Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem :-) zrzu - jojo, tak nějak jsem tě pochopila :-) a fin to projistotu uváděla na pravou míru ;-) lenkous - šatičky mám krásné, ale netuším jak budou vypadat, protože se jim o polovinu zkrátila vlečka - chtěla to tak jedna nevěsta ... takže se připravuju na variantu, že se mi bez té vlečky třeba nebudou líbit ;-) jinak měnit nehodlám ;-) ale je to asi normálka, už zas přemejšlim i o tom, že se nechám jinak učesat - prostě nervozita je, ikdyž si to nepřiznáváme :-D fin - rozlučku zvládneš, ale chápu že je ti to nepříjemné, když o tom všude slyšíš a přitom nevíš, co na tebe chystají. ale určitě si to bezva užiješ - a kdy letíte do Čech?? já dosnídám, musím sbalit, uklidit, před polednem jedu ješta na solárko a na masáž, pak si musím koupit trochu zdravého jídla - to se u tatínka nevede - a pak jen domů pro věci a pro psa, vyzvednout skoromanžela v práci a jedeme za rodinou a za koláči :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani však v poho, na fin se nezlobím, jen když jsem to četla, tak jsem honem koukala, jak jsem to blbec napsala :-D hele a ty jsi si vybrala šatečky a oni je po nějaké době upravili na vlečce kvůli jiné??? fin týý jo to máte rozlučky teda ve velkém a nic se neboj, moje babi říká, že když se ti někam nechce a netěšíš se, že to ve finále je pěkný ;-) a kolegové ti to určitě něpokazí.. craw, dneska jdu na ty šaty, tak se zeptám na ten závojík a písnu to sem ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - už když jsem si šatky zkoušela tak mi paní říkala, že vlečka bude o něco kratší, že ji budou zkracovat na přání nevěsty co je bude mít přede mnou někdy ... jdu balit, ještě se tu ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aháá a kdy jdeš na další zkoušku, aby jsi viděla? Ona se stejně vlečka pak připíná většinou...já si jí chci nechat jen na obřad, nějaké focení a pak šup s ní připnout:-) Důležité je, aby jsi i po té úpravě měla pocit, že jsou to ony a že je ti v nich dobře ;-) já jdu zkoušet dneska, tak jsem zvědavá taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - ještě nevím, musím pro ně až do Varů, a buď příští sobotu, pokud ne nebude mít už nikdo půjčené, nebo až středu před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
janii ty jo tak to máš docela štreku do Varů..držím pěsti, ať sešečky líbí, budeš v nich princezna ;-) koukala jsem na album tvoje a moc ti sluší ;-) taky jsem sem chtěla dát fotku šatů, ale přítel by je pak mohl vidět, když u toho doma dřepím hodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - přítel ví že tam fotku mam, i ví kde je mam uložený v počítači - řekla jsem mu ať se klidně podívá, pokud nechce mít překvapení :-) je to jeho volba :-) do Varů je štreka, ale jsou mnohem levnější než v Praze - za půjčení mých šatů se závojem, přítelovýho obleku s vestičkou a kravatou dáme dohromady 4800,- 8-) a máme teda na to slevu tisícovku, protože je to přes naše kamarády takže jinak by to bylo za 5800 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janiii výýýýborná cena...a máš recht, dál od většího města je to levnější. Já je mám z Hk, páč jsem to tu moc neznala, tak jsem je zamluvila tu, ale teď mi známá říkala, že kousek za HK je salon a ceny poloviční...no ani nejsem naštvaná :-D ale tak zase nemusím jezdit nikam a mám to blízko a byli tam na mě vždycky hodní a tolerují to, že jsem do těch vybraných lezla asi pětkrát:-) a prostě tak no:-) a přítelovi jsi to řekla fikaně, myslím, že se nepodívá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, janíí: fotky nemám, až ze svatby. Popravdě mě to ani nenapadlo. Nervozita je normoš, ale stojím si za účesem, který je fakt super, originální a přitom ne extravagantní. Výhoda je v mých vlasech, mám jich extra hodně a až do pasu, nějak jsem nehlídala délku a ono to rostlo a rostlo... :-D Šatů na převlečení mám několik, beru je s sebou všechny a vyberu podle nálady. ¨Jediné s čím si nejsem jistá jsou svatební šaty s tím mým výstřihem. chtěla jsem něco rovnějšího, ale fakt je že to na mě nevypadalo úplně nejlíp. Akorát je to pro mě nezvyk. fin: kouknu do alba na šaty, jsou tam ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
bad - korzet máme tvarovaný obě podobně, a je fakt že sedí! a udělá nějaká prsa (aspoň v mém případě teda :-) ) takže se toho vůbec neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janíí: teď jsem na tebe koukala a ten korzet ti vyloženě sedí :-) a díky za uklidnění. Ty vůbec nevíš, o kolik bude zkrácená vlečka? fin: neblázni, máš to sladěný a moc hezký botičky. Jaký budeš mít nehty, francouzskou?
Odpovědět
Profilova fotka
bad - vůbec netušim, o kolik bude vlečka kratší :-) ona byla hodně dlouhá a co jsem tak pochopila, tak se nedala připnout - takže se nevěstě přede mnou ani nedivím ... no uvidíme, co z toho vyleze :-) nehtíky budu mít svoje, a dneska jsem se objednávala na líčení v den D tak jsem poprosila jestli mi u toho druhá slečna nalakuje francii na moje nehty - tak snad další zařízeno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janiii ty jo ty budeš opečovávaná:-) taky se na to těším, až tam budu sedět v natáčkách a slečna mě nalíčí, druhá učeše...no náádhera, ještě to počasí aby vyšlo :-D bad týý jo mát tak dlouhé vlásky jo? To budeš jako víla a účes chceš vyčesat nebo rozpuštěné, natočené?
Odpovědět
Profilova fotka
já jí mam taky nejradši, ale s dětičkama mám nehty tak zrasovaný, že pochybuju, že mi stihnou dorůst na patřičnou délku a nezlomit se u toho. Takže to vidím na průhledný lak. S tou vlečkou, jestli se nedá připnout, tak se taky nedivím. Jo a už mám 27 šatů, dneska večer to chci zkouknout, tak jsem zvědavá. Jinak ten nápad koukat před svatbou na tématické filmy, je bezva :-D Ještě připomínam 4 svatby a 1 pohřeb (svatba upírů a svatba na bitevním poli mě nezaujaly)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Naše datum se moc nerozjelo a ani v pražském tématu to zrovna moc nežije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
darling - ahojky, no jasnačka :-) děvčata mizim, jedu na menší nákup a pak solárko. zatím páá a pěkný den všem!
Odpovědět
Profilova fotka
darling ahojky, to je jasná věc:-) jůů koukám máš to den po nás, jak se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: joo :-) postupně půjdou do takovýho copu, takže dolů, něco ala antika a do toho lístky břečťanu a pár minirůžiček sledujících linii vlasů
Odpovědět
Profilova fotka
bad: to bude nežňounký :-) já až na ostině sundám závoj, tak mi tam sestra vplete barvínek (něco jako břečťan) a umělé kopretinky, ale na obřad budu mít normoš závoj:-) fin: máš krásné a sexy šatky na převlečení! :-) jo a neuvěřitelně štíhlý nohy - to u mě jsou nohy dost problematická partie...
Odpovědět
Profilova fotka
darling čauky :-) craw: to je taky bezva nápad a jakej budeš mít účes? tý jo, koukám, že finále už je za dveřmi ;-) jaké jsou pocity?
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka - Je to taková směs těšení a nervozity ;-) Myslím, že už máme všechno připravené, jen ještě čekáme, až nám kamarád dodělá CD s hudbou k obřadu, ale já pořád všechno kontroluju, abych náhodou nezjistila na poslední chvíli, že ještě něco chybí :-) Snažím se nad tím už moc nepřemýšlet nebo za chvíli začnu vyšilovat, že se to a to mělo zařídit jinak a nakonec bych chtěla celou svatbu úplně předělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad jůů tak to bude jak z toho filmu Troja, určitě to bude krásný, už teď se těším na fotečky ;-) Tak já dneska změnila dort, ten co je v albumu nebude a bude bílo/zelený..aby toho všeho blázince nebylo málo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bad: budu mít vlnité vlasy polo vyčesané a polorozpuštěné:-) a k tomu závoj, se kterým se vdávala pře 12 lety i má sestra a pořád je nádherný :-) a při ostině sundám závoj a sestra mi uplete takový polocop, ale zešikma -na stranu k rameni a k některým pramenům přidá ten barvínek a kopretinky - mám téměř černé vlasy, tak tam krásně vyniknou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu: jo, něco takového :-) Tys změnila dort 14 dní před svatbou? tak to je dobrý :-D Pls můžu se zeptat, v jakém salonu v HK sis půjčovala šaty? (dotaz kámošky)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, hlásím návrat ze solárka, z masáže a z nákupu, ale nezdržím se, nabalím věci do auta, seberu psa a jedem na ty koláčky :-) nevím jak se tu ukážu, ale snad zítra a o víkendu taky, tak se mějte krásně a těm, které to mají zítra nebo v sobotu, hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
badbuny ty asi myslis ty cervene saty :-D nene ty svatebni jsou uz pryc :-D Janii letime pristi nedeli a pak tyden na zarizovani a svatba jeje leti to Craw jj to o mych nohach rika kazdy :-) ale to telo by chtelo vymenit Holky jste toho ale napsali jeje nestiham mam jen pauzu na jidlo a zase letim do rachoty uf...musim vymyslet filmik na dnesek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bad změnila, páč se to začalo komplikovat a tak jsem to změnila na ten, který jsem chtěla původně...ale dušují se, že bude super, tak snad... jinak šatky mám ze svatební a květinové centrum na třídě Karla IV...mají tam hafo šatů a jsou hodný..kouknout se můžeš přijít kdykoli, ale na zkoušení je třeba se objednat..mají salon i Pardubkách fin ať ti to v rachotě utíká, já už za chvilku končím a hurá na šatečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zitr ajeste 3 ho#odiny a pak mam az do zaroi#i volno! Hura! Dneska sbalit, zitra dorazim domu z prace a hura do taxiku na letiste a pak do Cech, strasne se tesim, ale sjme taky nervozni.... Bokj#jim se, abych neco nezapomnela... No uvidime, saty, boty a prstynky, zbytek se kdyztak dokoupi nebo dopucuje... Zatim :-D
Odpovědět
Ahojky holky tak jsem dorazila domů a dočetla vás uf :-D darling ahojky další co má svatbu 25 tak vítej koukala jsem že jsi tu byla hned na začátku tématu a pak nic jinak už mám závoj je krásný a hlavně úplně něco jiného než z půjčovny jsem z něho nadšená, ale asi budu vymýšlet jiný účes a né drdol. A naštvali mě objednala jsem si ještě dvě oranžový bambule jako květ že je dám jednu na cilindr na ženichovo auto a jednu na šerpu na moje auto a oni poslali takový ohavný dva květy růží tak jsem jim napsala mejla tak čekám na odpověď ]-(
Odpovědět
tak ted mi paní volala a ty ohavný květy jim zítra pošlu a oni mi zítra posílají bambule takže supr a už nebudu platit nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?