Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Tak potvrdila jsem pocet hostu,ted jsme dodelali rozestaveni stolu uf,a rozdeleni pokoju!Potvrdila jsem se vsemi schuzky na cely tyden pred svatbou!No parada a pokracujeme!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no vidíš jaká jsi šikovná a jak to pěkně klape!!! ;-) já už snad konečně budu moct tisknout ty noviny, jen musím změnit dvě fotečky :-) ale te´d jdu pokračovat v žehlení :-(
Odpovědět
janii docela jsme pripraveni ale to vis je tezke naplanovat kazdy krok cely tyden pred svatbou!
Odpovědět
Profilova fotka
bros máme od Lukáše Rýdla, kombinaci bílé/žluté zlato s briloškama ;-) krááásný, furt na ně chodím koukat:-) janíí i lehký nádech je super, já jsem zrzka a blbě se opaluju, ale už taky chytám malinko:-) půjdu ještě 4x a hotove:-) fin to věřím, že je těžký a navíc to vše děláš ze zahraničí, což si zaslouží poklonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teoreticky vím, že máme zařízené, domluvené a nakoupené úplně všechno - už jsme taky potvrdili počet hostů v restauraci, dodali speciální požadavky na menu a dodatečně pozvali fotografa na oběd - ale přesto mám pořád divný pocit, že zjistím na poslední chvíli, že něco není, jak má být :-| Asi je to nervozitou z toho, jak se to blíží, ale poslední dny se mi opakuje stále stejný sen - vzbudím se ve svatební den ráno a nic není nachystané a připravené, nic se nestíhá a spousta věcí najednou chybí apod. Přítel říká, že bych na tu svatbu měla přestat pořád tak myslet nebo se z toho ještě zblbnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte super, nám se pár lidí ještě nevyjádřilo..komedie je, že největší caviky dělá dycky rodina ]-( ale mají týden a pak dáme info do restaurace o počtu a šmitec jako, se nebudu rozčilovat no ne?:-) dar a ten divný pocit jo, tak ten já mám taky:-) ale OP platné oba máme, prstýnky taky, tak snad ok:-) a noční můry mám taky, ale to asi všechny tady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii: no tak každej nemá dobrej pigment, já se taky blbě opaluju a to jsem tmavovláska:) ale na solárku po 2 měsících chození mám hezké opálení..:) i ten nádech bude jistě super.. ;-) zrzu: ten Rýdl je nějak profláknutej,koukám :-) asi má fakt dobrý prstýnky,protože skoro každá druhá je má od něj.. a kolik máš brilošků? :-) No my už jen ve středu pitivo a je to vše ;-) od zítra startuji romantický filmový maraton :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros deset ale mališký, ale jsou to:-) rozhodovali jsme se mezi zirkonama a briloškama a přítel říkal, že když už tak už..a zase tak velký rozdíl to nebyl, měli jsme veletržní slevu i...takže tak. A vy máte jaké prstýnky? Tý jo vy jste romantičky, to je hezké, my jdem dneska do kina a bohužel ne na romanticu:-( ale neva, zase bude sranda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: jůů tak to je jistě krásný.. ;-) taky se na ně mrkáme každý den,ale dle pověry by se to nemělo..ale to by člověk nesměl dělat polovinu věcí :-D my máme žluté zlato /oba stejné prstýnky/ upostřed je rytina,ale jsou krásný a jednoduchý,žádný přeplácaný nebo tak.. no tak to je bezva,že jste měli i slevu..to je taky pak výhoda :-) a na co jdete?? já budu koukat taky na komedie atd.ale třeba Brigitte Jones, Svatba mého nej.přítele si nesmím nechat ujít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros nemělo, ale já si nemůžu pomoct no:-) ale za pár dnů už je budeme nosit na prstíkách a bude:-) jinak jdem dneska na život je boj...jsem zvědavá..asi to bude nějaká mlátička, tuším, ale jdeme se známejma, tak bude psina:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - To ani nevím, že je nějaká pověra taky ohledně prstýnků =-) Tak to mám štěstí, že už jsme je odvezli k tchánovcům, kde bude ženich se svědkem spát noc před svatbou, protože já bych si je jinak prohlížela a zkoušela pomalu každý den - jako šaty, visí sice ve skříni, ale každou chvilku se na ně chodím dívat ;-)
Odpovědět
Holky dnes jsem to pri celodenni praci kolem svatby nevydrzela a na vterinku si dala snubak jeje ale ze mi sluuuusiiiiiiii x-) Prave delame fotecky jako darky pro lidi co jsou nam moc blizci(mami,tati,bracha a jedni znami u kterych jsem byla jako mala casto)-delame fotecky(cernibile co jsem jako mala holka) a na nich ruzne psani zakomponovane do fotky!Bohuzel to tu nemuzu dat,protoze by to nekdo mohl zahlednout a pak by to nebylo prekvapeni! Jsou uzasne koupim ramecky a pak to dam jako podekovani!
Odpovědět
Článek se načítá
Fin: jak ja Ti zavidim, ze muzes delat takovyhle darecky...na to ja vubec nemam cas...a hlavne nebudu tri dny pred svatbou vubec doma, tze bych to ani delat nemohla...holt bude muset stacit slivovice :-) Jinak se s vami devcata loucim, vsem, co maji ted nekdy svatbu moc preju, at vsechno vyjde podle predstav, uz se do patku nedostanu k netu...vsechny si tio uzijte a budu se tesit na vase fotky...
Odpovědět
katchi hodne stesti a pak se tu ukaz!!!!!
Odpovědět
Jasny, budu se snazit, hned v pondeli jdu zase do prace, tak pak napisu, jak vsechno probehlo :-)
Odpovědět
Lenkousi kde jsi chybis mi tu!
Odpovědět
Ahojky kočky tak předem katchi ještě jednou hodně štěstí a všem co 17 a 18 taky zrzu my máme taky od Lukáše prstýnky a já tam mám 8 briliantíků a taky kombinované žluté a bílé zlato fin jů vy jste aktivní my máme dárečky ty vínka s čokoládkou a minizvonečkem
Odpovědět
Lenkous: diky, mam jeden dotaz...ta fotka v albu, jak jste vyfoceny u reky, neni to u Sazavy na Stvoridlech?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer, už mě zase bolí hlava, asi ta změna počasí, blížící se ms, chjo doufám, že za týden budu v pohodě. Miláček dneska sestříhal hudbu na tanec, ještě to trošku upravíme no a měli bysme začít festovně trénovat :-)
Odpovědět
Uf tak posledni foto dodelano!!!! Uz jen to dvd ale na to se vrhneme zitra a ten tanec a je to !
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to vypadá že v sobotu pojedu pro šatičky! :-) fin - tyjo, máš to zmáknuté!!! šikovná holka! :-)
Odpovědět
katchi nene je to v Harachově na Mumlavě
Odpovědět
lenkous: Tak jste desne podobny jednomu paru, co jsme na Stvoridlech potkali :-) taky tam fotili... holky tak ja padim, konecne mi skoncila sichta v praci a vzhuru do viru poslednich priprav...snad jeste do patku nakouknu, abych zjistila, co je noveho, jinak se mejte krasne a milujte se a mnozte se :-D dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
katchi - držíme pěstičky ať vše dopadne jak má!!!!!!
Odpovědět
katchi měj se a hodně zdaru jani tak ať se šatičky líbí i se zkrácenou vlečkou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata tak jsem se sem konečně dostala a přelouskala to tady :-) Fin-měla jsi opravdu krásnou rozlučku,to my jsme měli jen záclonu nahlavě :-D Janiii-tak to se máš že budeš mít šatičky takhle brzy,ale asi bych to nechtěla,pořád bych na ně jen zírala a asi bych to nevydržela a aspoň 1 denně bych si je vzala nasebe :-) Jsem fakt hrozná,už se moc těším na příští úterý až si je pojedu zase zkusit a dodělat poslední úpravy :-)
Odpovědět
Dobre rano! Dnes jsem si uvedomila,az odsud v nedeli odjedu...ze pak se vratim uz jako vdana! :-. Fotecky jsme vcera dokoncili a jsem za to moc rada a velke diky patri Lenkousovi :-)!!!! Dnes a pak az do soboty kazdy den solarko at mame pekne opaleni! Dnes kdyz to pujde zacneme makat na tom dvd a jen tanec 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ránko kočky fin dopředu ti přeju šťastný let ;-) Janíí super, že jedeš pro šatky už teď, je to lepší, než pár dnů před svatbou..já jdu zítra i s botkama, aby se případně šatky upravily a snad už nebudou komplikace.. Len..ona ta kombinace prstýnků je docela profláklá, ale nemohli jsme si pomoct, líbily se nám..ale máme je trošku upravený a přítel páč je obr a má i velké ruce, nechal si ho rozšířit..jsem zvědavá,jak si na ten prstýnek zvykne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne, vrátila jsem se z masáže, solárko až zítra, při svém typu pleti si nerisknu jít každý den, to bych mohla špatně skončit ... v noci jsem vůbec nemohla spát, hlava nějak šrotovala :-) fin - to je dobře že fotky máte hotové, a lenkous pomáhala jo? :-) ještě že se tu máme holky co? :-) jinak se musím trošku pochlubit, váha mi leze pomaloučku ale jistě dolů, ani koláče se na ní nijak neprojevily, a to mám mít MS, takže váha podle mě teď trochu stoupne ... ale začínám se pomalu ale jistě blížit ke svému číslíčku, které jsem si dala jako malý cíl :-) ale ještě jsem našla ve skříni asi troje kalhoty, které pořád nezapnu, a to jsem je před 2roky nosila ... ojojojoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jak se máme a jak jdou přípravy ;-) Jinak my šoupli svatbu na 19.9. na hrad Seeberg, už je zamluvenej termín. Akorát jsem chtěla pozdější hodinu a bylo mi řečeno, že to zamlouvají postupně, jak se kdo přihlásí, že si nemůžeme vymyslet hodinu co nás napadne, že tam nesmí bejt prostoje a že tam na nás nebudou oddávající čekat, třeba by měli poslední svatbu v 11 hodin a do 15 tam nebudou znova jezdit - lenoši :-D :-D :-D Tak zatim sme na 11:45 a v srpnu to máme přijít všechno podepsat, s tim, že sem se s ní domluvila, že když se někdo ještě přidá, že nám dá pozdější hodinu, tak potřebuju aby se hodně lidí hlásilo, at´sme jako poslední svatba v 15:00 hodin. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?