bude jako náhražka za rozlučku, v pátek kosmetika a manikúra a pak už je to tady emoticon Do té doby musíme ještě promyslet rozdělení hostů do aut a vytisknout "zasedací pořádek" v autech pro obě rodiny a musím se poprat s těmi kilometry látky na šatech a pokusit se alespoň trošku vyžehlit sukni emoticon
22. črc 2009 v 09:15  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 darli - ahoj, tak to ráda čtu, že jste svatbu nezrušili ani neodložili, jak si psala kvůli finančním problémům v jiných tématech emoticon

jinak u nás to bude ještě sranda emoticon emoticon mužskej dělá, že se ho to jaksi už netýká a že tim že koupil oblek pro sebe a malýho pro něj příprava svatby hasne emoticon takže to vypadá, že je všechno na mě a já tak nerada něco zařizuju emoticon
22. črc 2009 v 09:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 dar tak to držím pěsti, ať to vše klapne emoticon mně dneska přijede opolko mamuška a jdeme ke kosmetičce, domluvila jsem jí, že jí zkusí nalíčit a mně nabarví obočko, páč ho mám světlounké, tak ať ho nemusím domalovávat...

a vdané paní, dáte nám nějaké rady na ten den D? emoticon
22. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 dobré dopoledne slečny a paní emoticon
konzultovala jsem počasí s naším "letcem" emoticon a na pátek to vypadá na oblačno, vítr, ale bez srážek, a to snad celý den! emoticon tak snad to vyjde emoticon
a sobota mě taky zajímá, ale to je ještě daleko ikdyž mohla bych kouknout do těch map, kde to hledal - je tam všechno možný, tlak vzduchu, a pak další sprostý slova, který jsem nikdy neslyšela ale k lítání je potřebujou emoticon

zrzu - a byla jsi někdy na barvení obočí? jestli ne tak opatrně a křič že jen trošku emoticon já jsem byla poprvé a tak jsem říkala že lehounce, tak to bylo v pohodě, podruhý jsem řekla že joo, budem barvit, a měla jsem to jak nalepený emoticon jako druhej den to bylo už trochu smytý a vypadalo to OK, ale ten šok když jsem se viděla v zrcadle ... tak bacha emoticon
22. črc 2009 v 10:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
 brum - Můj chlap dělá zázraky, nevím jak a kde a ani to snad radši vědět nechci emoticon ale nějaké finance přece jenom sehnal, takže s malými úpravami a slevami z původních představ se svatba uskuteční emoticon
22. črc 2009 v 11:17  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 tak jsem se napatlala krémem, že půjdu ještě nachytat poslední bronz a sluníčko opět azlezlo za mraky. vedro je tam teda pořád šílený ...
já snad zítra ještě skáknu na solárko, sice má být zítra ještě větší vedro, ale budem balit a přesouvat se na sever, nestihnu už vylézt na sluníčko ...
22. črc 2009 ve 13:42  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 craw - tak jsem jukla na fotky na facebooku a moc ti to slušelo!!! měla jsi pěkné a moc zajímavé šaty, a byli jste oba prostě nádherní!! emoticon
22. črc 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 tak holky, už se sem asi nedostanu..držim všem palce a ať nám to vyjde emoticon
22. črc 2009 v 15:54  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 terezka - taky tak!!! a pak se přijď nahlásit emoticon
22. črc 2009 v 16:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš