Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu uteklo to strašně rychle, vždyť tuhle kldyž jsem zakládala album tak tam bylo 85dní a mně přišlo, že se nižšího čísla nikdy nedočkám :-) asi se budu ptát poněkolikáté, v kolik máte vy obřad? budeš asi dřív mladá paní než já viď? :-) my máme až v 16h. ale tak jsme to chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukám do programu, zítra od osmi večer dávají na čt2 Večer na téma svatby :-D jak aktuální pro leckteré z nás že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii no to mi povídej..já na tyhle stránky chodila zevlovat i před plánováním svatby, ale loni v srpnu to byl ještě rok a teď pár dnů...tolik příprav, no co budeme dělat pak? :-D Jinak my už to máme v 11:00...takže hezky pěkně od ránka...16 hodina mi přijde ale romantická a čéče líbil by se mi obřad i třeba večer se zapadajícím sluncem v nějaké kapli pěkné...
Odpovědět
Profilova fotka
Jiniii -toho jsem si vyšimla hned jak jsem otevřela program,ani nevím proč. Jinak skoromanžel zapíjel svobodu včera,utratil 4000,ale dnes mi je zase odevzdal.Zbylo mu 200 tak si řekl že to zkusí hodit do rulety,vše vsadil na číslo 11(den kdy se narodil) a padla 11,takže vyhrál něco přes 4000 :-D nemůžu říct že bych neměla radost :-D :-D Jinak s tím rychle letícím časem-když jsem si zakládala album já tak to bylo asi 3dny po tom co jsme se rozhodli že se vezmeme,a na odpočítávadle jsem měla něco přes 100 dní a to bylo dost dní,teď na mě svítí 6dní a mě hcytá nerv :-( že mi třeba vypadne hlas při slibu,že řeknu nějakou volovinu a hlavně že budu řvat jak blbec,a to jsem si na začátku říkala jaká budu hrdinka,že se budu jen smát,no už tomu moc nevěřím,ráno to vidím min. na 3paňáčky na posilněnou a uvolněnou :-D :-D :-D Janiii já jsem si je musela jet vyzkoušet,měla jsem také obavy,ale taky jsem se jen utvrdila,že jsou to ony a mám z nich radost,ale jak už jsem psala,mít je doma 5 dní před svatbou tak je mám na sobě tak 5xdenně :-D :-D Jsem hrozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - taky si řikám, jestli v nich už v pondělí až bude M. v práci nebudupobíhat po baráku :-D ale néééé, max. se budu chodit koukat!!! :-D já nerva nemam, dneškem a šatama jsem se uklidnila :-) tak kéž by mi to vydrželo tak do soboty :-D
Odpovědět
Holky, díky všem moc za gratulace. Teď nevím zpaměti, kdo to má dnes, ale počasí je fakt dost děsivé. :-| Ale na druhou stranu zase prší štěstí a od spousty lidí jsem slyšela, že se brali za deště a jsou moc a moc šťastní :-) A co vy a přípravy???????
Odpovědět
Profilova fotka
Janiii já vím že bych to nevydržela,že bych je pořád zkoušela a procházela se v nich,hlavně bydlíme u mámi a ta by je taky chtěla hned vidět,a já chci aby to bylo překvapení,uvidí mě v nich až v sobotu,proto jsem taky pro vyzvednutí volila až pátek místo čtvrtka :-) Jinak už je úplně vše zařízené i ty papíry máme s farářem sepsané :-) Hurááááááááááááááá :-D Takže zítřek mám volný a od úterka to začne-kadeřnice,zkouška šatů a ještě si musím koupit boty na přezutí ve st-kosmetika a vyzvednutí cukroví ve ct-pedikura,a vyzvednutí dalšího cukroví a v pátek ráno nehty,pak vyzvednout šaty,udělat výslužky a roznést je a večer přijdou kamarádi stavět bránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak můj program :-) dneska - squash (sportovat se musí) po - snad kosmetika, solárko út - poslední masáž, kadeřnice, nákupy - musím sehnat manžetový knoflíčky ke košili a zkusím koupit nějaký bílý pléd, kdyby bylo náhodou jako fakt chladno st - kosmetika, pokud by nevyšla v pondělí, a zkusím se objednat na pedikúru čt - odjezd na místo "činu" - povlékání postelí u babi, kde budou spát hosté, obalování řízků, poslední úklid pá - kadeřnice, líčení, nehty, oblékání, ženich, obřááááád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem fotečky šatů, jak jim to sluší doma ;-) :-D
Odpovědět
Zdravim vsechny svobodne slecny i vdane pani :-) mame to vsechno za sebou, svatba byla naprosto jedinecna, romanticka a preju vsem nevestam, aby se jim jejich den povedl tak jako nam :-D postupne budu pridavat fotky do alba, tak muzete mrknout, jinak prvni info najdete tady: http://www.ledecns.cz/zprava.php?id=2228
Odpovědět
Profilova fotka
katchi - téééda, krásné místečko a vše takové osobní, prostě vaše!! paráda! těším se na spoustu dalších fotek!!
Odpovědět
Profilova fotka
katchi moc pěkný a originální,šaty jsi měla moc pěkné ;-) janiii na solárko jsem úplně zapúoměla,chtěla bych jít ještě v úterý po zkoušce šatů a koupení botiček a pak v pátek před vyzvednutí šatiček :-) Jéééééééé ja se tak těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky všem tak jsem se sem na chvíli dostala už to začíná jani šatičkám to sluší i doma no budeš krásná nevěsta a je dobře že ti zůstala i vlečka a že se nemusely upravovat katchi krásné místo a svatba úžasná, neobvyklá a osobní jinak můj program je po- kadeřník,kosmetika,solárko út- solárko, úklid, nehty st- solárko ,zkouška líčení a pečení koláčků s maminkama čt- roznáška koláčků,vyzvednutí šatů a prstýnků na auto večer zdobení sálu pá- příprava všeho papání a vyzvednutí dortů odvoz na místo hostiny do lednic so- kadeřník, líčení a pak hurá na zámek a "ANO"
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) Tak mrknu na přátele a pak se vrhnu na prádlo a budu u toho sledovat Večer na téma SVATBA :-D Takže pěkný večer až na to žehlení :-) No a rozhodli jsme se že zítra zajedeme nakoupit nějaký pití,spíš teda alkohol na pátek a sobotu :-) Mějte se krásně a už se těším na fotečky všech nevěstinek z tohohle týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to že mám svatební šaty doma má ještě jednu velikou výhodu - mám doma i spodnici, takže můžeme trénovat svatební tanec se spodnicí, ve které je obruč - takže to vyjde vlastně nastejno jako šaty! :-) no a je rozhodnuto, hříšný tanec hodíme v pomalejších krocích než je originál ve filmu :-) otočky s tím fakt nezvládnu, navíc nenápadně vedu ženicha, páč neslyší rytmus :-) ale myslim že to prd někdo pozná :-D všichni budou v šoku že Míra tančí :-D :-D páč on se cuká i u ploužáku normálně ... miluju ho! :-) a to to byl prosím jeho nápad, ten hříšný tanec :-) že když už, tak už! :-)
Odpovědět
Holky, diky za pochvalu, jsem rada, ze je to uspesne za nami :-) bylo to hodne narocne, ale stalo to za to...uz se tesim na vase fotecky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď mě napadlo ... v den svatby máme zároveň výročí 10let ... a já přemýšlím, jestli něco koupit miláčkovi jako dáreček? ale netuším co ... nebo myslíte že svatební den bude dostatečnou oslavou? :-)
Odpovědět
jani já bych něco koupila aspoň na památku třeba maličkost, ale určitě něco jo ;-) a to s těmi šaty máš výhodu že můžeš trénovat se spodnicí
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, jakou maličkost :-) no budu přemýšlet, v úterý se ještě dostanu do obchodů, tak snad mě něco napadne :-)
Odpovědět
jani něco pro štěstí třeba co ti cvrnkne do nosu nebo padne do oka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a poslední svobodné pondělí je tady ;-) Tak jsem se včera mrkla na ten večer na téma...-no čekala jsem od toho víc teda spíš úplně něco jiného :-( nejvíc se mi líbila Ester a spol. :-D Já se dneska rozhodla že nechám místo dortu pro rodiče udělat skleničky,budou je mít na stole s přípitkem a pro jednoho svědka taky a pro druhýho nechám udělat půlitr.nic jinýho mě nenapadá :-) Jo a už mám také super sny,zdálo se mi že jsme si nandali prstýnky obráceně,takže ani nevím jak nám mohli být :-D ale hlavně si toho všimli známí ale my ne :-D ób´bóže už to začíná :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrééé ránko:-) katchi, moooc moc krásné ;-) gratuluji ke svatbičce a povídej první dojmy ze svatbičky? ;-) já se dneska stavila říct pápá v práci a jedu k rodičům do Děčína (Lenkouš, třeba se někde potkáme a ani to nebudem vědět:-)) budu shánět barevný písek do mističky pod prstýnky, náhodou nevíš, kde to v Dc mají??? Tam budu na den a půl, půjdu na nehtíky, zítra kosmetička, ve středu mi přijede maminka do Hradce, čtvrtek už ostatní svatebčané z daleka a no holky je to tady :-D janiii já bych asi taky koupila nějakou drobnůstku, co třeba jmenovku nechat udělat na dveře se společným novým jménem? Ale hlavně, on ten den dostane nejkrásnější dárek a to tebe za manželku ;-) hanul skleničky jsou krásný nápad a hlavně se na ně budou moci koukat klidně každý den ;-) a necháš jim tam udělat nějakou rytinu?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, hanu na čt2 jsem se nedostala, běželi nám tu Chalupáři, tak jsem rád že jsem tedy o moc nepřišla? :-) zrzu - společnou cedulku už máme, od maminky, keramickou - ale díky za nápad ;-) tak holky, už to začíná odpočítávat jako fááákt děsně rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co vlastně fin? doufám, že v pořádku doletěli do čech a snad se na nás přijde podívat :-) jooo, a protože šaty mám a mohla bych být v klídku tak začínám vymýšlet s účesem :-D asi kudrny nebudou, asi si to nechám jen vytočit ven, nemůžu si pomoct ale jak na tu fotku koukám tak si připadám zbytečně starší ... no uvidíme, jak to v pátek dopadne :-) slečně kadeřnici věřim, že kdyžtak vytvoří něco i bez zkoušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katchi - gratuluju krásná originální svatbička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, holky 17.7.2009 byl ten nejkrásnější den..Nic bych nezměnila ani náhodou..bylo to prostě krásné,dojemné,plné emocí...ještě teď nemůžu moc mluvit,protože to,co pro nás připravili kamarádi nelze snad ani popsat slovy,jak to bylo dokonalý...Když jsem kráčela k oltáři s tatínkem, tak můj Martin stál a brečel..nemohl ani mluvit,holky bylo to nádherný... a ta kaple,co vám budu povídat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak to je paráda, číst taková slova :-) jsem ráda že jste si to užili naplno a těším se na fotečky!!!
Odpovědět
bros - taky gratuluju, pro nas byl ten patek podobny... Tady jsou me dojmy: Komplikace s prstynky (byly jine a muj byl maly), zenichovi se rozlepily rucne site kozene boty, svatebni kytka byla jina, nez jsem chtela, dost jsme nestihali, bylo hrozne vedro a zadny stin, ale pres to vsechno to byl den, na ktery nikdy nezapomenu. Zenichovi to neskutecne sluselo, nikdo neprotestoval nad tim, ze by se mel prevleknout do historickeho obleceni, prijelo mraky hostu, vsem se to libilo, dokonce i muj tatka brecel, moc jim chutnalo prasatko a kureci steaky, parili na Pilgrimy, dokonce moje babca zaparila s nasima kamaradama tak, ze chce pristi rok prijet na bitvu, aby si to zopakla :-) a vsichni tvrdili, ze slavila naprosto nejvic :-) Dostali jsme nadherny dar od starosty, ktery se spolu s pani matrikarkou take prevlekl, kamaradi ze skupiny nam udelali uzasnej spalir ze zvednutych mecu a na jeho konci jsme se museli poradne polibit, jinak by nas nepustli dal :-) Pak jsme jedli, pili, tancovali a kdyz se zenich nedival, tak me sermiri unesli do senku, kde si me manzel musel zaslouzit a splnit tri ukoly. Ja nastesti nic plnit nemusela. Podvazek i kytici jsme hodili hostum a pak jsme slavili az do rana... Jedine, co nam trosku kazilo dojem z celeho vikendu byla sobota, protoze ta cela proprsela a ja mam diky tomu nyni peknej zanet mocovych cest... ale to nic nemeni na tom, ze svatba byla nadherna a ja kazdy den zjistuju, ze se do manzela zamilovavam stale vic a vic...
Odpovědět
ahojkyyyyyyyy.........tak uz to taky mame za sebou, ted jsem vlozila asi deset fotek do albumu :) tak snad se budou libit :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
ija - ahoj mladá paní :-) tyyyyjo, svobodných slečen nám tu ubývá a vdaných paniček přibývá :-) slušelo vám to všem moc moc moc, holky já se těšíííím!!! :-) dovázala jsem noviny, trénovali jsme tanec ale ještě budeme dnes trénovat jednou, vždyť už máme jen zítra a pozítří, ve čtvrtek už nebudeme spolu tak musíme máknout :-) ale myslím, že nám to už jde pěkně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?