Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
brum - tak to je super, přeju ať konečně všechno vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
janíí a hlava tě furt bolí? Hodně pij, co nejvíc..pomáhá to...je to určitě taky od nervů.. brum gratuluju k termínku:-) a dáš fotečku semka?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no ještě to chce práci :-S , ale už sem začala trénovat, dvakrát tejdně na cvíčo na stepech a posilko, denně půl hodinu cvičení doma + dvě kolečka na tyršáku (stadion mám u baráku) + jsem objednaná na tu operaci na ty oči a koncem srpna/začátek září zkusim znova tu státní službu - tak potřebuju jen aby mě vzali a pak budu nejštastnější člověk na světě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - hlava trošku pobolívá, piju co to jde, teď se jdu nabaštit protože už mám v břiše žáby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - mám hrad i obřadní sín v albu a fotečka na profil, snad taky nějaká bude, ale až nějakou uspokojivou najdu, ta co sem tam měla z toho pasu je hrozná ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii tak to je dobře...a asi by to chtělo i pořádný spánek a nějaký relax ;-) brum, tož to já se jdu podívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
venku je nádherně slunečno, neodolám a řádně namazaná (krémem :-D ) odcházím do sítě, dala jsem si ji pod strom do stínu, na přímém slunci bych nevydržela ani náhodou ;-) zrzu - nechci to zakřiknout, ale hlava dobrá, asi jsem tu bolest vylila z těla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii ono to občas chce vylejt (ale vodou a ne alkem :-D ) tak dej pěkný relax v sítí a já závidím, ještě dvě hodinky v práci...ale alespoň, že ta robota je...za pár dní už dovča:-) juchůůůůůůůůůůů brum koukala jsem na ten obrázek a máte moc pěkné místečko na obřad ;-)
Odpovědět
Ahojky kočky tak ještě třikrát do práce a padla pak tam ponesu jen koláčky a pak už nastoupím jako paní brum gratuluji k novému termínku a ať vám to vyjde a hlavně ať ti vyjde ta práce jani tobě gratuluji ke snížení váhy a k dosaženému cíli, mě se to zastavilo no je fakt že jsem zanedbala cvičení :-( zrzu nám se ta kombinace taky líbila viděla jsem ho na netu a jeli jsme do Prahy a stálo to za to jsou krásný jinak fin jsem jenom pomohla vymyslet veršík k jedné fotce vzájemná výpomoc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - moc dlouho jsi závidět nemusela, páč lusníčko jak rychle vylezlo, tak i zalezlo, moc jsem toho nenaležela :-) lenkous - cíl dosažen ještě nebyl, k tomu mi chybí ještě 2kg, ale snad to půjde :-) a vzájemná výpomoc, tak to má být!!! :-) jdu si zacvičit, sice jen chviličku, ale i ta se snad bude počítat :-) a stráááááášně moc mě honí mlsná, ale uplně ukrutně ]-(
Odpovědět
Ahojky jani jeste ze jsi napsala o solarku ja nanej zapomnela tak jsem se objednala na pozdeji jejeje hlava derava Prasklo mi v krizi a mam problem se vybat tak se dobelham na solarko a domu a pujdu spat snes ani nevarim a nic :-| Mame tu bourku coz je na irsko hoooodne nezvykle!Pacek zitra bude lip
Odpovědět
jéjé fin co jsi dělala to ten tanec určitě viď
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky, je to domluvené, v sobotu v 10:30 mam být na zkoušce šatů. paní se té naší známé ptala, jestli jsem zhubla, to aby věděla, jestli budou potřeba úpravy (krčila se mi kůže na zádech, jak jsem byla v šatech nafest ...) tak jsem známé řekla, že jsem zhubla přes tři kila, ale jeslti to pomůže na zádech, to fakt netušim :-) každopádně od toho telefonátu jsem nervózní, aby mi šaty byly, protože ikdyby se mohly přešít na šněrování, tak to bych už nechtěla, k tomu ta vlečka ... no prostě už aby byla sobota odpoledne a já měla jasno :-) ale jak řiká M., můžu si snad kdyžtak vybrat jiné ... uffff, asi nervíky začínají fakt pracovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, zdravím vás všechny za letu, přípravy vrcholí, i když dnes je volnější den. Včera koláčky (3kg mouky za 4hodiny komplet), měla jsem z toho strach, ale naši jsou báječní a sehraní, my jsme přijeli, odevzdali přítelovu maminku na výpomoc a odjeli zařizovat a po návratu bylo hotovo :o) Jsem totálně vržená do víru událostí, a to od té chvíle, kdy můj miláček řešil, jak se budu podepisovat. Už jste si to zkoušely? Je to divný... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčinky:-) tak už to mám zdárně za sebou a jsem mladá paní:-)) Vše klaplo na jedničku dle plánu - od počasí po drobnůstky...až budu mít fotky, tak je sem hned hodím...Zbylo nám hódně cukroví, takže ještě tenhle týden budeme papat a asi ještě zamrazovat na vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bad - s podpisem už jsme se s přítelem nařehtali, protože já se umím podepsat jako on. má takový klikyhák, já se ho naučila a když bylo potřeba v práci něco podepsat, třeba převzetí stravenek a on někde jezdil, tak jsem ho podepisovala :-) tak jsem si řikala, hlavně se nepodepsat "jeho podpisem" to by asi matrikářka koukala dooost divně, že nevěsta se napoprvé podepsala stejně jako ženich :-D :-D
Odpovědět
craw ahojky už se těším na fotečky a gratuluji já si podpis zkoušela ale řeknu vám nic moc ten můj mám takový klikyhák a když to zkouším přítelovým jménem tak je to jak v 1.třídě :-D :-D :-D :-D jani držím pěstičky ať ti ty šatičky vyjdou podle představy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
craw - ahoj mladá paní!!! taky moc moc gratuluju a na fotky se těším asi jako všechny tady :-) leni díky, snad to vyjde - ale už aby byla sobota, chci mít jasno :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem jeste dneska doma...prstynky prisly, ale jine, nez jsme chteli a navic muj je o cislo mensi, tudiz ho ani nahodou nenavliknu...tze jsme cele dopoledne resili, co s tim, kdyz svatba je v patek...no nakonec jsme trochu upravili ty, co jsme meli doma jako zkusebni a holt pri obradu budeme mit provizorni a dodatecne si nechame udelat ty, co jsme chteli puvodne...tze prvni komplikaci mame za sebou, snad uz nas nic jineho neceka...
Odpovědět
kat tak aspoň že máte ty provizorní, ale je to pech no tak ať už vás žádná komplikace nepotká a už jen samé příjemné věci no a v pátek hodně zdaru a krásné počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Craw-také se připojuji ke gratulaci a na fotečky se moc těším.Dnes jsem tu projížděla svatby a řekla bych že na 11.7. jich připadlo opravdu hodně oproti jiným dnům. Já jsem podpis už nacvičovala,páč mě kámoška postrašila abych to nespletla :-) no a jediný problém co mám je z počátečním písmenem,jsem zvyklá jen psát P které jde napsat jedním tahem ale na F jsou zapotřebí 3 tahy a to mi dělá opravdu veliký problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky u mě bude podpis obzvlášť zajímavý, protože jsem se rozhodla pro zdvojené příjmení, takže tam bude moje křestní klikyhákem, pak bude následovat partnerovo příjmení vzorným školáckým písmem (protože ho nacvičené nemám) a končit budu opět klikyhákem svého rodného příjmení :-D
Odpovědět
Ahoj holciny!Jsem nejaka unavena nejak uz treti noc nespim a chodim po byte! Dnes si zajdu zaplavat at se poradne unavim. Jinak uz musime zacit pomalu balit ale ani trochu se mi do toho nechce! Domluvila jsem si na utery zkousku satu aby je jeste upravili a prakticky i vsechny dalsi schuzky! V patek jeste pred odletem jdeme k zubari na vycisteni zoubku at jsou zarive! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, to se nám ten víkend zase blíží:-) craw gratuluji ke svatbičce, jsem ráda, že se vám to vydařilo, tak šup šup, jsme zvědavé na fotečky:-) jůů podpis já zatím nezkoušela a jak říká lenkouš, mám taky takový naučený klikyhák a já si to snad jdu zkusit:-) fin z balení si nic nedělej, čekají tě samé krásné věci, tak hurá do toho ;-) držím pěsti k zubaři, já tam tak nerada chodím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
darling - já to budu mít stejně :-D jinak možná vypadá, že ještě změníme místo :-D mužskej chce o víkendu zajet se podívat na hrad do Skalný u Chebu, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum vy jste samá změna, ale je to dobře, jen si vyberte to pravé místečko ;-) držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - to je u nás normální :-D my takhle jedzíme třeba i na dovolený v pátek to objednáme a v pondělí jedem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, byla jsem na solárku, a teď jsem u M. v práci vytiskla svatební noviny - hurááá! teď už je "jen" svázat mašličkama, uff ...
Odpovědět
Profilova fotka
brum tak to je správnej adrenalin alespoň:-) a říká se, že takové akce šup šup jsou nejlepší, alespoň pařby jsou takhle super:-) janíí jů noviny, to jsi šikovná, že jsi si s tím dala práci, já jsem ráda, že mám vytvořené jmenovky, vývazky a ostatní..na noviny bych si netroufla a ani nevěděla, co do nich dát..leda, že bych koupila páteční blesk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii - seš dobrá, já noviny dělat nebudu, ale chystám se pustit v Gimpu do oznamka - ale tisknout ho ještě nebudu, to nejdřív v srpnu ;-) jinak se pro dnešek loučím končí přestávka a musim studovat zdrojový kody www stránek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?