Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
lucí ahojky, jak se má mimísek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zrzu, Karolínka se má snad dobře, jen mě pořád ještě nekope, ale snad je jen líná, v pondělí jdeme k dr, tak jsem zvědavá, co nám poví.. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky užijte si rozlučku co ji máte dnes a zítra ;-) a vy co se zítra vdáváte tak hodně štěstí a ať vám to vše vyjde ;-) jinak mě to mrazení v břiše začalo včera protože kolegyně z práce šla na dovolenou a do svatby ji neuvidím tak mi včera přála a to jsem si to teprv nějak začala uvědomovat =-)
Odpovědět
holky pomoc me picne ja se z toho tanceni zblaznim...z pritele se vyklubal tanecnik a docela mu to jde zato ze me je tanecni strevo proste mi nejde Vanilla a dost me seeeere jinak dobry ale ten me nici :-D yaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koláčky rozvozené, bylo to fajn, a nějak mi začíná docházet že se fakt budu vdávat :-D fin - ale neboj, ono to půjde :-) pěknou rozlučku všem, no a zítřejším nevěstám Tfuj, Tfuj pro štěstí!!!
Odpovědět
no jani jak jsem psala mě to začalo docházet včera je to supr že rodiče jsou v pohodě fin nezoufej to bude dobrý to zvládneš máte celý týden před sebou než poletíte sem domů ;-)
Odpovědět
ahoj, tak já už to mám příští sobotu, uff.... :-)
Odpovědět
Tak a mame tu sobotni rano! 8-) Dnes jsem vstavala uz v pet nemohla jsem spat z toho vecera tak jsem zvedava jak dopadnu v den svatby :-D taky se mi zdalo celou noc o tom tanceni uz z toho magorim.Zacinam si myslet ze nam to nevyjde,prece jenom nejsme tanecnici ale zase jsme chteli trochu srandy :-Dtak uvidime jak to pujde.Dnes tu mame silene sychravo ach jooo
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, blíží se to, některé to mají už dnes a těm držím palce, ať jim to vyjde bájo :-) fin: my už taky blbneme. Každé ráno si vzájemně povídále o tom, co se komu v noci zdálo (samo o svatbě) a většinou to je o tom, co nevyšlo, nebo se bereme na úplně neznámém místě a tak :-D A neboj, to zvládnete oba ;-) janii, my pečeme koláčky v pondělí, těšim se, mňam :-) :-) Rovnou se u toho stavíme v Poličanech a doladíme detaily ohledně hostiny a ubytování. Rýmu už taky skoro nemáme a dneska jedem na poslední moji zkoušku šatů :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad - Takové sny mám taky, ale u nás bohužel jen já, přítel je v klidu a ze mě si dělá srandu, že mu do svatby úplně zblbnu ]-( Jinak začínám být pěkně nervozní z toho, jak se to blíží, ještě nedávno jsme to počítali na měsíce a najednou už na dny ... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - tak ten měsíc by se mi líbilo tak půlka září - to tu jsou nádherný babí léta a žádný vedra, ale hezky teploučko já jsem nakonec i ráda, já bych to v těch 30 tkách co ted´maj do konce července bejt nevydržela v těch šatech a převlíkat se taky hned nechci, takže uvidíme ;-) jinak včera jsme koupili za perfektní cenu oblek pro ženicha i s vestou a pro mě pěkné sáčko
Odpovědět
brum, to máš pravdu! My to máme 17.7. jako koukám kde kdo tady :-D a příští tejden má být teplejc a teplejc a pátkem to vrcholí ]-( asi umřeme holky! Jinak u nás se asi žádná velká rozlučka konat nebude, zítra mi dorazí svědkyně a asi ještě jedna kamarádka a bude "chlastačka" u nás doma ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky, taky to mame 17.7. a uz se docela desim tropu v tech satech ............... ale uz mam snad vsecko :), vcera jsem byla v butiku pro pradlo a zalibila se mi podprda od Lise Charmel, takova krasna bila......tak jsem neodolala :) penezenka to rozdycha :) , pritel mel rozlucku vcera tak akorat chodi vsude a heka..........takze zajimava sobota :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Rozlučku jsem přežila téměř ve zdraví,z hospody jsme nakonec skončili na diskárně kde se pořád s mojí kámoškou chtěla prát jedna blbá lesba.Tak jsme se kamošky museli zastat když to bylo bezdůvodný,no ale co,jen se teda bojíme tu nánu někde potkat samotný,páč ona je fakt brutální psycho :-( Na to kolik jsme toho vypili tak jsem v poho jen mě bolí hlavička ze šampíka-ať žije antiethanol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme v Praze! :-D Dneska jsem byla v Kleinodu si vyzkouset saticky a jsou super, Tedka nevim, ktere budu mit, jedny ci druhe... No, asi si hodin korunou. A do toho vseho jsme zjistila, ze budu v unoru teta! Lepsi noviny si ani nedovedu predstavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky sab: dnes jsme tam byli taky, na zkoušce šatů. Jak jsem váhala, tak všechny pochybnosti zmizely, jsou fakt super :-D A obzvlášť, když jsem opálená :-) Gratuluju k "tetovství" :-) Přeju všem "rozlučkářkám" a "rozlučkářům" povedenou rozlučku :-) :-) My ji mít nebudeme, protože se svobodou jsme se rozloučili, když jsme si pořídili 2 děti :-) I když mě napadá, že vlastně přítel říkal, že si rozlučku uděláme sami pro sebe (to by mě mohl třeba taky požádat o ruku :-D :-D )
Odpovědět
Ahojky tak tady opět leje dneska už po třetí slejvák ach jo jinak u nás zatím nic nového přípravy a debaty jsou v plném proudu holky myslím na fin jak si užívá rozlučku určitě nám bude zítra vyprávět tak se mějte jdu tvořit krabičky a vína hezký víkend a dobrou noc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem pilně dočetla, gratuluju všem, které přežily rozlučku, všem mladým paním přeju krásný začátek nového života :-) sab - vítej v čechách :-) a gratuluju i k šatičkám i k té tetě :-) my jsme včera podnikli tu cestu na valdštejn, kde to vypukne :-) akorát jsme tam chytili svatbu ve 12h. tak jsem okoukla nevěstu, a představila si jaký to bude za necelý dva týdny ... :-) večer bráška oslavovali kolaudaci stáje, tak jsme měli veselo :-D no a dneska ještě trochu u taťky pouklidím, a pak tradá domů odpoledne :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se tu ukazuju po delsi dobe plne priprav...rozlucku mame uspesne za sebou, nastesti jsme to vsichni prezli a predpokladam, ze na svatbe uz to bude bez bolehlavu :-p Pristi patek nam to vypukne a ja musim byt jeste dnes a zitra cely den v praci...taky jste zacaly byt tak tyden pred nervozni, ze vlastne nevite, jak to vsechno stihnete? My jeste ani nemame prstynky, zenichovy boty budou usite teprve v utery a o dalsich vecech ani nemluvim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak koukám, že 17.7. se tu nějak rozmnožilo, už ani ne týden! :-o :-D Já včera měla chuť zabít ženicha, takže málem svatba nebyla, ale asi ho ještě nějakou chvíli nechám žít.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - Co tak hrozného provedl, že si zasloužil málem smrt? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Darling, byli jsme grilovat u mého otce a všichni věděli, že chci jet brzo domu, nepiju=řídím, ale přítel i ségry přítel se ožrali jak prasata a když jsme po několika hodinách hádání konečně odjeli a přijeli domu, oni se sebrali a ožralí jeli na diskotéku, no co bys jim na to řekla, debilové.. ]-(
Odpovědět
Tak koukam, ze je to vsude dost podobne :-) my se taky vcera zhadali jak kone...a jeste ke vsemu kvuli mensi prkotine...pricitam to stresu a nedostatku casu na cokoliv...je pravda, ze ten muj pak byl jako beranek 8-)
Odpovědět
Krasny den! Ooo muj Boze holky to byla rozlucka,ze jeste ted to vydejchavam!Mam v byte tolik nafouklych veci jeee a i 2 chlapy a darku vse vyfotim a dam vam to tu! Do ceho me oblekly jezisi na to nezapomenu nikdy...a hlavavne tanec s nafouknutym chlapem v zivotni velikosti byl u me prifafen celou noc jej jejejeje Uzasne
Odpovědět
Profilova fotka
Fin-Moc pěkný určitě jste si to pořádně užili,co???To my jsme měli jen závoj ze záclony,ale povinně všechny aby bylo vidět že patříme k sobě :-) Včera byli asi nějaký divný erubce,my se taky pohádali,ale už je to v pohodě ;-)
Odpovědět
hanu diky ;-) Uz jsem dodala fotecky
Odpovědět
Fin: koukam, ze to byl super mejdan...a paradni darecky jsi dostala...to kdyby manzel nahodou nemohl?
Odpovědět
Holky dostala jsem ted dalsi fotky a teda reknu vam sila sila jeje ale uzasneeeeeea to budou jeste fotky z dvou digi a pak jeste 3jednorazovy!Pridam jeste jednu jak jsme uz jen polovina osazenstva!
Odpovědět
přeji krásný nedělní podvečer fin užasné myslela jsem včera na tebe jak si to užíváš a koukám že bájo ahoj katchi a lucí máte to za pár holky a ještě ty co to mají 18 tak si užívejte poslední dny jako slečny a hlavně klid a pohodu a ať to všechno klapne tak jak má katchi jak je možný že ještě nemáte prstýnky =-)
Odpovědět
lenkous: Ahoj, no prstynky mely byt na zacatku mesice, jsou delany na zakazku (podotykam objednavane asi pul roku predem), ale diky komplikacim se to zdrzelo, ale snad v pondeli, nejpozdeji v utery dorazi...jinak snad budem muset pouzit jedny, co jsme meli jako zkusebni...akorat ze ja nevim, kde mam ten svuj...takze vlastne ty prave prijit zkratka musi a hlavne nam musi dobre padnout, jinak nevim nevim :-S tak drzte palce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?