Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
hanu jj ty moje jsou taky na prezuti ty baleriny co mam se mi nelibily a tyto jsou uzasne!
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že jsem konečně mákla a svatební noviny jsou hotové, resp. připraveny k vytištění!!! :-) podařilos e mi dosehnat fotky všech svatebčanů, tak můžu tisknout a vázat :-) fin - ty jsi noviny vázala jen tou mašličkou? a drží to? trochu se bojím, aby ty dvě díry stačily, aby se to při čtení nerozpadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám právě na svatbu vysoký podpatek,už jsem si i docela zvykla ale ještě jsem navážkách,no ale určitě bych v něm nevydržela celý den
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to zkusila svázat mašličkou (jen dvě díry děrovačkou) a asi bude lepší tak jak to má fin - 4 díry ... ikdyž ty 2 budou přinejhorším stačit :-) takže musím koupit oranž.stuhy tak kdepak jsou fotky bot, sukní, atd.? :-)
Odpovědět
Trenujeme tanec a mam pauzicku fotky jeste nezvladam :-D strasna sranda hihi
Odpovědět
fin tak pěkně trénujte pak dej vědět a těším se na fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak si pěkně zatančete, my na to budem taky muset vlítnout, abysme z toho pak neměli nervy ... ale dneska jsem nějaká slabá, takže půjdu dát spršku, lógr :-D a půjdu do pelíšku, zítra mě čeká vytelefonovávání termínů ohledně dodávek na svatbu, pak masáž, chci do solárka, a ještě nakoupit nějaký drobnosti :-) pěkný večer a dobrou noc!
Odpovědět
jani to máš zítra docela frmol, tak nevěstinky dobrou noc a krásné sny (žádné svatební noční můry) :-D
Odpovědět
jeje po dvou hodinach a zacinam si myslet,ze to nezvladneme dve polena jojo to bude jeste driny ale ze jsme se u toho zapotili uf
Odpovědět
Profilova fotka
Holky!!! už jenom 5 dní - teda ráno už to budou jen 4 dny!!! fííííhááá :-D Dneska se uklízelo a zítra se bude pokračovat a ve středu začínáme péct koláče :-DDD se těším moc...!ale už si pomalu začínám uvědomat, že příští víkend se hodně změní a ze mě bude mladá paní - no páni!:-D mám strach, že na něco zapomenu a nebude to vyřízené...a nevíte, jak si pojistit hezké počasí??? :-N
Odpovědět
crawler jj blizi moc moc rychle no jo jsi narade :-) Ja se do ted hrabala ve svatebnich vecech co uz mam naskladane v kufru a uplne jsem si to uvedomovala jojo docela jsem uz z toho nervozni ted. Pujdu si lehnout a snad uz na svatbu prestanu myslet,ted me ceka rozlucka ach to bude neco,jen vim,ze pritel je s holkama spolceny a ze jim neco dodaval ale vubec netusim co se na me sije....hmmm
Odpovědět
Crawler, naprosto sdílím Tvoje pocity a taky se nám modlím za počasí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak zase jenom na skok. Fin: mam stejny pocit. Mam toho v praci haba dej a jeste do toho balit. Spat chodim kolem pulnoci a nevim, co driv. Ulne se bojim, co zapomenu a pri myslenkach an svatbu me jenom zebe... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobrééé ránko:-) to zase bylo než jsem vás dočetla ;-) fin mrzí mě, že ubylo svatebčanů a že se k tomu připletla i smutný...ale vše už určitě bude v pořádku a bude to jen hezké...a mimochodem, nám to už odřekl strýc s tetou, má mimi druhé a nechce se jí..tak strýc s ní zůstává taky doma :-( Jinak co se týče povodní, tak mazec...já pocházím ze zmiňovanýho Děčína a byla jsem tam s přítelem na svatbě kamarádům, co nám taky přijedou..chuděrkám se pokazilo snad vše co mohlo..takovou průtrž mračen jsem v životě nezažila a cestou stříkaly gejzíry vody z kanálu - kdo neviděl, neuvěří:-(hostinu na rychlo museli přesouvat z romantické restaurace do jiné a neužili si tedy ani společný oběd a rovnou byl raut..a aby toho nebylo málo, kapela jim ten den odřekla vystoupení kvůli té vodě, tak se sháněla jiná - musím ale říct, že oba to zvládli perfektně (já bych hysterčila) a ono jim vlastně vylloženě "lilo" štěstí...a my furt říkali, že se jedeme inspírovat, tak snad tak taky nedopadnem :-D craw s tím závojem to sem písnu určitě a držím pěsti, aby ti těch pár dnů příjemně uteklo a vše už si si jen maximálně užívala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, tak večer jsem poprvé nějak hůř usínala, přemítala jsem si v hlavě všechno možné okolo svatby - ale teď už jsem zase v klidu, tak doufám, že to byl nějaký výjimečný momentík :-) nehodlám se nervovat 14dní předem :-) craw, magda - holky už se těšíte??? máte to fakt za pár!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem, o svátcích jsem tu nebyla, to pak trvá, než to člověk všechno dočte :-) craw, magda: hlavně se nenervujte, užijte si to, horší počasí, než co psala zrzu o Děčíně, mít nemůžete. Takže to bude vždycky lepší ;-) já dobaluju tombolu a zítra vizáž, jsem zvědavá :-D jo a nakonec mě odveze na svatbu kamarádka, tak jsem i radši. btw. máme to za 11 dní, ale taky se dá říct, že příští týden, a to zní trochu jako realita.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haf, haf - moc velká gratulace, supr ;-) jinak holky já se s Váma rozloučím, nevypadá to, že by letos měla bejt svatba a nechci sem moc ted´chodit, aby mi nebylo líto, že všichni ano a já jako vždycky nic :-S - včera sme se zas hnusně kvůli svatbě pohádali a prostě je toho ted´na nás moc, práce v nedohlednu, málo peněz a navíc zas praskla voda, takže zas práce a peníze do toho :-| - potřebuju nejdřív práci a dát si život dokopy - až se to trochu uklidní tak to bude fajn. Ted´bych si to stejně neužila - takže svatba se odkládá - uvidíme jak se to vyvrbí, možná to zmáknem na podzim, možná až příští rok :-) každopádně na Vaše fotečky se těšim a občas sem nakouknu, mějte se moc krásně a užijte si svatbičky x-)
Odpovědět
brumlinka drz se!Mozna je to nejlepsi volba cas ukaze a svatba neutece!!!!Preji hodne stesti v zivote! JInak holky jak ja ten uplnek nenavidim jeje,spatne spani,chozeni jako namesicna a k tomu rano uzasny veliky hluboky skrabanes pres cely nos!!! :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brum: myslím, že ses rozhodla dobře - doteď jsi musela být v neustále nejistotě - chvíli svatba jo, pak zase ne a to tě muselo jistě hodně psychicky unavovat...dejte se dokupy a prostě až přijde čas, kdy budete mít vyřešenou práci a peníze, tak do toho praštíte - zase to nemůžete moc hrotit, protože starosti budete mít pořád nějaký...Přeju hodně moc štěstí a zase se ukaž!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne holčičky:-) tak já dneska uklízím - myju okna, leštím nábytek (podlahy udělám až v pátek - dříve to nemá cenu). Dnes přijede přítel, protože večer máme v kostele s knězem nácvik samotného obřadu - bude to trvat cca hodinu + počítám dobrých 10min gratulace :-) zkusím vám říct slib :-D Já Eva odevzdávám se Tobě Luky a přijímám Tě za mnažela. Slibuji, že Ti zachovám lásku, úctu, věrnost, že Tě nikdy neopustím! K tomu ať mi dopomáhá Bůh. a k při navlékání prstenu říkám: Tento prsten je znamením mé lásky a věrnosti! No, tak snad to nedomotám holky :-DDD Ještě budeme mít čtení -no, kdo nechodí do kostela, tak to asi nezná, ale v Bibli je mnoho krásných textů, které jsou určeny přímo na svatbu (jistě znáte takové to: láska je trpělivá, odpouští, atd.), tak já budu číst jeden text a budoucí manžel druhý text :-D jo a Hanullice: no ohlášky jsou na konci mše - kněz ohlašuje kdy a kdo uzavře sňatek, aby to lidé věděli a mohli se přijít podívat:-) Ale pokud nejste věřící a do kostela nechodíte, tak vás stejně nikdo nezná a tudíž je malá pravděpodobnost, že by se někdo přišel podívat... My proto bereme velkou krabici koláčů ještě ke kostelu, aby si lidé dali a taky nějaký fernety a jelciny a plastové frťánky na přípitek před kostelem, protože na hostinu samozřejmě zveme jen vybrané a mě se ještě přijdou podívat spolužečky, apod.tak abysme si aspoň ťukli :-D Jinak počet svatebčanů na ostinu se nám z původních 40 vyhoupl na 50 ani o tom nevíme :-N No nic holky, jdu zase makat! :-D ;-)
Odpovědět
Nastesti make up vsechno zakryl yaa Zacinam mit radost z toho jak se mi meni telo,hubnu a to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, to mě mrzí, že jste měli doma dusno:-( držím vám moc pěsti, ať je brzo dobře a tím, že to malinko odložíte a vyřídíte aktuální věci, které jsou možná ještě důležitější, tak vyčistíte vzduch a pak už se jen budeš radovat z příprav..a mezi nás budeš vždycky patřit i tak ;-) craw jůů to je hezký..úplně mě ten slib dojal..myslím, že to ještě víc dodá vážnosti celému obřadu...ted a ne, že by na radnici, zámku,venku to nebylo vážné, ale tohle je prostě jiné a krásné ;-) fin gratuluju k hubnutí, hlavně to nepřeháněj, ať nejsi kost a kůže..důležité je, aby jsi měla ze sebe dobrý pocit a to už myslím máš ;-)
Odpovědět
zrzu jj mam ale je zajimave,ze sem tam me prepadne takove to jeje ja jsem ale tlusta :-D klasika :-N V praci uplne sili z te party co bude v sobotu.To jsem zvedava jak dopadnu!
Odpovědět
Profilova fotka
fin, to přepadá i mě..nejvíc, když jdu do plavek..jsou dny, kdy si říkám ok a pak přijdou dny, kdy se na sebe ani do zrcadla nemůžu podívat a štve mě pleť, vlasy, tělo prostě všechno :-D Jůů ty máš v so rozlučku? My máme v pátek, oddělenou a jsem na to taky zvědavá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu holky, jsem ráda, že sem patřím i tak :-) A určitě sem občas juknu, znáte to, brms je závislost, to prostě nejde vydržet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčinky, tak jsem se vrátila z města, moc jsem nepořídila - ikdyž jak se to vezme, u doktorů jsem nepochodila, protože tam nebyli, výraznější sponku do vlasů jsem nesehnala - protože když už byla se štrasovými kamínky, tak vypadala divně v té hlavě, nelíbilo se mi to. ale koupili jsme svatební album - vůbec nevypadá jako svatební, ale mě se moc líbilo (z toho prachmalého výběru aspoň něco), příležitostně vyfotím a dám do alba. byla jsem na solárku, a půjdu i ve čtvrtek, na 9min. :-) brum - držím pěstičky ať je vše ok ;-) fin - jsem ráda že jsi se sebou spokojená, podle mě to dělá i to opálení ne? člověk si hned přijde krásnější :-) jo a ten logr je fakt výbornej, hrozně fajn pocit po tom mam :-) a snad pravidelným používáním budou jen lepší a lepší výsledky :-) ve čtvrtek mě čeká na masáži přeměření partií těla, tak jsem zvědavá :-o měla bych být měřena až v úterý, ale to budu před MS a to je v tělu voda tak by to prý nebyly optimální výsledky - a já zas tvrdila že bych to měla na co svádět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum to mi o závislosti povídej :-D janii já taky sháním sponečky s kamínkama, ale chtěla bych jen takové maličké, jako pérka a nikde nemůžu najít :-( jůůů solárko, dneska taky jdu, mám ještě 5 vstupů, tak snad se malinko opálení trochu povede:-) jinak já na MS svádím vše:-) a měření, to je copak? Oni ti vypočítají jako tuk nebo tak?
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - nene, chodím na takové ty vakuové lymfatické masáže, takový ty baňky co ti jima luxujou zadek, přicho, stehna, ... no a na začátku mě slečna změřila, po 5 procedúrách udělala přeměření a po dalších 5 (u mě teda po 4) bude dělat teď další měření, aby bylo vidět jestli je to účinné ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá no tak to jo:-) a pomáhá to? Bolí to? Já jsem hrozně zvědavá, ale děsnej posera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - nebolí to, resp. když tě to bolí tak ti sníží ten podtlak :-) já to nechávám trošku bolet teda, řikám si ať to něco dělá :-D no za těch 5 procedur jsem měla sice méně jen o 1cm v pase a přes zadek, ale 3cm přes každé stehno a 3cm nad kolenem ... tak doufám, že teď už bude lepší i pas a zadek :-) musí se u toho hodně pít, nebo teda asopň normálně (1,5l čisté vody), a je fakt že s pohybem to te´d taky extra nepřehánim, musim se zlepšit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?