Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Aha tak to jo tak to opravdu držím palce ;-) od koho je máte
Odpovědět
Puvodne mely byt od Hejkala ze Sovince a nakonec je dela Roman Stoklasa. Jsou to podobne, jako mam v albu, z damaskove ocele, kovane...nejhorsi je, ze jsem zitra cely den v praci a tak musim cekat az do uterka, bo pritul taky neni doma, aby je vyzvedl...
Odpovědět
Holky diky jojo byla to uzasna noc a jestli svatba bude jen z pulky bude to skvele! Lenkousi je si na tebe taky vzpomnela vazne!Bylo to nezapomenutelne bych ti to prala takovou jizdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koukám jdu právě včas na fotečky od fin :-) musela jsi se mít fakt suprově :-D holky včera byl asi fakt hádací den, my jsme se pohádali v místě obřadu, jak jsme to jeli okouknout, až jsem tam uronila slzičky, jak mě to mrzelo a štvalo :-) tak si říkám, na místě obřadu už jsem si poplakala, tak za 14 dní už nemusím :-D já dneska dřela jak kůň, uklízela jsem u taťky, tak doufám, že to tam do příštího čtvrtka vydrží, abych nemusela nastoupit jako úklidová četa znova :-)
Odpovědět
holky tak vína mám hotový krabičky na koláčky taky a teď dělám kapsy na příbory ještě že mě to baví jinak nevím :-D až to budu mít všechno hotový tak to zkusím nafotit a dám do alba
Odpovědět
tak jsem prave dostrihala krasne srdicka na balicky s tombolou :-) jsem moc rada,ze mi dnes neni spatne jen ta unava z piti a tance.Jsem cely den radila v byte uklid a prani a uklizeni lednice-odmrazovani a vse proste aby to bylo hotove nez pojedeme.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, hlásí se jedna vdaná panička ;-) . No, co vám mám povídat, bylo to úžasný. Tak si to užijte, vychutnávejte každou minutu toho Vašeho dne, je to přece (doufám) jednou za život :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
magda - ahojky mladá paní!!! gratulujeme a těšíme se na fotky!!!!!
Odpovědět
magdavlk: gratuluju a sup sem s fotkama :-) ty satky, co jsi vybrala, jsou nadherny...
Odpovědět
magdi gratuluji mladá paní a přidávám se - šup sem s fotečkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - Tak to musel být fakt super mejdan, tomu říkám rozlučka jak má být :-D
Odpovědět
darlin to si pis zuzo Ted jsem sedela pres 2hod s pritelem a rikala mu zazitky ze vcerejska a tak jsme se nenasmali dlouho proste uzasne!!! A to jsem ani nenapsala,ze jsem se musela krmit s jednou holcinou navzajem a meli jsme zavazane oci!!!Jogurt jsem mela vsude ale hlavne v nose :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, nám na kostele stavěj lešení, chlapy jsou sprostý a neochotní, fakt jsem to dnes obrečela, ach jo :-( mějte se prímově :-)
Odpovědět
seifer to je mi lito ale co nadelas,fotky nadelas nekde jinde a bude to fajn hlavni je ze budes s milackem ne a ze budete rodina! Preji krasny den,dnes mam pekne volno a volala mi bracha uz v sedum abych mu povidala o svatbe :-) tak uz neusnu hihi
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ránko :-) fin teda to je bráška hodnej, že se zajímá! kdy letíte do čech? já dneska frčím ještě na solárko, od zítra se snad zas budu moct vyvalit na sluníčko, hlásí fakt pěkně! :-) tak snad té barvičce ještě trochu pomůžu. od tchýně jsem včera dostala embargo na seno (jsem alergik), prý ne abych vzala hrábě do ruky, abych si ještě neuhnala horší alergii před svatbou než mam normálně! :-) to mam hodnou tchýni co? a řekla to před babi s dědou Mírovi, abych jako byla chráněná a nevypadala jako nemakačenko :-)
Odpovědět
janii letime v nedeli a pak zacina maraton jeje Uz se i tesim ale jsem i nervozni a rekla bych ze dost z te cesty!Ale jinak to jde! Dnes se musim nejak rozkoukat a dat dohromady seznam hostu a zavolat na hotel abych vse potvrdila jeje
Odpovědět
Profilova fotka
dobréé ránko:-) brum vidíš, září máš skoro za chvilku, tak držím pěsti, ať to vyjde:-) mag, moc moc gratuluji ke svatbičce a přeji jen samou lásku, štěstí a něhu do manželsvtí ;-) Jinak dámy, naše rozlučka též kvalitní, docela jsme se navály s holkama a mně bylo děsně blbě v sobotu a tak jsme koláčky rozvezli až v neděli a řeknu vám, super svatební atmosféra na nás padla:-) a mám radost,že se i líbí oznámko ;-) Lucí tak ona to bude holčička jo? Tý jo to je krásný a termín máte kdypak? Holky včera jsem to hádání rozebírala s kámoškou, co se vdávala před dvěma rokama..a asi je to normální, bo je hroznýho stresu, zařizovaní a tak...tak člověk si prostě občas potřebuje ulevit a většinou to bohužel schytá ten, kdo je nevíc při ruce - partner :-D ale to se zvládne, máme to už vysloveně za pár :-D Tak pěkný den všem:-)
Odpovědět
zrzu ale ze to je fajn se takhle pred svatbou odvazat ;-) ja byla nastesti jen unavena a trochu bolela hlava ale jinak zaludek dobry diky bohu jsem to vytancila se svym novym gumovym partnerem :-D :-D :-D
Odpovědět
magda Blahopreji!!!Tesim se na fotecky moc
Odpovědět
Profilova fotka
fin bylo to super, jsme nejdřív byly doma a pak šly do bááru, fakt super, jen bolehlav ráno, ale neva, stálo to za to :-D jůů jsi dostala dáreček jo?:-)
Odpovědět
zrzu plni ale dost nemravnych :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joj si umím představit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin koukala jsem na fotky a výýborný:-) máš kvalitní výbavu do manželství 8-) a na fotečkách ti to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko krasavice, fin: moc vydařená rozlučka dle fotek ;-) pěkné.. :-) holky "sedmnáctky" nevím jak je to možný,ale tak strašně to uteklo,že když se podívám na kalendář,tak už jen 4 dny!! Dneska ráno mi to začalo docházet..donesla jsem do práce oznámko a koláčky a ono to je tady.. :-) už mě bolí i břicho :-D tak dnes v práci naposled a od zítra dovoooo :-D
Odpovědět
bros bude to dobry jejeje uz je to tu!
Odpovědět
Profilova fotka
bros neboj, určitě to bude super...a nic si z bolení břicha nedělej, jsme na tom určitě všechny stejně:-) večer jsem s kámoškou dodělala mašličky na myrty a už tak pak přemýšlela, co chybí...no a světe div se, už jen maličkosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, tak už jsem doma ze solárka, dneska se mnou byla i tchýně, tak bylo aspoň veselo :-) pak jsem se stavila nakoupit, a jen co jsem přijela domů tak jsem se vrhla na úžasně křupavoučkou celozrnnou bagetku a sýr - už jsem hlady šilhala :-) ale ovládla jsem se a kolem čokoládových tyčinek jsem v krámě prošla s grácií :-D teď si dám péct k obědu kuře, už se těším :-) bros - nojooo, pár dní a je tu tu!!! břichabol přejde uvidíš ;-) tyjo já jsem celá natěšená i za vás, které to máte přede mnou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,máte pravdu, že to máme asi všechny stejné...:))) jenže u mě je problém,že furt nic nic a pak ty nervy začnou... :-( zrzu: tak to je super,že už vše důležité máte ;-) a jaký máte prstýnky??? janiii: a už jsi opálená? :-) já byla dneska naposledy jen na 12min a fakt dobrý..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se včera pobavila u tchánovců :-D Byli jsme tam na obědě a byla tam i moje skoro 13-letá nastávající nevlastní dcera a pochlubila se mi se svými novými šaty na naši svatbu - má úplně stejné jako já na převlečení :-D jen v opačné barevné kombinaci - ona má bílý podklad s černými kytičkami a já černý podklad s bílými kytičkami :-) Jinak co se týče rozlučky, tak zatím ani nevím, jestli nějaká vůbec bude :-| Chtěli jsme společnou jen s pár nejbližšími kamarády, původně jsme plánovali, že bychom mohli vyrazit na víkend někam na chalupu, pěkně se tam všichni spumprdlíkovat a hrát nemravné hry ;-) a naši svědkové slíbili, že to zařídí. Jenže se pořád k ničemu nemají a máme na to už poslední víkend, tak z toho možná bude nakonec je nějaká chlastačka v Praze :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bros - opálení bych tomu neříkala, ale chytám trošičku barvičku ... já se neopálila nikdy, ani u moře pořádně ne, protože nevydržím na sluníčku a když jo hned se spálím, takže budu vděčná i za jemný nádech :-) darling - my rozlučku taky mít nebudeme, možná jen ve středu půjdem posedět s kolegy z práce do hospody, kamarádi jsou všichni na dovolených, takže nezvládáme ... a s těma šatičkama to je dobrej gól :-) aspoň budete vypadat že patříte k sobě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?