Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
aháá no tak to jo:-) já si představovala muka:-) zkusím konečně ten lógr:-) jsem na to zvědavá...ale do svatby už asi nic nepomůže, snad jedině se necpat večír :-D
Odpovědět
Botky jsou pridane v albicku
Odpovědět
Profilova fotka
fin - botky pěkný, hlavně aby byly pohodlný! :-) no nic děvčata, jdu si trochu zaposilovat, pak přijede M. a jedeme k jeho dědovi, pak k jeho taťkovi, tak se dostanu dom až někdy v 9 v 10 ... tak pěkný zbytek dne, ještě se ozvu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin koukala jsem do alba, koukám, že máš botiček taky víc ;-) jsou krásný všechny botky a ta bižu a ozdoby na mašličku jsou úúúchvatný, strašně moc ;-)
Odpovědět
Ahojky kočky fin botičky jsou suprový a vypadají pohodlný brum je mi to líto, ale určo se dočkáš i když né na padzim tak příští rok a budeš mít čas na přípravy a budeš si to v klidu užívat a ozvy se zrzu ty jsi z Děčína v který hospodě to měli ty vaši známý od kud se museli přesunout já jsem taky zvědavá jani a jak jsi narazila na tu masáž já vůbec nevím jestli tady něco takového je :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - už jsem na ní byla cca před 4 lety, a tenkrát jsem narazila na reklamu ve zdejších inzertních novinách ... už jsem si zacvičila, sice jen půlhodinka, ale myslim, že dobrá :-) a k večeři dám jen zeleninku, ani nemam na nic jinýho chuť, tak toho musim využít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jak si to tu čtu tak se konečně do toho logru musím taky pustit :-) No a to solárko taky dost šidím,když já se do tich budějovic nemůžu nějak dostat :-( Tak za hoďku letím na cvičení a už se docela těším,i když ono mě to zase po 5 min. přejde :-D Tak se tu mějte a večer asi zase zavítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsme tu zase jenom na skok. Na solarko pdim dneska, nejak mi to minuly tyden nevyslo... Cviceni nestiham, ale zaroven jidlo nestiham a za posledni tyden, aniz bych se snazila slo 1.5kg dolu! Zrzu: uz se tesim na pivecko Ve Dvore a nase solarko.... :-D
Odpovědět
já logr vyzkouším dneska už ho mám připravený :-D už se na to těším júúúúúúúúúú
Odpovědět
Profilova fotka
tak vás ještě pozdravím, navečeřím se - dvě nakrájené papriky a tmavý knäckebrot s plátkem drůbeží šunky :-) a to mi tu M. voní bramborovou kaší a párkem!!! a frčíme k tomu dědovi. pěkný večer, možná se tu ještě otočím :-)
Odpovědět
jani pěkný večer a užijte si návštěvu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme návštěvy zvládli, tady už se asi spinká? :-) já půjdu dát sprchu a asi taky půjdu do hajan :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak a mame tu minus dalsi den jojo leti leti to Tanec se uz dari nacvicovat ale chce to ted kazdy den.Predevcirem jsem se koukla na film Valka nevest a vcera na Made of Honor a dnes mam v planu 27satu :-N uzivam si svatebni filmiky a je to fajn kazdy vecer neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ráno fin - teda vy jste svědomití! my trénovali zatím jen jednou, ale musíme se do toho taky obout, abychom to zvládli a neměli z toho pak stres - to rozhodně nechci, to bych to radši jen odploužila. dneska jedeme odpoledne ke kamarádce, má ca 7týdenního chlapečka tak ho jedeme okouknout :-) už jsem ji varovala, ať nechystá nic sladkého, že to nikdo jíst nebude!! :-D din - a jaké byly ty filmíky na které jsi koukala včera a předevčírem? neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré jitro nevěstinky, brum: nic si z toho nedělej, přece tím nekončí svět! Na podzim je přeci taky krásně a když nemáš ani práci a hádáte se,tak by si z toho stejně moc neměla..Buď v pohodě, i ty se toho dne dočkáš ;-) a bude to krásný ;-) craw: jéé to máš krásnou řeč.. je to takový krásný a jiný, když tam řekneš i něco víc, než jen "ano" ;-) ale oboje má něco do sebe ;-) fin: 27 šatů je super,ale nenadchlo mě to tak,jak jsem očekávala..:) ale je to pěkný filmek.. a tu válku nevěst sháním po všech čertech a nikdo nic :-( jaký to je?? a co je krásnej film Svatba mého nej.přítele - ty jo, super romatnická komedie :-) jinak s tím tancováním - my teda netrénujeme ;-) ale je hezký,že se fin takto snažíte, určo to nebude mít chybu..
Odpovědět
Profilova fotka
lenkouš, měli to mít na zámečku - Nebíčko u zoologické a přesouvali to pod Arénu do Nautila...na to, měli to jako rezervní řešení a na to, že to bylo ušité takhle nahonem, si myslím, že to úžasně zvládli..oba to nesli strašně dobře, já bych byla hysterická..myslím, že na tuhle svatbu se bude vzpomínat hodně dlouho... Sabí si piš, se taky těším, jen to číslo tvé jsem v IP nenašla, cooo:-) Fin jůů to máš pěknou psychickou přípravu s těma filmama:-) janii my bychom měli taky nacvičovat, ale kapela psala, že prý první tanec je jejich překvapení, pro nás..jako že bych z toho byla vodvázaná se říct nedá, ale snad to nebude ostuda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak zdravim při středě, mě je fajn jen by to ještě chtělo práci, jinak si z toho nic nedělám a my se hádáme už 10 let, takže to mě nechává naprosto v klidu :-) :-D jen jsem chtěla omezit brms, ale jaksi mi to nejde :-D :-D co máte furt s tim logrem?
Odpovědět
Profilova fotka
brum - fin nám poradila fígl na celulitidu, po večerní sprše se napatlat logrem z kafe a masírovat stehna, zadek ... a pak jen opláchnout teplou vodou :-) prokrví se kůže, napne a vypadá dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - tak to je supr, to musim vyzkoušet, hlavně na ty moje stehna bych to potřebovala :-D, turka piju denně, takže schovávat logr a večer namatlat, jo a jak dlouho se to má nechat působit nebo masírovat? - určo vyzkoušim, jen si to nechám na sobotu až bude mít mužskej noční a já na to klídek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - já to masíruju, jako když si dělám peeling - nanesu, rozetřu a kroužím a kroužím, spláchnu a hotovo :-) a budeš vonět po kafi :-) a logr stačí nechat z posledního kafe, nemusíš schovávat z celýho dne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jdu taky do logru, já to sice nepiju, ale zaúkoluju přítele, ať si dá a logr nechá :-D jsem zvědavá, co mi na to řekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no aspon tak, už sem si říkala kam bych ten logr sypala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my kafe nepijem ani jeden, když už já, tak rozpustný :-D a přítel to vzal v pohodě ani se mi nesmál :-) je rád že chci se sebou něco dělat a zlepšovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo, a dala jsem to album co jsme koupili, do albíčka :-)
Odpovědět
crawler: Já mám taky hrůzu z toho, že nezvládnu odříkat slib. Ničeho jinýho se nebojím, ale ze slibu se mi svírají půlky už dva měsíce předem :-N
Odpovědět
Ty jo, holky, máme to "za pár" a mně pořád nedochází, že skoro za týden budu vdaná!!! A co vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přípravy vrcholí, tkaže nemám absolut čas na pokec. cas: mě to dochází tak napůl. Dnes mi ráno, hned jak jsme otevřeli oči, přítel povídá: "chápeš, že příští sobotu si tě budu brát?" Pak odešel do koupelny a několikrát si to nevěřícně opakoval. :-D :-D Jasně, že se těší, ale doteď si evidentně neuvědomoval podstatu věci. No a já jsem na tom podobně. včera jsme koukali opět na mojí tlustou řeckou svatbu + láska nebeská (ten máme taky moc rádi). Shánim 27dresses a svatba mého nej.přítele je dobrý tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj cascia a bad, mě to zatím nedochází, ale mám to "až" týden po vás, tak myslim že mě to taky brzo chytne :-) zatím začínám mít hrůzu z těch domlvuených termínů - muzikant, koláčky I., kláčky II., masáže, kosmetika, kadeniřce, účes, nevim kdy pojedu pro šaty jestli sobotu nebo až středu před svatbou, do toho si máme jet pro papíry ke kocourkovi, co nám do rodiny přibude po svatbě ... :-D ať žije zmatek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cas ani mně to nedochází..hlavně jsem zvyklá představovat se svojím jménem a jsem zvědavá, jak mi to půjde s novým:-) Týýý jo asi si taky pustíme nějaký ten svatbení film lálálálá láláláááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si pustim prdlajs, honí mě žravá, ale neskutečným způsobem, takže za chvíli volám do squash centra a jestli budou mít volno, od půl pátý půjdem hrát :-) snad mě to při té makačce přejde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?