Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo tady je to všude samej odborník na kody a jen já se v tom vyznám asi jako koza v petrželi :-D i to jak máte nadepsaný alba a tak...prostě super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim, jak jdou pripravy? Ja ted do svatby v sobotu moc na netu nebudu, tak preji vsem at to vyjde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já celkově obdivuju všechny, které si plno věcí na svatbu vyrábíte samy :-) Na to já bych neměla ani šikovnost ani trpělivost, takže volím nejjednoduší variantu - všechno nakoupit hotové nebo zaúkolovat šikovnější osoby v okolí ;-) zrzulinka - To nejsi sama, já jsem do teď nepřišla ani na to, jak popis alba nařádkovat - vždycky se mi to scukne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabí ahojky, čéče já už myslela, že jsi na nás zapomněla ;-) a jak jdou přípravy, jak je v ČR? To solárko asi nic, co?
Odpovědět
Profilova fotka
darling-z řákováním jsem tpo měla stejně,ale janiii mi velice dobře poradila,není to nic složitýho,napsala mi nějaké stránky kde jsem si o tom přečetla avzala si ten kod z těch stránek a dala do alba a bylo.No teď se mi to machruje,co??? :-DAle opravdu to není složitý
Odpovědět
Profilova fotka
hanulilice - Já jsem technický antitalent a na počítači umím leda tak prohlížet internet ;-) Takže když začneš něco o kodech apod., je to jako kdybys na mě mluvila čínsky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanull a podělíš se o stránky? O radu? Do IP? :-D že bych pak taky zamachrovala:-) kujůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večír dámy:) koukám,že už janiii finišuje s novinami:) super ;-) brum: gratuluji k novému datu, 19.9.2009 vás bude asi opravdu moc,ale je to hezké datum.. 8-) tak držím palce,ať už to tentokráte vyjde a nemusíte to zase přesunovat.. :-) No jinak, dneska jsme nakoupili veškerý alkohol a nealko a musím říct,že si snad nikdo stěžovat nebude,protože tam je opravdu od všeho něco :-) koupili jsme raději domácí moravské víno a nelituju..radši si připlatím,než koupit za 40Kč v Kaufáči a pak aby mě z toho bolela hlava..Navíc, se dá pít i samotné a opravdu je vynikající.. Holky,už jen necelé 2 dny a je tady DEN D..:) nevím,zda dorazím ještě do pátka,protože máme ještě nějaký běhání..Každopádně, lucie777,katchi,badbunny /jestli jsem na nějakou nevěstu zapomněla,tak pardon,ale je nás tady moc,tak je to i pro vás/ ať vám vše vyjde tak,jak si přejete a ať je to váš nejkrásnější den v životě..Moc štěští přeji:) tak pftuj pftuj pftuj a ráno pravou nohou ;-) Krásný večer všem
Odpovědět
Profilova fotka
krásný podvečer, bros a všechny nevěstinky, které vyjmenovala, držíme pěstičky, a kdybyste se tu už neukázaly, tak ať to vyjde na jedničku!!! měli jsme na návštěvě kolegyni z práce, vysvětlila nám kroky pro jednu část tance, ukázala otočky, noooo máme co trénovat :-) hlavně se bojim, že to pak stejně v těch dlouhých šatech nezvládnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no zatim je nás málo - myslim na hradě, potřebuju další svatby před náma, 11:45 je moc brzo :-D
Odpovědět
ahoj holky:) tak uz to mate taky za par co? jej uz se tesim na fotky :-D
Odpovědět
Ahojky všem boun právě jsem zkoukla tvoje nové fotečky byla jsi opravdu krásná nevěsta a moc šťastná a supr fotečky my už jen 10 dní to to letí uf dneska jsme dodělali šerpy na auta tak nevěstinky tento víkend ještě jednou hodně štěstí a žádné nervy 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
boun - nádherné fotky, je z nich úplně cítit jak moc jste si to užívali!!! :-)
Odpovědět
boun jsi krasna jezisi princeznicka a to opravdu od srdce moc blahopreji!!!!! Holky,kterym se to krati a maji to o vikendu preji vse nej nej a hodne uspechu at cela veselka vyjde!
Odpovědět
Ahoj holčičáci, tak už mám fotky v albíčku ;-) . Všem, co je to teď čeká, přeju, ať se celý den jen a jen usmívají a užívají.
Odpovědět
Krasne rano moje nevestinky! Ja jsem vazne koza.....probudila jsem se ve 3.40 a ne a ne zabrata mozek srotoval ohledne odletu a pak i svatby.Absolutne nechapu co se semnou deje!Vaha jde dolu(asi z nerviku)13kg dole pokoreno dalsi :-) Vcera jsem si byla zaplavat s domenim,ze budu spat jak mimi jeje a misto toho... Jdu jeste tri dny do prace I v sobotu a pak ve dve v noci odjizdim tak toho mam vazne moc moc neni cas na baleni ani podani instrukci ohledne bytu a cici sousedce :-S no nejak to dopadne! Zitrejsi a sobotni nevesty posilam Vam slunicko do tvare at svitite jako nikdy!
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ránko....tak už zítra kočenky jdou první na řadu a pak sobota a pak...no hrooozně to letí :-D Na zítřek a vůbec celý víkend ať vám to krásně vyjde, budeme držet pěstí mocinky moc ;-) janii a vy máte nějaký spešl tanec? Něco jako je na youtube překvapení taneční?:-) boun jak jsem psala do alba, moc vám to slušelo, oběma a ještě jednou přeji samou lásku a štěstí do manželství ;-) mag, jdu kouknout na fotéšky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dopoledne, magdi fotečky máte krásné, moc vám to slušelo!!!! a vypadáte spokojeně a ani trochu nervózně, no prostě jak to má být! :-) zrzu - jojo, máme sestříhaných několik písniček, tak trénujeme - ale jsou to většinou srandičky na půl minuty, akorát M. (netanečník!!!) si prosadil úvod hříšného tance, tak musíme trénovat - ale obávám se že v dlouhých šatech to stejně nedám, je to moc rychlé ... uvidíme :-) do hodinky tu mám mamču, mooooc se těším :-) tak se ozvu asi až večer až rozvezeme koláčky :-) mějte se zatím krásně a nezlobte tu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
boun, magdi - nádherné fotečky, super; boun hlavně ti skoti dost dobrý 8-) tak čekáme na další, kdopak má at´máme co prohlížet ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii ale bude to stejně psina a romantické, jste šikulky, že se do toho pouštíte...my dáme max ploužáka..páč přítel má přes dva metry, tak se na nějaký kreáááce asi nechytáme :-) stejně to bude hrozná romantika korzovat v těch dlouhých šatečkách:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny moje, musela jsem ještě na skok sem,protože jestli se chcete opravdu zasmát,tak čtěte.. :-D jelikož jsem opravdu chtěla být v den D dokonalá a nejkrásnější že jo, tak jsem si inteligentka koupila depilační vosk od Veet /ten nový,co je v reklamách/ na podpaždí..no co myslíte, říkám si, že nechci mít černý ďupky /jsem tmavovlasá/ a že i když se to oholí novou žiletkou,tak to vidět bude..Nu tak chytrá Andulka si včera pěkně nahřála vosk a šupky dolů chloupky.. byl k tomu i mandlový olejíček /v kapesníčku/,který se má aplikovat ihned po té epilaci..Furt dobrý, opravdu to je super věc,tak nemám jediný chloupeček a vypadám jako holčička,když zvednu ruku...No jo,ale do rána se mi tam udělaly modřiny a světe div se, ono to bolí jako sv..ě ;-( strašný... dle rad mé kamarádky kosmetičky jsem si koupila Panthenol,ale to pálí nehorázně,ale uvidím do rána..Nikomu toto 2 dny před svatbou nedoporučuju,sice to má ten efekt,ale ta bolest potom co přijde za to nestojí...Mám tady mokrý kapesníčky,jak ouchyl,ale musím si tam něco dát,nebo se po...:(( Jinak já už jsem samotinká doma,čekám na kámošku a zítra hurá na to... :-) ještě jednou všem přeji krásný svatební den a holky,děkuju Vám strašně moc za podporu,rady a poklábosení tady..byly to krásný 3 měsíce do svatby :-) Mám vás ráda,díky a boun: byla jsi nádherná a krásné fotky..Lea je sympoš ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
bros chuďátko to tě lituju, že takhle trpíš a smát se nebudu ;-) no naše babičky by asi řekly, že pro krásu se musí trpět a ty za tohle utrpení budeš nádherná nevěsta ;-) Jen štěstí, že jsi to nepoužila ještě o trochu níž, to by jsi asi ze svatební noci měla vůbec prd ;-) Držím vám oběma moc pěsti na zítřek, ať vše vyjde jak má a krásně si to užijte a už teď se těším na fotečky ;-) tak tfuj tfuj tfuj a ať to krásně dopadne ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak ja uz jsem ze zitrka pekne nervozni, dokonce uz i zuby boli :), jako obvykle......... uz snad mam vsechno, dneska mi dali saty bez spodnicky, tak jsem pro ni jeste bezela do salonu na druhej konec Prahy, ale snad uz vsecko ok......... uz jen nejakych 19 hodin a bude to za mnou :)))) ta nervozita :)))) tak krasnou svatbu vsem zitrejsim a vikendovym nevestam :))))
Odpovědět
Profilova fotka
bros - já se taky smát nebudu i když máš pravdu je top k smíchu :-) ale pro krásu se holt musí trpět :-D já raději zůstanu věrna žiletkám :-) jinak panthenol je dobrej to ti pomůže a zítra budeš ta nejkrásnější nevěsta, tak hodně štěstí Vám oběma a už se nemůžeme dočkat fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ija i tobě držím pěstičky na zítřejší svatbičku, ať se vše podaří jak má a šup šup semka s fotéééškama ;-) brum přesně, tak jdu do žiletek, ale dřív, když jsem ještě nepoužívala Venus, tak jsem měla jednorázovky a to si dycky holila nohy i s kůží, tak luxusní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holciny, jdu na vas zase po dobe mrknout :-) strasne se to krati, pred chvili jsem stresovala ze svatby boun a za par dni uz jdu k oltaru ja :-N :-N :-N pomoooooc :-D :-D :-D
Odpovědět
zrzulinka - dekuju a fotesky samozrejme dodam :), pokud bude na co koukat :)))), jsem cim dal vic nervoznejsi........
Odpovědět
Moc Vas pozdravuji!Uz jsem se trochu uklidnila.Prisla jsem domu na obed a pritel se mohl potrhat smichy...postavil se prede me a zacal cist z papirku.....jee jake krasne ruze...jak jsou krasne rozestaveny...a co je to za ty saty?....mluvila jsem ze spani :-N :-N :-N
Odpovědět
ida hodne stesti a hlavne klidek budu na vsechny nevesty myslet!
Odpovědět
ahoj holcinky vy co vas to ceka zitra,hlavne si to poradne uzijte,a hlavne uz s nicim nestresujte,co se nestihlo neni,co se podela taky neva :-D ja treba udelala zasedaci poradek a pak uz jsem nestihla udelat oznaceni na stoly a taky se nasli.za 5 dni pred svatbout jsem shodila 3 kila,poprve pod 60 kilo za poslednich 10 let noc pred tim jsem prorvala , pac uz mi ruply nervy, byl to otresnej tyden. a v den svatby jsme vztala babicka do me hned o pul sedme rano nalila frtanka a pak uz jsem byla v klidku celej den.Teda nastesti pan fotograf udelal hodne fotek takze se tam nasli i moc pekny, ale na hodne jsem vypadala jak spici panna, katastrofa! tak to moc s tema pripravama moc neprehanejte :-D majatob: uz se tesim dom,to horko uz mi leze na nervy, jak pokracujete? budeme toho mit hodne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?