Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 hanu jj ty moje jsou taky na prezuti ty baleriny co mam se mi nelibily a tyto jsou uzasne!
6. črc 2009 v 18:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
 hlásím, že jsem konečně mákla a svatební noviny jsou hotové, resp. připraveny k vytištění!!! emoticon podařilos e mi dosehnat fotky všech svatebčanů, tak můžu tisknout a vázat emoticon
fin - ty jsi noviny vázala jen tou mašličkou? a drží to? trochu se bojím, aby ty dvě díry stačily, aby se to při čtení nerozpadlo?
6. črc 2009 v 18:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
hanulilice (29 r.)
Registrovala se 5. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 2 alba. Region Český Krumlov.
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Zlaté Koruně, Region Český Krumlov
 Já mám právě na svatbu vysoký podpatek,už jsem si i docela zvykla ale ještě jsem navážkách,no ale určitě bych v něm nevydržela celý den
6. črc 2009 v 18:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 tak jsem to zkusila svázat mašličkou (jen dvě díry děrovačkou) a asi bude lepší tak jak to má fin - 4 díry ... ikdyž ty 2 budou přinejhorším stačit emoticon
takže musím koupit oranž.stuhy

tak kdepak jsou fotky bot, sukní, atd.? emoticon
6. črc 2009 v 18:40  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Trenujeme tanec a mam pauzicku fotky jeste nezvladam emoticon strasna sranda hihi
6. črc 2009 ve 20:00  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 fin tak pěkně trénujte pak dej vědět a těším se na fotky emoticon
6. črc 2009 ve 20:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 fin - tak si pěkně zatančete, my na to budem taky muset vlítnout, abysme z toho pak neměli nervy ...
ale dneska jsem nějaká slabá, takže půjdu dát spršku, lógr emoticon a půjdu do pelíšku, zítra mě čeká vytelefonovávání termínů ohledně dodávek na svatbu, pak masáž, chci do solárka, a ještě nakoupit nějaký drobnosti emoticon
pěkný večer a dobrou noc!
6. črc 2009 ve 21:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 jani to máš zítra docela frmol, tak nevěstinky dobrou noc a krásné sny (žádné svatební noční můry) emoticon
6. črc 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 jeje po dvou hodinach a zacinam si myslet,ze to nezvladneme dve polena jojo to bude jeste driny ale ze jsme se u toho zapotili uf
6. črc 2009 ve 22:03  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
 Holky!!! už jenom 5 dní - teda ráno už to budou jen 4 dny!!! fííííhááá emoticon

Dneska se uklízelo a zítra se bude pokračovat a ve středu začínáme péct koláče emoticonDD se těším moc...!ale už si pomalu začínám uvědomat, že příští víkend se hodně změní a ze mě bude mladá paní - no páni!emoticon
mám strach, že na něco zapomenu a nebude to vyřízené...a nevíte, jak si pojistit hezké počasí??? emoticon
6. črc 2009 ve 22:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 crawler jj blizi moc moc rychle no jo jsi narade emoticon
Ja se do ted hrabala ve svatebnich vecech co uz mam naskladane v kufru a uplne jsem si to uvedomovala jojo docela jsem uz z toho nervozni ted.
Pujdu si lehnout a snad uz na svatbu prestanu myslet,ted me ceka rozlucka ach to bude neco,jen vim,ze pritel je s holkama spolceny a ze jim neco dodaval ale vubec netusim co se na me sije....hmmm
6. črc 2009 ve 23:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
magdavlk
Registrovala se 23. února 2009 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků. Region Tábor.
 Crawler, naprosto sdílím Tvoje pocity a taky se nám modlím za počasí emoticon
6. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
 Ahojky holky,

tak zase jenom na skok.

Fin: mam stejny pocit. Mam toho v praci haba dej a jeste do toho balit. Spat chodim kolem pulnoci a nevim, co driv. Ulne se bojim, co zapomenu a pri myslenkach an svatbu me jenom zebe... emoticon
7. črc 2009 v 00:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
Registrovala se 21. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 782 příspěvků. Má 5 přátel. Region Hradec Králové.
 dobrééé ránkoemoticon to zase bylo než jsem vás dočetla emoticon
fin mrzí mě, že ubylo svatebčanů a že se k tomu připletla i smutný...ale vše už určitě bude v pořádku a bude to jen hezké...a mimochodem, nám to už odřekl strýc s tetou, má mimi druhé a nechce se jí..tak strýc s ní zůstává taky doma emoticon
Jinak co se týče povodní, tak mazec...já pocházím ze zmiňovanýho Děčína a byla jsem tam s přítelem na svatbě kamarádům, co nám taky přijedou..chuděrkám se pokazilo snad vše co mohlo..takovou průtrž mračen jsem v životě nezažila a cestou stříkaly gejzíry vody z kanálu - kdo neviděl, neuvěříemoticonhostinu na rychlo museli přesouvat z romantické restaurace do jiné a neužili si tedy ani společný oběd a rovnou byl raut..a aby toho nebylo málo, kapela jim ten den odřekla vystoupení kvůli té vodě, tak se sháněla jiná - musím ale říct, že oba to zvládli perfektně (já bych hysterčila) a ono jim vlastně vylloženě "lilo" štěstí...a my furt říkali, že se jedeme inspírovat, tak snad tak taky nedopadnem emoticon
craw s tím závojem to sem písnu určitě a držím pěsti, aby ti těch pár dnů příjemně uteklo a vše už si si jen maximálně užívala emoticon
7. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 dobré ránko holky, tak večer jsem poprvé nějak hůř usínala, přemítala jsem si v hlavě všechno možné okolo svatby - ale teď už jsem zase v klidu, tak doufám, že to byl nějaký výjimečný momentík emoticon nehodlám se nervovat 14dní předem emoticon
craw, magda - holky už se těšíte??? máte to fakt za pár!!! emoticon
7. črc 2009 v 08:49  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
badbunny007
Registrovala se 31. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    V Bílých Poličanech, Region Trutnov
 dobré ráno všem,
o svátcích jsem tu nebyla, to pak trvá, než to člověk všechno dočte emoticon

craw, magda: hlavně se nenervujte, užijte si to, horší počasí, než co psala zrzu o Děčíně, mít nemůžete. Takže to bude vždycky lepší emoticon

já dobaluju tombolu a zítra vizáž, jsem zvědavá emoticon
jo a nakonec mě odveze na svatbu kamarádka, tak jsem i radši.
btw. máme to za 11 dní, ale taky se dá říct, že příští týden, a to zní trochu jako realita.. emoticon
7. črc 2009 v 09:09  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 haf, haf - moc velká gratulace, supr emoticon

jinak holky já se s Váma rozloučím, nevypadá to, že by letos měla bejt svatba a nechci sem moc ted´chodit, aby mi nebylo líto, že všichni ano a já jako vždycky nic emoticon - včera sme se zas hnusně kvůli svatbě pohádali a prostě je toho ted´na nás moc, práce v nedohlednu, málo peněz a navíc zas praskla voda, takže zas práce a peníze do toho emoticon - potřebuju nejdřív práci a dát si život dokopy - až se to trochu uklidní tak to bude fajn.
Ted´bych si to stejně neužila - takže svatba se odkládá - uvidíme jak se to vyvrbí, možná to zmáknem na podzim, možná až příští rok emoticon

každopádně na Vaše fotečky se těšim a občas sem nakouknu, mějte se moc krásně a užijte si svatbičky emoticon
7. črc 2009 v 09:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 brumlinka drz se!Mozna je to nejlepsi volba cas ukaze a svatba neutece!!!!Preji hodne stesti v zivote!

JInak holky jak ja ten uplnek nenavidim jeje,spatne spani,chozeni jako namesicna a k tomu rano uzasny veliky hluboky skrabanes pres cely nos!!! emoticon emoticon emoticon
7. črc 2009 v 10:18  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 brum: myslím, že ses rozhodla dobře - doteď jsi musela být v neustále nejistotě - chvíli svatba jo, pak zase ne a to tě muselo jistě hodně psychicky unavovat...dejte se dokupy a prostě až přijde čas, kdy budete mít vyřešenou práci a peníze, tak do toho praštíte - zase to nemůžete moc hrotit, protože starosti budete mít pořád nějaký...Přeju hodně moc štěstí a zase se ukaž!emoticon
7. črc 2009 v 10:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 Dobré dopoledne holčičkyemoticon

tak já dneska uklízím - myju okna, leštím nábytek (podlahy udělám až v pátek - dříve to nemá cenu).

Dnes přijede přítel, protože večer máme v kostele s knězem nácvik samotného obřadu - bude to trvat cca hodinu + počítám dobrých 10min gratulace emoticon

zkusím vám říct slib emoticon

Já Eva odevzdávám se Tobě Luky a přijímám Tě za mnažela.
Slibuji, že Ti zachovám lásku, úctu, věrnost, že Tě nikdy neopustím!
K tomu ať mi dopomáhá Bůh.

a k při navlékání prstenu říkám: Tento prsten je znamením mé lásky a věrnosti!

No, tak snad to nedomotám holky emoticonDD

Ještě budeme mít čtení -no, kdo nechodí do kostela, tak to asi nezná, ale v Bibli je mnoho krásných textů, které jsou určeny přímo na svatbu (jistě znáte takové to: láska je trpělivá, odpouští, atd.), tak já budu číst jeden text a budoucí manžel druhý text emoticon

jo a Hanullice: no ohlášky jsou na konci mše - kněz ohlašuje kdy a kdo uzavře sňatek, aby to lidé věděli a mohli se přijít podívatemoticon Ale pokud nejste věřící a do kostela nechodíte, tak vás stejně nikdo nezná a tudíž je malá pravděpodobnost, že by se někdo přišel podívat...
My proto bereme velkou krabici koláčů ještě ke kostelu, aby si lidé dali a taky nějaký fernety a jelciny a plastové frťánky na přípitek před kostelem, protože na hostinu samozřejmě zveme jen vybrané a mě se ještě přijdou podívat spolužečky, apod.tak abysme si aspoň ťukli emoticon
Jinak počet svatebčanů na ostinu se nám z původních 40 vyhoupl na 50 ani o tom nevíme emoticon

No nic holky, jdu zase makat! emoticon emoticon
7. črc 2009 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Nastesti make up vsechno zakryl yaa
Zacinam mit radost z toho jak se mi meni telo,hubnu a to je fajn emoticon
7. črc 2009 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 brum, to mě mrzí, že jste měli doma dusnoemoticon držím vám moc pěsti, ať je brzo dobře a tím, že to malinko odložíte a vyřídíte aktuální věci, které jsou možná ještě důležitější, tak vyčistíte vzduch a pak už se jen budeš radovat z příprav..a mezi nás budeš vždycky patřit i tak emoticon
craw jůů to je hezký..úplně mě ten slib dojal..myslím, že to ještě víc dodá vážnosti celému obřadu...ted a ne, že by na radnici, zámku,venku to nebylo vážné, ale tohle je prostě jiné a krásné emoticon
fin gratuluju k hubnutí, hlavně to nepřeháněj, ať nejsi kost a kůže..důležité je, aby jsi měla ze sebe dobrý pocit a to už myslím máš emoticon
7. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 zrzu jj mam ale je zajimave,ze sem tam me prepadne takove to jeje ja jsem ale tlusta emoticon klasika emoticon
V praci uplne sili z te party co bude v sobotu.To jsem zvedava jak dopadnu!
7. črc 2009 v 15:38  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 fin, to přepadá i mě..nejvíc, když jdu do plavek..jsou dny, kdy si říkám ok a pak přijdou dny, kdy se na sebe ani do zrcadla nemůžu podívat a štve mě pleť, vlasy, tělo prostě všechno emoticon
Jůů ty máš v so rozlučku? My máme v pátek, oddělenou a jsem na to taky zvědaváemoticon
7. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 Díky za podporu holky, jsem ráda, že sem patřím i tak emoticon

A určitě sem občas juknu, znáte to, brms je závislost, to prostě nejde vydržet emoticon emoticon emoticon
7. črc 2009 v 16:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 ahojky holčinky,
tak jsem se vrátila z města, moc jsem nepořídila - ikdyž jak se to vezme, u doktorů jsem nepochodila, protože tam nebyli, výraznější sponku do vlasů jsem nesehnala - protože když už byla se štrasovými kamínky, tak vypadala divně v té hlavě, nelíbilo se mi to. ale koupili jsme svatební album - vůbec nevypadá jako svatební, ale mě se moc líbilo (z toho prachmalého výběru aspoň něco), příležitostně vyfotím a dám do alba. byla jsem na solárku, a půjdu i ve čtvrtek, na 9min. emoticon
brum - držím pěstičky ať je vše ok emoticon
fin - jsem ráda že jsi se sebou spokojená, podle mě to dělá i to opálení ne? člověk si hned přijde krásnější emoticon
jo a ten logr je fakt výbornej, hrozně fajn pocit po tom mam emoticon a snad pravidelným používáním budou jen lepší a lepší výsledky emoticon
ve čtvrtek mě čeká na masáži přeměření partií těla, tak jsem zvědavá emoticon měla bych být měřena až v úterý, ale to budu před MS a to je v tělu voda tak by to prý nebyly optimální výsledky - a já zas tvrdila že bych to měla na co svádět emoticon
7. črc 2009 v 16:25  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 brum to mi o závislosti povídej emoticon
janii já taky sháním sponečky s kamínkama, ale chtěla bych jen takové maličké, jako pérka a nikde nemůžu najít emoticon
jůůů solárko, dneska taky jdu, mám ještě 5 vstupů, tak snad se malinko opálení trochu povedeemoticon jinak já na MS svádím všeemoticon a měření, to je copak? Oni ti vypočítají jako tuk nebo tak?
7. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zrzu - nene, chodím na takové ty vakuové lymfatické masáže, takový ty baňky co ti jima luxujou zadek, přicho, stehna, ... no a na začátku mě slečna změřila, po 5 procedúrách udělala přeměření a po dalších 5 (u mě teda po 4) bude dělat teď další měření, aby bylo vidět jestli je to účinné ...
7. črc 2009 v 16:35  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zrzulinka
1
 ahááá no tak to joemoticon a pomáhá to? Bolí to? Já jsem hrozně zvědavá, ale děsnej posera emoticon
7. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
 zrzu - nebolí to, resp. když tě to bolí tak ti sníží ten podtlak emoticon já to nechávám trošku bolet teda, řikám si ať to něco dělá emoticon no za těch 5 procedur jsem měla sice méně jen o 1cm v pase a přes zadek, ale 3cm přes každé stehno a 3cm nad kolenem ... tak doufám, že teď už bude lepší i pas a zadek emoticon musí se u toho hodně pít, nebo teda asopň normálně (1,5l čisté vody), a je fakt že s pohybem to te´d taky extra nepřehánim, musim se zlepšit emoticon
7. črc 2009 v 16:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš