Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Krasny den! Docela si uzivam pohodicku a jsem popravde jeste v pyzamku :-)Toto je muj posledni klidny vikend...pristi bude rozlucka a ten dalsi svatba a ten treti odlet zpatky takze uz zadny odpocinej jeje Dnes zaciname nacvicovat tanec jeje to bude smichu :-D :-D :-D Vybirame fotecky na to dvd a musime to dat dohromady,jeste ta hudba chybi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin po rozlučce by měl být ještě jeden víkend a pak svatba,už jsi si to chtěla nějak zkrátit :-)
Odpovědět
krásnou neděli přeju no ted jsem se taky lekla že už by to bylo za 14 dní =-) fin to néé :-D
Odpovědět
hanu po rozlucce uz nemam klidny vikend letim do cech to se mi tamnekde vymazlo jeje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, nejak jsme nebyla na spojeni, mam toho tedka hodne v praci.. Takze jenom symbolicky doufam, ze vsechny pripravy jdou dobre... :-D Uz se nam to blizi!
Odpovědět
sabi ahojky!to jo blizi jeje Holky ja mam dnes zravku pomoooc zatim se drzim ale tak tak mam to dostat a telicko chce papu vsechno mozne a vlastne ani nevi na co ma chut jeje Tak jsem pekne zhubla ze mi pada zasnubni prstynek uplne se mi otaci na prstiku... Holky jakou mate hudbu na obrad? DJ napsal ze to ma byt... SVATEBNÍ OBŘAD: - příchod svatebčanů a ženicha - příchod nevěsty - podkres - podkres - PRSTÝNKY - blahopřání - blahopřání - odchod Mame jen par pisni ale jeste nemame vse upresnene hm
Odpovědět
TAk to znovu pospoucham a davam to dohromady a zjistuji,ze jsem opravdu dojata az me to rozplakalo a to jako vazne,zatim to co mame je krasne!Pak tu hodim nazvy...
Odpovědět
no fin tak to když pláčeš už teď jéjé udržíš se potom :-N no my hudbu máme jejich protože nám bylo řečeno že nějaká svatba měla svojí a nějak se to tam nepovedlo ten co to pouštěl tak to nějak o chvilku opozdil a nesedělo to tak jsme to nechali na nich je to živá hudba tak snad to bude dobrý =-)
Odpovědět
Svatbu bez hudby si nikdo nedokáže snad ani představit. Hudba nás neustále provází životem a jistě bude provázet i v tento významný den. Ať už to bude při svatebním průvodu nebo bude tvořit příjemnou atmosféru u oběda či bouřlivou pak s večerem. Výběr záleží jen na vás.
Odpovědět
Lenkousi tak to jo hlavne at to klapne hihi
Odpovědět
fin já hudbu miluju, ale než aby nám to zkazili tak jsme si nechali živou hudbu protože tam nemaj zkušenosti na hudbu pouštěnou z cd co by jsme si přinesli :-(
Odpovědět
Lenkousi ja bych taky vice brala zivou ale nakonec mame dj...no jo no ale snad to klapne vse v poho Jo a mimo UZ to mame hotove hudba je poskladana!jupiiiiii a mam uplne uzasny nastup....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krásný večer holky! koukám, čerstvé mladé paní sem nezavítaly, kromě "výkřiku do tmy" od boun :-) my jsme si užili parádní den u maminy, bylo sluníčko, tak jsem samozřejmě přismahnutá, ale to je normální, ikdyž se mažu, tak prostě jdu do červena ... snad to zhnědne. musím to hlavně teď mazat, abych se nesloupala. dneska jsem hřešila, mamča upekla borůvkový koláč a abysme je svezli naším novým autí tak jsme jeli na zmrzlinu, ale dala jsem si jen malou a kornout přivezla psiskům :-) a k večeři byly makrely na grilu, ty jsem zvládla bez pečiva, jen se zeleninovým salátem - tak aspoň že tak :-) fin - jsem zvědavá, jaké písničky jste vybrali, tak se těším na seznam. my máme mít cca 5 písniček a dostali jsme seznam, bude to taky živá hudba, tak jsem vybrala a mám klid :-)
Odpovědět
Prichod svatebcanu a zenicha-Pachelbel Prichod nevesty-Jonathan Cain Journey Bridal March Podkres-Enya,Tennessee Hero by Hans Zimmer Enrique Iglesias Pearl_Harbor_soundtrack Prstynky-onlyhope,Mandy Moore Blahoprani-Richard Marx & Donna Lewis - At The Beginning,Soundtrack Gladiator Theme Song Odchod-Queen-Power Ballads
Odpovědět
Profilova fotka
fin máš moc krásný písničky jen queeny jsem nemohla otevřít,ale jinak jsou opravdu úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - zajímavý výběr a žádné profláknuté písničky - moc pěkné! :-) a jak jste tu psaly o dojímání u filmových scén - já jsem teď taky taková plačtivá, vše mě dojímá - až si řikám, co budu vyvádět až budu jednou těhotná a budou mnou cloumat hormony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Janiii právě že s tímhle už zkušenost mám tak jsem se opravdu když u normálního filmy mi začnou téct slzy :-D Bych si dala facku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jak jste na tom ;-) u nás zatim pohodička bigbítek :-D ; během pár dní rozhodnem jestli na to vlítnem ted´nebo si to necháme na poněkud klidnější období - jelikož máme nějakej blbej rok - samý katastrofy práce v nedohlednu a zas nám praskla voda na baráku - takže sranda no :-S :-D fin - koukám, že u Tebe se to taky všechno sype, co nejdřív táta pak strejda, ach jo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj při pondělku :-) taky je u vás takový pařák? vyvalila jsem se na sluníčko, řádně namazaná - po včerejšku to trošinku zhnědlo, tak jsem ráda a vyvaluju se zase - ale po chvilkách a pak zas hup domů, já na tom sluníčku prostě nevydržím :-) zbytek bude muset dozařídit solárko no :-) teď jdu dodělat oběd, odpoledne dojet na nákup na celý týden - pěkně spoooustu zeleninky, já už jsem jak králík :-D fin - včera jsem zkoušela logr a ta kůže je výborná!!! myslím, že po pravidelné aplikaci by to mohlo přinést svoje ovoce! takže díky za tip!!! večer zas vařím kafe - čekám, kdy mi ten můj začne řikat Maruša :-D
Odpovědět
Janii to jsem rada,ze to ma pozitivni ohlas,ja jsem s tim vazne spokojena. U nas je podmrakem a nic moc teplo.Vcera jsem mela zravku a celkem jsem to zvladla a vaha me dnes prijemne prekvapila. Vcera pred spanim me popadla mirna panika kvuli svatbe a zacala jsem trochu vysilovat,jestli to vse dame,ten tyden pred svatbou,tech schuzek jjojo
Odpovědět
Profilova fotka
fin - nás čekají ve čtvrtek koláčky u taťky, vyzvedneme, nabalíme a pojedeme s roznáškou, v pátek bysme se chtěli sejít s muzikantem, abychom se domluvili zhruba na repertoáru, atd. ... a v sobotu a v neděli nás čeká úklid, abysme s tim taťkovi pomohli. ale jestli bude trochu počasí, tak bysme chtěli vyrazit na místo obřadu, potřebuju totiž zjistit, jestli tam můžou psi :-D protože se ke mě začíná proslýchat, že ti a ti kamarádi - i s berňáčkama - by chtěli přijet "zaštěkat" po obřadu pro novomanžele :-) tak musím zjistit, jeslti je pustí na tu terasu kde bude obřad, a co a jak ...
Odpovědět
Jeee jani to je krasny pejsi jeje ja zase musim zjistit jestli k tomu penzionu pusti motorkare hihi a ze jich prijede uf Dnes jsem potvrdila kolacky :-) a domluvila jeste jedny na odjezd zpatky Mela jsem celou noc sny o zavoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Janiii tak to se máš že u vás svítí sluníčko,u nás je pod mrakem a každou chvíli prší :-( Fin ty strašný sny o svatbě(že nepřišla kadeřnice a vlastně nikdo,že jsem sama doma a žádný svatebčan)jsem měla asi tak před měsícem 14dní vkuse(pak se v tom snu ukázalo že jsem se spletla o jeden den,takže všechno by mělo jít v poho) :-D Už jsem si říkala že to se fakt nedá,že mi z toho začíná hrabat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojtew holky,tak už je ze mě vdaná paní!rozlučka byla supr pařba,holky objednali travesti show,supr a pak vyzdobili hospodu myma fotkama od dětství až doted - spoluprace s mojí mamou a já o ničema ni páru. svatba supr,strašně rychle to uteklo,večer tež supr pařba a ve st letíme na Djerbu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Haf tak to je super,že se vše vydařilo,a co fotky???Stihneš sem nějaké dát než odletíš????
Odpovědět
Profilova fotka
haf - ahoooj mladá paní, gratuluju k úspěšnému zvládnutí toho všeho!!!!! doufám, že sem hodíš alespoń pár fotek než odletíte!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanu - a jinak tady už je taky zataženo, takže sluníčko nemělo dlouhého trvání. zítra se dostanu do města, tak dojdu na solárko, pak ve čtvrtek, a příští týden se tam snad taky dostanu.
Odpovědět
Haf haf blehopreji vazne moc! Holky prijela jsem prave z nakupu a jsem nadsena!!!Koupila jsem uzasne sexy pradylko ruzovoucke,pak nove botky na prezuti s mini podpadkem a peknou sukni jejejejeje no nadsena vyfotim a hodim do albicka
Odpovědět
Ahoj holky haf gratuluji a hodně štěstí v manželství taky se těším na fotečky holky vy jste aktivní a já si dneska dopřála veget na zahrádce než začalo pršet ted si vařím tukožroutskou polévku na příští týden k večeři a jdu do vany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fin to já si udělala radost už včera když jsem tady v bazárku sehnala botky napřezutí a v mojí velikosti.Tak už se těším až přijdou domu,možná je budu mít i na svatbu,ještě uvidím :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?