Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 lenkous, jůů novej závojík a máš fotéšku? To je super, že se ti líbíemoticon
craw, tak jsem byla v salonu a ptala se na to připevnění a paní říkala, že to maj jen na hřebínku a že to drží, tak jestli prý nemáš moc malej hřebínek s krátkýma zoubkama, jestli ti to nedrželo a max to vyměnit za jiný hřebínek...

Jinak holky mazec vlezla jsem si do zamluvených šatů a říkala si, že to není ono, tak jsem na sebe koukala v zrcadle a paní že teda přišly nové šatky a že můžu mrknout a holky zkusila jsem si další a další a furt nic a pak je vidělaemoticon nááádhera nová, mají dvoje, jednu tu a jedny v Pardubicích..ty Hradecký už jsou zamluvené, ale z Pardubic jsou volné, tak mi je dovezou na příští středuemoticon juchůů holky konečně vím, co je ten pocit, že tohle jsou ty ONY..asi jsem magor měnit je 14 dnů před svatbou, ale to jsou prostě onyemoticon tak UFemoticon emoticon
9. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 fin: tak to je škoda, ale ty červené se ti fakt povedly emoticon
zrzu: komplikace těsně před svatbou, to je snad pokaždé, držím palce, aby dortík vyšel emoticon
craw: to bude vypadat parádně emoticon emoticon , bezva, že máš někoho, kdo tě přečeše, je to výborný nápad, já jsem původně chtěla taky závoj, ale díky účesu se nehodí, nakonec nelituju, protože ty vlasy se fakt povedly (kadeřnice mi prozradila, že si o tom mým účesu povídaly zákaznice ještě hodinu), mám radost, protože narazit v Pardubicích na dobrou kadeřnici je zázrak a s tou mojí rošádou na poslední chvíli...
9. črc 2009 ve 20:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 zrzu, díky za info, už vím, který. Heleď a salon Evania jsi nezkoušela? byl můj semifinalista, ale nakonec mám šaty z Prahy.
9. črc 2009 ve 20:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
dujinka
51
Registrovala se 30. října 2008 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků. Má 111 přátel. Region Praha - západ.
 holky mám to za sebou a sem ráda emoticon byla sem nervózní celý den předtím i potom. Přeji vám ať vám vše vyjde podle představ!!
9. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
  • Svatba byla 24. července 2009
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 zrzu foteška je v albu ale na modelce na mě né já se sama nevyfotím a nikomu se nechci ukazovat a co ty a šatičky bude fotečka

bad tak to máš opravdu štěstí že jsi narazila na tu pravou kadeřnici emoticon
9. črc 2009 ve 20:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 zrzu to je v poho s těmi šaty, důležité je, že to jsou ty ony emoticon
leni to teda jo emoticon btw co je s květy?
9. črc 2009 ve 20:36  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 dujinko ahojky tak gratuluji nádherný fotečky a sluší vám to

bad poslali mi úplně něco jiného
9. črc 2009 ve 20:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2009
    V hotelu Čertousy v Praze - Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
    V hotelu Čertousy v Praze - Horních Počernicích, Region Praha
 lenkous - Jsi všímavá, pachatel se vrací na místo činu emoticon Pár měsíců jsem se sem skoro nedívala a začala se v diskuzi ztrácet. Pak jsem zkusila "Pětadvacítku" a "Pražské léto", ale ani jedno z témat se moc nerozjelo,tak se zase kajícně vracím sem emoticon
9. črc 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
 zrzu: ja mam take saticky menene... Asi je to normalni pochybovat o vyberu pred svatbou... Gratuluji a at se ti libi! emoticon
9. črc 2009 ve 23:59  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Holky vy mi davate ja premyslim nad satickama a pak se tady doctu ze dve z vas si je tesne pred vymenili jeje emoticon emoticon Jinak jsem taka nejaka uz zacinam vyt z tech vikendu mimo tento rozlucka dalsi odlet do CR treti je svatba a ctvrty zase odlet sem zacina me to nervovat vsechno to baleni a litani ach jo
Jinak se ale tesim at si nemyslite emoticon
10. črc 2009 v 07:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Jinak holciny co to mate zitra,moc stesti a lasky do manzelstvi a hlavne at jste spokojene a vyjde vam cela veselka jak si prejete!Vsechny na Vas budeme myslet!!! emoticon
10. črc 2009 v 08:14  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
    Na Valdštejně, Region Turnov
 dobré ráno emoticon
včera jsme do deseti do večera rozváželi koláčky, mamina s tetou zatím doma vesele balily další košíčky s koláčky, pěkně se u toho picly, tak když jsme přijeli domů, tak se zpívalo, a byla děsná sranda - no prostě super večer emoticon a můžu vám říct, že mě potěšilo, jak moji rozvedení rodiče můžou sedět vedle sebe, bavit se a smát se emoticon a dokone mamča dohazuje taťkovi nějakou babu emoticon ale jinak jsme uplně normální family emoticon

a dneska pokračujeme s koláčkama a pak úklid - uff, horší to část víkendu emoticon
10. črc 2009 v 08:50  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 ahoj holky to je shon i po svatbe emoticon dnes jeste odjizdime na tyden do chorvatska aby sme si trochu dachli emoticon tak uz se vam to pekne blizi co? poradne si to uzijte,protoze nez se nadejete bude po vsem, vsechno to uteklo tak rychle , ze porad jeste sedime a vybavujeme si momenty, nad kteryma sme nemeli ani cas poradne registrovat.
10. črc 2009 v 08:51  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 holky prihodila jsem par nasich amaterskych fotek emoticon
10. črc 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
Registrovala se 26. března 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2015
    Jablonné v Podještědí, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 bou: jsem Tě našla a už jsem přidala gratulaciemoticon fakt Vám to moc slušelo.. emoticon
10. črc 2009 v 09:00  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bad...zkoušala jsem ten salon, měla jsem z netu vybrané šatičky, ale v reálu to bylo něco jiného emoticon měla jsem vyhlídnuté v Belle, ale ta je neskutečně drahá...
lenkouš posledních změněných šatů fotku nemám, ale můžu sem dát ty původní šatky...když jsem si je včera (ty původní) navlíkla, prostě to nebylo ono...za to ty další emoticon jinak jdu kouknout na fotkuemoticon

fin jinak neboj, já zvláštní pocit ze šatů měla od té rezervace a včera jsem se ujistila, že to není ono...jestli se v šatečkách cítíš, tak jsou to ONY emoticon

Jinak zdravím při pátku, to bude zase troubeního v ulicích emoticon kočenky, na zítřek přeji ať vše vyjde, ať je krásné počasí a užijete si to se vším všudy emoticon

janii my jedem pro koláčky dnes a hurá na rozlučku hned emoticon týý jo tak maminy trénovaly na svatbu panáčky, to je super emoticon a je moc důlelžité, že rodiče jsou v klidu, bo spousta lidí tady řeší rozvedené rodiče..já mám taky,ale na svatbě bude jen mamuška, takže snad taky v klidu emoticon no vidííš tak když mamka dohazuje, třeba bude u vás brzo další svatba emoticon

boun krásně si užij dovču a relaxuj a ať jsou to pořádné líbánky emoticon
10. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
 Holky, tak já už zítra... je to zvláštní pocit. Ale cítím se moc hezky, vyrovnaná, spokojená. Vůbec žádný pochybnosti - ani ohledně šatů, místa, výzdoby, počasí... ohledně ženicha už vůbec ne emoticon
Prostě jsem se smířila s tím, že ne vše bude perfektní, že nikdy nebudu tak krásná nevěsta jako dujinka (že by profi modelka? emoticon), sle prostě je to NÁŠ den a určitě pro nás bude ten nejkrásnější.
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 magdí, hodně štěstíčka emoticon a určitě budeš krásná nevěsta, pro svého manžela budeš ta nejkrásnější ze všech uvidíš emoticon já mám k modelkám taky hooodně daleko, ale ten den budem všechny jako z pohádky - no se mi to kecá, když mám 14 dnů, den před si budu připadat jako káče ošklivé emoticon
Holky držím moc pěsti, všechny emoticon
10. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 každá nevěsta je krásná.. emoticon magdi: nestresuj se tím,zda budeš nebo nebudeš hezčí než dujinka,či kdo.. Pro svého nastávajícího jsi nejkrásnější ty a určitě zítra oblečeš šatečky a uvidíš se nalíčená,učesaná a prostě šťastná,že si budeš připadat jako princezna.. emoticon
dneska mám holky rozlučku,tak jsem na to zvědavá.. emoticon nechci se těšit,protože to pak nikdy nevyjde, ale budou tam super holky,tak to snad dopadneemoticon))
10. črc 2009 v 10:56  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bros no my snad jdeme všechny "lejt" dneskaemoticon tak si to pěkně užij a myslím, že se těš, já jsem zvědavá taky na večír emoticon a to ještě frčíme pro koláčky, ňam
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
 Ahojky,tak jsem si něco dočetla,ale všechno vážně ne emoticon to bych nestihla
Bou-moc gratuluji,moc vám to slušelo emoticon
Já teď letím do ČB do solárka a ještě něco pořešit a večer zapíjím,takže se sem asi nedostanu,proto už bych ti Magdi chtěla popřát teď hodně štěstíčka a ať vám vše vyjde tak jak chcete emoticon
10. črc 2009 ve 12:08  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
 Ahojte holky, tak Vás jdu na chvíli pozdravit emoticon
boun - supr fotečky, gratulation už je v albíčku emoticon
haf koukám zatím nemá.

jinak holky mají přijít tropický vedra, tak abyste se v těch svatebních šatech neuvařili emoticon emoticon emoticon emoticon to chce asi radši hned převlíknout emoticon

u nás je v merku zatim podzim - uvidíme emoticon já se budu zatim těšit na Vaše fotečky
10. črc 2009 ve 12:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 zrzu:to je mazec emoticon jsme se hezky sešly holky emoticon ty jo, za týden touto dobou se budu pomalu připravovat k odjezdu do salonu, kde mě učešou,nalíčí atd. jsem na to zvědavá... emoticon koukala jsem na počasí a vypadá to slibně,ale víte jak to je.. ale i ten další týden má být krásně emoticon holky,že to počasí vyjde,že jo?emoticon)
10. črc 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 brum: i kdyby byly největší tropy v dějinách, tak já se nepřevlíknu ani omylememoticon)) no vidíš,tak podzim je taky fajn..hlavně,aby jsi měla práci a doma se to uklidnilo..
10. črc 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bros vyjde, určitě jo, musíemoticon já se za to furt modlím...a máme to stejný, jestli se nepoleju, šaty nerozervu, tak z nich za celej den nehodlám vylézt, i kdybych se upíct měla emoticon
brum a už víte měsíc přibližně? Jaké datum by se vám líbilo?
10. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 zrzu: taky se modlím emoticon jé to jsem ráda,že nejsem jediná,kdo se nechce sš vzdát emoticon emoticon
10. črc 2009 ve 14:18  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 jojo, jsem trošku cvok, ale chci si je maximálně užít..vždyť kolikrát ještě můžeme mít róbu s vlečkou emoticon emoticon
taky máte mrazení v břiše, když se mrknete na kalendář?emoticon Já vždycky když se v práci otočím a vidím ho, tak mám mravence v břiše emoticon
10. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahojky ja se pridavam dokud to pujde v satech zustanu!Prvni tanec bude az kolem pate seste a to prece nebudu tancit v prevlecenych ne!
10. črc 2009 v 15:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 fin no jasné...taky budeme mít kapelu až dýl, přijdou tak nějako kolem čtvrté a první tanec je prý překvapení od nich, tak snad nebudeme tancovat na: já tak rád trsám trsámemoticon emoticon
10. črc 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Ahoj holky, vím, že vás hrozně zanedbávám, ale nějak není vůbec čas.. emoticon Dnes jsem snad sehnala bižu, ta původní nakonec nebude, bude to víc obyč, ale hezký, jinak už by snad mělo být vše zařízený, uvidíme za týden, na co jsem zapomněla.. emoticon emoticon
10. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš