Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 dobré ránko všem emoticon
zrzu - jojo, tak nějak jsem tě pochopila emoticon a fin to projistotu uváděla na pravou míru emoticon
lenkous - šatičky mám krásné, ale netuším jak budou vypadat, protože se jim o polovinu zkrátila vlečka - chtěla to tak jedna nevěsta ... takže se připravuju na variantu, že se mi bez té vlečky třeba nebudou líbit emoticon jinak měnit nehodlám emoticon
ale je to asi normálka, už zas přemejšlim i o tom, že se nechám jinak učesat - prostě nervozita je, ikdyž si to nepřiznáváme emoticon
fin - rozlučku zvládneš, ale chápu že je ti to nepříjemné, když o tom všude slyšíš a přitom nevíš, co na tebe chystají. ale určitě si to bezva užiješ - a kdy letíte do Čech??
já dosnídám, musím sbalit, uklidit, před polednem jedu ješta na solárko a na masáž, pak si musím koupit trochu zdravého jídla - to se u tatínka nevede - a pak jen domů pro věci a pro psa, vyzvednout skoromanžela v práci a jedeme za rodinou a za koláči emoticon
9. črc 2009 v 08:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 jani však v poho, na fin se nezlobím, jen když jsem to četla, tak jsem honem koukala, jak jsem to blbec napsala emoticon hele a ty jsi si vybrala šatečky a oni je po nějaké době upravili na vlečce kvůli jiné???

fin týý jo to máte rozlučky teda ve velkém a nic se neboj, moje babi říká, že když se ti někam nechce a netěšíš se, že to ve finále je pěkný emoticon a kolegové ti to určitě něpokazí..

craw, dneska jdu na ty šaty, tak se zeptám na ten závojík a písnu to sem ju? emoticon
9. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zrzu - už když jsem si šatky zkoušela tak mi paní říkala, že vlečka bude o něco kratší, že ji budou zkracovat na přání nevěsty co je bude mít přede mnou někdy ...
jdu balit, ještě se tu ukážu emoticon
9. črc 2009 v 08:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 aháá a kdy jdeš na další zkoušku, aby jsi viděla? Ona se stejně vlečka pak připíná většinou...já si jí chci nechat jen na obřad, nějaké focení a pak šup s ní připnoutemoticon
Důležité je, aby jsi i po té úpravě měla pocit, že jsou to ony a že je ti v nich dobře emoticon já jdu zkoušet dneska, tak jsem zvědavá taky emoticon
9. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zrzu - ještě nevím, musím pro ně až do Varů, a buď příští sobotu, pokud ne nebude mít už nikdo půjčené, nebo až středu před svatbou
9. črc 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 janii ty jo tak to máš docela štreku do Varů..držím pěsti, ať sešečky líbí, budeš v nich princezna emoticon koukala jsem na album tvoje a moc ti sluší emoticon taky jsem sem chtěla dát fotku šatů, ale přítel by je pak mohl vidět, když u toho doma dřepím hodiny emoticon
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zrzu - přítel ví že tam fotku mam, i ví kde je mam uložený v počítači - řekla jsem mu ať se klidně podívá, pokud nechce mít překvapení emoticon je to jeho volba emoticon
do Varů je štreka, ale jsou mnohem levnější než v Praze - za půjčení mých šatů se závojem, přítelovýho obleku s vestičkou a kravatou dáme dohromady 4800,- emoticon a máme teda na to slevu tisícovku, protože je to přes naše kamarády takže jinak by to bylo za 5800 emoticon
9. črc 2009 v 09:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 janiii výýýýborná cena...a máš recht, dál od většího města je to levnější. Já je mám z Hk, páč jsem to tu moc neznala, tak jsem je zamluvila tu, ale teď mi známá říkala, že kousek za HK je salon a ceny poloviční...no ani nejsem naštvaná emoticon ale tak zase nemusím jezdit nikam a mám to blízko a byli tam na mě vždycky hodní a tolerují to, že jsem do těch vybraných lezla asi pětkrátemoticon a prostě tak noemoticon
a přítelovi jsi to řekla fikaně, myslím, že se nepodívá emoticon
9. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. července 2009
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Ahoj všem,

janíí: fotky nemám, až ze svatby. Popravdě mě to ani nenapadlo.
Nervozita je normoš, ale stojím si za účesem, který je fakt super, originální a přitom ne extravagantní. Výhoda je v mých vlasech, mám jich extra hodně a až do pasu, nějak jsem nehlídala délku a ono to rostlo a rostlo... emoticon
Šatů na převlečení mám několik, beru je s sebou všechny a vyberu podle nálady. ¨Jediné s čím si nejsem jistá jsou svatební šaty s tím mým výstřihem. chtěla jsem něco rovnějšího, ale fakt je že to na mě nevypadalo úplně nejlíp. Akorát je to pro mě nezvyk.
fin: kouknu do alba na šaty, jsou tam ještě?
9. črc 2009 v 09:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 bad - korzet máme tvarovaný obě podobně, a je fakt že sedí! a udělá nějaká prsa (aspoň v mém případě teda emoticon ) takže se toho vůbec neboj emoticon
9. črc 2009 v 09:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 janíí: teď jsem na tebe koukala a ten korzet ti vyloženě sedí emoticon a díky za uklidnění. Ty vůbec nevíš, o kolik bude zkrácená vlečka?
fin: neblázni, máš to sladěný a moc hezký botičky. Jaký budeš mít nehty, francouzskou?
9. črc 2009 v 09:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 bad - vůbec netušim, o kolik bude vlečka kratší emoticon ona byla hodně dlouhá a co jsem tak pochopila, tak se nedala připnout - takže se nevěstě přede mnou ani nedivím ... no uvidíme, co z toho vyleze emoticon
nehtíky budu mít svoje, a dneska jsem se objednávala na líčení v den D tak jsem poprosila jestli mi u toho druhá slečna nalakuje francii na moje nehty - tak snad další zařízeno emoticon
9. črc 2009 v 09:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 janiii ty jo ty budeš opečovávanáemoticon taky se na to těším, až tam budu sedět v natáčkách a slečna mě nalíčí, druhá učeše...no náádhera, ještě to počasí aby vyšlo emoticon
bad týý jo mát tak dlouhé vlásky jo? To budeš jako víla a účes chceš vyčesat nebo rozpuštěné, natočené?
9. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 já jí mam taky nejradši, ale s dětičkama mám nehty tak zrasovaný, že pochybuju, že mi stihnou dorůst na patřičnou délku a nezlomit se u toho. Takže to vidím na průhledný lak. S tou vlečkou, jestli se nedá připnout, tak se taky nedivím. Jo a už mám 27 šatů, dneska večer to chci zkouknout, tak jsem zvědavá. Jinak ten nápad koukat před svatbou na tématické filmy, je bezva emoticon Ještě připomínam 4 svatby a 1 pohřeb (svatba upírů a svatba na bitevním poli mě nezaujaly)
9. črc 2009 v 09:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2009
    V hotelu Čertousy v Praze - Horních Počernicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
Registrovala se 30. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Naše datum se moc nerozjelo a ani v pražském tématu to zrovna moc nežije emoticon
9. črc 2009 v 11:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 darling - ahojky, no jasnačka emoticon

děvčata mizim, jedu na menší nákup a pak solárko. zatím páá a pěkný den všem!
9. črc 2009 v 11:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 darling ahojky, to je jasná věcemoticon jůů koukám máš to den po nás, jak se těšíš?
9. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 zrzu: joo emoticon postupně půjdou do takovýho copu, takže dolů, něco ala antika a do toho lístky břečťanu a pár minirůžiček sledujících linii vlasů
9. črc 2009 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
 bad: to bude nežňounký emoticon já až na ostině sundám závoj, tak mi tam sestra vplete barvínek (něco jako břečťan) a umělé kopretinky, ale na obřad budu mít normoš závojemoticon

fin: máš krásné a sexy šatky na převlečení! emoticon jo a neuvěřitelně štíhlý nohy - to u mě jsou nohy dost problematická partie...
9. črc 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 darling čauky emoticon
craw: to je taky bezva nápad a jakej budeš mít účes? tý jo, koukám, že finále už je za dveřmi emoticon jaké jsou pocity?
9. črc 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
fotoportrét
fotoportrét
darlingb
1
 zrzulinka - Je to taková směs těšení a nervozity emoticon Myslím, že už máme všechno připravené, jen ještě čekáme, až nám kamarád dodělá CD s hudbou k obřadu, ale já pořád všechno kontroluju, abych náhodou nezjistila na poslední chvíli, že ještě něco chybí emoticon Snažím se nad tím už moc nepřemýšlet nebo za chvíli začnu vyšilovat, že se to a to mělo zařídit jinak a nakonec bych chtěla celou svatbu úplně předělat emoticon
9. črc 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bad jůů tak to bude jak z toho filmu Troja, určitě to bude krásný, už teď se těším na fotečky emoticon

Tak já dneska změnila dort, ten co je v albumu nebude a bude bílo/zelený..aby toho všeho blázince nebylo málo emoticon
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 bad: budu mít vlnité vlasy polo vyčesané a polorozpuštěnéemoticon a k tomu závoj, se kterým se vdávala pře 12 lety i má sestra a pořád je nádherný emoticon
a při ostině sundám závoj a sestra mi uplete takový polocop, ale zešikma -na stranu k rameni a k některým pramenům přidá ten barvínek a kopretinky - mám téměř černé vlasy, tak tam krásně vyniknouemoticon
9. črc 2009 ve 14:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
 zrzu: jo, něco takového emoticon Tys změnila dort 14 dní před svatbou? tak to je dobrý emoticon Pls můžu se zeptat, v jakém salonu v HK sis půjčovala šaty? (dotaz kámošky)
9. črc 2009 ve 14:06  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 ahojky, hlásím návrat ze solárka, z masáže a z nákupu, ale nezdržím se, nabalím věci do auta, seberu psa a jedem na ty koláčky emoticon
nevím jak se tu ukážu, ale snad zítra a o víkendu taky, tak se mějte krásně
a těm, které to mají zítra nebo v sobotu, hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. črc 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 badbuny ty asi myslis ty cervene saty emoticon nene ty svatebni jsou uz pryc emoticon
Janii letime pristi nedeli a pak tyden na zarizovani a svatba jeje leti to
Craw jj to o mych nohach rika kazdy emoticon ale to telo by chtelo vymenit
Holky jste toho ale napsali jeje nestiham mam jen pauzu na jidlo a zase letim do rachoty uf...musim vymyslet filmik na dnesek emoticon
9. črc 2009 v 15:28  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 bad změnila, páč se to začalo komplikovat a tak jsem to změnila na ten, který jsem chtěla původně...ale dušují se, že bude super, tak snad...
jinak šatky mám ze svatební a květinové centrum na třídě Karla IV...mají tam hafo šatů a jsou hodný..kouknout se můžeš přijít kdykoli, ale na zkoušení je třeba se objednat..mají salon i Pardubkách
fin ať ti to v rachotě utíká, já už za chvilku končím a hurá na šatečky emoticon
9. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
 Ahojky holky,

tak zitr ajeste 3 ho#odiny a pak mam az do zaroi#i volno! Hura!

Dneska sbalit, zitra dorazim domu z prace a hura do taxiku na letiste a pak do Cech, strasne se tesim, ale sjme taky nervozni.... Bokj#jim se, abych neco nezapomnela... No uvidime, saty, boty a prstynky, zbytek se kdyztak dokoupi nebo dopucuje...

Zatim emoticon
9. črc 2009 v 17:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 Ahojky holky tak jsem dorazila domů a dočetla vás uf emoticon

darling ahojky další co má svatbu 25 tak vítej koukala jsem že jsi tu byla hned na začátku tématu a pak nic

jinak už mám závoj je krásný a hlavně úplně něco jiného než z půjčovny jsem z něho nadšená, ale asi budu vymýšlet jiný účes a né drdol. A naštvali mě objednala jsem si ještě dvě oranžový bambule jako květ že je dám jednu na cilindr na ženichovo auto a jednu na šerpu na moje auto a oni poslali takový ohavný dva květy růží tak jsem jim napsala mejla tak čekám na odpověď emoticon
9. črc 2009 v 17:22  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 tak ted mi paní volala a ty ohavný květy jim zítra pošlu a oni mi zítra posílají bambule takže supr a už nebudu platit nic emoticon
9. črc 2009 v 18:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš